ارتش دوباره شروع طراحی برای آینده به صورت اختیاری سرنشین دار مبارزه با وسیله نقلیه

ارتش ایالات متحده است دوباره تلاش خود را به جای جنگ سرد دوران Bradley مبارزه با وسیله نقلیه جدید به صورت اختیاری سرنشین دار مبارزه با وسیله نقلیه (OMFV) یک کلید اولویت در خدمات نوسازی استراتژی است.

برنامه مقامات منتشر شد پیش نویس درخواست برای پیشنهاد (RFP) برای OMFV مقدماتی طراحی دیجیتال فاز با هدف جمع آوری اضافی صنعت بازخورد قبل از نهایی انتشار RFP برای این مرحله بعد از این سال با توجه به تاریخ 17 ژوئیه ارتش به انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: آنها آمار نیروی دریایی این دامپزشک با باطوم. او نمی دهد یک اینچ

در ماه ژانویه این سرویس اعلام کرد طرح خود را به راه اندازی مجدد با اولویت بالا تلاش پس از آن با دریافت تنها یک مدرک معتبر پیشنهاد از کلی دینامیک برای $45 میلیارد برنامه. رقابت پیشنهاد از Raytheon و آلمان Rheinmetall رد صلاحیت شد که Rheinmetall موفق به کشتی یک نمونه اولیه از آن سیاهگوش KF41 پیاده نظام مبارزه با وسیله نقلیه به آمریکا توسط سرویس مهلت.

ارتش کسب مقامات قانونگذاران گفت در ماه مارس که ممکن است آنها را با عجله به نمونه سازی تلاش است که دلسرد بسیاری از شرکت ها از رقابت.

این رویکرد جدید است که ابتدا چند مرحله تلاش است که تاکید بیشتری در ارتباط با صنعت به تعریف OMFV قابلیت ها ممکن است بر اساس شرایط موجود و در حال ظهور فن آوری است.

“ارتش متعهد است که ارتباط با صنعت برای اطمینان از مشخصات و احتمالی الزامات OMFV مطلع هستند با پیشرفت فن آوری” Brig. ژنرال راس کافمن مدیر نسل بعدی وسایل نقلیه جنگی صلیب عملکرد تیم گفت: در این انتشار است.

ارتش می خواهد OMFV است که بخشی از نسل بعدی وسیله نقلیه جنگی تلاش می شود مجهز به ارتباطات آگاهی موقعیتی دنده و سلاح های “تحویل قطعی اعتصاب در حالی که سرنشین دار و یا از راه دور اداره می شود” با توجه به پیش نویس RFP.

“در مبارزه OMFV را قادر می سازد توانایی جوخه به مانور با شناسایی و از بین بردن اهداف در محدوده فراتر از دشمن قابلیت” سند متحده است.

پیش نویس RFP باز خواهد شد برای 40 روز صنعت برای دریافت انتقادات و پیشنهادات با توجه به انتشار آن می افزاید که نهایی RFP برای مقدماتی طراحی دیجیتال فاز برنامه ریزی شده است که در نتیجه تا پنج قرارداد جوایز در ماه ژوئن 2021.

از آنجا که ارتش قصد دارد برای انجام یک طراحی دقیق فاز برنامه ریزی شده است در نتیجه تا سه قرارداد جوایز و به اوج رسیدن در یک انتقادی بررسی طراحی قبل از حرکت به نمونه اولیه و تست و ساخت فاز با توجه به پیش نویس RFP.

“ما نمی خواهیم به جعبه صنعت به یک راه حل” مسلح ، ژنرال Brian P. کامینگز سر از ارتش برنامه اجرایی برای مبارزه با زمین سیستم گفت: در این انتشار است.

“ما می خواهیم برای تشویق صنعت به عنوان آنها به جلو خم و فکر می کنم خلاقانه را به ارتش فن آوری های نوآورانه و راه حل های لازم برای رسیدن به چشم انداز ما-هر دو از نظر توانایی ادغام فن آوری جدیدتر ما امروز شاهد و ترک فضا برای رشد آینده در OMFV پلت فرم.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: ارتش جدید رویکرد در بردلی (آرکانزاس) جایگزینی: ‘در پایین نوار’ برای شرکت ها برای رقابت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>