بهترین چرخ زاویه برای کارگاه

به نوبه خود به یک کیفیت فرز برای برش سنگ, کنده کاری, و یک میزبان از دیگر وظایف است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Angle Grinder Option

عکس: amazon.com

زاویه چرخ همه کاره ابزار قدرت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انواع پروژه ها از قبیل برش لوله آهن به تعویض دریچه معیوب و یا از کنده کاری روی چوب برای ساخت مبلمان برش کاشی backsplash استفاده کنید و یا برای از بین بردن ملات بین کاشی. قابل تعویض با چرخش دیسک—برخی از ساخته شده برای برش و دیگران با ساینده لبه برای سنگ زنی—در حال جابجا کردن بر اساس برنامه. برای ایمنی نگهبان نشسته بین دیسک و رسیدگی به محافظت از اپراتور است. اگر شما آماده برای اضافه کردن یک زاویه چرخ خود را به ابزار قدرت مجموعه در ادامه به یادگیری آنچه آنها انجام می دهد آنچه به دنبال در یک مدل ایده آل و چگونه ما توصیه هایی برای انتخاب بهترین زاویه چرخ.

 1. بهترین کلی: دی والت 20V حداکثر XR فرز
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: متابو HPT فرز
 3. ارتقا انتخاب کنید: ماکیتا XAG09Z 18V IMPRESSION فرز
 4. بهترین برای کنده کاری چوب: ماکیتا XAG20Z 18V IMPRESSION فرز
 5. بهترین برای جوشکاری: Kimo 20V فرز
 6. بهترین برای بتن: دی والت DWE402 11-آمپر, زاویه چرخ
The Best Angle Grinder Option

عکس: amazon.com

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک فرز

شما کار با چوب ؟ ایجاد با بتن ؟ شروع صفحه اصلی تبادل نظر شده ؟ برای انتخاب یک زاویه چرخ بر اساس ویژگی های آن خواهد بود مفید ترین برای مطابقت با توانایی های خود را به پروژه های خود را. بنابراین نگه داشتن ملاحظات زیر در نظر داشته باشید.

اندازه دیسک

زاویه چرخ ها معمولا اندازه گیری حداکثر حجم دیسک آنها می توانید استفاده کنید. برای بسیاری از پروژه های DIY 4, 4.5 یا 5 اینچ دیسک کفایت خواهد کرد. بزرگتر دیسک (تا 9 اینچ) بیشتر مورد استفاده در صنعتی موقعیت های حرفه ای برش از ضخامت قطعه از مواد. به عنوان دیسک بزرگتر از چرخ های خود را باید بزرگتر برای رسیدگی به برش قدرت. این به این معنی سنگین تر ابزار است که به احتمال زیاد به علت دست خستگی زودتر از استفاده از یک کوچکتر فرز.

منبع قدرت

چرخ زاویه می توان طناب دار (با تکیه بر یک سوکت برق قدرت) یا بی سیم (طراحی شده توسط یک باتری).

 • طناب دار چرخ به طور معمول تولید قدرت بیشتر در یک سطح یکنواخت با توجه به اتصال مستقیم به پریز. اما طناب دار مدل نگه داشتن شما را به یک مکان فیزیکی است و می تواند خطر دام و در نتیجه مزاحمت در حالی که کار بر روی یک پروژه.
 • شارژی چرخ فقدان مطلق قدرت خود طناب دار همتایان و قدرت ممکن است افول زمانی که باتری کم می شود. اما فرز دستی بی سیم ارائه رایگان بدون هیچ زحمتی تحرک و بهتر است برای استفاده در فضاهای تنگ.

سرعت

فرز با سرعت تعریف شده است در دور در دقیقه (RPM). سرعت به طور معمول در محدوده بين 5000 تا 10,000 RPM هر چند برخی بسیار قوی چرخ تا رسیدن تا 12000 دور در دقیقه.

بالاتر RPM آسان تر و با سرعت بیشتری این ابزار می توانید از طریق هدف قرار دادن مواد. دیسک داغتر می شود در سرعت های بالاتر اما می تواند در معرض خطر پارگی—آسیب و خطر است. مطمئن شوید که به استفاده صحیح دیسک برای کار و توجه داشته باشید که حداکثر پشتیبانی از سرعت مشخص شده بر روی دیسک. برای مثال یک دیسک دارای در از 7500 دور در دقیقه است که اجرا می شود در سرعت سریع تر می توانید تحت نیروی, ارسال خرده ریز را از چرخ پرواز.

ولتاژ/شدت جریان برق

چرخ زاویه اندازه گیری قدرت خروجی بالقوه در ولت (V) آمپر (آمپر). فرز دستی بی سیم با استفاده از ولت برای اندازه گیری قدرت موجود از خود باتری با اکثر مدل های بی سیم با استفاده از 18 یا 20V باتری و پرت اعم از 7.5 V برای 24V. خوانش ولتاژ بر طناب دار زاویه چرخ تنها نشان می دهد که آیا آنها امتیاز برای 120V یا 220V قدرت رسانه. خود را قدرت خروجی پتانسیل اندازه گیری شده در آمپر و محدوده از 5-آمپر 15 آمپر با فرود در وسط, در حدود 10 آمپر. بزرگتر دیسک نیاز به یک بزرگتر خروجی بنابراین اگر شما را انتخاب کنید 7 یا 9 اینچ چرخ انتظار آن را به یک قدرت بالاتر خروجی بالقوه و قوی تر ضربه هنگامی که آن را برای اولین بار شروع به برش یا سنگ زنی.

گرد و غبار و حفاظت

گرد و غبار و حفاظت مهم است که برای مدت طولانی از استفاده به عنوان گرد و غبار ایجاد می کند باعث می شود که چرخ دنده به سایش سریع تر در حالی که مسدود شدن منافذ می تواند باعث گرمای بیش از حد و موتور برای رایت کردن. برخی از زاویه چرخ گرد و غبار حفاظت از ویژگی های مانند گرد و غبار مهر و موم و یا گرد و غبار تخلیه سیستم نگه می دارد که گرد و غبار دور از منافذ و عملکرد داخلی از زاویه چرخ موتور. اگر شما اغلب استفاده از یک زاویه چرخ در یک محیط با تهویه ضعیف و یا برای مدت طولانی در یک زمان را انتخاب کنید یک مدل ساخته شده با در گرد و غبار حفاظت به گسترش طول عمر ابزار.

دست گارد

یک نگهبان در یک زاویه چرخ را پوشش می دهد نیمی از دیسک برای محافظت از دست خود را نگه دارید جرقه و باقی مانده از پرواز نسبت به شما و محافظت سطوح از آسیب در هنگام استفاده از چرخ در فضاهای تنگ. برخی از زاویه چرخ با استفاده از متحرک گارد و دیگران ثابت گارد. این قابلیت جابجایی گزینه محبوب تر است آن را به عنوان اجازه می دهد تا برای چپ دست یا راست دست استفاده می شود و می تواند تنظیم شود بهتر است برای محافظت از شما را از پرواز باقی مانده است. اما اگر چپ untightened یک متحرک گارد می گیرند کردن واحد. نگهبانان ثابت قوی تر هستند و وجود دارد هیچ خطر آن در آینده چرخ.

نرم شروع

از آنجا که زاویه چرخ ها سریع ابزار قدرتمند آنها می تواند لگد در هنگام تبدیل شده است. لگد از این موتور می تواند در نتیجه زاویه چرخ پریدن در دست کاربر به طور بالقوه باعث آسیب جدی است. نرم شروع به تکنولوژی کاهش توان خروجی به موتور در ابتدا به آرامی افزایش تا زاویه چرخ به طور کامل تا به سرعت. این کنترل کنترل قدرت خروجی در زاویه چرخ مانع از آن بحال خود برگشتن در هنگام راه اندازی.

راهنمایی برای خرید و استفاده از چرخ زاویه

نگه داشتن این نکات را در ذهن در هنگام انتخاب و با استفاده از یک فرز.

 • شایع ترین پروژه های DIY که در آن یک زاویه چرخ از استفاده می شود—مانند برش کاشی و لوله و یا از بین بردن دوغاب و ملات می توان با 4.5 یا 5 اینچ فرز.
 • این لرزش مداوم از یک زاویه چرخ می تواند آنچه شناخته شده به عنوان Hand-Arm Vibration Syndrome (HAVS) با علائم از جمله درد و سرد احساس در خود رقم از دست دادن قدرت گرفتن و از دست دادن حس در انگشتان و دست. زاویه چرخ با نرمی یا ارتعاش مواد جاذب در گرفتن می تواند به محافظت از دست خود را از لرزش مداوم.
 • همیشه پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ایمنی عینک/عینک های حفاظت شنوایی و حفاظت تنفسی در هنگام سنگ زنی.
 • بررسی چرخ قبل از استفاده برای اطمینان از دیسک و گارد به درستی متصل و محکم. دیسک و سپاه پاسداران می تواند تبدیل به شل بین استفاده می کند. سفت آنها را قبل از اتصال برق به زاویه چرخ.
 • چرخ از مارک های شناخته شده معمولا دارای گارانتی قابل اعتماد. به خوبی شناخته شده تولید کنندگان و فروشندگان هستند به احتمال زیاد به افتخار ضمانت و تعویض قطعات و یا محصولات خود را در مورد فرز کار متوقف می شود.

ما تراکم بالا

چک کردن بهترین زاویه چرخ در بازار امروز انتخاب شده برای کیفیت از ویژگی های توصیف شده در بالا و همچنین قیمت, اثر, و تولید کننده اعتبار.

The Best Angle Grinder Option: DeWalt 20V Max XR Angle Grinder

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دی والت 20V حداکثر XR فرز

یک موتور بدون جاروبک برای بهینه بهره وری عامل یک دست و پا زدن سوئیچ آسان برای روشن و خاموش و قفل ایمنی برای جلوگیری از اتفاقی شروع به بالا هستند فقط تعداد کمی از این بی سیم, زاویه چرخ را از ویژگی های با کیفیت. قدرتمند 20V باتری اجازه می دهد تا برای سرعت بخشیدن به 9,000 RPMs و قابل تنظیم گارد محافظت می کند دست های خود را و کار منطقه است. همچنین با در نظر گرفتن ایمنی وجود دارد یک تیغه سیستم ترمز است که به طور خودکار زمانی که درگیر دست و پا زدن سوئیچ منتشر شده است, در آوردن چرخ به توقف تنها در دو ثانیه است. فقط 3.75-پوند این 4.5 اینچ چرخ استفاده می شود به طور گسترده و بدون قابل توجهی دست خستگی. و گرد و غبار-تخلیه سیستم نگه می دارد آسیب رساندن گرد و غبار و ذرات باقی مانده از اجزای درونی به گسترش چرخ طول عمر.

The Best Angle Grinder Option: Metabo HPT Angle Grinder

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: متابو HPT فرز

برای ارزش و کیفیت 4.5 اینچ متابو HPT فرز ویژگی های قابل تنظیم گارد شامل پنج سنگ زنی چرخ و همراه با یک جامد مورد پلاستیک. این 4 پوند corded مدل 6.2-آمپر موتور و تا 10,000 RPMs موجود می توانید از طریق برش فلز با سهولت. سریع کردن سیستم ترمز خاموش می شود موتور به عنوان به زودی به عنوان ماشه منتشر شده است و قابل تحمل می سازد برای آسان چپ یا راست دست تنظیم است.

The Best Angle Grinder Option: Makita XAG09Z 18V LXT Angle Grinder

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: ماکیتا XAG09Z 18V IMPRESSION فرز

Makita 18V IMPRESSION فرز ویژگی های بازخورد فعال-تکنولوژی تشخیص متوقف می شود که این موتور اگر چرخ به طور ناگهانی مجبور به توقف در حین برش یا سنگ زنی. به 5.7-پوند چرخ با استفاده از یک 18V با باتری به ارائه تا به 8,500 RPMs از قدرت به چرخ دیسک. قابل تنظیم گارد بلوک 180 درجه از دیسک و می تواند چرخش کامل 360 درجه و یا حذف شده برای تمیز کردن. محافظ مهر و موم ساخته شده به بدن کانال گرد و غبار باقی مانده و آب به دور از اجزای داخلی. 4.5-inch فرز همچنین ویژگی های یک قفل بر روی سوئیچ نگه می دارد که دیسک در حال چرخش در طول چندین کاهش به جای توقف و شروع بارها و بارها.

The Best Angle Grinder Option: Makita XAG20Z 18V LXT Angle Grinder

عکس: amazon.com

4. بهترین برای کنده کاری چوب: ماکیتا XAG20Z 18V IMPRESSION فرز

برای اتمام چوب یک تکه از مبلمان و یا کنده کاری یک طراحی از یک بلوک از چوب برای رسیدن به Makita XAG20Z فرز. این است ایده آل برای کنده کاری چوب با توجه به ساخته شده است در گرد و غبار مهر و موم نگه می دارد که عملکرد داخلی از گرفتگی و گرم شدن و قابل تنظیم نگهبان است که می تواند حذف و یا تنظیم برای دید بهتر یا قدرت مانور در فضاهای تنگ و یا با مشکل زاویه. این 4.5 اینچ, 5.6 پوند شارژی 18V چرخ عمل به 8,500 RPMs و به طور خودکار تنظیم دیسک با سرعت و گشتاور مطلوب ارائه قدرت خروجی برای کنده کاری چوب. ویژگی های ایمنی شامل خودکار ترمز برای متوقف کردن دیسک یک بار ماشه منتشر شده است و anti-قابلیت راه اندازی مجدد آن جلوگیری از دیسک از نخ ریسی اگر ماشه است که به طور تصادفی برگزار شد در حالی که باتری جایگزین شده است.

The Best Angle Grinder Option: Kimo 20V Angle Grinder

عکس: amazon.com

5. بهترین برای جوشکار: Kimo 20V فرز

هر کسی ساخت شومینه در فضای باز و یا جوش یک قاب برای یک میز قهوه را درک Kimo 20V فرز. آیا برش فلز به اندازه آماده سازی فلزی برای پاک کردن جوش یا تمیز کردن به پایان رسید جوش با سریع, لهستانی, چرخ قدرتمند 20V باتری تولید تا 9,000 RPMs سرعت به کار انجام می شود. از نظر ایمنی آن را با استفاده از یکی از sturdiest سپاه پاسداران در دسترس است و یک سوئیچ فشار تابع برای کمک به جلوگیری از تصادفی شروع می شود. در 5.3-پوند آن را به سرعت خسته به بازوها و دست ها و لاستیک ارگونومیک مدتها همچنین نگه داشتن دستان خود را ایمن از لرزش مداوم. 4.5 اینچ چرخ همراه با 26 لوازم جانبی از جمله پنج سنگ زنی چرخ پنج برش چرخ 10 سنباده دیسک یک چوب برش دیسک و یک کیف حمل.

The Best Angle Grinder Option: DeWalt DWE402 11-Amp Angle Grinder

عکس: amazon.com

6. بهترین برای بتن: دی والت 402K فرز

این سنگین (7 پوند) و سنگین طناب دار فرز قدرتمند انتخاب با 11 آمپر موتور قادر به تولید نیروی کافی برای برش از طریق جامد بتن یا خرد مقالههای خرد کردن از بتن سخت شده. دوالت را گرد و غبار-تخلیه سیستم جلوگیری از گرد و غبار و باقی مانده از گرفتگی یا گرمای بیش از حد موتور و قفل ایمنی بر روی دست و پا زدن سوئیچ مانع ناخواسته شروع یو پی اس. 11-آمپر موتور بدون مشکل اجرا دیسک تا 11,000 RPMs از طریق برش چوب و فلز با سهولت. در واقع 4.5 اینچ فرز حتی فوم بتن با سهولت و می توان برای هر دو سمت چپ و راست دست استفاده کنید. آن را نیز همراه با کیف حمل.

سوالات متداول در مورد جدید خود را فرز

آیا خرید یک فرز قبل از بررسی پاسخ به چند سوال رایج زیر.

پرسش: چه نوع کارهایی می توانم با استفاده از یک فرز ،

زاویه چرخ همه کاره ابزار است که می تواند مورد استفاده برای برش لوله های صاف فلزی کنده کاری چوب, از بین بردن ملات برش کاشی و بسیاری از برنامه های کاربردی.

Q. چگونه دیسک در یک زاویه چرخ تغییر کرده است ؟

با چرخ unplugged و یا باتری های حذف شده, حذف درایو پیچ که دارای دیسک در محل با استفاده از کارخانه زنجیر همراه با فرز. تعویض دیسک و سفت کردن درایو پیچ با استفاده از کارخانه زنجیر.

Q. چگونه یک فرز کار?

بعد از اتصال صحیح دیسک برای این کار نگه داشتن چرخ زاویه در دو دست برای ایمنی و امنیت (ابزار اولیه گشتاور آن را به علت پرش). فشار ماشه پایین و یا ضربه زدن به سوئیچ قدرت و دیسک شروع به چرخش. حرکت چرخ تا چرخش دیسک تماس مواد شما می خواهید به قطع یا اسیاب.

هنگامی که به پایان رسید انتشار ماشه و یا خاموش کردن power را فشار دهید و صبر کنید تا دیسک برای جلوگیری از چرخش قبل از قرار دادن آن در یک مکان امن نگه داشتن در ذهن که دیسک هنوز داغ, با توجه به اصطکاک ناشی از سنگ زنی و یا برش. قطع کابل برق یا جدا کردن باتری و اجازه می دهد ابزار برای خنک کردن.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>