بهترین بلندر برای آشپزخانه

این صفحه ملاحظه-مهندسی ابزار را سرکوب یخ و میوه های یخ زده و یا پوره سبزیجات به ابریشمی صاف سوپ در لحظات.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Blender Options

عکس: depositphotos.com

بلندر هستند, مفید, ابزار همه کاره برای نگه داشتن در مقابله اما چند آشپز واقعا استفاده از آنها را به پتانسیل کامل خود را. اغلب محفوظ برای ساخت مخلوط بلندر مفید برای ساخت سوپ و نوشیدنی, نرخهای, و خیلی بیشتر. کار با یک عام مخلوط کن می تواند خسته کننده: تکه های که فقط نمی خواهد در ترکیب تیغه که چوب سوخته موتور. ما شکار از طریق قریب به اتفاق تعدادی از گزینه های برای ارائه برخی از بهترین بلندر در بازار است.

چندین خرید ملاحظات توجه داشته باشید. یک موتور قدرتمند است که بدون شک مهم به عنوان موثر هستند پره. این نیز مهم است به فکر می کنم در مورد چگونه شما با استفاده از مخلوط کن های خود را از برخی اختصاص داده شده به سفر جام, ظروف اندازه ظرف است که شما مناسب ترکیب نیاز دارد و این که آیا شما به دنبال برای ایستگاه از پیش تنظیم برای توابع از قبیل خرد کردن یخ و milkshakes. گرفته ایم این عناصر در ذهن به جمع آوری توصیه های ما.

ما تراکم بالا

خود را با خرید ملاحظات در ذهن مرور از طریق این بالا انجام بلندر برای پیدا کردن یکی که شما بهترین کت و شلوار در آشپزخانه.

The Best Blender Option: Vitamix 5200 Blender Professional-Grade

عکس: amazon.com

بهترین کلی: maelstorm ep out now 5200 مخلوط کن حرفه ای درجه

Maelstorm ep out now است, استاندارد طلا برای بلندر با یک قیمت برای مطابقت با اما هر دلار سرمایه گذاری در این حرفه ای درجه مخلوط کن به خوبی به سر برد. هواپیما-فولاد ضد زنگ با کیفیت تیغه و پرقدرت متغیر-سرعت موتور مخلوط میوه های یخ زده و یخ یا سبزیجات هموار و به راحتی. این maelstorm ep out now موتور تابشی سرد می شود به نگه داشتن آن را از گرمای بیش از حد زمانی که شما ترکیب برای امتداد طولانی. تیغه های خود را به خصوص بافت برای ایجاد اصطکاک گرما: در حدود شش دقیقه, شما می توانید حرارت سوپ از سرد به گرم لوله کشی فقط با ترکیب در maelstorm ep out now.

اگر مواد تشکیل دهنده خود را تبدیل به تسلیم در تیغه maelstorm ep out now درب یکپارچه رشوه دادن که اجازه می دهد تا به کاربران برای تغییر مواد غذایی در مخلوط کن بدون باز کردن درب و یا به خطر انداختن ، 64-هر اونس ظرف است که با دقت شیاردار برابر مواد تشکیل دهنده به چرخش تیغه برای بهره وری و خود تمیز کردن: مخلوط یک قطره از صابون و آب داغ با سرعت بالا و شستشو برای تمیز کردن ظرف و پره. این یک ابزار جدی جدی آشپز و به خصوص مفید برای خانواده ها است که روزانه مخلوط, سوپ, مهره کره یا شیر یا غذای کودک—این یک ابزاری است که به جای نیازهای مختلف.

The Best Blender Option: Ninja Professional Countertop Blender

عکس: amazon.com

نفر دوم: نینجا حرفه ای آشپزخانه مخلوط کن

با 1000 وات قدرت پشت آن موتور و منحصر به فرد 6-تیغه مونتاژ نینجا حرفه ای آشپزخانه مخلوط کن می تواند یخ را یکنواخت تراشه در ثانیه به حداقل رساندن ذوب است که می تواند رخ دهد در کمتر قدرتمند بلندر. چهار دستی سرعت را به کاربر دقت کنترل در لمس یک دکمه و 72-هر اونس پارچ اجازه می دهد تا به صورت دسته های بزرگ از سوپ مخلوط, نوشیدنی های یخ زده و سس. نینجا دارای عملکرد خود تمیز کردن را به راحتی تمیز کردن تیغه ها و پارچ با خیال راحت و بدون جداسازی قطعات واحد. ارائه شده در یک جای تعجب کم هزینه برای یک ابزار با قدرت بسیار نینجا یک گزینه عالی برای بالا و گاه به گاه-استفاده از آشپز به طور یکسان.

The Best Blender Option: NutriBullet NBR-0601 Nutrient Extractor

عکس: amazon.com

بهترین برای مخلوط: NutriBullet NBR-0601 مواد مغذی Extractor

مخلوط هستند یک راه عالی برای, بسته, بسیاری از تغذیه به سریع بر روی بروید غذا اما مونتاژ مواد تشکیل دهنده, ترکیب و برودتی می توانید آنها را وقت گیر و ناخوشایند است. این NutriBullet مواد مغذی استخراج ساده این کار با ساختن این اسموتی جام به مخلوط کن. طراحی شده توسط 600 وات موتور Nutribullet است به خصوص طراحی شده استخراج تیغه کشیدن تمام مواد را با هم و گداختن آنها را در لحظات. این اقدام سیکلون نگه می دارد مواد غذایی و تغذیه به تیغه و به ویژه ماهیگیری تیغه شکسته شدن دیواره سلولی از مواد غذایی برای انتشار بیشتر مواد مغذی به مایع است. هنگامی که شما به پایان رسید ترکیب به سادگی معکوس Nutribullet, حذف 24-هر اونس فنجان پیچ در شامل درب سفر و رفتن. Nutribullet فناوری است که با تمرکز بر سرعت دستیابی به بهترین بافت و ضخامت به صورت مخلوط و سود اضافه شده از تولید کمتر ظروف. تیغه تاب برای آسان شستشو و سپس جرقه بزند پشت در منتظر بعدی خود را ترکیب.

The Best Blender Option: Breville BBL620 Fresh & Furious Blender

عکس: amazon.com

متنوع ترین: Breville BBL620 تازه & Furious بلندر

غیر معمول تیغه پیکربندی و چند ایستگاه از پیش تنظیم را در Breville تازه & Furious بلندر درست آشپزخانه multitasker. این armlike 6-بخش Kinetix تیغه های ساخته شده از فولاد جراحی می رسد و بالاتر به شیشه به طور منظم از تیغه اصل گرفتن مواد تشکیل دهنده و رسم آنها را به سرعت پردازش شده است. هیچ فضایی برای توده و یا تکه های از unblended مواد به شکل. پنج فارغ التحصیل سطح از قدرت هستند به اندازه کافی همه کاره برای بسیاری از وظایف از جمله ترکیب سوپ salsas و افت و گاز مخلوط و milkshakes.

Breville اضافه شده سه برنامه از پیش تعیین شده را به این مخلوط کن: اسموتی سبز, منجمد, اسموتی و خودکار-پالس Ice Crush. این ایستگاه از پیش تنظیم را اجرا خواهد کرد بلندر در متنوع سرعت به سرعت برش از طریق مواد جامد و سپس هوا برای مخلوط. ال سی دی صفحه نمایش شمارش زمان در حالی که در حال اجرا در ماشین مخصوص مخلوط کردن دستی تنظیمات را برای ایستگاه از پیش تنظیم بنابراین شما می دانید که چقدر زمان باقی مانده است. Breville درب به صورت چسبیده متناسب و مهر و موم محکم در طول عملیات برای جلوگیری از نشت و نشت اما با نصب آسان گرفتن حلقه برای حذف آسان زمانی که شما آماده را بریزید. تازه & Furious ترکیبی از وظایف مخلوط کن اسموتی ساز و پردازنده مواد غذایی به یکی آرام و ابزار کارآمد.

The Best Blender Option: Oster Blender Pro 1200

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: اوستر بلندر Pro 1200

Oster بلندر Pro 1200 دو بلندر در ارائه ارزش برجسته و عملکرد. 1200 وات قدرت گسترده ای 3.5 اینچ تیغه سیستم است که می تواند در ترکیب هر دو جهت—جلوگیری از مواد غذایی از گیر و اجازه می دهد راحت تر تغذیه از مواد تشکیل دهنده به تیغه. این کنترل اجازه می دهد تا به راحتی و با دقت: علاوه بر این انتظار می رود تنظیمات بالا و متوسط و پایین و نبض Oster فراهم می کند دکمه های از پیش تعیین شده برای سبز/منجمد مخلوط ریز ریز کردن مواد غذایی/رب و Milkshakes, پس از مخلوط کن می تواند در سرعت بالا و پایین تیغه برای شما برای دستیابی به نتایج ایده آل. به عنوان برای مخلوط علاوه بر 6-جام Boroglass ترکیب ظرف Oster همچنین شامل 24-اونس اسموتی جام حذفی به صورت مستقیم ترکیب حق را به برای رفتن به جام. مخلوط کن خواهد بود و قیمت برای یک ابزار است که فقط به رفتن مخلوط و یا انجام دیگر کارهای آشپزخانه برای یک ماشین است که تحقق هر دو از این نیاز دارد و شامل بسیاری از ایستگاه از پیش تنظیم و یک چند جهت تیغه آن را جدی رسیدگی کند.

The Best Blender Option: Hamilton Beach Wave Crusher Blender

عکس: amazon.com

بهترین بودجه: همیلتون ساحل موج شکن بلندر

وجود دارد بدون نیاز به قربانی کردن قدرت یا تطبیق پذیری برای پیدا کردن مقرون به صرفه ماشین مخصوص مخلوط کردن. قدرتمند همیلتون ساحل موج شکن بلندر صاف را فراهم می کند و نتایج را در فشار یک دکمه. اختراع موج عمل سیستم طراحی شده برای فشار, مواد تشکیل دهنده و نزدیک به تیغه برای بهتر ترکیب بدون مقدار زیادی از تکان دهنده. همیلتون ساحل موج شکن ماشین مخصوص مخلوط کردن ویژگی های یخ صابر تیغه است که حرکت شبیه چمچه زنی مواد تشکیل دهنده در جای پرتاب آنها را به سمت شیشه و دیوار. با 14 ترکیب توابع این مخلوط کن می توانید از پوره مخلوط و له و بیشتر برای رسیدگی به تقریبا هر ترکیب کار. 40-هر اونس ترکیب شیشه تیغه و درب ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان و درب یکپارچه پور اسپوت برای قطره ریختن و آسان یخچال سازی. قیمت مقرون به صرفه به همیلتون ساحل مخلوط کن قدرتمند با ویژگی های بزرگ است که بانک شکستن نیست.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>