بهترین جارو برای کارهای خانگی

5 بهترین جارو گزینه های داخل و خارج | باب ویلا کشف شادی واقعا تمیز رفت و برگشت با این محکم و خوب ساخته شده جار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 فروردین 1399
5 بهترین جارو گزینه های داخل و خارج | باب ویلا

کشف شادی واقعا تمیز رفت و برگشت با این محکم و خوب ساخته شده جاروها.

The Best Broom Options

یکی از ضروری ترین لوازم تمیز کردن ابزار است و همچنین یکی از ساده ترین و کم پیچیده است. به طور سنتی این طولانی به کار گرفته تمیز کردن قلم مو ساخته شده از چوب های چوبی متصل به یک bristled سر محدود-با هم شاخه های الیاف یا پوسته ذرت. در طول سال جاروها تکامل یافته اند با فراز و نشیب به عنوان شما ممکن است انتظار داشت اما هدف اصلی همان باقی می ماند: برای جارو کردن گرد و غبار و باقی مانده و خود را حفظ سطوح کف, تمیز و آسیب رایگان.

البته نه همه درها برابر خلق شده اند. به علاوه اثر هر جارو بستگی دارد به درجه ای در مورد اینکه آیا یا نه آن را مناسب در طراحی و ساخت و ساز برای چگونه شما قصد استفاده از آن است. خوانده شده در برای راهنمای ما به همه این ملاحظات به یاد داشته باشید در هنگام انتخاب بهترین جارو برای خانه خود را و نیازهای خود را—و به یاد بگیرند که چرا ما را انتخاب زیر به عنوان بهترین دسته!

  1. بهترین تمام اطراف: TreeLen خاک انداز و جارو دسته کوچک موسیقی جاز
  2. بهترین ارزش: AmazonBasics سنگین جارو
  3. بهترین روز رسانی: فولر براش داخل سالن/فضای باز جارو
  4. بهترین برای خارج از منزل: عجله ئی فشار جارو
  5. بهترین جارو و خاک انداز مجموعه: TreeLen زاویه با جارو خاک انداز
The Best Broom Options

که با این نسخهها کار بهترین: جارو و یا پاک کردن گرد و غبار?

گرد و غبار مبس (مبس) و درها را می توان به راحتی اشتباه گرفته شود اما آنها در خدمت مختلف هر چند مربوط به نقش خود را در تمیز کردن معمول است. در حالی که درها در حال رفتن به برای پدیده سخت طبقه گرد و غبار مبس (مبس) در حال به دست آوردن محبوبیت برای سهولت استفاده و اضافی گرد برنامه های کاربردی. همچنین طولانی به کار گرفته گرد و غبار mop را سر مسطح پوشیده شده است در پنبه یا پارچه میکرو نه به طور منظم جاروب موی. میکرو در خصوص بسیار عالی است در برداشتن گرد و غبار و گرده و حتی باکتری ها از سطوح سخت خود را بدون نیاز به استفاده از اضافی تمیز کردن محصولات و یا یک خاک انداز. درها را انجام دهید نیاز به یک خاک انداز مگر اینکه شما قصد رفت و برگشت باقی مانده از درب و یا به حیاط.

در اکثر خانواده های بهره مند از داشتن هر دو گرد و غبار کف شوی و جاروب. اما اگر شما تنها باید فضا برای یک جارو ثابت خواهد کرد که بیشتر از همه کاره به خصوص که در نظر گرفته شده برای هر دو محیط داخلی و خارجی استفاده کنید. برومس طراحی شده برای گرفتن گرد و غبار از گوشه و کمک به شما خلاص شدن از گرفتاری از سقف و پنجره مناطق. علاوه بر این جاروها—به خصوص کسانی که با محکم موی مصنوعی—بهتر مجهز شده از گرد و غبار مبس (مبس) برای تمیز کردن سطوح سخت مانند سنگ و بتن و سیمان و آجر.

آنچه به دنبال در بهترین جارو

خوشبختانه خرید جارو بسیار ساده است. فقط آگاه باشید از چه نوع موی بهترین کار در موقعیت های مختلف و این که آیا شما نیاز به یک خاک انداز.

لابی و یا فشار جارو

لابی درها هستند و آنچه ما به طور معمول فکر می کنم به عنوان یک سنتی جارو. آنها باید موی بلند و کم عمق سر که شما را به سوی شما به جای فشار دور. لابی جاروها عمدتا استفاده می شود در داخل خانه و یا برای نور وظیفه کارگاه و گاراژ روشن-یو پی اس. در مقابل فشار جاروها دارای گسترده بلوک سر با طول متوسط موی که شما فشار را به دور از شما. فشار درها هستند مفید در خارج از منزل در هنگام تمیز کردن swaths بزرگ از کف, وآمد و گردشگاهها.

قلم نوع قلم مو و زاویه

جاروب موی به طور سنتی ساخته شده از سفت, همه الیاف طبیعی از جمله شاخه های cornhusks و الیاف گیاهی مانند خرما و حصیر و ixtle یک فیبری گیاه بومی مکزیک است. امروز موی هنوز هم می تواند ساخته شده از این گیاه مبتنی بر الیاف اما بسیاری از مارک های تجاری با استفاده از الیاف مصنوعی با توجه به هزینه پایین و دوام بالا. مصنوعی انواع مواد شایع ترین استفاده از حیوان خانگی هستند (یک نوع پلاستیک) پی وی سی (پلی وینیل کلراید) و پلی پروپیلن و همچنین اختصاصی مصنوعی می آمیزد.

هر دو موی طبیعی و مصنوعی موی آمده در دو نوع اصلی: پرچم و unflagged.

  • پرچم موی در حال تقسیم به پایان می رسد ایجاد یک سطح ساییده شده است که تا خوب خاک و گرد و غبار. شما می توانید با استفاده از یک پرچم جارو به اثر بزرگ در طبقه چوب جنگلی و دیگر صاف کردن سطوح کف مانند پله ها و اتاق خواب و راهرو.
  • Unflagged موی نیست تقسیم به پایان می رسد و بهترین ها را برای سطوح خشن مناطق مرطوب و سنگین تر باقی مانده است. پس این نکات را نمی گرفته و ورقه های سبز رنگ را با هم در نظر unflagged جارو برای آشپزخانه و حمام یا گاراژ.

همچنین توجه داشته باشید در زاویه دار براش: جارو سران این نوع از ویژگی های موی—یا پرچم یا unflagged—که کاهش اندکی مورب. این جاروها می توانید به گوشه و کنار و در زیر مبلمان و می تواند خلاص شدن از شر سطوح سخت از مو و گرد و غبار و خرده های مواد غذایی.

سرپوشیده و یا فضای باز استفاده کنید

خواندن برچسب با دقت برای تعیین اینکه آیا یک جارو در نظر گرفته شده است برای استفاده در محیط داخلی منزل استفاده کنید و یا هر دو. زاویه لابی جاروها عمدتا استفاده می شود در داخل خانه و در گاراژ و کارگاه های آموزشی. یک push broom است که به طور معمول برای استفاده در فضای باز. خود را فوق العاده گسترده ای قلم مو سر می تواند مفید باشد به خصوص زمانی که فراگیر وآمد و گردشگاهها رایگان از سوزن کاج بریده چمن و دیگر حیاط باقی مانده است.

خاک انداز

در نهایت شما می خواهید برای ارزیابی اینکه آیا شما نیاز به یک خاک انداز. Dustpans می شود لازم است در اطراف خانه برای جمع آوری خاک برای دفع. خارج از منزل, شما احتمالا نمی خواهد نیاز به یک خاک انداز به عنوان باقی مانده را می توان جاروب روشن از خانه خود را و خود را به حیاط و خیابان و یا قطره قطره شدن.

برخی از درها آمده با رفتار dustpans که شما را قادر به جمع آوری گرد و غبار بدون خم شدن بیش از. دیگر درها مجهز به انفصال خاک انداز, بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما نیاز به یک در هر روز داده می شود. نگاه به صورت نازک و کم حرف پان که باعث می شود جمع آوری خاک و ریز گرد و غبار آسان تر است. برخی از dustpans همچنین دارای یک لاستیک لب کمک می کند که خاک در محل اقامت هنگامی که آن را جاروب شده است.

ما تراکم بالا برای کارهای خانگی

آیا شما به دنبال بزرگ جلوی خانه جاروب یا ملایم و در عین حال قدرتمند رفتگر برای طبقه چوب جنگلی این پنج بهترین جارو میدارد نیازهای شما را برآورده و شما فقط کمی نزدیک تر به گرد و غبار ،

The Best Broom Option: TreeLen Dustpan and Broom Combo

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: TreeLen خاک انداز و جارو دسته کوچک موسیقی جاز

آن را بسیار سخت برای پیدا کردن یک راه موثر و خوب طراحی شده جارو که ارضا بیش از آن ورشکسته. خوشبختانه وجود دارد TreeLen. این 52 اینچ طولانی به کار گرفته جارو زوج با یک رفتار خاک انداز که قفل باز برای تخلیه آسان. لب از خاک انداز است با لبه لاستیک و نشسته خیط و پیت کردن با کف در حالی که دندان های پلاستیکی بر روی لبه بالایی نگه داشتن جاروب موی تمیز. از خاک انداز ساخته شده از ABS (سختی پلیمر گرمانرم) و بسیار سبک وزن و در عین حال محکم دسته رنگ آلومینیوم. موی نرم و زاویه دار ساخته شده و از بازیافت پت بطری های پلاستیکی. با TreeLen شما می توانید کمی راحت تر نفس کشیدن دانستن این جارو سازگار با محیط زیست است—اشاره نمی کند خوب در گرد و غبار خود طبقه است.

The Best Broom Option: AmazonBasics Heavy-Duty Broom

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: AmazonBasics سنگین جارو

به خصوص برای داخل ساختمان استفاده AmazonBasics' جارو است که به خوبی ساخته شده و ستودنی موثر است. این قلم به پایان می رسد پرچم که بدان معنی است که آنها در حال پر پشت و کمی splinted به کمک آن جمع آوری گرد و غبار ریز و کوچکتر خشک باقی مانده است. اما همان کسانی که سفت موی مصنوعی نیز قادر به تحمل سنگین تر باقی مانده مانند آنچه که شما در پیدا کردن در کف گاراژ. جارو را رسیدگی است که ارتفاع قابل تنظیم—به همراه بزرگ—و هنگامی که شما انجام می شود برای این روز استراحت را برای ذخیره سازی آسان.

The Best Broom Option: Fuller Brush Indoor/Outdoor Broom

عکس: amazon.com

3. بهترین روز رسانی: فولر براش داخل سالن/فضای باز جارو

شما احتمالا شنیده ام از قلم فولر شرکت که تولید شده است ترکه کیفیت محصولات از سال 1906. در همه آن زمان کیفیت خود را نه تضعیف. سر قلم مو از این داخل سالن/فضای باز جارو ساخته شده است از 4.5 اینچ استایرن اکريلونيتريل موی که امن به یک چوب جنگلی افرا بلوک پایدار باقی می ماند و فراموش نمی ریختن. هر کلاله است پرچم و سپس پر شده با موی اضافی برای تمیز کردن کامل. جارو می توانید مدیریت سنگین شاخه های سنگریزه و شن و ماسه فقط به عنوان به خوبی به عنوان ذرات ریز گرد و غبار و شکر و نمک و مو و بیشتر. ضمیمه 10 یا 12 اینچ سر قلم مو را به دو قطعه فولاد سیاه و سفید رسیدگی و شما خوب به آن بروید.

The Best Broom Option: Quickie Push Broom

عکس: amazon.com

4. بهترین برای خارج از منزل: عجله ئی فشار جارو

عجله ئی را تا 24 اینچ با دوام رزین سر تعبیه شده است با ixtle موی. هر چند نه کاملا مناسب برای سنگین ترین وظیفه تمیز کردن پرچم موی به خوبی کار دور رفت و برگشت خاک خاک اره بریده چمن و spackling پودر بدون آسیب رساندن به سطوح و یا نیاز به بیش از حد گریس آرنج. به آخرین ساخته شده است که 60 اینچ جراحی رسیدگی است پودر با پوشش به مقاومت در برابر پیکور denting و زنگ زدگی می باشد. جارو سر نیز به آسانی قابلیت چرخش به یک موقعیت عمودی برای ذخیره سازی آسان. شاید بهترین از همه این شرکت ارائه می دهد پنج سال گارانتی محدود است.

The Best Broom Option: TreeLen Angle Broom with Dustpan

عکس: amazon.com

5. بهترین جارو و خاک انداز مجموعه: TreeLen زاویه با جارو خاک انداز

TreeLen برنده دوباره با این آسان برای قرار دادن با هم جارو و خاک انداز تنظیم شده است. در حالی که دسته فلزی و خارج از غرفه برای سه فرمت سطح است که به آن امکان تنظیم (بین بین 40.5 و 54 اینچ) به خاک انداز می درخشد با قطع به طور مستقیم بر روی جارو سر—بدون خم و دولا شدن برای جمع آوری گرد و غبار شمع. با 11 اینچ پودرهای و خوب unflagged موی مصنوعی ساخته شده از الیاف TreeLen را جارو فراهم می کند یک ابزار عالی برای نگه داشتن داخل ساختمان طبقه تمیز و روشن است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن