بهترین نان چاقو برای آشپزخانه

بهترین نان چاقو برای آشپزخانه – باب ویلا

در شکار برای یک چاقو نان را فراهم می کند که اثر ارگونومیک راحتی و ماندگاری قدرت ؟ شروع در اینجا با ما خلاصه ای از بالا مورد علاقه میدارد!

The Best Bread Knife options

عکس: depositphotos.com

با یک چاقو نان را, شما می توانید برش از طریق نان قابل توجهی با سهولت—اما این همه شما می توانید انجام دهید. برش لبه یک چاقو نان را نیز با این نسخهها کار ستودنی خوبی برای برش بسیاری از انواع نرم-پوست تولید مانند هلو و گوجه فرنگی. به این دلایل و بیشتر نان چاقو می تواند بسیار مفید در آشپزخانه.

ما تراکم بالا

The Best Bread Knife option: Dalstrong Gladiator Series Bread Knife

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Dalstrong گلادیاتور سری چاقو نان

این Dalstrong گلادیاتور سری چاقو نان را سریع کار برش نان را دوست دارد, نرم, شیرینی, و بیشتر. این تیغ تیز سه گانه-پرچ کامل-tang چاقو ساخته شده از بالا کربن فولاد آلمانی که دست تیز و برش با هندسی زاویه دار serrations. چاقو خود را حفظ هشیاری به خوبی و در آن احساس سنگین—اما نه چندان سنگین است که آن را بیش از حد سنگین برای استفاده برای مدت زمان طولانی.

The Best Bread Knife option: Mercer Culinary Millennia

عکس: amazon.com

نفر دوم: Mercer آشپزی نان چاقو

مرسر آشپزی نان چاقو را ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های جذاب. در رسیدگی به بافت انگشت امتیاز ارائه مقاومت در برابر لغزش در حالی که در این پایگاه وجود دارد گارد انگشت به اضافه کردن ایمنی. در حالی که همه چاقو دسته ارگونومیک شکل کاهش خستگی و باعث می شود برش راحت تر است. 10-inch تیغ های خود ساخته شده است از بالا کربن فولاد ژاپن.

The Best Bread Knife option: Pure Komachi 2 Series Bread Knife

عکس: amazon.com

نچسب انتخاب کنید: Pure Komachi 2 سری چاقو نان

The Pure Komachi 2 سری چاقو نان را براق دندانه دار چاقو با تیغه 8 اینچ است که ویژگی های منحصر به فرد طراحی تنوری. پوشش غیر چوب, رزین, FDA تایید شده Pure Komachi چاقو مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی و وزن سبک آن کمک می کند تا اطمینان حاصل شود قابلیت استفاده بیش از دوره های طولانی استفاده کنید.

The Best Bread Knife option: F. Dick Pro-Dynamic Offset Bread Knife

عکس: amazon.com

ساده ترین برای استفاده از: F., کیر Pro-پویا افست نان/ابزار چاقو

F., کیر Pro-پویا افست نان/ابزار چاقو ویژگی های رو به پایین دسته طراحی شده برای قرار دادن فشار کمتری به مچ دست و افزایش فشار بر روی چاقو و بدون تلاش اضافی. در حالی که دسته پلاستیکی راحت است به استفاده از 7 اینچ تیغه سخت و هندسی برش برای ایجاد دقیق ماندگار لبه برش.

 The Best Bread Knife option: Out of the Woods of Oregon Bread and Bagel Slicer

عکس: amazon.com

محترم ذکر است: از جنگل اورگان نان و نان شیرینی حلقوی برش

خارج از جنگل اورگان نان و نان شیرینی حلقوی برش ساخته شده است از رشد پایدار قرمز توسکا منابع در ایالات متحده آمریکا است. خوب دندانه دار 9 اینچ تیغه تقریبا شبیه به یک دیدم—یک طراحی است که به این چاقو روستایی تجدید نظر شود.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im