بهترین رنگ اکریلیک برای پروژه های DIY

پروژه خود را به زندگی با رنگ! این رنگ اکریلیک کمک خواهد کرد که شما پر جنب و جوش, ایجاد آثار هنری برای خانه خو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

پروژه خود را به زندگی با رنگ! این رنگ اکریلیک کمک خواهد کرد که شما پر جنب و جوش, ایجاد آثار هنری برای خانه خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Acrylic Paint Options

عکس: depositphotos.com

این که آیا شما برنامه ریزی برای اب شلپ شلپ کردن در هنرهای زیبا و یا نیاز به یک مجموعه ای قابل اعتماد برای اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ به صنایع دستی خود را, آن را همیشه یک ایده خوب برای پیدا کردن بهترین بنفش رنگ شما می توانید. انتخاب یک رنگ اکریلیک مجموعه می تواند دلهره آور. نه تنها وجود دارد بسیاری از شرکت ها به از را انتخاب کنید, اما شما نیاز به در نظر گرفتن نوع رنگدانه ویسکوزیته و قیمت. ما به شما کمک خواهیم کرد رفع ابهام رنگ واژگان و پیدا کردن ایده آل رنگ اکریلیک تنظیم برای نیازهای شما.

 1. بهترین کلی: Liquitex اصول 12 Tube رنگ اکریلیک مجموعه
 2. نفر دوم: ریوز رنگ اکریلیک 10 میلی لیتر لوله های گفتگوی, مجموعه ای از 24
 3. بهترین ها را برای دانش آموزان: طلایی سنگین بدن بنفش مقدماتی مجموعه
 4. بهترین برای جوانب مثبت: Liquitex حرفه ای سنگین بدن رنگ اکریلیک
 5. چاقو نقاشی انتخاب کنید: طلایی هنرمند, رنگ, سنگین, بدن بنفش رنگ
 6. لعاب و مخلوط کردن انتخاب کنید: طلایی مایع بنفش
 7. رنگ پر جنب و جوش انتخاب کنید: M. گراهام 5 رنگ بنفش مجموعه
 8. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Winsor & Newton رنگ اکریلیک
The Best Acrylic Paint Options

عکس: depositphotos.com

چه به نظر در هنگام خرید رنگ های اکریلیک

خرید رنگ های اکریلیک می توانید به نظر می رسد قریب به اتفاق به خصوص اگر شما یک مبتدی. هستند بسیاری از مارک های مختلف و رنگ و تغییرات که از آن به را انتخاب کنید. ترس نیست—ما در اینجا برای کمک به شما در حرکت بنفش رنگ و پیدا کردن مجموعه ای کامل که منطبق با نیاز و بودجه شما.

کیفیت

مانند بسیاری از محصولات هنر وجود دارد تفاوت در کیفیت است. مطمئن شوید که شما می توانید پیدا کردن رنگ اکریلیک در تقریبا در هر جعبه بزرگ خرده فروش هستند چرا که آنها آسان برای استفاده و برنامه های کاربردی بی شمار. اما رنگ اکریلیک آمده در دو کلاس: دانشجو و هنرمند (یا حرفه ای). تفاوت بین دسته بندی های بیشتر از فقط قیمت.

 • دانش آموز کلاس: دانشجو-درجه رنگ کمتر از گران قیمت و نه به عنوان پر جنب و جوش. آنها همچنین به شما به عنوان پوشش. اما آنها مناسب برای مقیاس بزرگ نقاشی و نقاشی.
 • هنری درجه: هنرمند-درجه رنگ اکریلیک یک محصول برتر است. آنها بیشتر رنگ ارائه شده و رنگدانه خواهد بود اشباع بیشتر و بهتر یک بار اعمال می شود. آنها بطور قابل توجهی بیش از دانش آموز, آکریلیک.

انتخاب رنگ & اشباع

رنگ اکریلیک ارائه انواع رنگ های, اما انتخاب رنگ و اشباع بطور قابل توجهی متفاوت است با نام تجاری. برای رنگ های خاص و عمیق پوست شما باید برای نگاه در سطح حرفه ای مجموعه. دانش آموز مجموعه و ارزان کرافت مجموعه محدود خواهد شد در انتخاب رنگ و اشباع. این بستگی به پوشش شما دنبال آن هستید و این نوع کاربرد برای رنگ. آن را یک ایده بد را به مخلوط دانشجو و هنرمند-سطح رنگ. در نظر خرید بزرگ لوله دانشجو-درجه رنگ پایه رنگ مانند سیاه و سفید و خاکستری و خرید هنرمند درجه رنگ در رنگ های خاص. آن را به بهترین از هر دو جهان.

قوام

قوام و ضخامت اکریلیک است که اغلب به عنوان 'بدن.' هنرمند درجه رنگ اغلب در چندین بدن برای برنامه های مختلف. بدن است که نشانه ای از کیفیت—تفاوت فرمولاسیون چسب و نه مقدار رنگدانه در رنگ. وجود دارد سه نوع از بدن برای رنگ اکریلیک:

 • سنگین: این ضخامت رنگ با بافت نرم و کره. آنها را حفظ علامت قلم مو در هنگام استفاده از کاغذ یا بوم. آنها شبیه به رنگ روغن و کار خوبی برای چاقو نقاشی و یا استفاده بر روی خشن تری بوم است.
 • نرم: این رنگ ها نرم و صاف و قوام شبیه به ماست. آنها ایده آل برای مخلوط کردن با رسانه و حفظ خواهد شد به اندازه کافی ضخامت به رنگ هموار و responsively خود را.
 • مایع: این رنگ شبیه به قوام عسل و مناسب برای صاف مسواک زدن و یا رنگ آمیزی اثر است. آنها کار خوبی برای لعاب خوب و دقیق کار می کنند.

قوام بنفش رنگ است که بهترین ها را برای شما مشخص خواهد شد تکنیک ها و سطوح شما با استفاده از برنامه ریزی.

زمان خشک شدن

بهترین چیز در مورد آکریلیک است که آنها به سرعت خشک و بدون حلال مورد نیاز برای نقاشی و یا پاک کردن. آکریلیک از ویژگی های آب-mixable فرمول که پایبند به بسیاری از سطوح و ایجاد ثبات زمین برای تقریبا همه خشک و تر و رسانه ها. سنگین بدن رنگ دیگر را به خشک از مایعات بدن رنگ. زمان خشک شدن متفاوت است بسته به اینکه چگونه بسیاری از لایه های رنگ شما را در پروژه های خود را. آکریلیک نیز قابل تنظیم است. وجود دارد بسیاری از انواع مواد افزودنی شما می توانید ترکیب با بنفش رنگ برای تغییر بافت و زمان خشک شدن. یکی از بهترین برای استفاده در پروژه بستگی دارد.

رنگ تداوم

تداوم نیز شناخته شده به عنوان lightfastness با اشاره به رنگدانه در رنگ توانایی مقاومت در برابر محو شدن تدریجی هنگامی که در معرض نور است. خبر خوب این است که اکثر بنفش رنگ بسیار بالاتر و تداوم اعتبار از روغن و یا آبرنگ. هر رنگ لوله های برچسب شده با انجمن آمریکایی آزمایش و مواد (ASTM) امتیاز برای تداوم. رتبه بندی هنرمندان,' رنگ بر اساس یک آزمون است که شبیه سازی 20 سال از گالری قرار گرفتن در معرض.

ASTM تداوم استانداردهای:

 • ATSM من = عالی Lightfastness
 • ATSM II = بسیار خوب Lightfastness
 • ATSM III = به اندازه کافی مقاوم در برابر نور

کم دوام رنگ به عنوان فراری رنگ. سعی کنید برای انتخاب رنگ بسیار عالی یا بسیار خوب lightfastness. فراری رنگ های خوب برای بچه های پروژه و یا صنایع دستی است.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین بنفش رنگ برای پروژه DIY.

The Best Acrylic Paint Option: Liquitex BASICS 12 Tube Acrylic Paint Set

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Liquitex اصول 12 Tube رنگ اکریلیک مجموعه

Liquitex برو-به نام تجاری برای دانش آموزان و هنرمندان که نیاز به کیفیت رنگ در یک ارزش برجسته است. همه Liquitex رنگ با استفاده از بالاترین کیفیت روغنها. مبانی خود را خط با استفاده از غلظت های پایین تر از رنگدانه از آنچه شما می خواهید در حرفه ای رنگ. این به ارمغان می آورد به نقطه قیمت پایین برای مبتدیان, اما شما هنوز هم خیلی خوب رنگ پر جنب و جوش.

مجموعه ای از 12 ویژگی های تمام رنگ های اولیه برای شروع: اصلی زرد کادمیوم نارنجی رنگ Alizarin زرشکی رنگ دائمی اولیه قرمز Dioxazine بنفش, اولیه, آبی, Phthalocyanine سبز دائمی, Burnt Sienna Burnt Umber, تیتانیوم سفید و مریخ ، رنگ یک ویسکوزیته متوسط است که بسیار متنوع و آسان برای کار با.

این مجموعه بالا انتخاب کنید با توجه به بالا بودن رنگدانه های با کیفیت در انواع رنگ پایه و تطبیق پذیری. این چوب تقریبا به هر سطحی از جمله بوم و کاغذ, چوب, سنگ تراشی, فلزی, پلی استایرن, سنگ, سرامیک و پارچه. این مجموعه مناسب برای اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ به خود پروژه های DIY.

The Best Acrylic Paint Option: Reeves Acrylic Paint Set of 24

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: ریوز رنگ اکریلیک 10 میلی لیتر لوله های گفتگوی, مجموعه ای از 24

اگر شما آماده برای شیرجه رفتن به تئوری رنگ و مخلوط کردن رنگ خود را در این مجموعه شما پوشانده شده است. این برنامه شامل 24 رنگ پر جنب و جوش این مجموعه باید بیش از برآوردن رنگ خود را نیاز دارد. آن است که مناسب برای هر کسی که می خواهد به آزمایش با رسانه های جدید و بدون سرمایه گذاری در گران قیمت مجموعه.

این بنفش تنظیم می افتد به "سنگین" بدن دسته. این همه کاره بیش از حد آب آن را به یک آبرنگ-مانند قوام و یا توده ای آن در ضخیم شبیه به رنگ روغن. آن را با این نسخهها کار بر روی انواع سطوح از جمله کاغذ و پارچه و بیشتر. برای انتخاب رنگ است که برای مبتدیان و صنایع دستی و تزئینی قطعات شما نمی توانید به اشتباه با ریوز.

The Best Acrylic Paint Option: Golden Heavy Body Acrylic Introductory Set

عکس: amazon.com

3. بهترین ها را برای دانش آموزان: طلایی سنگین بدن بنفش مقدماتی مجموعه

اگر شما می خواهید به تجربه کیفیت برتر هنرمند-سطح رنگ بدون صرف مقدار زیادی از پول و طلایی معرفی مجموعه ای کامل انتخاب کنید. طلایی باعث می شود با کیفیت بالا آکریلیک برای هنرمندان حرفه ای. خود رنگ سرشار از رنگ کرمی و صاف قوام.

این بدن سنگین, مقدمه مجموعه تنها ویژگی های شش رنگ: Naphthol قرمز Hansa زرد متوسط تیتانیوم سفید, مریخ, سیاه, سبز دائم و نور Ultramarine Blue. اما نمی شود ترس عدم رنگ است. این مجموعه همراه با یک راهنمای که به شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد رنگ های جدید از مجموعه شش رنگ کمک به شما در یادگیری و درک تئوری رنگ. طلایی معرفی مجموعه باعث می شود آن فوق العاده آسان برای یک نقاش برای شروع و یا برای یک نقاش با تجربه به جای هسته رنگ.

The Best Acrylic Paint Option: Liquitex Professional Heavy Body Acrylic Paint

عکس: amazon.com

4. بهترین برای جوانب مثبت: Liquitex حرفه ای سنگین بدن رنگ اکریلیک

برتر رنگدانه است که چه مجموعه هنرمند درجه رنگ به غیر از دانش آموز کلاس. از سال 1955 Liquitex متمرکز بر ارائه تمامی ابزارهای مورد نیاز توسط هنرمند حرفه ای. این بدن سنگین رنگ مجموعه ای از ویژگی های رزین اکریلیک فن آوری ارائه می دهد که باز هم کار و رنگ وضوح و طراوت و چالاکی با حداقل مرطوب به خشک تغییر و یا تغییر در مقادیر تونال هنگامی که خشک شده.

مجموعه ای از 12 ارائه رنگ شدید در ایده آل قوام برای طیف وسیعی از تکنیک های. این رنگ می تواند در ترکیب با طیف گسترده ای از رسانه ها و کلاسور است که به شما اجازه یکپارچه لایه, ترکیب و مخلوط با ثبات آرشیوی نتایج.

The Best Acrylic Paint Option: Golden Artist Colors Heavy Body Acrylic Paint

عکس: amazon.com

5. چاقو نقاشی انتخاب کنید: طلایی هنرمند, رنگ, سنگین, بدن بنفش رنگ

کاردک نقاشی, همچنین شناخته شده به عنوان impasto, یک روش اعمال رنگ به بوم با استفاده از یک نقاشی چاقو. اثر ایجاد شده با استفاده از ضخامت daubs از رنگ روی بوم. تنها سنگین بدن رنگ است و به اندازه کافی ضخیم برای این روش است.

رنگ قوام کاملا روغنی, اما موضوع مهم, پس از آن خواهد شد که مسائل پیوستن به سطوح -- است که باید برای پالت نقاشی. مجموعه ای از ویژگی های با کیفیت روغنها. اگر چه وجود دارد تنها هفت رنگ در مجموعه برتر رنگدانه تولید تمیز مخلوط است که نمی خواهد از آب گل آلود یا خاکستری هنگامی که لایه لایه.

The Best Acrylic Paint Option: Golden Fluid Acrylic

عکس: amazon.com

6. لعاب و مخلوط کردن انتخاب کنید: طلایی مایع بنفش

لعاب ساخته شده است با اضافه کردن یک شفاف متوسط به رنگ اکریلیک. برای به دست آوردن یک ترکیب موثر شما نیاز به یک بالا رنگدانه blendable رنگ. این مایع, مجموعه طلایی دارای 10 رنگ پر جنب و جوش است که شما می توانید ترکیب رنگ یا سایه را با سهولت. مجموعه ای است ایده آل برای پاشش مسواک زدن و یا مخلوط کردن با تمامی رنگ طلایی مجموعه.

لعاب ویژگی مقدار کمی از رنگ حاوی مقدار بسیار بزرگتر از حد متوسط است. بنابراین اگر شما می خواهید رنگ خود را به پاپ آن نیاز به رنگی بسیار. طلایی رنگ خود را برای شناخته شده در سطح حرفه ای رنگدانه و این تنظیم به شما اجازه نمی کردن. به عنوان یک پاداش این مجموعه شامل یک راهنمای کاربردی برای دریافت بیشتر از خود رنگ. جفت از مجموعه ای با طلایی لعاب متوسط برای بهترین نتایج.

The Best Acrylic Paint Option: M. Graham 5 Color Acrylic Set, with 1 Bonus Tube

عکس: amazon.com

7. رنگ پر جنب و جوش انتخاب کنید: M. گراهام 5 رنگ بنفش مجموعه با 1 جایزه Tube

اگر شما به دنبال برای یک رنگدانه رنگ, M. Graham & Co.'s مجموعه بهترین انتخاب برای شما است. M. Graham & Co را رنگ همه چیز در مورد رنگ. آنها خود را پر رنگ با بالاترین رنگدانه بارهای احتمالی و اعمال سنتی فرز تکنیک برای رسیدن به برجسته طنتنج قدرت و توده تن. نتیجه این است که واقعا رنگ شدید که درخشان تر و پر جنب و جوش تر از رقبای خود.

این رنگ حاوی پرکننده موم برم عوامل حجیم و یا سفید کننده. رنگ اکریلیک امولسیون حاوی 60 درصد مواد جامد -- به جای آن از حد معمول 45 درصد موجود در هنرمندان رنگ. در حالی که مجموعه ای است که کمی پر هزینه برای تنها پنج تک رنگ و یک جایزه انجمن برای یک مجموع از شش لوله شما می توانید تقریبا هر رنگ قابل تصور با پایه رنگ آزو زرد Naphthol قرمز Ultramarine Blue, Phthalo سبز, مریخ, سیاه و سفید تیتانیوم.

The Best Acrylic Paint Option: Winsor & Newton Acrylic Paint

عکس: amazon.com

8. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Winsor & Newton رنگ اکریلیک

Winsor & Newton محترم و به رسمیت شناخته شده شرکت تولید هنرهای منابع از سال 1832. خود گالری خط رنگ اکریلیک ارائه نتایج حرفه ای و رنگی با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه.

مجموعه ای از 10 ویژگی یک سطح بالایی از رنگدانه با اذوقه و نوشابه قوام به صورت سریع و آسان پوشش. رنگ و ویژگی های نرم بدن اما حفظ سکته مغزی قلم مو. این آکریلیک استفاده می شود می تواند بر روی انواع سطوح. آنها همه کاره—استفاده از آنها را به طور مستقیم از لوله رقیق شده و یا مخلوط با دیگر رسانه های اکریلیک و ژل. این عالی است برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان است که می خواهم به اب شلپ شلپ کردن در رنگ اکریلیک بدون سرمایه گذاری قابل توجهی.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن