نیروی هوایی است که در حال حاضر پذیرش پیشنهادات برای ساخت R2D2-مانند ‘Skyborg’ Copilots

نیروی هوایی ایالات متحده راه اندازی کرده است روند مناقصه برای آن نسل بعدی “Skyborg” برنامه با هدف جفت شدن هوش مصنوعی با یک انسان خلبانی جت جنگنده است.

خدمات ارسال درخواست اطلاع در هفته گذشته در دولت کسب و جوایز سایت. شرکت های متعدد به طور بالقوه می تواند برنده قرارداد جوایز از 400 میلیون دلار در هر با توجه به ارسال.

جزئیات بعدی: پس از اعتراض آلاسکا, مدرسه, مدیره, معکوس ممنوعیت 2 نظامی کلاسیک رمان

بسته به اینکه چگونه بسیاری از شرکت های نیروی هوایی انتخاب شرکت ممکن است توسعه متناسب با بخش Skyborg سیستم آن را می گوید.

“قصد Skyborg است به ادغام استقلال ماموریت سیستم هسته ای و مجموعه ای از خدمات … با چند کم هزینه هوایی سیستم های خودرو هر طراحی شده برای انجام یک یا چند نوع ماموریت” این درخواست می افزاید.

“این Skyborg هسته ای خواهد بود بهترین نژاد ترکیبی از صنعت و دولت راه حل. این [نامحدود تحویل/indefinite quantity] استفاده خواهد شد به توسعه اولین مجتمع Skyborg سیستم برای اولین بار از یک خانواده از هواپیماهای با مدولار سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر است که ترکیب مشترک Skyborg استقلال ماموریت سیستم و فعال کردن سرنشین دار/بدون سرنشین teaming,” مقامات گفت.

این سرویس برنامه ای برای اعلام جایزه در ماه جولای و انتظار Skyborg اولیه عملیات آماده می شود تا پایان سال 2023.

دکتر خواهد Roper, معاون وزیر از نیروی هوایی برای کسب, تکنولوژی و لجستیک برای اولین بار صحبت از نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی به رهبری برنامه سال گذشته است.

او به خبرنگاران گفت: در طول سال 2019 ایرلند, کنفرانس, که, در حالی که Skyborg یادآور نیروی هوایی پیشنهاد وفادار Wingman برنامه-ارسال هواپیماهای بدون سرنشین پیش از مبارزان به عنوان پیشاهنگی Skyborg را مفهوم و حتی بیشتر با یک هوش مصنوعی هواپیما که قطار با خلبان آن اقدام به عنوان یک شخص وابسته به سرعت در حال فکر کردن را از طریق مشکلات و گرفتن فرمان در صورت لزوم.

“من ممکن است در نهایت تصمیم, ‘من می خواهم که با هوش مصنوعی خود در کابین خلبان,'” Roper گفت. “بنابراین اگر چیزی اتفاق افتاده است بلافاصله [AI] می تواند نگه دارید را انتخاب در راه است که [یک خلبان را] می دانم چون [یک خلبان است] روت با آن است.”

در این R2-D2 از “جنگ ستارگان” در یک هواپیما از خود را بسیار خود است.

Roper توضیح داد که گروه آزمايش هوش مصنوعی می تواند در یکپارچه BQM هدف هواپیماهای بدون سرنشین تنوع XQ-58A Valkyrie یا حتی QF-16 بدون سرنشین تبدیل شد.

افسانه شمال اروپا ساخته شده توسط Kratos, دفاع شده است تحت آزمون پروازهای سال گذشته و اخیرا در ماه ژانویه در یوما زمین آزمایش و اثبات آریزونا.

هواپیماهای بدون سرنشین بخشی از نیروی هوایی کم هزینه Attritable اعتصاب, تظاهرات, برنامه, تلاش برای توسعه بدون سرنشین, حمله هواپیماهای که در نظر گرفته شده و قابل استفاده مجدد بود اما به اندازه کافی ارزان است که می توان آنها را نابود و بدون هزینه قابل توجهی.

Kratos گفت: در حال حاضر از آن خواهد شد رقابت برای Skyborg برنامه.

لاکهید مارتین شرکت بوئینگ شرکت. و General Atomics نیز انتظار می رود به پیشنهاد با توجه به نیروی هوایی مجله.

مثل Kratos بوئینگ در حال حاضر دارای یک برنامه مشابه در جریان است. در اوایل این ماه آن را تحویل اول آن “وفادار wingman” نمونه به نیروی هوایی سلطنتی استرالیا. هواپیماهای بدون سرنشین جت ترکیبی را افزایش هوش نظارت و شناسایی جمع آوری برای خلبانان در کابین خلبان با توجه به شرکت.

آن را با استفاده از هوش مصنوعی “برای پرواز به طور مستقل و یا در حمایت از هواپیمای سرنشین دار در حالی که حفظ فاصله ایمن بین دیگر هواپیما” بوئینگ گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: R2-D2 در کابین خلبان? نیروی هوایی تست ‘Skyborg’ AI برنامه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de