بهترین تخت, اسپری اشکال برای تبادل نظر و کنترل آفات

اجازه ندهید که خود را فرش و پرده و مبلمان و تختخواب و ملافه ان تبدیل به خانه دائمی از اشکال آلودگی است. گرفتن بهترین تخت, اسپری اشکال و از بین بردن این انگل است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Bed Bug Spray Option

عکس: amazon.com

تخت اشکالات (cimex lectularius) بسیار کوچک و حشرات در مورد همان اندازه و شکل دانه سیب است که در خون انسان ترجیح می دهند آن را به خون دیگر حیوانات است. این انگل خود را به نام مشترک از تمایل به پنهان کردن در پتو ملافه و تشک, اما آنها می تواند نژاد و لانه در بسیاری از مناطق دیگر در سراسر خانه مانند baseboards و مبلمان. تخت اشکالات همچنین می توانید مهاجرت به هجوم همه مناطق از خانه که در آن وعده غذایی مورد علاقه خود را—به شما و خانواده خود را—قطع کردن ترک خارش تورم و برجستگی در محل نیش می زنند.

هر چند اشکالات تخت می تواند به طور موثر درمان با هدف حشره کش مانند کک و شپش می تواند تخت اشکالات باید ریشه کن شود در تمام مراحل زندگی. تخت اشکال اسپری با استفاده از انواع ترکیبات اعم از قدرتمند حشره کش مانند pyrethrin, pyrethroid, imidacloprid و acetamiprid به حیوان خانگی و کودک پسند گزینه های مانند گل شمعدانی روغن و اسانس گل میخک (هر چند این غیر سمی جایگزین موثر نیست). اگر هدف شما به خانه خود را از این تحریک کننده آفات در نظر بگیرید این محصولات مورد بررسی در اینجا به نمایندگی از برخی از بهترین اشکال تخت اسپری های موجود در دسته بندی های مربوطه.

 1. بهترین کلی: HARRIS, تخت, قاتل اشکال سخت ترین مایع اسپری
 2. نفر دوم: تیمارستان به علاوه اشکال تخت آئروسل, اسپری
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: شات داغ اشکال تخت قاتل
 4. طبیعی انتخاب کنید: mdxconcepts اشکال تخت قاتل طبیعی آلی با فرمول
 5. BROAD-SPECTRUM انتخاب کنید: JT ایتون 204-0/کلاه کشد ساس نفت و بر اساس اسپری
 6. بهترین تشک: PT آلپ کک & اشکال تخت تحت فشار حشره کش
 7. بهترین برای اثاثه یا لوازم داخلی: ارتو صفحه اصلی دفاع حداکثر اشکال تخت قاتل
 8. بهترین برای BASEBOARDS: هریس 5-Minute اشکال تخت قاتل فوم اسپری
The Best Bed Bug Spray Option

عکس: amazon.com

قبل از خرید و استفاده از یک اشکال تخت اسپری

تخت اشکال اسپری می توانید کنترل و حتی ریشه کن کردن هجوم اما آنها می توانند با مضر سطح سمیت—نه به ذکر شیمیایی قوی بو—که نیاز به تخلیه منطقه تا اسپری پاک می کند. اسپری به طور کلی آب و یا روغن های پایه با پایه آب اسپری احتمالا آسیب رساندن الکترونیک اسناد و سطوح چوبی در صورت استفاده بیش از حد است. نفت و بر اساس اسپری لکه بر هر آنچه که آنها اعمال می شود و اغلب ترک چسبنده باقی مانده هر چند که به طور معمول قابل حمل با آب و صابون.

برای جلوگیری از این مسائل با اسپری برخی از مردمی گرفتار تخت اشکالات سعی کنید جایگزین اقدامات است. این شامل بخار تمیز کردن و شستن اقلام در آب داغ به عنوان قرار گرفتن در معرض درجه حرارت 185 درجه فارنهایت جان اشکالات تخت. زمین دارای جدار سیلیسی—یک غنی از سیلیس پودر ساخته شده از رسوبات فسیل جلبک—می توان برای کاهش اشکالات تخت با از بین بردن خود اسكلت. وجود دارد همچنین تله طراحی شده برای فریب و خلاص شدن از اشکالات تخت. شما ممکن است مایل به در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه و درمان های زیر را قبل از رسیدن به یک اشکال تخت اسپری.

 • جلوگیری از: عطر و بوی اسطوخودوس نیز همین طور و حتی می توانید کشتن اشکالات تخت; استفاده به عنوان یک اسانس اسپری در مناطق که در آن اشکالات تخت لانه مانند baseboards و تخت. نعناع و برگ طبیعی دیگر اشکال تخت دافع می تواند زمین و پراکنده در پایه تخت و در گوشه و کنار اتاق. با استفاده از معطر خشک کن ورق در پوشاک و منسوجات خانگی ممکن است دلسرد انگل و فیزیکی برای دفاع از قرار دادن نوار چسب دو طرفه خود را bedposts و bedframe به مانع حشرات توانایی خزیدن به شما.
 • پاک کردن: سازگار تمیز کردن خانه می تواند کمک به نگه داشتن تخت اشکالات در خلیج. خلاء تخت اشکالات به دستگاه جدا شده مجلسی, سپس حذف مجلسی درمان آن با الکل به کشتن حشرات در داخل و شستشو قبل از بازگشت به خلاء است. با استفاده از یک برس سفت هنگامی که جارو پرده و اثاثه یا لوازم داخلی پارچه و تشک خود را به اطمینان حاصل شود که اشکالات تخت و تخم مرغ نمی تواند باقی می ماند پنهان در برابر مواد.
 • منزوی: محدود هجوم به کشتن حشرات بدون ناخواسته باعث مهاجرت. حرکت تخت به دور از دیوار و فراگیر پا از تخت قاب با جوش شیرین برای جلوگیری از اشکالات از بالا رفتن پایین. هر آیتم است که می تواند در معرض شده اند باید از منطقه و بلافاصله شسته شده در آب گرم یا با درمان موثر تخت اشکال قاتلان. هر آیتم است که نمی تواند شسته شده و یا درمان باید دور انداخته شود در مهر و موم شده کیسه برای جمع آوری زباله.
 • درمان: خفیف اشکال تخت آلودگی ممکن است با درمان های خانگی رایج محصولات. جوش شیرین بپاشید اطراف bedposts یا گسترش خرد سیلیکا ژل معمولا در جعبه های کفش و محصول حمل و نقل—بر روی زمین برای ایجاد یک مانع در اطراف بستر خود نوشته است که امن برای کودکان و حیوانات خانگی. برای تماس با قاتل رقیق الکل یا روغن درخت چای (20 قطره یا .03 اونس مایع) به 32 اونس مایع آب و اسپری به طور مستقیم بر روی اشکالات تخت. و یا به سادگی انفجار آنها را با سشوار روی آن داغترین تنظیم.

اگر DIY درمان و اسپری های شرح داده شده در اینجا شکست هجوم ممکن است نیاز به یک دافع حشرات.

ما تراکم بالا

ما در انتخاب برخی از بهترین اشکال تخت اسپری خود را در دسته بندی های مربوطه بر اساس مشتری بالا تایید کلی اثر در دسترس بودن و محبوبیت است.

The Best Bed Bug Spray Option: HARRIS Bed Bug Killer, Toughest Liquid Spray

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: HARRIS, تخت, قاتل اشکال سخت ترین مایع اسپری

هریس بی بو و غیر رنگ آمیزی اشکال تخت قاتل قدرتمند اسپری طراحی شده برای استفاده در ترک شکاف, مبلمان, کمد, دیوار گچ تشک درز فریم های تخت خواب و تقریبا در هر نقطه دیگری در یک بستر اشکال می تواند پنهان کردن بدون پشت سر گذاشتن لکه و بو یا آسیب رساندن به پارچه.

شیمیایی اسپری کشد تخت اشکالات در تماس با imidacloprid n-Octyl bicycloheptene dicarboximide و phenothrin. آن را همچنان به درمان آلودگی تا 16 هفته و حتی از بین بردن اشکالات و تخم مرغ که مقاوم به سنتی pyrethroid حشره کش ها. در حالی که این محصول توسط سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده برای استفاده در خانه خود و در اطراف حیوانات خانگی از آن استفاده شود باید خود را در لباس بالش یا ملافه. همیشه دنبال برچسب جهت برای اطمینان از استفاده ایمن.

The Best Bed Bug Spray Option: Bedlam Plus Bed Bug Aerosol Spray

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: تیمارستان به علاوه اشکال تخت آئروسل, اسپری

در حالی که دیگر اسپری می تواند آسیب تشک ملافه و پارچه تیمارستان به علاوه اشکال تخت آئروسل, اسپری, با آن آب بر اساس فرمول می توان در تمام پارچه و چوب و مبلمان و فرش به کشتن اشکالات تخت و تخم مرغ خود را. این دو عمل درمان شیمیایی که شامل imidacloprid می کشتن pyrethroid-مقاوم در برابر هجوم از بین بردن اشکالات در تماس اولیه و فعال باقی مانده تا دو هفته.

آن را امن برای اسپری در هر قسمت از تخت پشت دیوار وسایل و در فرش یا کف چوب جنگلی بدون نگرانی. این اسپری تحریک کننده برای انسان و حیوانات خانگی مشترک اما هرگز نباید مورد استفاده در آماده سازی مواد غذایی منطقه و یا در اطراف مصرفی, مواد غذایی و نوشیدنی, آن را به عنوان نا امن به مصرف اسپری.

The Best Bed Bug Spray Option: Hot Shot Bed Bug Killer

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: شات داغ اشکال تخت قاتل

شات داغ اشکال تخت قاتل است, مقرون به صرفه, تخت, اسپری اشکال که رفتار هجوم در هر بخشی از, تخت, مبلمان وبهلسترد توشه baseboards و فرش. آب مبتنی بر imiprothrin و lambda-cyhalothrin فرمول کشد تخت اشکالات تخت اشکال تخم مرغ و کک در تماس است اما نیاز به reapplied هر دو هفته اگر هجوم باقی بماند در مناطق مشکل است.

اسپری پوست مانده و یا لکه ها در پشت و هیچ مضر شیمیایی بو. اما از آنجا که این اسپری همچنین کشته شدن کک تولید کننده به طور خاص می گوید که این اسپری استفاده شود باید در حیوانات خانگی به دلیل سموم مضر. اگر سگ یا گربه خود را پایین می آید با کک دیدن دامپزشک خود را برای تایید محصول به درمان آنها.

The Best Bed Bug Spray Option: mdxconcepts Bed Bug Killer, Natural Organic Formula

عکس: amazon.com

4. طبیعی انتخاب کنید: mdxconcepts اشکال تخت قاتل طبیعی آلی با فرمول

mdxconcepts طبیعی آلی اشکال تخت قاتل بی خطر برای محیط زیست و تمام اعضای خانواده خود را. تخت اشکال با استفاده از اسپری های 100 درصد گیاهی فرمول فورا به کشتن اشکالات تخت در تماس است. فعال مواد تشکیل دهنده روغن نعناع و روغن نعناع موثر در درمان اشکال تخت هجوم مندی تازه عطر و بوی دلپذیر. این اشکال تخت اسپری می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تمام رطوبت-امن سطوح و موارد از جمله تشک baseboards و فرش بدون رنگ آمیزی و یا چرب باقی مانده است. تکرار درمان در هر جهت سازنده تا هجوم حذف شده است.

The Best Bed Bug Spray Option: JT Eaton 204-0/CAP Kills Bedbugs Oil-based Spray

عکس: amazon.com

5. BROAD-SPECTRUM انتخاب کنید: JT ایتون 204-0/کلاه کشد تخت اشکالات نفت و بر اساس اسپری

اگر بیش از یک حشره گونه مورد تاخت و تاز خود را در فضا, JT ایتون نفت و بر اساس اشکال تخت اسپری broad-spectrum راه حل است که اهداف متعدد آفات از جمله اشکالات تخت و تخم مرغ خود را کک سگ قهوه ای کنه, بید کاغذ, عنکبوت, فرش سوسک و برخی از سوسک. آن متکی بر یک pyrethrin و piperonyl butoxide فرمول و اسپری می تواند در تمام تخت قطعات baseboards و کف به کشتن در تماس است. آن ممکن است ترک پوست باقی مانده و اگر بیش از حد استفاده می شود و آن را مضر برای انسان و حیوانات خانگی, بنابراین مطمئن شوید که به دنبال تولید کننده جهت دقیقا برای اطمینان از ایمنی خود را.

The Best Bed Bug Spray Option: PT Alpine Flea & Bed Bug Pressurized Insecticide

عکس: amazon.com

6. بهترین تشک: PT آلپ کک & اشکال تخت تحت فشار حشره کش

این کارآمد تخت, اسپری اشکال با استفاده از سه روش متفاوت مواد تشکیل دهنده فعال—dinotefuran, pyriproxyfen و pralethrin—به سرعت و به طور موثر درمان تمام مراحل اشکال تخت هجوم و می تواند موثر در pyrethroid-مقاوم در برابر اشکالات تخت. با وجود آن نتایج چشمگیر, PT آلپ کک و اشکال تخت قاتل امتیاز است برای استفاده در تمام مناطق از تخت خود را از جمله تشک بالش و بستر پوشانده اند. آن را به خصوص فرموله شده برای جلوگیری از اضافه نمودن پارچه و این خشک به سرعت به طوری که شما نمی خواهد نیاز به هوای خارج از خانه برای بیش از حد طولانی—اما آن را نشانی از یک ماده شیمیایی که بوی حشره کش قدرتمند برای شناخته شده است. استفاده از ونتيلاتور در طول برنامه و سازنده دنبال توصیه های برای ورود مجدد.

The Best Bed Bug Spray Option: Ortho Home Defense Max Bed Bug Killer

عکس: amazon.com

7. بهترین برای اثاثه یا لوازم داخلی: ارتو صفحه اصلی دفاع حداکثر اشکال تخت قاتل

تخت اشکالات در اثاثه یا لوازم داخلی می تواند روی حیله و تزویر برای درمان به دلیل پنهان در چین و بخیه از مبلمان. خوشبختانه ارتو صفحه اصلی دفاع حداکثر اشکال تخت قاتل outsmarts حشرات با منحصر به فرد باطری برنامه ترکه. آن را ارائه چند اسپری الگوهای کاربرد دقیق و انگشت ماشه برای پاشش مستمر.

این بی بو, تخت, اسپری اشکال که متکی بر bifenthrin, imidacloprid و piperonyl butoxide می تواند مورد استفاده قرار گیرد یک بار در هر دو هفته در بستر فریم نیمکتها و صندلی و قرنیزهای به کشتن pyrethroid-مقاوم در برابر تخت اشکالات تخت اشکال تخم مرغ کک و کنه. آن را باید مورد استفاده در تشک ملافه لباس یا بالش, اما و سازنده دستورالعمل درمان باید به دنبال برای بهترین نتایج و برای اطمینان از ایمنی.

The Best Bed Bug Spray Option: Harris 5-Minute Bed Bug Killer Foaming Spray

عکس: amazon.com

8. بهترین برای BASEBOARDS: هریس 5-Minute اشکال تخت قاتل فوم اسپری

هریس 5-Minute اشکال تخت فوم اسپری بهتر است برای استفاده در baseboards ترک شکاف, تخت خواب, قاب جعبه چشمه و دیوار گچ با تشکر از فرمول منحصر به فرد است که گسترش می یابد به این مناطق از بین بردن لانه پنهان در عرض پنج دقیقه از تماس با. اسپری ادامه کار برای یک ماه قبل از نیاز به reapplied اگر اشکالات تخت باقی بماند.

این اسپری متکی بر metofluthrin, clothianidin و piperonyl butoxide به کشتن pyrethroid-مقاوم در برابر تخت اشکالات در تمام مراحل زندگی. فوم اسپری غیر رنگ و بی بو اجازه می دهد آن را به استفاده بیش از خانه بدون نگرانی برای باقی مانده لکه و آن را تبدیل به پاک کردن زمانی که آن را خشک. در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست را تایید کرده است این محصول را برای استفاده در کل تشک توصیه سازنده منسوجات خانگی درمان نمی شود با این محصول.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de