بهترین آشپز چاقو برای آشپزخانه

بهترین آشپز چاقو برای آشپزخانه – باب ویلا

پیدا کردن ابزار مناسب برای برش و dicing راه خود را از طریق غذا دبستان با خلاصه ما از بالا مورد علاقه میدارد.

The Best Chef Knife Options

عکس: depositphotos.com

از برش و خرد کردن برای خرد کردن و dicing به هک و فوق العاده خوب چاقو آشپز می تواند عملا تمام آن را در آشپزخانه. همه کاره بودن آن باعث می شود این چند منظوره چاقو غیر قابل تعویض ابزار آشپزخانه برای آشپز از تمام سطوح تجربه. اگر شما در حال پخت و پز بدون مناسب چاقو آشپز و یا شما شده است ساخت با انجام یکی که کسل کننده است و یا آسیب دیده آن زمان برای چیزی جدید.

دو سبک وجود دارد از چاقو آشپز: اروپایی و ژاپنی. به سبک اروپایی چاقو دارای تیغه تیز به یک لبه پخ و یک منحنی تیغه صاف تاب حرکات در حالی که سفت و به طور کلی سنگین تر و محکم تر از ژاپنی چاقو که نازک تر و واضح تر و اغلب honed به راست تیغ صورت تراشی لاغری در تیغه. ژاپنی چاقو تمایل به نیز به تملق گفتن که اجازه می دهد تا برای کنترل جنبش اما نیاز به کنترل مهارت های چاقو از یک اروپایی تیغه. هر سبک شما ترجیح می دهند وجود دارد بسیاری از گزینه های در دسترس برای دیدار با نیازهای شما.

جلوتر ببینید ما لیست از مورد علاقه های شما بالا!

ما تراکم بالا

The Best Chef Knife Option: Zwilling J.A. Henckels 8-inch Chef’s Knife

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Zwilling J. A. Henckels ZWILLING چاقو آشپز

ساخته شده در اسپانیا این سبک اروپایی چاقو دقیق و با دوام و می تواند برای سال ها یا حتی دهه ها. با آن بزرگ به اندازه 8 اینچ سطح تیغه این چاقو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای همه چیز از خرد کردن سیب زمینی و برش ماهی قزل آلا برای خرد کردن موسیر و dicing سیب. این چاقو دارای یک دسته ارگونومیک می دهد که این تعادل و باعث می شود آن را راحت به کار با تیغه جعلی است که از فولاد ضد زنگ. یک روش ساده و موثر و با دوام چاقو آشپز که برشهای زیبا و هر دو در دست مبتدیان و حرفه ای ها این Henckels چاقو یک انتخاب عالی برای آشپز خانه به دنبال یک حرفه ای با کیفیت چاقو.

The Best Chef Knife Option: Victorinox Fibrox Pro Chef’s Knife

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: Victorinox Fibrox Pro چاقو آشپز

ارزان و موثر این چاقوی آشپزخانه یک گزینه عالی برای کسانی که می خواهند شروع به پخت و پز بیشتر در خانه اما هنوز آماده نیست به صرف مقدار زیادی از پول برای یک آشپز حرفه ای چاقو. تیغه فولاد ضد زنگ ساخته شده است و فقط کمی زیر 8 اینچ به طول. گردد در سوئیس این چاقو گسترده تر و ضخیم تر از حد معمول ژاپنی چاقو است که بسیار عالی برای مبتدیان و آشپز که نیاز به ثبات بیشتر در هنگام برش و خرد کردن. همانطور که برای رسیدگی به آن را ساخته شده از ترموپلاستیک الاستومر و طراحی ارگونومیک.

The Best Chef Knife Option: Messermeister Meridian Elite Stealth Chef’s Knife best 10’

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: Messermeister نصف النهار نخبگان خفا چاقو آشپز

این با دوام با کیفیت بالا و 10 اینچی چاقو بزرگ برای سنگین خرد کردن و برش. تیز موثر و راحت Messermeister نصف النهار نخبگان خفا ساخته شده است از بالا کربن فولاد ضد زنگ آلیاژ که مقاوم در برابر لکه ها و خوردگی. در حالی که تیغه تیز دشوار است و قادر به حفظ لبه آن برای مدت زمان طولانی دسته ارگونومیک صنعتی-قدرت polyoxymethylene (POM—قوی شکل گرمانرم.

The Best Chef Knife Option: Global Santoku G-48 Hollow Ground Knife

عکس: amazon.com

ذکر شریف: Global Santoku G-48 توخالی زمین چاقو

جهانی Santoku G-48 است که مانند بسیاری از ژاپنی آشپز چاقو بسیار نور, نور, با نازک فوق العاده تیز برش لبه. تیغه های زمین به تیغ لبه با طرف راست به جای اروپا لبه پخ. این اجازه می دهد تا لبه تیغ به نازک تر و پویا تر آن را به عنوان برش از طریق ظریف نرم و یا میوه ها و سبزیجات است. در همان زمان این چاقو قوی و دقیق به اندازه کافی مورد استفاده قرار گیرد نه تنها برای برش اما برای سفت, نازدار و dicing به عنوان به خوبی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>