بهترین حمام لوله ها برای نوسازی خود را

حمام و سرویس بهداشتی بهبود زندگی روزمره ما و افزایش ارزش فروش مجدد خود را فوستس نباید فقط کار آنها باید درخشش و صرفه جویی در آب بیش از حد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Bathroom Faucets Option

عکس: amazon.com

حمام لوله ها یکی از مهمترین و به شدت با استفاده از وسایل در خانه های ما. از شستن صورت خود را در صبح به مسواک زدن دندان های خود را در شب می توان آن را آسان به چشم پوشی از این دستگاه ساده است که کنترل جریان آب تنظیم دما و ما را نگه می دارد پاک است. اما خود را به روز رسانی پیر حمام لوله ها یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای افزایش خانه خود را نگاه کنید و ارزش. با کیفیت خوب شیر شروع می شود حدود 40 دلار است و می تواند فورا بهبود نه تنها, حمام, محیط, اما قابلیت های به عنوان به خوبی. حتی بهتر از کسانی که مایل به سرمایه گذاری در اواسط ماه به بالا-محدوده حمام ارتقاء اغلب می تواند جبران حداقل نیمی از هزینه وقتی که می آید زمان برای فروش خانه.

ما در بر داشت بهترین لوله ها است که می تواند آن را به هر سبک و یا پایان شما را انتخاب کنید. این تراکم بالا ترکیب ویژگی های است که همچنین باید در صرفه جویی آب و برای سال گذشته روزانه استفاده کنید:

  1. بهترین کلی: Luxice اتوماتیک Touchless شیر آب حمام فرو
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: WOWOW 2 دسته 4 اینچ Centerset شیر آب حمام
  3. ارتقا انتخاب کنید: Delta Faucet کسیدی تک سوراخ حمام, شیر
  4. گسترده انتخاب کنید: Phiestina 2 دسته 3 سوراخ عرشه سوار شیر آب
  5. تک دسته انتخاب کنید: Pfister LF-042-JDGS بین نژادهای مختلف, سیاه تک شیر کنترل
  6. دیواری انتخاب کنید: HANEBATH هندل برنجی دیوار کوه شیر
  7. کشتی انتخاب کنید: KINGO خانه معاصر با دسته بلند شیر
The Best Bathroom Faucets Option

عکس: amazon.com

انواع جرثقیل حمام

شیر خود را ارتقاء عوامل متعددی بستگی دارد از جمله حجم و سبک خود را غرق غرور و یا آشپزخانه. این که آیا شما یک زیر کوه یا غرق کشتی خود را تعیین می کند شیر گزینه های. همچنین قابل توجه تعدادی از حفر سوراخ به نزول منطقه (یک یا سه نفر) و چگونه دور از هم آن سوراخ قرار دارد همچنین به عنوان شناخته شده گسترش یافته است.

مرکز-مجموعه شیر آب

برای سینک با سه سوراخ و یک 4-اینچ, گسترش, شما به احتمال زیاد نیاز به یک مرکز جدید-مجموعه شیر آب. این واحد ترکیب یک دهانه و دو دستگیره بر روی یک پایه فلزی. اما اگر شما ترجیح می دهید یک دسته از گزینه های آن را ممکن است برای پوشش اضافی دو سوراخ با یک عرشه صفحه (پایین را ببینید).

مرکز-مجموعه لوله ها اغلب مقرون به صرفه تر از سبک های دیگر. آنها کار خوبی برای کوچکتر حوضه و ظواهر. یکی از اشکال ممکن است تمیز کردن: برخی از مردم شکایت دارند که دوده می تواند ساخت تا در می پیوندد مرکز تنظیم شیر آب—جایی که آن را متصل به مقابله و آن دسته و دهانه وصل کنید به پایه. با گذشت زمان این scummy ساخت می تواند تنزل نگاه و احساس از ثابت است.

تک هندل شیر آب

تک هندل شیر آب کار می کند بهترین با یک حوضه و یا غرور است که فقط یک سوراخ. اما اگر شما ترجیح می دهند نگاه و سهولت از یک دسته شیر آب شما می توانید با استفاده از یک جدا عرشه صفحه به تبدیل خود را سه سوراخ سینک به یک سوراخ تنظیم. در هزینه تک-رسیدگی به طرح های قابل مقایسه با مرکز-مجموعه ای از لوله ها.

نگاه برای touchless گونه های با ساخته شده است در سنسور تبدیل می شود که جریان روشن و خاموش با موجی از دست. با touchless مدل شما به طور معمول خود را تنظیم دلخواه دمای آب که ثابت می ماند مگر اینکه شما تنظیمات را تغییر دهید. مطمئن شوید برای بررسی مشخصات محصول برای نحوه تنظیم حرارت جلوتر از نصب و راه اندازی.

گسترده شیر

شبیه به مرکز-مجموعه لوله ها گسترده فوستس سازگار با غرق است که سه سوراخ. فاصله و یا گسترش بین این سوراخ است گسترده تر و دامنه از شش تا 16 اینچ. گسترده فوستس آمده در سه قطعه مجزا: یک دهانه و دو دسته.

این لوله ها ارائه گردیده تمیز کردن تجربه از مرکز-مجموعه مدل های تشکر برای مقابله با فضای بین دستگیره و شیر آب در آن شما می توانید پاک کردن پاک کردن روزانه است. این سبک همچنین تمایل به نگاه لوکس و معاصر از مرکز-مجموعه طرح های, اگر شما اتاق و بودجه در اختیار خود را. گسترده مدل تمایل به کمی گران تر نسبت به قابل مقایسه با مرکز مجموعه و یا تک دسته لوله ها.

Wall-Mounted, شیر

اگر خود را غرق مستقل پایه یا بالاتر از حد رگ های دیواری شیر ظریف گزینه است. شما نیاز به یک دیوار از هم جدا-نصب شیر و تخلیه نصب و راه اندازی. شما همچنین می خواهم به بررسی کنید که فواره زدن اب به اندازه کافی بلند به طوری که آب کانال است به درستی و موجود—بدون پاشش بر روی ضد و طبقه است.

این لوله ها با یک یا دو طرف دستگیره برای تنظیم درجه حرارت آب. لطفا توجه داشته باشید شما باید انتخاب کنید و به دیوار نصب شده لوله ها برای حوضه با predrilled سوراخ. آماده به صرف پول بیش از حد. دیواری لوله ها حداقل دو برابر قیمت در مقایسه با-سینک وسایل.

کشتی شیر

یک کشتی شیر آب اضافی-گردن بلند به جای یک کشتی به سبک سینک. غرق این نشستن در بالای شمارنده در مقابل به زیر کوه گزینه های که شما نصب در زیر سینک. شما می توانید پیدا کردن رگ لوله ها اعم از مقرون به صرفه برای بالا پایان. آنها به طور معمول تنها یک دسته برای کنترل جریان آب و درجه حرارت.

آنچه به دنبال در هنگام خرید یک شیر آب حمام

بسیاری از مالکان تمایل حمام و سرویس بهداشتی که احساس نگرفته و کمی لوکس. لوله ها یکی از ساده ترین راه را که اتفاق می افتد. با گزینه های بسیاری از را انتخاب کنید, شما باید انتخاب کنید یک شیر آب است که دارای هر دو تابع و درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی. برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید در حال رنگ به پایان برسد و طراحی.

یک یا دو دستگیره

این که آیا شما ترجیح می دهند یک یا دو دسته ممکن است به تعداد سوراخ در حال حاضر حفر شده به ضد خود یا غرور. اگر شما سه predrilled سوراخ, شما به احتمال زیاد نیاز به یک مرکز تنظیم و یا گسترده شیر آب بسته به گسترش است. اگر شما از یک سوراخ, شما می توانید با یک روش ساده و زیبا تنها-دستگیره شیر آب.

یکی دیگر از توجه است که تمیز کردن و تعمیر و نگهداری. گسترده و تک دسته لوله ها آسان تر برای تمیز نگه داشتن از مرکز-مجموعه نسخه های است که می تواند تبدیل به کثیف در طول زمان است. پس بسیار وجود دارد اتاق بر روی فلز پایه تفاله صابون می تواند ساخت تا در crevasses.

گسترش

فاصله بین شیر سوراخ نصب نشان می دهد یک شیر آب را گسترش. این سوراخ حفر شده به آشپزخانه غرور یا دیوار (در مورد دیوار نصب شده روی لوله ها). تک-رسیدگی و رگ لوله ها باید تنها یک سوراخ (که گسترش). برای مرکز-مجموعه لوله ها گسترش چهار اینچ است. گسترده فوستس یک طیف گسترده ای از شش تا 12 اینچ. دیواری شیر آب گسترش متفاوت است بسته به اینکه آیا این دستگاه ها دارای یک یا دو دسته.

پایان

در اغلب موارد شما شیر آب را پایان باید بازی خود را دیگر وسایل حمام از جمله درب دستگیره حمام های و حتی نور. مکمل پس از اتمام ارائه یک حس انسجام و طراحی خوب. بسیاری از لوله ها در طیف وسیعی از رنگ ها از تاریک ترین روغن مالیده و برنز به سبک رنگ فلزی از جمله طلا و نیکل کروم و فولاد ضد زنگ. برخی از لوله ها ترکیب فلزات مختلف اجازه می دهد تا شما را به ترکیب و مطابقت با دیگر وسایل حمام.

همچنین شما می توانید بین را انتخاب کنید براق و فلز. جلا پس از اتمام به ویژه کروم و فولاد ضد زنگ استفاده شده است برای سال و سنتی هستند و انتخاب مقرون به صرفه. اما, امروزی تر و لوکس خانه های خار وسایل فلزی. بنابراین اگر شما با توجه به ارتقاء و براق به پایان برسد ممکن است بهترین.

سبک

شما باید دو گزینه اصلی که با توجه به شیر آب سبک: سنتی یا معاصر است. سنتی لوله ها ممکن است شامل تزئینی دستگیره و دستگیره های منحنی و یک فواره زدن اب. طرح های مدرن براق هستند و بیشتر زاویه ای با یک اولویت برای مینیمالیسم جای مزین جزئیات. همچنین توجه داشته باشید که در حالی که سنتی لوله ها می تواند نگاه خوب در معاصر تنظیمات معکوس همیشه درست نیست.

مهم این است که ظرافت—شما نمی خواهید خود را لوله کشی و تجهیزات به چوب مانند انگشت شست درد بلکه باید آنها را مخلوط و به منظور ارتقاء محیط اطراف خود.

صرفه جویی آب

یکی از بهترین راه برای نگه داشتن خود را در صورت حساب آب کم است خود را به روز رسانی لوله کشی و تجهیزات از جمله حمام لوله ها. در حالی که رفع نشت یک محل عالی برای شروع جدیدتر لوله ها به خصوص کسانی که گواهی توسط WaterSense می تواند خود را قطع شیر آب با استفاده از 30 درصد—بدون به خطر انداختن عملکرد. نگاه برای کم جریان لوله ها که خرس آبی WaterSense برچسب روی مشخصات محصول. یکی دیگر از صرفه جویی در آب دستگاه توسط یک شیر آب دستگاه بخور که پیچ بر روی شیر آب سر مخلوط کردن هوا به آب. یک دستگاه بخور باعث کاهش استفاده از آب و بدون بیش از حد کاهش فشار جریان یا پاک کننده قدرت است.

ویژگی های اختیاری

برخی از لوله ها با ویژگی های اضافی است که می تواند ساده نصب و راه اندازی و ساده روزانه خود را حمام معمول است.

  • عرشه صفحه: اگر شما یک سه سوراخ سینک, اما ترجیح می دهم یک تک هندل شیر آب ناامیدی نیست! همه شما نیاز دارید این است که یک دسته ورق طویل صفحه فلزی که پوشش اضافی رسیدگی به سوراخ. برخی از لوله ها با اختیاری عرشه صفحات, اما آن است که همیشه شامل نصب و راه اندازی کیت. بررسی محصول مشخصات اگر یک عرشه صفحه چیزی است که شما نیاز دارید.
  • Touchless فعال سازی: در حالی که دستشویی های عمومی شده اند با استفاده از touchless فناوری برای برخی از زمان خود را در خانه نیز می توانید بهره مند شوند. این سیاه سنسور ساخته شده را به پایه برخی از لوله ها اجازه می دهد شما را به کنترل جریان بدون تبدیل دسته یا اهرم بالابر. Touchless فعال است که کمی گران تر اما شما کاهش میکروب تمیز کردن و اتلاف آب.
  • تخلیه و متعلقات: همه غرق نیاز به تخلیه که نیاز به یک دستگاه به پوشش و کنترل جریان آب است. نه همه شیر کیت کامل آمده با تخلیه سخت افزار پس از بررسی مشخصات برای تعیین اگر شما نیاز به خرید تخلیه جلو به صورت جداگانه.

ما تراکم بالا

ما وزن بررسی و فیلتر از طریق بسیاری از لوله ها در بازار امروز است. ما تراکم بالا از ویژگی های مواد با کیفیت, آب, صرفه جویی, طراحی, قابلیت, و, بسیار عالی تجربه کاربر. هر حمام خود را تنظیم وجود دارد یک شیر آب است که در اینجا در خدمت شما هست.

The Best Bathroom Faucets Option: Luxice Automatic Touchless Bathroom Sink Faucet

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Luxice اتوماتیک Touchless شیر آب حمام فرو

از دست دادن دستگیره ها یک بار و برای همه است. با Luxice خودکار touchless شیر آب شما فقط نیاز به موج دست خود را زیر شیر آب و یک جریان ثابت از جریان آب خواهد شد. بدون نیاز به نگرانی در مورد خاموش کردن آب هنگامی که شما در حال مسواک زدن دندان های خود را: جریان متوقف می شود به عنوان به زودی به عنوان دست خود را حرکت می کند صرفه جویی در پول و انرژی و آب است.

دما را می توان از طریق متوسط میکسر است که به همراه خرید همراه با گرم و سرد لوله های آب است. سنسور شده توسط چهار باتری AA (شامل نمی شود) و نصب و راه اندازی ممکن است بدون یک حرفه ای است. یکی از پتانسیل اشکال این است که این ظریف اسپوت تنها می آید در کروم براق. هنوز هم با آن زرق و برق دار طراحی و با تکنولوژی بالا و سهولت آن است که یک standout.

The Best Bathroom Faucets Option: WOWOW 2 Handle 4 Inch Centerset Bathroom Faucet

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: WOWOW 2 دسته 4 اینچ Centerset شیر آب حمام

WOWOW را به آرامی بطرف مرکز-مجموعه شیر آب مناسب برای تقریبا هر نوع زیبایی از سنتی به معاصر است. طراحی شده برای کانتر و نزول مناطق با سه سوراخ و 4 اینچ گسترش این شیر آب می آید با یک میله بلند و پاپ آپ با چوب پنبه بستن. تامین خطوط جداگانه فروخته می شوند.

خار نیکل پایان است که مقاوم در برابر خوردگی و مقاوم در برابر اثر انگشت بیش از حد. برای کوچکتر حمام و سرویس بهداشتی از جمله موتور خانه های کابین و آپارتمان. WOWOW همچنین می خواهد به شما صرفه جویی در آب با یک دستگاه بخور ساخته شده از مواد ABS با دوام آن باعث کاهش مصرف آب تا 50 درصد—صرفه جویی در شما پول و حتی بیشتر در دراز مدت است.

The Best Bathroom Faucets Option: Delta Faucet Cassidy Single Hole Bathroom Faucet

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Delta Faucet کسیدی پست هندل شیر آب حمام

کسیدی نشان دهنده زیبایی بی انتها—با بسیار مدرن مزایای. تایید شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست WaterSense برچسب این شیر آب تضمین شده است به استفاده از حداقل 20 درصد آب کمتر از استاندارد صنعت. آن را نیز ادا سازگار معنی آن را مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط قانون آمریکایی های معلول. با عمر محدود گارانتی دلتا را در تیم پشتیبانی به آدرس هر گونه مشکلات غیر منتظره.

در نظر گرفته شده متناسب با تک سوراخ و همچنین سه سوراخ تنظیمات این کسیدی شامل اختیاری عرشه ورق برای پوشش حفره های اضافی در صورت لزوم. یک pop-up فلزی تخلیه نیز گنجانده شده است. را انتخاب کنید از پنج سريع تر خود را برای مطابقت با وسایل حمام که همه آنها برای تمیز کردن آسان به لطف یکپارچه تک دسته طراحی است.

The Best Bathroom Faucets Option: Phiestina 2 Handles, 3 Holes Deck Mount Faucet

عکس: amazon.com

4. گسترده انتخاب کنید: Phiestina 2 دسته 3 سوراخ عرشه سوار شیر آب

Phiestina را شیر 8 اینچ گسترش در نظر گرفته شده برای گسترده سه سوراخ کوه. تمام مواد خبره سرب رایگان از جمله مس خالص تخلیه آن در برابر نشت آب (شلنگ شامل نمی شود). به جای سنتی بالابر تخلیه آن می آید با یک pop-up تخلیه است که آسان برای نصب و کار هموار می کند. نگاه کلی ترکیبی از منحنی های ملایم و می آید در دو طرح: براق کروم و نیکل براق.

با تشکر از Phiestina را اتصال سریع تکنولوژی نصب و راه اندازی آسان است و نیازی نیست که یک لوله کش. به عنوان یک پاداش اضافی تیم پشتیبانی مشتری ارائه می دهد از راه دور به کمک از طریق تلفن یا ایمیل اگر شما هر گونه سوال و یا مسائل.

The Best Bathroom Faucets Option: Pfister LF-042-JDGS Jaida Single Control Faucet

عکس: amazon.com

5. تک دسته انتخاب کنید: Pfister LF-042-JDGS بین نژادهای مختلف, سیاه تک شیر کنترل

یک تغار-سبک ضربه بزنید صفحه نمایش جریان آب در بهترین حالت آن است. Pfister تک هندل شیر آب است که هر دو زیبا و کارآمد آن را به عنوان سازگار با کمیسیون انرژی کالیفرنیا (CEC) استاندارد است که به معنی شما را کاهش می دهد حمام آب با استفاده از حداقل 20 درصد است. شیر آب ADA سازگار است بیش از حد رفع نیازهای افراد معلول.

تمام قطعات گنجانده شده و تخلیه نصب در سه دقیقه با تنها سه قطعه. هیچ ابزار مورد نیاز! در این بین نژادهای مختلف, سیاه کار می کند تنها با یک سوراخ یا سه سوراخ و گسترش می آید و با اختیاری عرشه صفحه. را انتخاب کنید از چهار پس از اتمام فلزی از جمله های مورد علاقه ما: نقطه دفاع براق نیکل به صورت فوق العاده آسان هزینه نگهداری و تعمیر.

The Best Bathroom Faucets Option: HANEBATH Brass Single Handle Wall Mount Faucet

عکس: amazon.com

6. دیواری انتخاب کنید: HANEBATH هندل برنجی دیوار کوه شیر

نگه دارید آشپزخانه خود را منظم با یک دیوار نصب شیر آب حوضه. Hanebath را پست هندل شیر ساخته شده از برنج جامد به پایان رسید و با نیکل براق. با تشکر از جمله مواد با دوام این شیر آب را مقاومت در برابر خدشه دار کردن و تخریب بیش از مسافت های طولانی است.

ما به خصوص مانند تک دسته اهرم فراهم می کند که حداکثر کنترل مناسب دمای آب و جریان. حتی وجود دارد ظریف “H” و “C” حک بر روی اهرم کنترل فقط در مورد شما را فراموش کرده ام که جهت به نوبه خود. فواره زدن اب چرخش 360 درجه است که مفید است به خصوص هنگامی که خود را تمیز کردن سینک.

The Best Bathroom Faucets Option: KINGO HOME Contemporary Single Handle Tall Faucet

عکس: amazon.com

7. کشتی انتخاب کنید: KINGO خانه معاصر با دسته بلند شیر

قوی خوب به دنبال و مقرون به صرفه بیش از حد Kingo را رگ شیر آب اضافی-گردن بلند به ارائه جریان راست به آشپزخانه حوضه. ساخته شده از برنج جامد ساخت و ساز واحد اهرم تنظیم جریان و کنترل دما. سرد و گرم شیلنگ را شامل می شوند اما یک pop-up تخلیه نشده است. اگر شما یک سه سوراخ سینک, شما نیاز به خرید یک دسته ورق برای پوشش سوراخ های اضافی.

فلزی پایان می آید در دو جسورانه انتخاب: نیکل براق و روغن مالیده و برنز. شما همچنین باید 90 روز به را تشکیل می دهند ذهن خود را به عنوان به خوبی به عنوان طول عمر رایگان تعویض. برای قیمت است که یک معامله بسیار خوب و زیبا به نظر می رسد بیش از حد.

سوالات متداول در مورد حمام جدید خود را شیر

پرسش: بهترین راه برای تمیز کردن حمام لوله ها?

برای ملایم روزانه wipedowns با تمیز پارچه خشک. هفتگی استفاده از یک غیر ساینده اسفنج و کمی آب و صابون به gunk. برای لکه های آب, اسپری شیر خود را با یک 50/50 درصد محلول سرکه سفید و آب. اما آزمون خود را به پایان برساند برای اولین بار و ترک نمی سرکه نشستن بر روی سطح. شستشو با آب تمیز و با یک پارچه خشک.

س: چه زمانی باید به حمام لوله ها گذشته است ؟

به طور معمول یک شیر آب گذشته باید 15 تا 20 سال بسته به شرایط نگهداری و روزانه ساییدگی و پارگی. اگر شما در حال تجربه ثابت نشت و دیگر مکرر مشکلات آن زمان به تغییر آن است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>