ارتش را در نسل بعدی تیم ملی سلاح است یک ضربه بزرگ با SOCOM

75 رنجر هنگ Green Berets و دیگر عملیات ویژه ایالات متحده نیروهای زمینی خواهد بود و مجهز به ارتش معمولی نسل بعدی تیم ملی سلاح.

“ما مشتاق حامی ارتش 6.8 mm نسل بعدی تیم ملی سلاح” سرهنگ Joel بابیت از برنامه اجرایی عملیات ویژه نیروهای جنگجو گفت: Military.com به تازگی. “ما انتظار داریم وجود خواهد داشت و نسل بعدی تیم ملی سلاح در ما تشکل به عنوان به زودی به عنوان ما می توانید دریافت آنها از طریق فیلدینگ.”

ارتش در مرحله نهایی ارزیابی NGSW نمونه از کلی دینامیک مهمات و تاکتیکی Systems, Inc. Textron سیستم و Sig Sauer, Inc. به جای 5.56 mm M4A1 تفنگ لوله کوتاه سبک و پیراهن M249 سلاح خودکار در پیاده نظام و دیگر نزدیک-واحد مبارزه با.

مرتبط با: Bullpup یا کمربند-تغذیه ؟ نمونه های اولیه برای ارتش نسل بعدی تیم ملی سلاح در نهایت نشان داد

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده ارتش نوسازی مقامات را انتخاب طرح نهایی برای تفنگ و تفنگ اتوماتیک مدل از یک شرکت تنها در سه ماهه اول سال 2022 و شروع فیلدینگ آنها یک سال بعد.

PEO SOF جنگجو در حال همکاری با ارتش برای تبدیل شدن به بخشی از NGSW فیلدینگ طرح در برخی از نقطه در طول پنج سال آینده-سال دفاع طرح بابیت گفت.

فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده نیست همیشه به عنوان حمایت از ارتش معمولی سلاح از قبیل شکست خورده XM25 ضد Defilade هدف تعامل سیستم که شناخته شده است به عنوان Punisher.

در طی یک عملیاتی ارزیابی عناصر 75 رنجر هنگ حاضر به XM25 با آنها برای حمله به دشمن غنی ترکیب در افغانستان, منابع آشنا با این حادثه گفت:. رنجرز در بر داشت XM25 بیش از حد سنگین و نیز نگران آن است که محدود اساسی بار از 25mm دور نمی شد به اندازه کافی برای توجیه مصرف M4A1 تفنگ لوله کوتاه سبک از ماموریت.

اما این مورد نشده است با NGSW تلاش است که درگیر عملیات ویژه نیروهای در همه سرباز نقطه لمس شده بودند ،

“اپراتورهای ما بوده است از ابتدا در سرباز لمس نقاط و ما کار کرده اند بسیار نزدیک با [برنامه اجرایی دفتر] سرباز در تمام طول” بابیت گفت. “اپراتورهای ما … در حال ارائه بازخورد برای کمک به ایجاد سلاح های بهتر.”

این NGSW خودکار تفنگ نوع بسیار امیدوار کننده است که PEO SOF جنگجو ممکن است رفتن به جلو با یک جداگانه در تلاش برای توسعه یک نور مسلسل حفره ای برای 6.5 mm Creedmoor او اضافه شده است.

“ما در حال حاضر قرار داده و ما 6.5 mm Creedmoor, سبک وزن, مسلسل در انتظار در انتظار نتایج حاصل از نسل بعدی تیم ملی سلاح” بابیت گفت.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected].

بیشتر بخوانید: ارتش نام شرکت های انتخاب شده را با تکنولوژی بالا رویت نمونه های اولیه برای NGSW

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>