بهترین آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن برای خانه

محافظت از خانه خود را از این سکوت خطر با یک نه پس زنگ خاموش.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Carbon Monoxide Detector Options

عکس: istockphoto.com

هیچ خانه ایمنی و آتش نشانی طرح توجیهی کامل بدون مجموعه ای از آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن که تشخیص این گاز سمی و شما هشدار به حضور آن در خانه خود را. بدون یک سیستم جامع از بهترین آشکارساز مونوکسید کربن, اجزای خانواده خود را می تواند در معرض خطر جدی. این گاز می تواند خود را پایمال خانه سرنشینان یک شب هنگامی که علائم سخت به رسمیت شناختن.

  1. بهترین کلی: Kidde پلاگین در شرکت و مواد منفجره آشکارساز گاز
  2. بهترین ترکیب: اولین هشدار دود و آشکارساز CO
  3. بهترین سخت سیمی: Kidde افزایش شرکت زنگ آشکارساز با باتری پشتیبان
  4. بهترین SMART UNIT: لانه محافظت از دود و مونواکسید کربن زنگ
  5. بهترین ارزش: Kidde باتری عمل آشکارساز CO w/صفحه نمایش دیجیتال

مونوکسید کربن و چگونه آن را تشخیص داده شده

مونوکسید کربن (CO) است به طور کلی یک محصول احتراق: هر دستگاه است که با استفاده از یک منبع سوخت (آبگرمکن کوره یا دیگ بخار به عنوان مثال) تولید مونوکسید کربن هنگامی که آن را در حال اجرا است. که بیش از حد مونوکسید کربن است که در خارج منتشر شده از طریق دودکش ها و منافذ. این وسایل بسیار امن هنگامی که به درستی کار می کند اما هنگامی که چیزی می رود اشتباه با مونوکسید کربن می تواند ساخت تا به سطح خطرناک است.

مونوکسید کربن اندازه گیری شده در قسمت در هر میلیون (یا PPM). قرار گرفتن در معرض از 50 PPM امن است تا هشت ساعت 150 PPM خطرناک است پس از 50 دقیقه و 1600 پی پی ام می تواند کشتن یک فرد بالغ سالم در کمتر از یک ساعت. آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن بسیار مهم است چرا که گاز بی رنگ و بی بو و مالکان نمی خواهد بود قادر به تشخیص آن را بر خود تا آن را خیلی دیر است. آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن آهنگ سطح گاز در طول زمان و صدای زنگ زمانی که از این سطح بیش از پارامترهای خاصی. مثلا 50 PPM اندازه گیری را فعال ترین آلارم پس از 8 ساعت 150 PPM در عرض 50 دقیقه و 400 PPM در عرض 15 دقیقه.

آشکارساز مکان

اجماع عمومی این است که یک آشکارساز مونوکسید کربن باید نصب شده در هر طبقه و یا در و یا خارج از هر اتاق خواب است. یکی باید در زیرزمین و گاراژ نیز هست.

تست فواصل

وقتی که می آید برای اطمینان از عملکرد مناسب صاحب خانه باید دنبال همان دستورالعمل استفاده از آنها را برای خود آشکارسازهای دود. آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن باید آزمایش ماهانه و باتری باید تعویض شود حداقل یک بار در سال و صرف نظر از اینکه کم بودن باتری زنگ هشدار برای تلفن های موبایل.

طول عمر دستگاه

حتی اگر باتری در یک آشکارساز مونوکسید کربن در حال تغییر به طور منظم آشکارسازهای خود را به آخرین برای همیشه لطفا برای. بررسی بازگشت از دستگاه های خود را به پیدا کردن آنچه که آنها انتظار طول عمر است. این عدد معمولا بین پنج تا هفت سال است. اگر شما نمی توانید به یاد داشته باشید زمانی که شما خریداری دستگاه شما باید در نظر بگیرید به جای آن است.

The Best Carbon Monoxide Detector Options

عکس: istockphoto.com

انواع آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن

وجود دارد دو نوع از آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن موجود در بازار: stand-alone و ترکیب مدل های. انتخاب نوع صحیح برای خانه خود را به عوامل متعددی بستگی دارد.

Stand-Alone آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن

مستقل آشکارساز مونوکسید کربن تنها شغلی است که برای تشخیص و اندازه گیری سطح مونوکسید کربن در خانه است. باطری مدل را می توان تقریبا در هر نقطه و آنها محبوب تر انتخاب کنید. برای یک مطلب ثابت قرار دادن را انتخاب کنید یک پلاگین سبک آشکارساز. این مدل ها اغلب دیجیتال به عنوان خوانده شده-outs است که نمایش زمان در سطح مونواکسید کربن اینکه شناسایی شده است.

ترکیبی مونوکسید کربن آشکارسازهای

ترکیب واحدهای چند منظوره نظارت با مونوکسید کربن سطح در حالی که همچنین تشخیص دود یا گازهای قابل انفجار. بهره مند از ترکیب واحد است که آنها را به مقدار زیادی از برنامه ریزی و حدس و گمان از ساختمان آتش خود ایمنی سیستم. سقوط است که برای استفاده بهینه ترکیبی مونوکسید کربن آشکارسازهای نباید قرار داده به نفت یا گاز سوز, لوازم. در این وضعیت یک stand-alone آشکارساز دود بهتر است با یک جداگانه و مستقل مونوکسید کربن نصب شده بیشتر دور.

بر خلاف باور یک آشکارساز مونوکسید کربن به تنهایی نمی خواهد تشخیص حضور گازهای قابل انفجار. گازهای قابل انفجار نیست حاوی مونوکسید کربن مگر اینکه آنها همراه با سوخته سوخت. آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن با مواد منفجره و گاز قابلیت تشخیص را انتخاب کنید تا در این گازهای اما, و به شما هشدار به حضور آنها.

کلید خرید ملاحظات

در نظر گرفتن ویژگی های زیر را برای انتخاب بهترین آشکارساز مونوکسید کربن در بازار امروز است.

باطری پلاگین یا سخت سیمی?

آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن می توان با چند قدرت مختلف گزینه های تامین.

  • باطری گزینه برای قرار دادن در هر نقطه در صفحه اصلی. آنها نمی نیاز به هر گونه رسانه ها و یا از قبل موجود سیم کشی. برای مثال داشتن آسان برای نصب باطری واحد در یک گاراژ کارگاه آموزشی است که با استفاده از پروپان گرما یک ایده عالی است.
  • پلاگین در مدل نیاز به یک خروجی. این به شدت کاهش می دهد انعطاف پذیری از نصب و راه اندازی, اما آنها دارای باتری پشتیبان گیری. پلاگین در واحد های بزرگ برای حفاظت اضافی در مناطق که در حال حاضر شامل آشکارسازهای دود.
  • Hard-wired مدل با استفاده از قبل موجود حریق سیم کشی و باتری back-ups برای خود منبع قدرت است. سخت سیمی واحد مطلوب و باید مورد استفاده قرار گیرد هر جا که امکان پذیر است اما نه در هر خانه حریق-سیم کشی خاص اجرا برای هر اتاق.

با توجه به وضعیت سیستم جامع می تواند شامل واحد از هر سه دسته است.

UL Listing

فقط می خواهم بهترین آشکارسازهای دود و مونواکسید کربن آشکارسازهای ذکر شده نیاز به توسط Underwriters Laboratories. UL مثال در پشت واحد را نشان می دهد که واحد طراحی و مورد آزمایش قرار گرفت و به تصویب UL را دقیق مورد نیاز است. به عنوان مهم به عنوان مونوکسید کربن تشخیص است UL-مدل های ذکر شده باید تنها آنهایی که شما در نظر خرید.

دیجیتال صفحه نمایش

دیجیتال صفحه نمایش ممکن است به نظر می رسد مانند یک حیله اما آنها در واقع خدمت نسبتا هدف مهم است. این واحد را به نمایش PPM از هر مقدار مونوکسید کربن آنها را تشخیص دهد حتی اگر آنها نمی, رفتن به حالت زنگ خطر. این می تواند کمک به صاحب خانه تعیین اگر بیشتر پایه مونوکسید کربن در خانه خود از آنها فکر—یک ویژگی استاندارد آشکارساز مونوکسید کربن ارائه نمی.

اتصال

آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن است که می تواند برنامه ریزی شده و یا سیمی با دیگر دستگاه های زنگ در خانه را از طریق فرکانس رادیویی Wi-Fi و یا مستقیم سیم کشی در نظر گرفته اتصال-قادر به واحد.

با خانه های به سرعت در حال تبدیل شدن بیشتر متصل و هوشمند اتصال-قادر به واحد می تواند یک سود اضافه شده برای صاحب خانه در حال حاضر راحت با لینک دادن سیستم های خود را با هم. برای مثال در یک ارتباط تنگاتنگ با مونوکسید کربن فعال در گاراژ باعث خواهد شد دیگر دستگاه های زنگ در خانه است. این هشدار سرنشینان بدون توجه به جایی که آنها در خانه هستند. اگر دستگاه گزارش به یک ایستگاه نظارت مرکزی یک زنگ شرکت را مطلع اولین پاسخ دهندگان و ارسال کمک به شما را بدون حتی تلفن را برداشت. این می تواند به خصوص مزیت بزرگ در شب هنگامی که صاحب خانه ممکن است شنیدن گاراژ زنگ صدا از انتهای دیگر از خانه و زمانی که علائم مسمومیت با مونوکسید کربن کمتر احتمال دارد متوجه شود.

ویژگی های هوشمند

در یک جهان که در آن لوازم مانند لوله ها و یخچال و فریزر هوشمند هستند, چرا نباید وجود داشته باشد هوشمند اعلام حریق دستگاه های? این مدل ها اغلب ترکیبی دود و مونواکسید کربن تشخیص واحد است. آنها می توانند به یک برنامه گوشی های هوشمند ایستگاه پایه یا هوشمند-صفحه اصلی سیستم. آنها می تواند برنامه ریزی برای توصیف این منطقه و نوع دستگاه است که فعال شده است. آنها همچنین می توانند با ارائه زمان واقعی به روز رسانی وضعیت به یک برنامه مانند دمای اتاق.

ما تراکم بالا

مدل اعتقاد ما به بهترین آشکارساز مونوکسید کربن گزینه های موجود در بازار هستند همه UL ذکر شده و ارائه طیف وسیعی از مزایای اضافه برای هر صاحب خانه متناسب با نیازهای شما.

The Best Carbon Monoxide Detector Option: Kidde Plug-In CO and Explosive Gas Detector

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Kidde پلاگین در شرکت و مواد منفجره آشکارساز گاز

این Kidde آشکارساز مونوکسید کربن بیش از فقط خر خر کردن سطوح خطرناک مونواکسید کربن. این پلاگین در ویژگی های مدل یک باتری پشتیبان و همچنین می تواند تشخیص حضور گازهای قابل انفجار. نمایش دیجیتال هشدار شما را به در زمان واقعی با مونوکسید کربن در سطح خانه خود را در حالی که سطح اوج عملکرد را نشان می دهد بالاترین نقطه رسیده از آن گذشته بود تنظیم مجدد. می توان آن را متصل به طور مستقیم به خروجی و یا با شامل طناب دار آداپتور. مالکان باید توجه داشته باشید که مواد منفجره تشخیص گاز است فوری: اشغال احتمالا بوی گاز قبل از آشکارساز می رود اگر آنها بیدار اما زیادی آن را ویژگی های اضافی.

The Best Carbon Monoxide Detector Option: First Alert Smoke and CO Detector

عکس: amazon.com

2. بهترین ترکیب: اولین هشدار دود و آشکارساز CO

نه هر کس می خواهد یا نیاز به آخرین و بزرگترین فن آوری هوشمند. برخی از خریداران فقط می خواهید یک قابل اعتماد و آسان برای استفاده از مدل است که می توانید آنها را نصب و بررسی بر روی یک زن و شوهر از بار در سال است. این اولین هشدار ترکیب مدل است که دقیقا آنچه که آنها دنبال آن هستید. این ویژگی های فتوالکتریک سنسور تشخیص دود و یک حسگر الکتروشیمیایی برای مونوکسید کربن تشخیص است. هر دو از این سنسور در حال محاکمه و درست و قابل اعتماد را انتخاب کند. این باطری بنابراین می توان آن را در هر نقطه نصب شده به راحتی. در همراهی با آن ساده تر راه اندازی این مدل نیست برقراری ارتباط و یا اتصال با دستگاه های دیگر.

The Best Carbon Monoxide Detector Option: Kidde Hardwire CO Detector Alarm with Battery Backup

عکس: amazon.com

3. بهترین سخت سیمی: Kidde افزایش شرکت زنگ آشکارساز با باتری پشتیبان

برخی از خانه های با سیم کشی اعلام حریق, در حالی که دیگران شده اند مجهز به دیدار با کدهای محلی. در این موارد این Kidde آشکارساز مونوکسید کربن است که راه را برای رفتن. در حالی که این یک ترکیب مدل آن است که اتصال-قادر به طوری که آن را برقراری ارتباط با سایر دستگاه هایی که متصل به سیستم. همچنین با استفاده از یک باتری 9V بازگشت به بالا به صورت مستمر حفاظت هنگامی که برق می رود.

یک چیز خریداران نیاز به نگه داشتن در ذهن است که سازگاری. این واحد می تواند متصل به هر سیستم و عملکرد به طور مستقل در هر نقطه اما آن اتصال محدود است به دیگر Kidde حریق دستگاه های. آن می تواند نه تنها piggy-حمایت بر روی یک سیستم با دیگر تولید کنندگان دستگاه های.

The Best Carbon Monoxide Detector Option: Nest Protect Smoke and Carbon Monoxide Alarm

عکس: amazon.com

4. بهترین SMART UNIT: لانه محافظت از دود و مونواکسید کربن زنگ

لانه محافظت از دود و مونوکسید کربن هشدار است ایده آل برای خانه های هوشمند هنردوستان. این مدل تشخیص هر دو, دود و مونواکسید کربن و می تواند به شما هشدار به یک مشکل حتی اگر شما نمی خانه. زمانی که لانه فعال آن را می فرستد یک هشدار به شما نرم افزار خود را به سیستم های خانه هوشمند و کنترل مرکزی شرکت خود را از طریق شبکه Wi-Fi. بودن اتصال-قادر به آن را نیز فعال هوشمند دیگر دستگاه های زنگ در خانه است. برای آخرین امکانات و قابلیت های شما نیاز به نگه داشتن برنامه های خود را به روز رسانی. فراموش کردن یک به روز رسانی ممکن است بر روی دستگاه های ارتباطی خود را با تلفن و یا نظارت مرکزی شرکت اما واحد ادامه خواهد داد به کار به عنوان یک واحد مستقل حتی اگر برنامه نیست زمان.

The Best Carbon Monoxide Detector Option: Nest Protect Smoke and Carbon Monoxide Alarm

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: Kidde باتری عمل آشکارساز CO w/صفحه نمایش دیجیتال

برای خریداران به دنبال به طور کامل قادر به آشکارساز مونوکسید کربن در کسری از هزینه واحدهای مشابه این مدل از Kidde متناسب با این لایحه. آن را تا به بسیاری از ویژگی های بیشتر گران قیمت واحد: دیجیتال به عنوان خوانده شده یک قله دکمه سکوت و دکمه تنظیم مجدد و همچنین لامپ های LED به سیگنال وضعیت سیستم (سبز برای پوست های معمولی قرمز برای زنگ). این مدل با استفاده از سه باتری AA بنابراین می توان آن را نصب شده بر روی دیوار و یا قرار داده شده در یک آشپزخانه و یا nightstand. آنچه در آن نمی توانید انجام دهید این است که برقراری ارتباط با دستگاه های دیگر. که انتظار می رود در این نقطه قیمت, اما آن چیزی است که باید آگاه باشند از.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>