بهترین فرش Deodorizers به خنک کردن خانه خود را

فعالیت های روزانه بچه ها و حیوانات خانگی ویران می تواند بر روی فرش, پشت ناخواسته رایحه و بو.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Carpet Deodorizers Options

عکس: depositphotos.com

فرش نرم و جاذب و دلیل آن را در معرض استفاده مکرر از بزرگسالان و کودکان و حتی حیوانات خانگی, این جای تعجب نیست که فرش می شود کلی دیگری برای لکه ها و بوی. با همه که ترافیک ریخته و بدتر (فکر می کنم ادرار پت) فرش می توانید شروع به بوی کمی عجیب و غریب در زمان. در طول زمان این بو که نشأت گرفته از فرش می توانید تمام اتاق بوی “است.” بر خلاف عرق لباس های که شما می توانید بازی شیر یا خط در ماشین لباسشویی شما باید برای درمان فرش در محل های که نیاز به یک خوب گازها محصول.

فرش deodorizers آمده در انواع مختلف از جمله پودر فوم اسپری و متمرکز مایعات اما همه آنها یک هدف—برای خنثی کردن بوی بد در الیاف فرش تا خود اتاق بوی تازه دوباره. بهترین فرش, رفع بوی بد را از بین بردن بوی نامطبوعی بدون آسیب رساندن به فرش و ترک اتاق خود را با بوی تازه و تمیز.

ما تراکم بالا

رفع بوی بد فرش محصولات طراحی شده اند برای درمان طیف وسیعی از بوی دود ناشی از مصرف سیگار به طولانی بوی کپک به بوی آن در سمت چپ توسط حیوانات خانگی. بهترین فرش برای رفع بوی بد منزل شما بستگی به نوع بو شما در حال تلاش برای از بین بردن.

Best Carpet Deodorizers Options: Carpet Fresh Super Pet Carpet

عکس: amazon.com

بهترین کلی: فرش تازه حیوان خانگی فوق العاده فرش بوی Eliminator

یک نام تجاری است که به خوبی شناخته شده در فرش گازها جهان خارج از غرفه به عنوان یک به طور کلی رفع بوی بد فرش—فرش تازه بوی Eliminator. این اسپری رفع بوی بد به عنوان یک سریع خشک فوم که به سرعت در حال نفوذ به الیاف فرش برای خنثی کردن بوهای ناخواسته. کاربران فقط تکان می توانید و سپس اسپری فرش به آرامی و به طور مساوی—هیچ تصفیوی یا بلات لازم است. فرش تازه کمپرس آب در و حذف بسیاری از انواع بو—حتی قوی ادرار پت عطر—به ترک اتاق تازه و بوی تمیز. اجازه می دهد فرش خشک (معمولا در کمتر از یک ساعت) و سپس خلاء برای لذت بردن از بوی رایگان اتاق.

Best Carpet Deodorizers Options: Woolite Advanced Pet Stain

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Woolite پیشرفته حیوان خانگی لکه و بوی نامطبوع عرق Remover

محصولات وجود دارد که می توانید از بین بردن بوهای ناخواسته در فرش بدون هزینه های زیادی از پول مانند Woolite حیوان خانگی پیشرفته لکه و بوی نامطبوع عرق Remover. بیسل می گوید این شرکت در طراحی این محصول به خنثی کردن بو و از بین بردن تا 99.9 درصد از باکتری های ساخت آن را یک انتخاب خوب برای حیوان خانگی ادرار سرريز از چکه کن پوشک و یا حتی استفراغ لکه ها. Woolite نیز حذف بخش قابل مشاهده از نشت بنابراین هیچ کس نباید آن را می دانم وجود دارد. به درخواست به سادگی با اسپری این محصول بر روی فرش لکه به طور کامل اشباع آن و سپس اجازه دهید محلول باقی می ماند برای یک ساعت. سپس بلات هر گونه باقی مانده رطوبت با یک دستمال تمیز و اجازه دهید فرش هوا خشک است.

Best Carpet Deodorizers Options: Glade Carpet and Room Refresher

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: بیشه فرش و اتاق بازآموزی

در حالی که تمیز کردن چرا لذت بردن از عطر و بوی ملایم نسیم گرمسیری با Glade فرش و اتاق یادآوری است. آن deodorizes و برگ خفیف عطر ، این پودر فرش, رفع بوی بد کار می کند به نقطه ای-تازه, بد بو, نشت, و یا می توان آن را پاشیده بر تمام فرش به صورت یک کل اتاق pick-me-up. آن را تنها باید پاشیده در خشک فرش (بلات تا ریخته و اجازه دهید آنها را خشک) پس از جارو به حذف خاک و آوار. ترک پودر برای چند دقیقه و سپس خلاء دوباره به حذف بیش از حد. برخی از این پودر را به کار راه خود را به الیاف فرش به صورت طولانی مدت و بوی خنثی.

Best Carpet Deodorizers Options: Hoover CleanPlus Concentrated Solution Formula Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

بهترین ماشین راه حل: هوور CleanPlus متمرکز راه حل فرمول

برای طولانی مدت گازها و تمیز کردن و چک کردن هوور CleanPlus راه حل متمرکز فرش تمیز کننده و رفع کننده بوی بد. این فرش رفع بوی بد طراحی شده است برای استفاده در یک هوور ماشین آلات تمیز کردن فرش یا مشابه ماشین آلات تمیز کردن فرش است که با زور و اجبار اسپری محلول به فرش و سپس بمکد کردن بیش از حد. قبل از استفاده از مخلوط محلول در نسبت 5 اونس راه حل برای هر 1 گالن آب و توزیع آن در فرش زیر ماشین ، اجازه می دهد فرش به طور کامل خشک قبل از راه رفتن بر روی آن.

Best Carpet Deodorizers Options: Capture Carpet Dry Cleaner Powder 4 lb

عکس: amazon.com

بهترین 2-مرحله رفع بوی بد: ضبط فرش پاک کننده خشک و پودر رفع بوی بد

گرفتن بوی قوی و لکه مانند ریخته نوشیدنی خون استفراغ یا دیگر مایعات از فرش ممکن است نیاز به 2 مرحله فرایند ضبط فرش خشک تمیز کننده و رفع کننده بوی بد. قبل از استفاده از پودر خشک, درمان منطقه با تصرف قبل از غبار (فروش جداگانه) که به کار می رود بلافاصله به شکستن ریخته ماده است. پس از آن بپاشید ضبط فرش تمیز کننده و رفع کننده بوی بد پودر و کار آن به این منطقه با یک اسفنج یا قلم مو. اجازه دهید این منطقه خشک و سپس در خلاء به دور مانده به فاش کردن تمیز و عاری از بوی بد فرش زیر.

Best Carpet Deodorizers Options: Natural Dog Odor Carpet Powder

عکس: amazon.com

بیشتر سازگار با محیط زیست: Bodhi سگ سگ طبیعی بوی بد فرش پودر

هر کسی که دارای حیوانات خانگی و یا کودکان و نوجوانان است که مطمئن شوید که messes اما آنها نمی خواهد که به نگرانی در مورد مواد شیمیایی سمی زمانی که آنها تمیز و deodorize فرش ریخته با Bodhi سگ بو, طبیعی, فرش پودر. این گیاه مبتنی بر فازی پودر حذف لکه ها و بوی و امن برای استفاده در اطراف کودکان و حیوانات خانگی. آن را حاوی خاک ذرت cobs و یک ترکیب اختصاصی از دیگر مواد طبیعی است. می توان آن را ممکن است برای از بین بردن پخت و پز و حیوان خانگی بوی دود بوی و حتی سنگین بوی عرق و کپک با پاشیدن پودر بر روی نشت اجازه آن را خشک و سپس جارو آن را. کمی از این پودر می رود راه طولانی.

Best Carpet Deodorizers Options: Emmy's Best Powerful Pet Odor Remover Color Saver and Urine Eliminator

عکس: amazon.com

بهترین آنزیم رفع بوی بد: امی بهترین و قدرتمند بوی حیوان خانگی Remover

بسیاری از فرش deodorizers خنثی کردن بوی ادرار حیوانات اما امی بهترین و قدرتمند بوی حیوان خانگی Remover می رود یک گام بیشتر است. حیوانات اغلب دوباره به همان نقطه برای انجام کسب و کار خود را زیرا آنها می توانند بوی باقی مانده بوی فرومون پشت در اثری از ادرار. امی بهترین حذف بوی خیلی خوب است که یک حیوان خانگی نمی خواهد می دانم که این یک تصادف بود که در نقطه ای قبل از. این آنزیم ها در این عطر و بوی قوی remover شکستن فرومون و آلی دیگر بوی و ترک در پشت این عطر اسطوخودوس. درخواست محصول با پر کردن یک بطری اسپری (شامل نمی شود) با راه حل و اشباع منطقه است. پس از 10 دقیقه محل تمیز سفید حوله بر منطقه و تنظیم یک جسم سنگین ، ترک حوله و جسم در محل یک شب و در صبح حذف و خلاء در حال حاضر-تازه فرش.

Best Carpet Deodorizers Options: Febreze Heavy Traffic Carpet Foam

عکس: amazon.com

بهترین فوم در رفع بوی بد: Febreze ترافیک سنگین فرش فوم

از یک تولید کننده شناخته شده برای گرفتن فرش تمیز می آید بیسل Febreze فرش فوم رفع بوی بد و پاک کننده با به دست آوردن عطر و بوی. بیسل می گوید: فوم از بین بردن بوی فرش و ترک تمام اتاق بوی تازه و تمیز. محصول باید اسپری در یک فقط دیوارهایی فرش (یا منطقه کوچک) که در آن از آن خواهد فوم, ساخت آن آسان برای به دست آوردن پوشش یکنواخت. قبل از فوم ریزید مالش فرش با یک mop یا یک اسفنج آن اجازه می دهد تا به طور کامل خشک و سپس خلاء فرش. بیسل Febreze فرش فوم حذف به دام افتاده بو مانند دود و عرق و بوی پخت و پز و برگ فرش نرم و تمیز. این مواد همچنین کمک به نگه داشتن الیاف فرش از جذب آینده نشت.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im