کاهش کاغذ توالت استفاده و تبدیل حمام خود را تجربه بهتر با پاک کردن قدرت از یک قیمت محصولات.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Bidet Options

عکس: amazon.com

استفاده کمتر از کاغذ توالت و بهداشت خود را با بازی فروتن قیمت محصولات. این ساده ثابت لوله کشی متصل به صندلی توالت یا حمام ارائه یک گروه اختصاص داده های جریان آب به صورت شخصی پاک کننده پس از استفاده از توالت. در حالی که می شود در حال حاضر محبوب در بسیاری از کشورها در سراسر جهان آمریکایی هستند که تنها به تازگی در ابتلا به. و با همین دلیل خوب. مطالعات نشان می دهد که می شود باید بسیاری از بهداشت و مزایای زیست محیطی از جمله پتانسیل صرفه جویی 15 میلیون درختان که در حال تبدیل به کاغذ توالت سالانه است.

این که آیا شما جدید به قیمت محصولات شوق و یا به سادگی نیاز به برخی از اطلاعات بیشتر قبل از مصرف غوطه ما باید همه چیز شما نیاز به تصمیم گیری آگاهانه. اول ما درخشش یک نور کمی بر دوش در مقابل توالت می شود. سپس ما وزن های مختلف خرید ملاحظات قبل از بررسی ما دارای امتیاز بالا توصیه. هر یک از این پنج بهترین قیمت محصولات گزینه به خوبی در خدمت شما بسته به سبک و سطح سرمایه گذاری که برای شما مناسب است.

  1. بهترین کلی: Brondell Swash SE400 صندلی
  2. بهترین بودجه: Tibbers خود تمیز کردن نازل قیمت محصولات
  3. لوکس ترین: کولر K-8298-0 C3 155 قیمت محصولات صندلی توالت
  4. بهترین سمپاش: Achiotely دستی قیمت محصولات توالت سمپاش
  5. بهترین طراحی: GenieBidet توالت پیوست
The Best Bidet Options

عکس: amazon.com

صندلی در مقابل دوش می شود

قیمت محصولات از امروز تقریبا غیر قابل تشخیص از اصل ثابت—مستقل حوضه مردم دو منظوره برای شستن خود را. این شستشو حوضه سرچشمه گرفته در فرانسه در 1600s و توسعه یافته به یک پرسلن مینی وان حمام قرار بعدی به توالت. در حالی که این نوع مستقل, قیمت محصولات است که هنوز هم در اطراف در طول زمان حمام قیمت محصولات به دست اورد محبوبیت در سراسر اروپا و آسیا است.

دوش قیمت محصولات کوچک جداگانه نازل متصل به اصلی سر دوش برای بهداشت شخصی. در حالی که حمام قیمت محصولات است که هنوز هم محبوب در بسیاری از کشورها آن را دارای اشکالاتی است. در این میان مهمترین راحتی است: آن را بسیار آسان به پرش در هر زمان شما می خواهید برای خنک کردن پس از استفاده از حمام.

آن را در واقع یک آمریکایی آرنولد کوهن که توسعه توالت و قیمت محصولات در سال 1960 با ترکیب یک اسپری تابع به صندلی توالت. پس از مطالعات متعدد حمایت می شود’ مزایای بهداشت و درمان به صورت کلی بهداشت و همچنین برای شرایط التهابی و تحریک پوست.

توالت و قیمت محصولات ارائه می دهد طراوت قدرت از آب و به راحتی از سمت راست که در آن شما به آن نیاز دارید هنگامی که شما به آن نیاز دارید. به همین دلیل ما می شود تمرکز ما تراکم بالا در توالت می شود که در دو شکل اساسی: سمپاش پیوست و درب تعویض.

کلید خرید ملاحظات

در حال حاضر که شما ممکن است با توجه به قیمت محصولات خود را برای استفاده خانگی در اینجا به مهمترین چیزهایی که در نظر بگیرید قبل از خرید یک حق است.

توالت فایل پیوست در مقابل درب جایگزینی

که در آن توالت می شود نگران هستند, شما باید سه گزینه اصلی: دستی سمپاش, under-the-صندلی سم پاش و درب تعویض. دو گزینه اول غیر برقی توالت فایل پیوست در حالی که درب تعویض یکپارچه کنترل الکترونیکی. وجود جوانب مثبت و منفی برای هر سبک.

  • سم پاش های دستی بسیار آسان برای استفاده و مقرون به صرفه, و تشکیل شده از یک نازل برای احتیاط شستشو. این غیر برقی attachments قیمت حدود 30 دلار به 50 دلار. آنها به طور معمول ساخته شده از فولاد ضد زنگ و توسط عمل ساده اهرم شما فشار را برای افزایش فشار آب. سمپاش متصل به توالت خود را تامین آب T-دریچه با استفاده از یک جدا شلنگ بنابراین آن را نمی خواهد خود را تغییر دهید و صندلی توالت و پیکربندی.
  • Under-the-صندلی سم پاش نیز ساده برای استفاده و در اواسط قیمت (بین 50 دلار به 100 دلار) و با احتیاط. آنها نصب شده زیر صندلی توالت و توسط یک دکمه کوچک در سمت توالت. نصب و راه اندازی نیازی به ابزارهای خاص و یا یک لوله کش. تنها احتیاط با under-the-صندلی می شود که امکان چرخش خود توالت صندلی کمی به جلو است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد و موقعیت خود را به راحتی.
  • درب تعویض گران ترین گزینه, اما نیز ارائه راحتی فوق العاده. در حالی که یک درب تعویض می تواند هزینه بیش از $300, آنها ویژگی های یکپارچه مانند صندلی گرم, آب گرم, تنظیمات nightlights و هوشمند دیگر تنظیمات به سهولت زمان توالت خود را. آنها همچنین زیباتر و کمتر آشکار از دستی می شود.

تنظیمات

توالت فایل پیوست ارائه تنظیمات اولیه در حالی که درب تعویض ارائه لوکس تنظیمات و ویژگی های. سم پاش های دستی به شما اجازه می دهد برای تنظیم فشار بسته به اینکه چگونه سخت شما اهرم را فشار دهید. برخی under-the-صندلی سم پاش ارائه جایزه اضافه شده از خود تمیز کردن حالت فراهم می کند اضافی نازل پاک کننده قبل و بعد از استفاده از. درب تعویض به شما بدهد ترین تنظیمات از جمله طیف وسیعی از آب در دماهای مختلف هوا خشک کن سرعت و دماهای اتوماتیک و بهداشت. برخی از مدل ها حتی ارائه ساخته شده است در فیلتر کربن به جذب بو برای شما, حمام, تازه ترین تجربه نشده است.

درجه حرارت آب

دستی و under-the-صندلی می شود به طور معمول تغذیه سرد و یا معتدل آب از آنها قلاب به طور مستقیم به توالت خود را به شیر آب. آن است که ممکن است برای گرفتن آب گرم بیش از حد. با نصب یک گرم/سرد مخلوط کردن شیر خود را دستی قیمت محصولات را به شما عرضه می تواند با هوای گرم پاک—برای جلوگیری از شوک آب سرد “به پایین وجود دارد.”

درب تعویض در مقابل باید به شما یک طیف وسیعی از درجه حرارت آب به از را انتخاب کنید بسته به اولویت خود را. به لطف یکپارچه الکترونیکی کنترل پنل بر روی یک طرف از توالت شما به راحتی می توانید خود را انتخاب کنید دمای آب و هوایی خشک و حالت—به این معنی که شما می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی کاغذ توالت در دسترس نباشد.

صندلی داغ

اتومبیل صندلی داغ پس چرا نباید توالت باید آنها را بیش از حد ؟ در حالی که مردمی که در آب و هوای گرم ممکن است نیاز به چنین اسراف خانوار در مناطق سردتر می توانید از بهره مند می شود با گرم کن صندلی. این ویژگی ممکن است در ابتدا به نظر می رسد لوکس خالص, اما آن را نیز عملی سودمند است. روی حرارت ملایم ارائه می دهد آرامش و راحتی می توانید درد و لکه های مرتبط با سفر به توالت.

سهولت نصب و راه اندازی

اگر شما به دنبال آسان, حمام, ارتقا, می شود از انواع نسبتا ساده برای نصب. توالت فایل پیوست نیست و نیاز به ابزارهای خاص و یا تخصص. ترین مدل های باید نصب در کمتر از یک ساعت و محصولات باید با ارائه آسان به دنبال دستورالعمل به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه قطعات شما نیاز دارید. خوشبختانه همان درست است برای بسیاری از قیمت محصولات درب تعویض. چرا که آنها در حال الکتریکی آنها نیاز به وصل بنابراین مطمئن شوید که شما توالت دارای یک خروجی در مجاورت. اکثر برندهای همچنین تامین کابل برق است. مراحل نصب باید کامل در کمتر از یک ساعت.

ما تراکم بالا

پس از تحقیق و وزن رقیب مارک و مدل این پنج انتخاب برای بهترین قیمت محصولات ایستادگی کردن برای کیفیت, قیمت, تنظیمات و کارآمد نگاه که به حمام زیبایی است.

The Best Bidet Option: Brondell Swash SE400 Seat

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Brondell Swash SE400 صندلی

اگر شما به دنبال آسایش و سبک و قابلیت های Brondell Swash به این همه و بیشتر. طراحی شده برای آمریکای شمالی حمام Brondell Swash است که قیمت محصولات الکترونیکی است که ویژگی های یک کرسی گرم, گرم کن هوا و نوسان فولاد ضد زنگ نازل شوی که هر دو عقب و جلو. اضافه کردن به این تجمل ویژگی های اضافی برخی از زنگ ها و whistles: آبی nightlight ماساژ ملایم و گزینه های صرفه جویی در برق eco-mode. و برای اعضای خانواده است که لذت بردن از سادگی حالت خودکار ارائه می دهد یک سرویس کامل تمیز با فشار یک دکمه. از آن آسان است به نصب—آیا خودتان آن را در کمتر از یک ساعت. این Brondell نیز یکی از این بیشتر با قیمت مناسب, قیمت محصولات درب با توجه به تمام ویژگی های آن را فراهم می کند.

The Best Bidet Option: Tibbers Self-Cleaning Nozzle Bidet

عکس: amazon.com

2. بهترین بودجه: Tibbers خود تمیز کردن نازل قیمت محصولات

اگر یک گرم قیمت محصولات درب به نظر می رسد کمی عجیب به دنبال یک روش کارآمد تر با Tibbers under-the-صندلی قیمت محصولات پیوست. ما به خصوص مانند خود تمیز کردن حالت که اجازه می دهد تا شما را به پاکسازی سمپاش قبل یا بعد از استفاده از. فشار آب ایجاد شده است مکانیکی با اتصال توالت تامین آب شیر به قیمت محصولات. نصب و راه اندازی ساده است و همه دستورالعمل گنجانده شده است—هیچ ابزار و یا لوله کش مورد نیاز است. فقط چرخش دستگیره در سمت توالت و یک جریان ثابت از آب منتشر شده است. Tibbers’ قیمت محصولات نازل نمی فانتزی بنابراین انتظار نداریم که آب گرم و یا هوا خشک کن—اما شما می توانید انتظار خوب و کامل تمیز می کند.

The Best Bidet Option: KOHLER K-8298-0 C3 155 Bidet Toilet Seat

عکس: amazon.com

3. لوکس ترین: کولر K-8298-0 C3 155 قیمت محصولات صندلی توالت

کولر شناخته شده است با کیفیت بالا, وسایل و C3 155 قیمت محصولات صندلی توالت از این قاعده مستثنی است. باریک پایین-مشخصات طراحی زیبا و متناسب ترین طویل توالت. آن را گرم آب را به درجه حرارت مناسب برای راحت پاک کننده تجربه. کنترل آب temps و اسپری تنظیمات با استفاده از یکپارچه پانل سمت. این کرسی گرم ارائه می دهد پنج تنظیمات دما و شما می توانید تنظیم آن را گرم کن هوا به سطح راحتی خود را. در شب ساعت nightlight روشن کاسه. در نهایت کولر ارائه می دهد کامل بهداشت با خود تمیز کردن استیل گرز است که با استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور به صورت اتوماتیک ضد عفونی و فیلتر کربن برای پاک کردن بوی.

The Best Bidet Option: Achiotely Handheld Bidet Toilet Sprayer

عکس: amazon.com

4. بهترین سمپاش: Achiotely دستی قیمت محصولات توالت سمپاش

رسیدن به یک تعادل از ظرافت و عملی با Achiotely دستی قیمت محصولات سمپاش. ساخته شده از با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ Achiotely سمپاش است یک راه حل کامل برای همه شخصی خود را پاکسازی نیاز دارد. آن را حتی مفید برای تمیز کردن لباس خاکی و کثیف پوشک بچه. نصب و راه اندازی یک نسیم است و این کیت شامل تمام اجزای مورد نیاز برای هر دیوار یا کوه. به آرامی فشار دادن بر روی دسته, شما می توانید کنترل فشار آب با توجه به سطح راحتی خود را. با Achiotely شما می توانید برش بر روی کاغذ توالت استفاده و افزایش بهداشت شخصی خود را بدون شکستن بانک.

The Best Bidet Option: GenieBidet Toilet Attachment

عکس: amazon.com

5. بهترین طراحی: GenieBidet توالت پیوست

به جای جداگانه نازل های GenieBidet پیوست ورقه سمت راست زیر صندلی توالت. براق, محجوب طراحی ارائه می دهد اسپری قابل تنظیم سطوح از نرم افزاری قوی با یک پیچ و تاب و ساده از دکمه است. GenieBidet همچنین وعده داده است که شما نمی خواهد احساس تفاوت در صندلی توالت موقعیت: قیمت محصولات دلبستگی نمی خواهد شما را احساس شما در حال کشویی صندلی. دلبستگی فراهم می کند و جداگانه نازل زنانه و عقب پاکسازی در دمای محیط است که نمی خواهد به شما بدهد تکان دهنده سرد تجربه می کنند. این کیت شامل یک جایزه سفر قیمت محصولات و همچنین به عنوان یک برنج جامد T-connector و سرامیک شیر به صورت سریع و امن نصب و راه اندازی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im