عمیق تمیز کردن خانه خود را به سرعت با برخی از بهترین پاک کننده فرش برای کف محاصره توسط خاک و لکه ها حیوان خانگی و بو.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Carpet Cleaners Option

عکس: depositphotos.com

اگر شما به طور منظم خلاء شما به طور طبیعی فرض کنیم شما در حال گرفتن فرش خود را تمیز کردن. اما فرش می توانید نگه دارید عظیم چهار برابر وزن خود را در خاک و حتی بهترین خلاء تنها می تواند نفوذ در اواسط راه از طریق میانگین فرش ترک انواع gunk و بو به دام افتاده در داخل الیاف. که چرا از آن مهم است برای تمیز کردن فرش خود را حداقل یک بار در سال بیشتر اگر شما رو بزرگ فعال خانوار با تعداد زیادی از پا (و پنجه!) ترافیک.

در حالی که خلاء تکیه بر مکش و چرخش برس برای پاک کردن خاک و آوار, بهترین پاک کننده فرش با استفاده از قدرتمند شامپو لکه پاک, آب, بخار و مکش قوی برای رسم کردن دوده از فرش عمیق ترین recesses در حالی که شستن الیاف رایگان روغن و لکه ها و بوی. در ادامه به یادگیری در مورد انواع روش تمیز کردن فرش, چه ویژگی های در یک ماشین را بهترین کت و شلوار خود را در خانه و زندگی و به همین دلیل زیر هشت مدل های رای به عنوان درجه یک خود را در دسته بندی های مربوطه:

  1. بهترین کلی: بیسل ProHeat 2X بلند کردن فرش تمیز کننده
  2. نفر دوم: هوور Smartwash اتوماتیک تمیز کننده فرش
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: بیسل Turboclean درست تمیز کننده فرش
  4. ارتقا انتخاب کنید: بیسل بزرگ فرش سبز تمیز کننده
  5. بهترین برای صاحبان حیوان خانگی: بیسل ProHeat پت Pro تمیز کننده فرش
  6. بهترین آپارتمان: هوور PowerDash جمع و جور و تمیز کننده فرش
  7. بهترین برای قابل حمل: بیسل SpotClean فرش تمیز کننده قابل حمل
  8. بهترین تمیز کردن با بخار: McCulloch سنگین بخار شوی
The Best Carpet Cleaners Option

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما خرید یک فرش تمیز کننده

اگر چه شما ممکن است مطمئن باشید که فرش خود را نیاز جدی شما ممکن است تعجب اگر آن را عاقلانه به سرمایه گذاری در یکی از این ماشین ها و یا به سادگی به استخدام یک سرویس برای انجام این کار است. کامل و حرفه ای تمیز کردن فرش هزینه در حدود $50 در هر اتاق تا 200 دلار به صورت متوسط سه خوابه خانه و بین $300-$600 برای بزرگتر خوابگاه. شما همچنین باید این گزینه از اجاره ماشین آلات و DIYing این کار در قیمت به طور متوسط از 30 دلار در هر روز است.

هر کدام از این راه ممکن است حس را اگر شما فقط یک یا دو فرش اتاق, اما اگر شما را در کل خانه فرش شما باید چند طبقه و فرش و یا شما زندگی می کنند با دوستان خزدار که ریختن و حوادث آن ممکن است مقرون به صرفه برای سرمایه گذاری در واحد خود را. فقط مطمئن شوید که برای خرید یک کیفیت مدل است که می تواند به رقابت با کلاس تجاری دنده جوانب مثبت استفاده کنید—که بدان معنی است که هزینه بین $300-$500. بهترین پاک کننده فرش دارای طول عمر بین هشت تا 10 سال به طور منظم با استفاده از پس انجام محاسبات ریاضی برای کشف کردن چه چیزی برای خانه شما مناسب.

انواع فرش تمیز کردن

وجود دارد روش های مختلف است که استفاده از ماشین آلات برای تمیز کردن فرش, برخی از موثر تر از دیگران است. در حالی که برخی از پاک کننده فرش با استفاده از بیش از یکی از این تمیز کردن سبک دیگران انجام تنها یک نوع پس از آن مهم است به درک تفاوت های بین آنها را.

استخراج با آب داغ

بیشتر محبوب شناخته شده به عنوان بخار تمیز کردن این روش با استفاده از آب گرم استفاده شود در فشار بالا به تحریک الیاف فرش و حل کردن خاک. هر گونه باقی مانده باقی مانده است کشیده از فرش با یک سری از برس دوار و مکش قوی. در حالی که آب گرم به تنهایی می تواند موثر ترین پاک کننده ها بخار نیز استفاده از مواد شوینده برای پاک کردن لکه و بو. این نیاز به یک فرایند دو مرحله ای—شستشو با مواد شوینده و پس از یک آب ساده شستشو—قبل از فرش را می توان از چپ به خشک.

شامپو فرش

این روش مخلوط شامپو را با آب داغ از نزول خود را (به جای آن حرارت در این ماشین به عنوان بخار تمیز کردن ندارد). راه حل این است که تحت فشار قرار دادند به الیاف فرش توسط برس دوار و برداشته با یک مکش قوی—یک-مرحله—و سپس فرش خشک سمت چپ است. یک بارها ذکر شده مشکل با شامپو فرش است که مهم شامپو باقی مانده باقی مانده در الیاف جذب خاک و آوار به طوری که فرش به زودی نیاز به تمیز کردن دوباره. به کاهش است که باقی مانده شما می توانید دوباره پر کردن shampooer با دشت آب سرد و تکرار این روند برای شستشو. فقط مطمئن شوید که برای جلوگیری از داغ و یا آب گرم به عنوان این فعال باقی مانده صابون به جای از بین بردن آن.

داده ها با یگدیگر

داده ها با یگدیگر تکنولوژی پدید آمده در دهه 1970 به آرامی مصرف بیش از بازار از فرش shampooers. داده ها با یگدیگر یک فرایند دو مرحله ای است که با استفاده از کپسوله سازی مواد شیمیایی (با نام تجاری خاص فرمول که اغلب شامل پراکسید هیدروژن برای جذب خاک و کپسوله سازی آن). این مواد شیمیایی هستند و اسپری بر روی فرش خار به الیاف با یک برس استوانه ای دوار قلم مو یا کلاه سر گذاشتن و سپس داده ها با یگدیگر شیمیایی و باقی مانده از فرش تا دیوارهایی هستند.
این مواد شیمیایی crystalize در اطراف ذرات خاک و جذب دیگر خاک به طوری که خاک می تواند برداشته شود در طول جارو. هر گونه رطوبت منتشر شده توسط یگدیگر تمیز کردن خشک در عرض دو ساعت (پس از بخار و یا شامپو فرش می تواند تا 24 ساعت خشک). فقط به خاطر داشته باشید که این روش ارائه نمی عمیقترین تمیز کردن آن خوب است برای یک فرش کثیف اما واقعا رنگ آمیزی و یا کثیف که حکم مناسب بخار تمیز کردن.

کلاه سر گذاشتن تمیز

با این روش یک پنبه و ابریشم مصنوعی یا پلی پروپیلن پد به نام یک موتور است که آغشته به یک راه حل تمیز کردن و ضمیمه شده به یک سنگین موتوری shampooer. موتور تمیز کردن نیز می تواند انجام شود با یک سری از برس دوار که با استفاده از آب و تمیز کردن راه حل برای جذب خاک در یک مد مشابه. این دستگاه می چرخد تمیز کردن پد یا برس مهیج لایه ای از فرش و جمع آوری خاک سست. این شاید حداقل از روش های موثر از خانه تمیز کردن فرش, اما می توان آن را یک گزینه سریع برای نقطه تمیز کردن اگر شما لازم نیست که زمان برای انجام تمام اتاق.

خشک تمیز کردن فرش

همچنین شناخته شده به عنوان ترکیب تمیز کردن فرش خشک تمیز کردن فرش وارد در 1980s و بر خلاف تمام تکنیک های دیگر آن را کاملا رطوبت-رایگان. تمیز کردن ترکیب به طور معمول در شکل پودر است خار به الیاف فرش با یک موتوری ضد برس دوار و ماشین آلات. این دستگاه “باز کردن” فرش به طوری که این ترکیب می تواند حل و فصل به پایین. پس از انتظار بین 30 دقیقه تا یک ساعت تمیز کردن ترکیب و خاک جمع آوری شده در حال کامل کردن دیوارهایی است. شما می توانید راه رفتن بر روی فرش بلافاصله پس از آن, بنابراین در حالی که نه به عنوان موثر به عنوان بخار تمیز کردن فرش خشک تمیز کردن می تواند یک مزیت برای خانواده های پر مشغله که مشکل نگه داشتن یک مرطوب فرش رایگان از ترافیک پا تا زمانی که آن را خشک.

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک فرش تمیز کننده

در نظر گرفتن این عوامل کلیدی در هنگام خرید برای بهترین پاک کننده فرش به کت و شلوار خود را و یا کاری.

نقطه تمیز کردن در مقابل تمام خانه تمیز کردن

نقطه تمیز کردن ماشین آلات سبک و قابل حمل و ارزان تر از کل تصفیه خانه اما خود مکش توانایی ندارد به عنوان قوی به عنوان واحدهای بزرگتر. آنها ایده آل برای استفاده در پله ها و همچنین خانه های خود را با فقط یک یا دو فرش اتاق یا شل قالیچه.

کل خانه فرش پاک کننده قوی موتور قادر به تولید قدرتمند مکش در حالی که چرخش ضخیم, تمیز کردن برس. این دستگاه همچنین ممکن است تطبیق پذیری از انجام بیش از یک روش تمیز کردن. آنها گران تر از نقطه پاک کننده و استفاده از محصولات پاک کننده هستند بنابراین بهترین راه حل مناسب برای خانه های بزرگتر با بسیاری از فرش اتاق که با دیدن ترافیک سنگین است.

وزن و قابل حمل

به طور کلی سنگین تر از ماشین های قدرتمند تر آن مکش موتور و چرخش برس خواهد بود. واحدهای قابل حمل سبک تر هستند و به راحتی مانور به هر موقعیت. نیز وجود دارد اواسط وزن فرش پاک کننده است که ممکن است قادر به سنگین تمیز کردن اما انجام یک کار بهتر از کوچک دستی ماشین آلات. خود را در نظر فیزیکی محدودیت میزان فرش و تعداد سطوح در خانه خود را هنگامی که تصمیم گیری. برای مثال اگر شما در یک خانه شهری با زیرزمین و طبقه اصلی و دو سطح اضافی از فرش, پاک, آسان برای حمل و نقل کردن قابل حمل مدل ممکن است بهترین شرط بندی شما. این مهم را نیز به خاطر داشته باشید که وزن ذکر شده برای هر دستگاه را شامل نمی شود اضافه وزن از آب است.

طول شلنگ

فرش تمیز کننده شیلنگ هستند فایل پیوست که به طور کلی حداکثر در 10 فوت در عین حال برخی از واحدهای هیچ شلنگ در همه. یک تمیز کننده با 10 پا شلنگ فراهم محدوده بزرگ اما دیگر شلنگ بیشتر آب و یا تمیز کردن راه حل به سفر برای رسیدن به فرش تمیز می شود. در طول این سفر دمای آب سرد کاهش اثربخشی فرش تمیز کننده. یک دستی از ویژگی شلنگ دلبستگی است که آن را اجازه می دهد تا دسترسی تحت سنگین قطعه از مبلمان مانند تخت یا مبل.

لوازم جانبی

فرش تمیز کننده لوازم جانبی به طور کلی فایل های پیوست که می توان به اضافه یک شلنگ یا مصرف پورت برای تمیز کردن مواد مختلف به مناطق دشوار و یا برخورد با موهای حیوان خانگی و بو. برخی از رایج ترین انواع عبارتند از اثاثه یا لوازم داخلی, ابزار شکاف تمیز کردن فایل های پیوست (دستی برای لکه های تنگ مانند تورفتگی ایجاد شده که در آن قرنیز در دیدار فرش) و یا چرخش برس که آسانسور سختی گیر-بر روی لکه ها. پت فایل پیوست شامل برس مخصوص نگهبانان و حتی جدا مخازن برای به دام انداختن خز برای جلوگیری از گرفتار شدن در ماشین داخلی کار می کند.

ما تراکم بالا

عوامل مفصل بالا و همچنین قیمت, اثربخشی و شهرت نام تجاری آگاهانه انتخاب این عالی تمیز کننده فرش.

The Best Carpet Cleaners Option: Bissell ProHeat 2X Lift Off Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: بیسل 2X بلند کردن فرش تمیز کننده

دو دستگاه در یک بیسل 2X بلند کردن فرش تمیز کننده توابع به عنوان یک کل-خانه فرش تمیز کننده و یک نقطه قابل حمل کننده ، در حالی که کل دستگاه وزن آن 24 پوند قبل از به آب اضافه نقطه تمیز کننده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقل با 6 پا شلنگ و 3/4-گالن مخزن. هنگامی که نقطه پاک کن متصل است به سمت راست دستگاه آن را به عنوان یک مخزن آب در حالی که قدرتمند دوگانه تمیز کردن برس تمیز کردن عمیق با استفاده از آب داغ استخراج کلاه سر گذاشتن تمیز کردن و شامپو. این مدل همچنین دارای کیفیت لوازم جانبی برای مشکل لکه ها و با نام تجاری “heatwave تکنولوژی” را به نگه داشتن مخزن آب گرم در طول استفاده از.

The Best Carpet Cleaners Option: Hoover Smartwash Automatic Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: هوور Smartwash اتوماتیک تمیز کننده فرش

این تکنولوژی بالا واحد باعث می شود تمیز کردن فرش فوق العاده آسان با آب داغ استخراج کلاه سر گذاشتن تمیز کردن و شامپو گزینه های. با تشکر از حرکت-سنجش توانایی های شما به سادگی حرکت فرش تمیز کننده رو به جلو به صورت خودکار پاک و عقب به صورت خودکار خشک است. (خودکار عملکرد خشک و عصاره آب از فرش در حالی که استفاده از گرما برای کوتاه شدن زمان خشک شدن.) به علاوه هوور خودکار سیستم مخلوط از ترکیب و کنار می گذارد مقدار صحیح راه حل برای بهترین تمیز کردن ممکن است. 1-گالن مخزن را فراهم می کند کافی آب تمیز برای شستشو و شستشو و واحد شامل یک حیوان خانگی ابزار پیوست و یک 8 پا شلنگ اما در 19-پوند (قبل از آب) ممکن است در تلاش برای مسافت هوور بالا و پایین پله ها.

The Best Carpet Cleaners Option: BISSELL Turboclean Upright Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: بیسل Turboclean درست تمیز کننده فرش

اگر شما می خواهید برای انجام یک کار عمیق تر از یک دستی نقطه cleaner می توانید مدیریت کنید اما نمی خواهید برای حمل در اطراف یک سنگین و حجیم کل خانه ماشین این 12 پوند مدل راه حل مناسبی است. چهار ردیف برس دوار برای کلاه سر گذاشتن تمیز کردن و شامپو ترکیب با مکش قوی برای بلند کردن لکه ها از عمیق ترین قسمت از فرش, همه در یک قیمت است که سخت به ضرب و شتم. 1/2 گالن مخزن را فراهم می کند به اندازه کافی آب تمیز برای یک اتاق یک نفره و یا چند قالیچه و تاشو دسته اجازه می دهد تا آن را به راحتی جمع دور به یک گنجه یا کابینت برای ذخیره سازی. در حالی که بیسل Turboclean درست تمیز کننده فرش ندارد شلنگ پیوست, موی روی لبه مصرف پورت می تواند تمیز همراه baseboards و در زیر لبه های مبلمان.

The Best Carpet Cleaners Option: Bissell Big Green Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: بیسل بزرگ فرش سبز تمیز کننده

این سنگین فرش تمیز کننده با استفاده از آب داغ استخراج شامپو و فوق العاده بزرگ دوار قلم مو برای بلند کردن خاک برای تولید نتایج است که ملاقات و یا بیش از حرفه ای تمیز کردن فرش استاندارد. 1 3/4-گالن مخزن را فراهم می کند بیشتر از آب لازم برای اتاق و 9 پا شلنگ می تواند تمیز کردن زیر تخت و مبل ها و سایر سخت برای رسیدن به مناطق. شلنگ خود را کیسه ذخیره سازی و مدل شامل لوازم جانبی برای پله ها و لکه ها. اما در 48 وزن این دستگاه دشوار است به مانور نه به ذکر است به حمل بالا و پایین پله ها.

The Best Carpet Cleaners Option: BISSELL ProHeat Pet Pro Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

5. بهترین برای صاحبان حیوان خانگی: بیسل ProHeat پت Pro تمیز کننده فرش

عاشق حیوانات خانگی خود را اما نفرت ظروف سرباز یا مسافر آنها می توانید بر روی فرش خود را? این دستگاه قدرتمند طراحی شده است برای دور کردن مو لکه و بو—و حتی آن را دارای توانایی برای حذف بوی مرداب! آن را همراه با نمونه های از بوی حیوان خانگی حذف و درمان ضد باکتری است که هدف دشوار لکه ها به طور مستقیم از سم پاش در دو طرف مقابل مصرف پورت. نیز وجود دارد دو-در-یک حیوان خانگی اثاثه یا لوازم داخلی ابزار برای هر دو مرطوب و حالت خشک به حذف بو و لکه و مو از مبلمان و پرده است. مجموعه این مدل در حداکثر حالت سنگین تمیز کردن و یا اکسپرس پاک کردن برای روشن تر تمیز که سریع تر خشک. بیسل ProHeat پت Pro تمیز کننده فرش وزن 17.5 کیلو پس از آن نسبتا قابل کنترل برای خانه با پله ها.

The Best Carpet Cleaners Option: Hoover PowerDash Compact Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

6. بهترین آپارتمان: هوور PowerDash جمع و جور و تمیز کننده فرش

سنگین فرش تمیز کننده در یک سبک طراحی این مدل مناسب برای آپارتمان. وزن آن فقط 12 پوند و در عین حال دارای دو بار تمیز کردن قدرت از دیگر پیشرو سبک شوی. 1/2 گالن مخزن را فراهم می کند به اندازه کافی آب برای اتاق و هوور را Heatforce تکنولوژی گرم فرش به عنوان کثیف آب به مخزن برای خشک کردن سریع تر. حیوان خانگی برس رول به راحتی جمع آوری و کمک می کند تا پاکسازی دشوار لکه ها. و در حالی که مدل شلنگ پیوست, low-profile مصرف پورت اجازه می دهد تا شما را تحت مبلمان راحتی. هنگامی که شما انجام می شود تمیز کردن و جمع و جور دستگاه طول می کشد تا در مورد به همان اندازه اتاق به عنوان یک جارو در گنجه خود را.

The Best Carpet Cleaners Option: BISSELL SpotClean Portable Carpet Cleaner

عکس: amazon.com

7. بهترین برای قابل حمل: بیسل SpotClean فرش تمیز کننده قابل حمل

طراحی شده برای حمل 13-پوند واحد با 3/4-گالن مخزن می تواند به راحتی انجام شده در اطراف خانه خود پلاستیکی با دوام رسیدگی است. آن را همراه با دو نمونه بطری پت بوی eliminator که موثر ترین زمانی که با استفاده از 3 اینچ دشوار لکه ابزار است که مالش و تراك لکه ها از روی فرش و اثاثه یا لوازم داخلی و فرش منطقه. نیز وجود دارد یک لکه تله ابزار است که مانع از مایع messes از داخل مخزن به خصوص مفید برای حیوان خانگی “حوادث” است که می تواند در غیر این صورت ترک یک بوی بد و پس از استفاده. به جای پایین-نصب سیستم تمیز ترین کل تصفیه خانه با استفاده از همه تمیز کردن انجام شده است با استفاده از 5 فوت شلنگ و فوق پیوست.

The Best Carpet Cleaners Option: McCulloch Heavy-Duty Steam Cleaner

عکس: amazon.com

8. بهترین تمیز کردن با بخار: McCulloch سنگین بخار شوی

این بخار شوی وزن آن تنها 10 پوند و فراهم کردن تا 45 دقیقه تحت فشار بخار برای رسیدن به عمیق ترین الیاف فرش. اسپری بخار از طریق 9-پا شلنگ به تمیز کردن فرش و کاشی, چوب, اثاثه یا لوازم داخلی کف و سنگ. در 212 درجه فارنهایت بخار مرگبار به شپش و کک و ساس و 99.9 درصد از میکروب ها و باکتری ها. همه کاره بخار شوی همراه با 18, لوازم جانبی از جمله یک طبقه mop اسکراب پد و ابزار براش برای سطوح مختلف. مطمئن شوید که برای پر کردن 5/8-گالن مخزن با توجه به تولید کننده توصیه هایی برای بهترین نتایج.

سوالات متداول در مورد جدید خود تمیز کننده فرش

قبل از خرید نگاهی به این سوالات متداول در مورد فرش پاک کننده ها و پاسخ های خود را زیر.

س: چقدر باید به شما پرداخت برای بهترین پاک کننده فرش?

معمولی محدوده قیمت برای بهترین پاک کننده فرش بین $300-$500. اما به طور متوسط هزینه حرفه ای تمیز کردن فرش است که در حدود 200 دلار برای یک خانه سه اتاق خوابه و می تواند تا 600 دلار برای خانه های بزرگتر. این به این معنی است که پس از دو یا سه استفاده جدید خود را فرش تمیز کننده را برای خود پرداخت می شود.

Q. چگونه اغلب من باید تمیز کردن فرش ؟

اگر به طور منظم جارو و متوسط مراقبت گرفته شده فرش تمیز می شود می تواند یک بار در هر 12 تا 18 ماه. اما در فعال خانواده با حیوانات و کودکان و فرش تمیز شود باید هر شش تا 12 ماه.

Q. چه بهترین پاک کننده فرش برای خانه با حیوانات خانگی ؟

بهترین پاک کننده فرش برای خانه با حیوانات خانگی است که قادر به از بین بردن موهای حیوان خانگی بو و لکه ها از حتی عمیق ترین الیاف فرش. برای این منظور بیسل ProHeat پت Pro تمیز کننده فرش است در بالای لیست.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im