مطلق بهترین راه برای سفید برنج با توجه به کره ای مامان

در حال رشد در حومه شهر من و خانواده ام را به steakhouses اغلب ما جمعه شب در مراسم در پایان هفته کاری. فکر می کنم: ABC Fresh Off the Boat, Louis هوانگ Cattleman در مرتع پرورش احشام Steakhouse. به عنوان به زودی به عنوان ما می خواهم به خانه می آیند از شام و حتی پس از آن وعده غذایی بزرگ پدرم را سر راست به آشپزخانه و خوردن یک یا دو قاشق مربا خوری از سرد مانده برنج سفید (به gonggi bap) مستقیما از پلوپز. شاید با برخی از یخ سرد کیمچی از یخچال یک ورق یا دو تا از gim (بو داده جلبک دریایی میان وعده). شام بود و هرگز مگر اینکه شام وجود دارد برنج سفید به دور همه چیز را. آن را به عنوان اگر او نمی تواند به طور کامل احساس سیری و بدون آن.

من تعجب می کنم اگر دیگر کره ای ها می تواند با شناسایی این اشتیاق برای برنج برای تکمیل یک وعده غذایی. نشانگر آن برای من یک مدت طولانی lore من همیشه احساس کرده ام که برنج سفید است, مواد غذایی و مواد غذایی برنج سفید.

از فروشگاه ما

آن است که مهم نیست چه کلمه “برنج” در بسیاری از فرهنگ ها مترادف است با یک “مواد غذایی”? در کره bap به معنی هر دو “برنج” و “غذا” یا “وعده غذایی است.” در ماندارین آن fàn. در gohan. من هیچ زبان شناس یا مورخ, اما آن را حس می کند به من که این مورد خواهد بود برای غذاهای که در آن برنج سفید است که در مرکز همیشه نشاسته در جدول باارزش زراعی در کشاورزی آرایش از همه این فرهنگ ها’ مواد غذایی اقتصاد.

من فکر می کنم وجود دارد همچنین بسیاری از mystification خارج وجود دارد در مورد چگونه به طبخ برنج سفید. شاید به این دلیل که هر کس آن متفاوت است: این احتمال وجود دارد که راه خود را از ساخت آن متفاوت است از دوستان خود و یا از Tejal رائو را از معدن. در واقع ما چگونه طبخ غذا متفاوت خواهد همیشه نشانه ای از تنوع فرهنگ و این تصور وجود دارد که یک راه راست.

آن است که مهم نیست چه کلمه “برنج” در بسیاری از فرهنگ ها مترادف است با یک “مواد غذایی”?

که وجود دارد یک راه درست در زندگی من و من برادر و پدرم را. من فکر کردم آن زمان که من به برخی از حکمت از مادر خود من Jean که برنج کاملا معروف بودن کاملا کرکی هرگز احساساتی و دقیقا حق با شماست. او شده است ساخت آن را برای 50 سال و تا آنجا که من می دانم نه تغییر روش خود را پس از. آن بیرون می آید معصوم در هر زمان وجود دارد باید چیزی به آن درست است ؟

من به اینجا می گویند: این روش با استفاده از یک پلوپز برقی است که شايع در هر کره ای خانواده مانند یک کتری برقی ممکن است در هر, بریتیش, خانگی. اگر شما به دنبال برای stovetop روش ادامه دهید در اینجا.

در غیر این صورت در اینجا من این روش که من آموخته ام در سال های اخیر کمی متفاوت است.

  • اولین ژان بار شستشو کوتاه-برنج سفید دانه (چسبنده نوع شما در کره ای و ژاپنی رستوران نه یاس نه برنج نه عمو بن است اما این یکی) مستقیما در پلوپز. است که او را پر می کند قابل حمل دیگ داخلی با برنج (هرگز اقدامات) طول می کشد بیش از آن را به مخزن پر آن را با آب به جنبش در آوردن با دست و هرچه ابری آب—و تکرار این روند می گویند سه یا چهار بار تا آب اجرا می شود واضح تر. او استفاده می شود به انجام این کار زمانی که کوچک بودم در حالی که او prepped شام و من می خواهم برنج در سراسر سینک (به همین دلیل است که در حال حاضر من همیشه شستشو من برنج را در آبکش).
  • بعد او را پر می کند درون گلدان (کمی آب در آن وجود دارد خوب است خوب در واقع) با آب به اندازه کافی به طوری که زمانی که او کف تخت به برنج سطح آب بالا می رود به چین در مچ دست که در آن دیدار ، من همیشه فکر می کردم این بود که سیاه و سفید سحر و جادو. “دست من است راه بزرگتر از مال شما!” من می خواهم بگویم. و او می خواهم: _(ツ)_/. اما من می خواهم تا پایان ساخت برنج مانند این دهه چسبیده کف من به برنج و احساس اضطراب در مورد عدم علم از آن همه است. دقیق چگونه می تواند این بود واقعا ؟ در نهایت زمانی که من شروع به توسعه دستور العمل های که نیاز به اندازه گیری های دقیق من قادر به شکل واقعی برنج-به-مچ دست-سطح-آب نسبت. که آمد به حدود 1 فنجان آب برای هر 1 فنجان شستشو, خشک کوتاه-برنج سفید دانه. به یاد داشته باشید: این است که برای پلوپز و نه برای اجاق گاز, بنابراین اگر آن را برای تلفن های موبایل مانند آب به اندازه کافی فقط به من اعتماد کن (و یا به جای اعتماد مادر من).
  • این گام بعدی این است که ظریف اما در تجربه من است (به خصوص اگر شما با استفاده از 1:1 آب به برنج درجه بالا): مادر من اجازه می دهد تا او را شستشو خشک برنج نشستن در آب آن کمی قبل از پخت و پز. گاهی اوقات او می خواهم در مورد آن را فراموش و به طور کامل آن را می خواهم نشستن وجود دارد و نشستن وجود دارد و نشستن وجود دارد. اما ایده این است که برنج باید خیس کنید. حاصل بافت است, برای من خیلی fluffier, طفیلی, بهتر است. حتی زمانی که شما فکر می کنید شما لازم نیست که زمان خیس خوردن آن را کمی. پنج دقیقه بهتر از صفر است. این روزها من تنظیم یک تایمر دقیقا 10 دقیقه که من در طول سال ها آموخته است که کاملا کافی است. دیگر خوب است اگر شما را فراموش کرده ام مانند او (و من گاهی اوقات) اما هر یک بیش از یک ساعت یا بیشتر و شما را اجرا خطر ورود احساساتی برنج قلمرو.
  • در نهایت دکمه را فشار دهید و صبر کنید. اما لازم نیست آن را تماشا کنید. یک تماشا پلوپز هرگز بخار.

کتری Bibimbap

یک کتری ریخته گری آهن باعث می شود یک پایه برای سکس-سنگ داغ کاسه bibimbap است به طور سنتی در. به این ترتیب, شما هنوز هم ترد کاراملی لبه های برنج که طعم فوق العاده با ترشی kalbi, tangy, تربچه و خامه زرده تخم مرغ.

ژان کیمچی برنج سرخ شده با نوری

استفاده از بالا که سفید باقی مانده برنج را به این بینهایت آرامش کیمچی برنج سرخ شده که در تماس های اساسی شربت خانه—دادن کنجد روغن بو داده و جلبک دریایی میان وعده—به علاوه چند تخم مرغ سرخ شده به کراوات کل ظرف را با هم.

کاغذ نازک مارچوبه با کره و سویا سس

با الهام از یک دستور از جیمز ریش خاطرات, این روش بسیار ساده کار می کند شگفتی با مارچوبه, اما شما می توانید با استفاده از تقریبا هر گیاهی خام شما دروغ گفتن در اطراف مانند مارچوبه کلم بروکلی یا شکر نخود ضربه محکم و ناگهانی.

فوری قابلمه کوتاه دنده با بوداده جلبک دریایی Gremolata

کوتاه ترین دنده ی دستور غذاها را حداقل چند ساعت به توسعه عطر و طعم خود را و دریافت فوق العاده مناقصه—اما نه این فوری گلدان نسخه که بسته در تن از عطر و طعم (حسن نیت ارائه میدهد از شراب قرمز هالاپینیو, سیر و ترد بوداده جلبک دریایی gremolata می رود که در بالا) و آماده به خدمت فقط در کمتر از یک ساعت. آن می رود بزرگ با بلغور یا خامه و پوره سیب زمینی, اما برنج سفید است رفتن به.

تند, کره ای, مرغ و سیب زمینی خورش (Dakdoritang)

این داغ و تند کره خورش به نام dakdoritang نیز فقط کمی شیرین به لطف chalmat و هویج. آماده فقط در 40 دقیقه این روح-گرم شدن مرغ و سیب زمینی غذای آماده به خدمت بیش از قاشق کرکی, تازه, برنج سفید.


چگونه شما خود را طبخ برنج سفید? اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

این مقاله به روز شد توسط Food52 ویراستاران در مارس سال 2020 شامل خوشمزه تر ایده ها برای چه به طبخ خود را با مناسب برنج سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر