نیروی هوایی دیگر نمی خواهد رد خلبان متقاضیان برای بودن بیش از حد کوتاه

نزدیک به شش ماه پس از نیروی هوایی ایالات متحده اعلام کرد که می خواستم بیشتر خلبان متقاضیان به استفاده از ارتفاع آن چشم پوشی برنامه خدمات تصمیم گرفته است به خندق ارتفاع اولیه مورد نیاز در دسترس نباشد به دادگاه بیشتر هوانورد.

خدمات اطلاع داد جمعه که آن را به تازگی حذف آن حداقل ارتفاع مورد نیاز برای افسر متقاضیان است.

جزئیات بعدی: بمب افکن را در مرکز صحنه در نیروی هوایی نیروی جدید استخدام استراتژی

“ما واقعا با تمرکز بر شناسایی و از بین بردن موانع برای خدمت در نیروی هوایی” پسر عمو DeFilippi دستیار معاون رئیس ستاد به نیروی انسانی و پرسنل و خدمات گفت: در یک نسخه.

“این یک پیروزی بزرگ است به خصوص برای زنان و اقلیت های کوچکتر از قد و قامت که قبلا ممکن است فرض بر این که آنها واجد شرایط برای پیوستن به تیم ما” گفت: DeFilippi که صندلی وزارت نیروی هوایی مانع تجزیه و تحلیل کار ،

خدمات تجدید نظر استاندارد در سال 2015 اجازه می دهد تا کسانی که کمتر از 5 فوت و چهار اینچ و یا بلندتر از 6 فوت و پنج اینچ را برای چشم پوشی از اعمال.

ابتکار رهبری, پس از نیروی هوایی, منشی, دبورا لی جیمز بود که به معنای باز کردن فرصت های شغلی برای کسانی که در غیر این صورت واجد شرایط برای تبدیل شدن به خلبانان و شامل متنوع تر افسر استخدام — به خصوص زنان است.

در ماه نوامبر نیروی هوایی دوباره تشویق سربازان آینده نگر به دنبال چشم پوشی از برنامه به تنوع آن هوانورد صفوف. وی چند هفته پس از سرویس آمد تا 2,100 خلبانان کوتاه از 21,000 آن مورد نیاز در سال مالی 2019.

با ارتفاع مورد نیاز حذف نیروی هوایی است و عملیات جوامع “اعمال خواهد شد یک تن سنجی فرآیند غربالگری به فردی متقاضیان برای قرار دادن در یک هواپیما را می توانید با خیال راحت پرواز به عنوان آنها به دنبال یک امتیاز آهنگ” با توجه به انتشار.

یک خلبان کامل آنتروپومتريک: باسن به زانو; زانو تا مچ پا و نشسته ارتفاع که باید بین 34 و 40 اینچ. اندازه گیری نیز شامل “کاربردی رسیدن به بال توده بدن و وزن به قد نسبت دور کمر به باسن hip-به-زانو و بیشتر” این سرویس اعلام کرده است.

نیروی هوایی نیز اندازه گیری هر یک از آن airframes’ کاکپیت با استفاده از لیزر برای به دست آوردن یک ارزیابی دقیق از خلبان محدودیت ارتفاع ، ژنرال کریگ بخواهد سر از 19th, نیروی هوایی قبلا گفته Military.com.

وصیتنامه گفت: یکی از کوچکترین خلبانان استفاده می شود که این روند چشم پوشی شد و مورد تایید می ایستد در فقط 4 فوت و 11 اینچ است. بلندترین 6 پا نه اینچ, او اضافه شده است.

“در حالی که اکثر ارتفاع چشم پوشی شد و تایید شده تحت سیستم بازخورد نشان داد کل روند چشم پوشی به عنوان یک مانع که منفی نهفته زن دارای الحاقیه داد.” سرهنگ Ckmejustin Opresko شعبه ارشد در نیروی هوایی هوایی خدمه نیروی کار و هوافضا فیزیولوژیست. “این سخت است برای تعیین چگونه بسیاری از زنان را قبلا درخواست با توجه به درک خود را از نه اینکه به طور کامل واجد شرایط و یا به دنبال چشم پوشی.”

نیروی هوایی امیدوار است که مورد تجزیه و تحلیل بیشتری را تشویق به ثبت نام بخشند. سرهنگ جسیکا Ruttenber نیروی هوایی تحرک و برنامه ریز و برنامه نویس و رهبر تیم در زنان ابتکار تیم.

“مطالعات نشان داده است که زنان ادراک در مورد اینکه به طور کامل واجد شرایط برای یک کار باعث می شود آنها کمتر به احتمال زیاد به درخواست حتی اگر وجود دارد یک گزینه چشم پوشی گفت:” Ruttenber که منجر ارتفاع استاندارد تنظیم تلاش است. “تغییر ارتفاع استاندارد اجازه می دهد تا نیروی هوایی به جای بزرگتر و متنوع تر شده است امتیاز متقاضی استخر موجود در هواپیما محدودیت.”

با استناد به وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ “تن سنجی داده های مرجع برای بزرگسالان” گرفته شده بین سال های 2007 و 2010, متوسط قد زنان آمریکا “در سن 20 و بیش از 63.8 اینچ در تمام گروه های قومی” انتشار متحده است. “در مقابل ارتفاع متوسط برای ایالات متحده مردان در سن 20 و بیش در تمام گروه های قومی است 69.3 اینچ.”

این سرویس گفت: زنان ابتکار تیم یکی از پنج تیم در بخش نیروی هوایی مانع تجزیه و تحلیل کار ،

این سرویس همچنین راه اندازی یک پروژه در سال 2019 در نیروی هوایی چرخه مرکز مدیریت متمرکز در جمع زنان دیدگاه به توسعه بهتر-اتصالات لباس و دنده.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: Coronavirus همه گیر می تواند کاهش نیروی هوایی خلبان کمبود کلی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>