بهترین می تواند دستگاه های سنگ شکن برای خالی بازیافت

خود را بازیافت آسان تر و آزاد کردن فضای با این دستی صفحه اصلی خرد کردن ابزار.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Can Crusher Options

عکس: depositphotos.com

بازیافت منظقه و در dropoff انتقال ایستگاه های آن را آسان تر برای ما به کاهش ردپای کربن ما. اما بازیافت مخازن اغلب به اندازه کافی بزرگ از آنجا که مواد دیگر به جای کنار قوطی—و تخلیه بزرگ کیسه های قوطی برای انتقال ایستگاه می تواند یک موضوع مهم و حجیم ظروف سرباز یا مسافر.

بهترین سنگ شکن می تواند باعث ذخیره سازی بازیافت خود را کارآمد تر و وظیفه از بازگشت قوطی کمتر طاقت فرسا. این روش ساده اما موثر دستگاه به طور قابل توجهی کاهش می دهد سطح منطقه از قوطی بنابراین شما می توانید مناسب تر به سطل بازیافت و یا صبر کنید دیگر بین سفر به مرکز بازیافت.

می تواند دستگاه های سنگ شکن موجود در مدل های مختلف به دیوار نصب شده, ضد, و یا میز و پا-عمل رایج ترین آنها است. شما می خواهید به در نظر گرفتن چه مقدار فضای شما که در آن شما به احتمال زیاد خواهید از آن استفاده کنید و همچنین به عنوان بودجه خود را.

ما تراکم بالا

ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین می توانید دستگاه های سنگ شکن در بازار برای کمک به شما تصمیم گیری در مورد مناسب ترین مدل.

The Best Can Crusher Options: The Crusher Aluminum Can Compactor

عکس: amazon.com

بهترین کلی: سنگ شکن آلومینیوم می تواند فشرده

از ویژگی های سنگ شکن با ظرفیت بالا باز برای رسیدگی به قوطی تا 16 اونس با سهولت. این دستگاه با استفاده از یک عمل صاف به کار کوتاه از قوطی و باریک تر قوطی که معمولا سخت تر برای درهم شکستن. این محکم جراحی سنگ شکن با این نسخهها کار به سرعت و ارگونومیک دسته اجازه می دهد تا خرد کردن چندین قوطی در یک بار بدون خستگی بازو. نصب آن به دیوار و سر راست است و با چند ابزار اساسی. این سنگ شکن فشردگی بیشتر قوطی به یک اینچ در ارتفاع حداکثر فضای بهره وری.

The Best Can Crusher Options: Dial M92 Can Crusher

عکس: amazon.com

نفر دوم: شماره گیری M92 می تواند سنگ شکن

دیوار نصب شده M92 سنگ شکن می تواند از شماره گیری طراحی شده است برای راحتی کار خود را یکپارچه فیدر سبد به عنوان ذخیره بنابراین شما می توانید بازی شیر یا خط قوطی و صبر کنید تا بعد به له. سبد نگه می دارد به عنوان بسیاری از 10 و یک بار آن را کامل M92 را سرکوب خواهد کرد به سرعت و کارآمد با حداقل از دست زدن به. سبد خرید است بهترین راه حل مناسب برای 12-آیا هر اونس هر چند که باید از این ظرفیت برای درهم شکستن 16 اونس آنهایی نیز: این مناسب نیست و در مجموعه سبد بنابراین کاربران باید به صورت دستی به محل آنها را. ساخته شده به طور کامل از پلاستیک سنگین کار M92 نمی خواهد زنگ یا زنگ زدن و پاک و با سریع پاک کردن.

The Best Can Crusher Options: Dial Industries Easy Pull Aluminum Can Crusher

عکس: amazon.com

ساده ترین برای استفاده از: شماره گیری صنایع آسان کشش آلومینیوم می تواند سنگ شکن

شماره گیری صنایع آسان کشش آلومینیوم می تواند سنگ شکن عمل با استفاده از یک مکانیزم اهرم برای له کردن قوطی تا 12 اونس در ظرفیت. این شرکت ادعا می کند خود را به ثبت رساند اهرم له قوطی 75% راحت تر از دیگر اهرم. با استفاده از یک میله مانند اهرم برای گرفتن و کدو قوطی های خود را در این مورد یک عمل صاف و ejects خرد می inch پس از فشرده. این دستگاه شامل یک ضد خرج کردن ویژگی های به نگه داشتن انگشتان دست خود را امن است. شماره گیری صنایع سنگ شکن در دسترس است با اختیاری می توانید مجموعه ای بن به شما صرفه جویی از نیاز به انتقال قوطی به سطل بازیافت در هر زمان شما را له. شماره گیری صنایع می تواند فشرده مانت به دیوار با سخت افزار ارائه شده است.

The Best Can Crusher Options: MasterCrush Aluminum Can Crusher Recycler

عکس: amazon.com

متنوع ترین: MasterCrush آلومینیوم سنگ شکن می تواند بازیافت

با استفاده از یک اهرم های MasterCrush نگاه می کند بیشتر شبیه به آن تعلق دارد در یک کارخانه طبقه از آشپزخانه شما. صنعتی ظاهر کنار آن پودر با پوشش فولاد ضد زنگ مواد تمام استیل آجیل و پیچ و مهره و قطعات برنجی را در این سنگ شکن بسیار قوی است که شما را پیدا و ظاهر مناسب است. این MasterCrush بسیار کاربر پسند: آن را می توان نصب شده به صورت عمودی یا افقی بر روی هر سطح شامل سخت افزار و تنها زمانی که نصب شده است. این سنگ شکن می تواند دارای یکی از وسیع ترین محدوده پذیرفته مواد از هر سنگ شکن سنگ در بازار: 8.5-, 12-, 16-, 24-, یا 32-آیا هر اونس همراه با بطری های پلاستیکی مناسب خواهد بود و به راحتی خرد. اگر شما یک طیف گسترده ای از crushable موارد و یا نیاز به انعطاف پذیری در نصب گزینه های MasterCrush ارزشمند است گزینه.

The Best Can Crusher Options: Ram-Pro Aluminum Can Crusher & Bottle Opener

عکس: amazon.com

بهترین ارگونومیک: Ram-Pro آلومینیوم می تواند سنگ شکن و بطری بازکن

بزرگ به دنبال انتخاب با فوق العاده رسیدگی Ram-Pro آلومینیوم می تواند سنگ شکن ویژگی های یک زاویه بازو و دسته خالی اضافی اهرم و راحت گرفتن. رم-نرم افزار قبول قوطی تا 12 اونس و اگر شما نیاز به ظرفیت های بزرگتر وجود دارد یکی دیگر از Ram-Pro مدل که با ظرفیت 16-آیا هر اونس. همه جراحی بدن می تواند کوه به یک دیوار و یا میز و هرگز خم یا شکسته مهم نیست که چگونه بسیاری از بار شما از آن استفاده کنید. یک درب بازکن بطری ساخته شده است به پایین این دو در یک مدل. برای کاربرانی که نیاز به یک کمی اضافی اهرم برای نیروی لازم برای له کردن قوطی رم-نرم افزار یک واحد جامد.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>