بهترین چدن تابه برای آشپزخانه

پخت و پز با این خانه آشپزی جزء اصلی است که همیشه در فصل.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Cast Iron Pan Options

عکس: depositphotos.com

دوام و قابلیت تطبیق پذیری و کم-تعمیر و نگهداری کارت های چدن تابه. به عنوان طولانی ترین مدت پخت و پز اجناس این تابه می تواند از نسلی به نسل دیگر تنها بهتر با زمان. (بیشتر به شما طبخ بیشتر چربی و روغن خود آهن را جذب می کند برای بهبود آن به طور طبیعی سطح نچسب!) آن را قادر به sauteing سرخ, پخت, پختن, کباب و حتی بیشتر به لطف توانایی خود را به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و ارائه حتی گرم.

نه تنها بهترین چدن تابه تولید غذای خوشمزه اما آن را نیز در واقع برای تمیز کردن آسان و آسان برای حفظ. بله آن مواد با دوام است که به ندرت بیش از حد رفته برای احیای—اگر آن را نمی کند به خوبی خشک و زنگ به نظر می رسد فقط صیقلی آن به خوبی به عنوان جدید.

اگر شما آماده برای سرمایه گذاری در وسایل آشپزی است که در گذشته برای زندگی اینجا شروع کنید: این راهنمای کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که سبک کار بهترین برای شما و در حال حاضر پنج بالا-دارای گزینه های برای بهترین چدن تابه در بازار است.

  1. بهترین کلی: تسلیم 15-Inch آهن کتری
  2. ارتقا انتخاب کنید: Le Creuset 10-1/4-اینچ کتری
  3. بهترین ارزش: ویکتوریا 12 اینچ چدن کتری
  4. بهترین تابه گریل: تسلیم چدن گریل/ماهی تابه
  5. ذکر شریف: تسلیم 17-Inch چاشنی آهن کتری
The Best Cast Iron Pan Options

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات

برای خرید بهترین چدن ماهی تابه برای آشپزخانه را کمی مشق آنها به عنوان برخی از ویژگی های منحصر به فرد. در اینجا مختصر و مفید و سریع از آنچه در ذهن نگه دارید.

اندازه و عمق

چدن تابه آمده در بسیاری از اندازه و عمق بنابراین انتخاب یک سبک مناسب برای آشپزخانه شما نیاز به برخی از اندیشه. اگر شما مانند پرتاب همبرگر یا استیک در یک کتری ریخته گری آهن, شما می خواهید یک بزرگتر پان (15 اینچ یا بیشتر) با یک نسبتا کم عمق (یک اینچ خوب است). این عمق را فراهم می کند مقدار زیادی از اتاق را برای چند تکه گوشت را در آن فضای کافی برای تلنگر آنها را به راحتی. برای تفتآبپزی و برشته یک ظرف متوسط در 12 اینچ در محدوده خوب است, اما شما می خواهید آن را به یک کمی عمیق تر در حدود 2 اینچ به نگه داشتن بیشتر مایع است.

سبک

در علاوه بر این به اندازه های مختلف وجود دارد چند سبک های مختلف از وسایل آشپزی آهن را در نظر بگیرید. چدن تابه همچنین در گلدان, هلندی-کوره و ماهی تابه/کوره ترکیب. مورد نظر خود را به روش پخت و پز کمک خواهد کرد که تعیین سبک برای شما مناسب است.

دسته

دیگچه آمده اغلب با دسته سبک از جمله سنتی تکدی یا دستگیره حلقه. سنتی دستگیره برای کار روزمره stovetop پان استفاده از حلقه در حالی که دستگیره بسیار عالی برای تابه آن را از فر زمان به سادگی از آنجا که آنها مناسب بهتر است.

پور اسپوت

پور فواره بازیگران به تابه در ریخته گری هستند و یکی از ویژگی های خوب. آنها آن را آسان به پور کردن زباله مانند چربی و گریس را می توانید یک یا بیش از حد ادویه روغن را در یک ظرف برای استفاده در آینده. همچنین آنها کمک بریزید و سوپ و خورش و gravies به کاسه یا خدمت ظروف.

پوشش مینای دندان

چدن تابه پوشش داده شده با یک پوشش مینای دندان بسیار آسان برای مراقبت و تمیز…. اکثر شستشو و تمیز کردن تنها نیاز به پاک کردن ظرف تمیز با یک پارچه مرطوب. آنها نمی نیاز به چاشنی های اضافی به عنوان شیشه ای با پوشش بسیار عالی فراهم می کند سطح نچسب. آنها یک جایگزین عالی برای همان دستور العمل ها و روش های پخت و پز به عنوان ساده چدن تابه از جمله پخت و سرخ کردن تفتآبپزی و سوزان.

کارخانه ادویه

ادویه اشاره به نفت است که کار کرده را به تابه را روی سطوح. ادویه مانع از زنگ زدگی ایجاد یک پوشش نچسب و جمع آوری و انتقال طعم دهنده به غذاهای دیگر. بسیاری از تابه بیا کارخانه با چاشنی های مختلف روغن پخت و پز. اگر شما به طور خاص در مورد روغن پخت و پز به دنبال یک چاشنی برای طعم و مزه خود را.

ما تراکم بالا

The Best Cast Iron Pan Options: Cast-Iron-Pans_Lodge-L14SK3-15

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: تسلیم 15-Inch آهن کتری

تسلیم 15-inch کتری ریخته گری آهن یک صنعت استاندارد در تطبیق پذیری و دوام. این پان ویژگی های سنتی ساخت آن را برای پخت و پز در stovetop. پخت یک مشکل نیست یا به عنوان اضافی حلقه رسیدگی به شما اضافی گرفتن برای با خیال راحت از بین بردن آن را از فر. همچنین تسلیم فصل تمام وسایل آشپزی خود را در کارخانه خود را پس از آن می آید آماده به استفاده از.

بزرگترین نقطه ضعف این تسلیم کتری است که کارخانه فصل تمام محصولات خود را با سویا بر اساس روغن های گیاهی. تسلیم می گوید که نفت آنها استفاده non-GMO اما برخی از خریداران ممکن است ترجیح می دهند به مصرف سویا و محصولات مبتنی بر.

The Best Cast Iron Pan Options: Le-Creuset-LS2024-2659-10

عکس: amazon.com

2. ارتقا انتخاب کنید: Le Creuset 10-1/4-اینچ کتری

Le Creuset را 10-1/4 اینچ ضخامت است و یک انتخاب عالی برای خریداران به دنبال شیک high-end محصول. می آید در رنگ های مختلف ساخت آن آسان برای مطابقت با دکور آشپزخانه شما. بیرونی پوشش مینای دندان روشن است و فوق العاده با دوام در حالی که پوشش داخلی ساخته می شود تا به یک سطح نچسب. پس از استفاده از آن را پاک و تمیز قرار داده و آن را دور.

در ابتدا این تابه ها نیاز به برخی از چاشنی های اضافی برای رسیدن به سطح نچسب چدن تابه کاربران تمایل. همچنین رنگ روشن تابه تمایل به تبدیل شدن به تغییر رنگ پس از استفاده طولانی مدت.

The Best Cast Iron Pan Options: Cast-Iron-Pans_Victoria-SKL-212

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: ویکتوریا 12 اینچ چدن کتری

برای کسی که به دنبال شکستن به چدن, آشپزی, ویکتوریا 12 اینچ کتری ریخته گری آهن یک شروع عالی است. این سبک سنتی تابه می آید از ریخته گری کارخانه-کاربردی ادویه غیر GMO روغن بذر کتان پس از آن آماده برای رفتن حق دور. اندازه است همچنین مناسب برای یک آشپز با تجربه به دنبال تکمیل فعلی خود را پان مجموعه بدون در نظر گرفتن فضای بیش از حد در یک کمد یا کابینت.

حرکت نزولی به این مقدار را انتخاب کنید که مناسب-و-پایان ممکن است کاملا به سطح از مدل های دیگر در این فهرست است. پخت و پز سطح خشن است و ممکن است نیاز به تهاجمی تر برای تمیز کردن از یک بهتر است-به پایان رسید پان نوعی رامی خواهد.

The Best Cast Iron Pan Options: Cast-Iron-Pans_Lodge-LPGI3PLT

عکس: amazon.com

4. بهترین تابه گریل: تسلیم چدن گریل/ماهی تابه

تسلیم چدن گریل/ماهی تابه ترکیب صبحانه خوار لذت. این تابه به خوبی کار می کند در یک stovetop بیش از یک آتش یا در کوره رنده هنگامی که یک ماهی تابه مورد نیاز است. آن را مناسب برای شلاق تا تخم مرغ و بیکن, اما آن را هنوز هم مفید برای sauteing پیاز و یا فلفل برای یک شام آسان.

در حالی که طراحی بسیار عالی برای استفاده ما به ذکر آن می افتد کوتاه در چند زمینه. نمی توان آن را مورد استفاده برای تفتآبپزی یا پخت هر چیزی غیر از کوکی ها. آن را نه فقط به عنوان متنوع به عنوان دیگر تابه در لیست. همچنین به عنوان یک تسلیم محصول آن را با چاشنی سویا مبتنی بر تولید نفت, پس نگه داشتن آن در ذهن.

The Best Cast Iron Pan Options: Cast-Iron-Pans_Lodge-17

عکس: amazon.com

5. بهترین اضافی دیگچه بزرگ: تسلیم 17-Inch چاشنی آهن کتری

تسلیم 17-inch کتری ریخته گری آهن قابل توجهی پان قادر به ساخت برخی از وعده های غذایی بسیار عالی و همه کاره به اندازه کافی به جای یک ظرف پخت یک wok یا ماهی تابه. آن را به اندازه کافی عمیق برای رسیدگی به برخی از کیک های شکلاتی, اما سطح آن به اندازه کافی بزرگ است به کار کاردک تحت چند تکه از نان تست فرانسوی. آن را نیز قادر به پختن چند تکه گوشت را در همان زمان. این همه در اطراف مفید پخت و پز ابزار است که واقعا مظهر بهترین جنبه های چدن پخت و پز.

حرکت نزولی این است که این تسلیم می تواند درد به فروشگاه اگر شما باریک تر و یا کم عمق کابینت. همچنین عدم سنتی باعث می شود آن را یک چالش برای دستکاری در stovetop. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, فراموش نکنید که تسلیم استفاده از سویا بر اساس ادویه در صورتی که یک معامله بزرگ برای شما.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>