به عنوان نیروی هوایی ایالات متحده هدایت عملیات در میان جدید “غیر طبیعی” از coronavirus پاسخ تلاش های بالای آن به طور کلی گفت که او انتظار دارد به سطح شیب دار تا از ویروس احتیاطی به یک رویداد دوره ای تا یک واکسن توسعه یافته است.

“تا زمانی که ما یک واکسن, ما قصد داریم به زندگی با این ویروس. و پتانسیل آن را به عقب می آیند در برخی از دوره ای در راه است که به احتمال زیاد” رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein به خبرنگاران گفت: روز شنبه در یک تلفنی.

“ما همه به دنبال در آینده از تحصیل مدل, تحصیل علم” Goldfein اضافه کرد: “برخی از بهترین علم” و پیش بینی مدل ها مورد بحث قرار گرفته و آمریکا و غرب به فرمان رهبری است.

اخیر اپیدمیولوژیک مدل پروژه ای است که این ویروس می تواند یک دوم اوج در ماه های آینده اگر قرنطینه و یا اقامت در خانه سفارشات آرام هستند.

مرتبط با: نیروی هوایی تصمیم گیری چه ماموریت های آن را می تواند رها و یا تاخیر در طول همه گیر

در اوایل این ماه Goldfein خواسته فرماندهان برای بررسی لیستی از ماموریت وظایف حیاتی است که واحد باید در ماه های آینده با وجود همه گیر پاسخ تلاش. خواستار تلاش “تنظیم مجدد” را به تعیین که عملیات کاملا لازم و است که می تواند تحت فشار قرار دادند تا بعد او گفت: این امر نیز کمک به حفاظت از سربازان.

جدید “تنظیم مجدد” Goldfein گفت: روز شنبه نیز ارزیابی چگونه نیروی هوایی زندگی می کنند و به کار گیرند اگر این ویروس باعث تجدید حیات پس از اولیه آن اوج.

“این در برخی از راه فرصتی است تا حدودی به بازگشت به ریشه های ما … و واقعا فکر می کنم از طریق ‘ما چگونه کار? چگونه ما در هر پایه است که منحصر به فرد و متفاوت است و نمی شود یک one-size-fits-all [رویکرد] بلکه باید در محلی نصب و راه اندازی فرمانده [که تعیین?]'” Goldfein گفت.

هفته گذشته گفت: نیروی هوایی, مجله, وجود دارد برخی از ماموریت ها که اولویت را دارد بیش از دیگران از جمله ایستاده نظامی از جدیدترین شاخه های فضایی آمریکا نیروی عملیات جنگی در سراسر جهان که نیاز به هوش نظارت و شناسایی های; بازدارندگی هسته ای و سایبری ،

این سرویس کار کرده است برای دفع این بیماری را گسترش تا آنجا که ممکن است در سراسر زور گفته اند.

برای مثال missileers نگه داشتن سازمان دیده بان هسته ای را در سیلوهای تغییر کرده اند برنامه های خود را به نگه داشتن سازمان دیده بان 14-شیفت روز و یا دیگر نیروی هوایی, مجله گزارش شده است. سربازان به طور معمول انجام هشت هشدار ماموریت های هر ماه, هر دو تا سه روز این مجله گفت.

Goldfein گفت: “آبی و نقره ای” وظیفه تغییرات خاص در ویندوز — یک تمرین نیز در جای دیگر در پایگاه — کمک کرده است بیشتر کاهش امکان تعامل و گسترش بیماری.

“برای خدمه است که در حال انجام است که ماموریت … کسانی که شده اند COVID-19 رایگان” Goldfein گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: رئیس جمهور تهمت سفارشات نیروی دریایی به قتل ایرانی, قایق است که آزار و اذیت ما و عروق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im