بهترین طرفداران اتاق زیر شیروانی خانه تهویه

خنک ماندن در هنگام انتخاب روش مناسب برای تهویه اتاق زیر شیروانی خود را. این مدل ها می توانید نگه دارید خود را از پشت بام به دنبال سالم و افزایش طول عمر آن.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Attic Fans Option

عکس: amazon.com

مهم نیست که چگونه به خوبی عایق اتاق زیر شیروانی خود را ممکن است مستقیم خورشید بر روی سقف خود خواهد تابش گرما به فضای اتاق زیر شیروانی. این گرما طولانی مدت می تواند شما را تحت تاثیر قرار زونا و پوشش از داخل به خارج است. این حرارت همراه با رطوبت و عدم جریان هوا نیز می تواند ترویج رطوبت و رشد کپک.

تهویه کلیدی برای حفظ سلامت فضای اتاق زیر شیروانی—هر دو برای سقف خود و خانواده خود را. اتاق زیر شیروانی طرفداران این کار را با فشار دادن هوای گرم بیرون به محیط زیست در حالی که کشیدن, تازه, هوای سرد از طریق دریچه در سقف, شیروانی و ریج. نتیجه این است که یک کولر فضا با مقدار زیادی از تبادل هوا در حالی که حفاظت از خود را در اتاق زیر شیروانی از قالب و حرارت بیش از حد.

قبل از رفتن به انتخاب کنید تا به یک اتاق زیر شیروانی طرفداران شما نیاز به آموزش خود را در این نوع از طرفداران در دسترس و ویژگی های خود را. برای پیدا کردن بهترین اتاق زیر شیروانی طرفداران برای نیازهای خود را, مطمئن شوید که محصول شما خرید با کیفیت بالا و متناسب با ترجیحات خود را. شما ممکن است ترجیح می دهند تمام خانه فن بیش از یک اتاق زیر شیروانی طرفداران و یا شاید یک خورشیدی گزینه تجدید نظر به شما. و یا اگر شما نمی خواهید یک سوراخ در سقف وجود دارد که پاسخ دادن به آن را به عنوان به خوبی.

  1. بهترین کلی: Broan سطح کوه خورشیدی یک اتاق زیر شیروانی
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: iLIVING شیروانی کوه اتاق زیر شیروانی هواکش فن
  3. ارتقا انتخاب کنید: نور طبیعی اتاق زیر شیروانی خورشیدی فن
  4. بهترین خورشیدی گزینه: iLIVING خورشیدی سقف اتاق زیر شیروانی اگزوز فن
  5. بهترین کل خانه فن: QuietCool QC CL-4700 اصلی فن
  6. بهترین برای شیروانی دریچه: سرد اتاق زیر شیروانی CX1500 شیروانی کوه یک اتاق زیر شیروانی
  7. بهترین دیواری: AC بی نهایت AIRTITAN T7 فن تهویه
The Best Attic Fans Option

عکس: amazon.com

انواع اتاق زیر شیروانی طرفداران

وجود دارد یک زن و شوهر از فن مختلف سبک های صاحب خانه می توانید استفاده کنید برای کمک به کنترل درجه حرارت از خود را در فضای اتاق زیر شیروانی. با این حال عملکرد خود را تا حدودی متفاوت. با توجه به طرح خانه خود را ممکن است بهتر است برای یکی از انواع زیر از طرفداران.

تمام خانه های طرفداران

تمام خانه های طرفداران در حال نصب به سقف بالاترین نقطه در فضای به پایان رسید—به طور معمول در یک راهرو طبقه بالا. هنگامی که در حال اجرا آنها را گرما و رطوبت از داخل خانه و نیروی آن را به فضای اتاق زیر شیروانی. آنها ایده آل برای مالکان که می خواهم برای باز کردن پنجره ها خود را در شب به عنوان شب سرد هوا جایگزین هوای گرم شده در طول روز.

این موضوع را با تمام خانه فن که هوای گرم نیاز دارد جایی برای رفتن. اگر اتاق زیر شیروانی خود را ندارد تهویه که هوای مرطوب و مرطوب هوا خواهد ساخت تا در فضای اتاق زیر شیروانی و می تواند باعث کپک به رشد است. بنابراین تمام خانه های طرفداران ما بهترین راه حل مناسب برای مالکان بزرگ با, باز, خوب, بادی attics.

اتاق زیر شیروانی تخلیه طرفداران

طرفداران اتاق زیر شیروانی در خدمت یک عملکرد های مختلف از بین بردن داغ و مرطوب هوا را از اتاق زیر شیروانی و خروج از فضای زیر کف اتاق زیر شیروانی به تنهایی. این طرفداران گردش هوا در اتاق زیر شیروانی کشیدن هوای تازه از دریچه های (مانند آنهایی که در زیر طاق) و فشار هوای گرم خارج است.

طرفداران اتاق زیر شیروانی می تواند در خدمت یک سال طول عملکرد. در تابستان شما می توانید به شدت کاهش درجه حرارت در اتاق زیر شیروانی کمک به طول عمر از زونا بام و پوشش.

در ماه های سرد اتاق زیر شیروانی طرفداران می تواند کمک به شما برای جلوگیری از آسیب های ناشی از یخ سدها به عنوان به خوبی. طرفداران سرد اتاق زیر شیروانی, تساوی درجه حرارت بین اتاق زیر شیروانی و در خارج از خانه است. این مانع از ذوب برف بر روی سقف خود و انجماد زمانی که از آن بازدید سرد قطره قطره شدن.

در هنگام نصب یک اتاق زیر شیروانی طرفداران این مهم را در نظر بگیرید که چگونه به خوبی به اتاق زیر شیروانی خود را مهر و موم شده است از بقیه از خانه. اگر اتاق زیر شیروانی خود را درب یا دریچه است به خصوص drafty چرخش فن در جلو خواهد تهویه و یا گرم می شود هوا از طریق شکاف. شما نمی خواهید به توان گرمایش یا سرمایش محله.

آنچه به دنبال در هنگام خرید یک اتاق زیر شیروانی طرفداران

در اینجا برخی از راهنمایی های مفید برای حفظ در ذهن در هنگام انتخاب یک اتاق زیر شیروانی طرفداران. شما می خواهید به درک قابلیت های مختلف و توابع از مدل ها و همچنین به عنوان مواد از آنها ساخته شده از. و مهمتر از همه وجود دارد برخی از ملاحظات ایمنی به خاطر داشته باشید قبل از شما در تنظیم کردن برای نصب جدید اتاق زیر شیروانی طرفداران.

مواد

خود را در اتاق زیر شیروانی طرفداران باید ساخته شده از مواد محکم به اندازه کافی برای زنده ماندن از گرمای بیش از حد است که می تواند ساخت تا در یک اتاق زیر شیروانی. ارزان تر طرفداران با قطعات پلاستیکی ممکن است شروع به شکست در طول زمان تحت این شرایط. در زمستان های پلاستیکی اغلب بسیار شکننده, ساخت آن آسان به ضربه محکم و ناگهانی یک فن تیغه تحت استفاده عادی.

به جای انتخاب یک فن با ساخت و ساز فلزی. بدن و فن باید هر دو ساخته شده از ورق فلز و فولاد گالوانیزه و یا رنگ صورتی امکان پذیر است. این مواد به مراتب با ثبات تر از پلاستیک در نوسان درجه حرارت و نگه دارید تا به خوبی در برابر رطوبت.

سهولت استفاده

تهویه اتاق زیر شیروانی می کند شما هیچ خوب اگر شما آن را بیش از حد بدون هیچ زحمتی برای روشن یا خاموش. بسیاری از تمام خانه های مدل در حال حاضر با کنترل از راه دور که اجازه می دهد تا شما را به روشن کردن فن در از طبقه پایین و سفارشی کردن تنظیمات خود را با لمس یک دکمه.

طرفداران اتاق زیر شیروانی بزرگ برای مالکان که می خواهید می شود قادر به فراموش کرد که خود را از طرفداران وجود دارد. بیشتر هم می آیند با یک ترموستات قابل برنامه ریزی و یا می توان سیمی به یکی که به نوبه خود فن در زمانی که اتاق زیر شیروانی می رسد مجموعه ای متوسط—بدون نیاز به کوه در می رم سوئیچ و یا نظارت بر اتاق زیر شیروانی درجه حرارت خود را.

ایمنی

یکی از جنبه های بسیار مهم در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری اگر یک اتاق زیر شیروانی فن برای شما مناسب است, ایمنی است—به خصوص در اطراف کوره های نصب شده در اتاق زیر شیروانی. یک اتاق زیر شیروانی طرفداران می توانید به اندازه کافی پیش نویس برای منفجر کردن یک خلبان نور در یک کوره. اگر این اتفاق می افتد کوره را خالی گاز را به اتاق زیر شیروانی. در ابتدا فن را کاهش بسیاری از خطر مجبور گاز خارج اما پس از آن خاموش آن یک داستان متفاوت است. اتاق زیر شیروانی خود را می توانید با پر کردن با گاز و سپس نفوذ به بقیه صفحه اصلی, نما یک خطر برای شما و خانواده خود را.

تمام خانه و اتاق زیر شیروانی طرفداران نیز قادر به کشیدن مونوکسید کربن به خانه از طریق یک آسیب دیده دودکش. مطمئن شوید که شما مخازن خوب هستند عامل بیماری و کوره و اجاق و شومینه و سایر لوازم که با استفاده از سوخت تهویه مناسب.

تخلیه گاز مورد نیاز

درک تخلیه گاز مورد نیاز برای اتاق زیر شیروانی طرفداران شما انتخاب می کنید مهم است به چند دلیل.

اگر شما انتخاب می کنید یک اتاق زیر شیروانی فن است که نیاز به تهویه بیشتر از اتاق زیر شیروانی خود را ارائه می دهند آن را شروع به کشیدن هوا از داخل مطبوع فضا. این نفی هر چه بهره وری انرژی شما امیدوار بودند. بیش از حد تهویه و شما ممکن است پیدا کردن فن کار نمی کند موثر در از بین بردن هوای گرم از کل اتاق زیر شیروانی.

اگر شما کل خانه فن ندارد تهویه مناسب آن را به رفتن نیست به خوبی کار می کنند یا نه. آن را پر کردن اتاق زیر شیروانی با هوای داغ که آن را متوقف خواهد از کشیدن بیشتر هوا به فضا از طریق پنجره های باز.

ترموستات قابل تنظیم

همانطور که قبلا ذکر ترموستات قابل تنظیم به شما این توانایی به سادگی تنظیم شماره گیری و فراموش نکنید در مورد فن. هنگامی که درجه حرارت در اتاق زیر شیروانی می رسد یک نقطه تنظیم فن را روشن و شروع به تخلیه گاز گرم خنک کننده فضای اتاق زیر شیروانی.

نیز قابل تنظیم ترموستات بسته خواهد شد فن خاموش هنگامی که درجه حرارت قطره زیر مجموعه ای دما. آنها نه تنها آسان به استفاده از, اما آنها نیز کمک به شما صرفه جویی در پول در حال اجرا فن هنگامی که آن را نیاز ندارد ،

حجم هوا (CFM) و مربع

بالاتر CFM (فوت مکعب در دقیقه) بیشتر جریان هوا یک فن می تواند تولید کند. را انتخاب کنید یک فن است که مسابقات خود را در خانه و یا اتاق زیر شیروانی را اندازه برای عملکرد مطلوب. بیش از حد بالا از یک CFM و شما به صرف پول بیشتر در حال اجرا فن از شما باید. خیلی کم از یک CFM و شما فقط در حال چرخش چرخ های خود را با کمی تاثیر مثبت بر روی صفحه اصلی.

نه همه طرفداران را با رأی CFM مزین در بسته بندی. به جای آن شما نیاز به نگاه برای مقدار مربع فن در نظر گرفته شده بود ، این جزئیات است که به ویژه مهم در انتخاب یک کل خانه فن.

سطح سر و صدا

آه سر و صدا: زهر از همه کل خانه صاحبان فن از سپیده دم تمام خانه های طرفداران. اما دیگر هیچ. جدیدتر و کوچکتر و کارآمدتر مدل می تواند اجرا در بسیار ساکت تر سطح نگهداری سرد خانه در سکوت نسبی.

اگر شما یک فن نصب شده در خانه خود را تعویض جدیدتر کل خانه فن ارائه خواهد شد یک تغییر قابل توجه در سر و صدا. مدل های جدیدتر باید کوچکتر طرفداران کمتر ایجاد آشوب و موتور خود را بهتر تنظیم از عظیم طرفداران خانه های قدیمی.

ما تراکم بالا

محصولات زیر مجموعه ای از بهترین طرفداران اتاق زیر شیروانی خانه تهویه. هر یک از این مدل ها برتری در رده خود و انجام یک کار عالی از کاهش مسائل حرارت بیش از حد می تواند باعث در اتاق زیر شیروانی خود را. این که آیا شما ترجیح می دهید یک خورشیدی گزینه شیروانی دریچه فن یا یک کل-مدل وجود دارد یک محصول در اینجا است که با توجه به نیازهای شما.

The Best Attic Fans Option: Broan Surface Mount Solar Powered Attic Ventilator

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Broan سطح کوه خورشیدی یک اتاق زیر شیروانی

این Broan 345SOWW یک گزینه بسیار عالی برای هر کسی که به دنبال یک اتاق زیر شیروانی طرفداران که می تواند به راحتی نصب شده و سمت چپ به دستگاه های خود را. این مدل دارای یک ساخته شده در پانل های خورشیدی خیساندن تا همه از قدرت آن نیاز به سرد خانه خود را از اشعه های خورشید را. آن را نیز جذاب و کم-مشخصات معنی که شما به سختی حتی متوجه است که آن را وجود دارد.

این مدل بسیار آسان است به نصب. آن را بهترین راه حل مناسب برای استفاده با shingled پشت بام می آید و با مناسب فلنج به آب نگه دارید. این 537 CFM فن قادر به حرکت مقدار زیادی از هوا را از طریق یک به طور متوسط به اندازه اتاق زیر شیروانی (تقریبا از 1200 متر مربع).

یک چیز را در نظر بگیرید که با این مدل اگر خورشید را از این واحد فن در حال اجرا است. این چیزی است که شما می خواهید در آب و, اما شما ممکن است بخواهید آن را به اجرا پر سرعت, در دماهای پایین تر. اگر شما می خواهم این گزینه به تعطیل این واحد در هوای سرد, شما نیاز به خرید جداگانه ترموستات.

The Best Attic Fans Option: iLIVING Gable Mount Attic Ventilator Fan

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: iLIVING شیروانی کوه اتاق زیر شیروانی هواکش فن

اگر شما دسترسی به اتاق زیر شیروانی خود را gables iLIVING را شیروانی کوه فن یک گزینه عالی برای حرکت برخی از هوا بدون برش سوراخ در سقف خود را. این مدل را می توان نصب شده از طریق دیوار و دربسته در خارج با یک دریچه پوشش برای حفظ از آفات و آب و هوا.

این مدل امکانات محکم گالوانیزه مسکن و 3.1 آمپر موتور فراهم می کند که تهویه برای به 1600 متر مربع از فضای اتاق زیر شیروانی. همچنین می آید با یک ساخته شده در ترموستات است که شما می توانید به طور خودکار فعال و خاموش شدن فن که هوا می شود به یک دمای خاص. برای یک مقدار فکر خریداران این فن را فراهم می کند مقدار زیادی از جریان برای جفتک انداختن خود را.

دو چیز را به نگه داشتن در ذهن در مورد این فن است که آن را با یک دریچه خارج را پوشش دهد و نیاز به hardwiring برای قدرت.

The Best Attic Fans Option: Natural Light Solar Attic Fan

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: نور طبیعی اتاق زیر شیروانی خورشیدی فن

نور طبیعی را خورشیدی مسکونی طرفداران ممکن است هزینه بیش از طرفداران دیگر در این لیست اما آن را همراه با برخی از جدی لغو احکام صادره ی. این اتاق زیر شیروانی فن نصب بر روی یک تکه چوب برای سقف و با استفاده از 36 وات پنل خورشیدی به رسم انرژی خود را از خورشید است. این مدل از نور طبیعی است که قادر به حرکت بیش از 1600 CFM هوا—قابل توجه feat برای پانل های خورشیدی-صفحه فن.

در حالی که میزان تهویه خورشیدی این مدل می تواند حرکت حیرت انگیز است, آن را یکی دیگر از واحد می رود که سرعت کامل در هر زمان خورشید است. شما ممکن است بخواهید به خرید جداگانه ترموستات بنابراین شما می توانید بسته فن خاموش هنگامی که آن را مورد نیاز است جلوگیری از آن را از سوختن در موعد مقرر.

The Best Attic Fans Option: iLIVING Solar Roof Attic Exhaust Fan

عکس: amazon.com

4. بهترین خورشیدی گزینه: iLIVING خورشیدی سقف اتاق زیر شیروانی اگزوز فن

iLIVING به وضوح دارای یک میل شدید برای توسعه محصولات تهویه با کیفیت و خورشیدی این مدل است که در مورد به خوبی به عنوان آن می شود. این مدل با استفاده از positionable پانل های خورشیدی است که تولید وات به اندازه کافی برای تولید یک 1,750 CFM هوایی—بیش از اندازه کافی به طور متوسط برای فضای اتاق زیر شیروانی.

علاوه بر جریان هوا وجود دارد برخی از ویژگی های که این مدل به ایستادگی کردن از جمعیت. بر خلاف دیگر خورشیدی مدل, این یکی می آید با یک کنترل ترموستات بنابراین آن را نمی کند به طور خودکار اجرا فقط چون خورشید است. این را به شدت افزایش قابل استفاده در زندگی از فن. شما همچنین می توانید آن را ارتقا دهید با خرید جداگانه 120V آداپتور که اجازه خواهد داد که فن به اجرا در شب—مفید در آب و هوای سوزان.

یک چیز به آگاهی از این مدل است که آن را همراه با 15 سال گارانتی در حالی که دیگر خورشیدی مدل در این لیست ضمانت نامه تا زمانی که 25 سال است.

The Best Attic Fan: QuietCool

عکس: amazon.com

5. بهترین کل خانه فن: QuietCool QC CL-4700 اصلی فن

این QuietCool CL-4700 یک مدل است که با به خوبی شناخته شده ناراحتی از تمام خانه های طرفداران. این مدل با استفاده از صدا-عایق داکت برای نگه داشتن سر و صدا را به حداقل برساند در حالی که هنوز در حال حرکت تعداد زیادی از هوا 4,505 CFM به طور دقیق و به اندازه کافی به جلو و هوای تازه را از طریق یک به طور متوسط به اندازه خانه.

این QuietCool نصب به راحتی از طریق سقف خود را با یک مجرای جعبه که fastens به سقف تیرچه. طرفداران خود را در انتهای مجرای به حداقل رساندن سر و صدا در فضای زندگی است. بادی به فضای اتاق زیر شیروانی بزرگ شما احتمالا حتی نمی خواهد متوجه است که این فن در حال اجرا است.

این فن ندارد عایق درب که بسته هنگامی که استفاده نمی کنید بنابراین این امکان وجود دارد که هوای گرم را در راه خود را به اتاق زیر شیروانی زمانی که شما نمی خواهید آن را به. سفارشی دریچه پوشش ممکن است کمک کند با این.

The Best Attic Fans Option: Cool Attic CX1500 Gable Mount Attic Ventilator

عکس: amazon.com

6. بهترین برای شیروانی دریچه: سرد اتاق زیر شیروانی CX1500 شیروانی کوه ونتیلاتور

هنگامی که شما در حال نصب یک فن در گوشه ای از خود را شیروانی, شما نیاز به آن را به اندازه کافی قدرتمند به جلو و هوایی از سراسر اتاق زیر شیروانی به درستی کار نکند. این CX1500 مدل از خنک اتاق زیر شیروانی می کند که فقط. آن را ساخته شده در ترموستات قابل تنظیم است که هنگامی که فعال می شود شروع می شود آن 1,300 CFM فن خنک کننده اتاق های زیرشیروانی تا 1,850 فوت مربع در عجله بسر می رسانید.

صاحبخانه را درک خواهد کرد که این فن را می توان نصب شده از طریق یک دیوار بیرونی به جای یک سوراخ در سقف. آن را نیز محکم ساخته شده از فولاد گالوانیزه پس از آن باید با دوام در برابر رطوبت برای مدت زمان طولانی.

این است که مدل های دیگری که نیاز به برق برای اجرای قدرت به محل آن چیزی است که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن زمانی که مقاطعه هزینه.

The Best Attic Fans Option: AC Infinity AIRTITAN T7 Ventilation Fan

عکس: amazon.com

7. بهترین دیواری: AC بی نهایت AIRTITAN T7 فن تهویه

اگر شما یک بخشی از اتاق زیر شیروانی به پایان رسید اما هنوز هم می خواهید به کمک کنترل حرارت بیش از حد این AC بی نهایت AIRTITAN T7 فن ممکن است این لایحه مناسب. این مدل به اندازه کافی کوچک به جا بیش از یک تهویه مطبوع و گرمایش دریچه, اما همچنین می تواند بادی خارج در حال اجرا در یک برنامه ریزی محدوده دما.

AC بی نهایت AIRTITAN T7 ارائه می دهد بسیاری در راه برنامه نویسی. نه تنها کنترل درجه حرارت در دسترس, اما شما همچنین می توانید برنامه آلارم تایمر و حتی یک حالت اقتصاد. طرفداران دو نیز آرام ساخت آنها به سختی قابل توجه به عنوان فن جنگ اتاق زیر شیروانی خود را متوسط.

این واحد به بادی از طریق دیوار و متناسب ترین gables اما آن اندازه جمع و جور معنی است که آن را مناسب باید بین دیوار خاتم و بدون موضوع است.

سوالات متداول در مورد جدید خود را در اتاق زیر شیروانی طرفداران

اکثر اتاق زیر شیروانی فن تولید کنندگان پشتیبانی از مشتری بسیار عالی تیم, بنابراین اگر شما سوالی در مورد این مدل خاص در این لیست شما ممکن است بخواهید برای شرکت تماس بگیرید. اگر شما هنوز هم کاملا مطمئن شوید که چگونه یک اتاق زیر شیروانی طرفداران و یا کل خانه فن کار می کند و یا اگر شما و دیگر سوالات عمومی در مورد طرفداران اتاق زیر شیروانی در اینجا برخی از پاسخ به سوالات متداول که ممکن است کمک کند.

Q. چگونه یک اتاق زیر شیروانی فن کار می کند ؟

یک اتاق زیر شیروانی طرفداران آثار تبادل هوای گرم در اتاق زیر شیروانی خود را فضایی برای هوای تازه کشیده طریق منافذ. این کمک خواهد کرد برای جلوگیری از پیدایش آسیب به زونا یا قالب ساختمان در مرطوب داغ attics.

س: چگونه می توانم شما نصب یک اتاق زیر شیروانی فن ؟

شما نصب یک اتاق زیر شیروانی طرفداران از طریق سقف و دیدم تحت زونا. شیروانی طرفداران نصب شده در بالا بسیار از شما شیروانی-پایان دیوارها و بادی از طریق دیواره خارج است. تمام خانه های طرفداران نیاز به برش از طریق سقف به پایان رسید در بالاترین طبقه از خانه خود را و تهویه خارج است.

در حالی که آن را ممکن است برای یک DIYer به سیم این طرفداران آن را بهترین برای تماس با برق برای این کار است.

س: شما می توانید به جای اتاق زیر شیروانی موتور فن?

شما می توانید, اما واقعیت این است که مدل با در دسترس طرفداران معمولا بسیار مقرون به صرفه به جای به طور کامل. اگر شما نمی خواهید به جای موتور آن را به یک فروشگاه برق و آنها باید قادر به شما مطابقت با یکی از جدید. آنها ممکن است قادر به بازسازی یکی از شما باید.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im