مطلق بهترین راه برای طبخ ماهی قزل آلا با توجه به بسیاری از آزمون

در مطلق بهترین آزمون الا Quittner از بین می برد و حرمت او را در خانه به نام حقیقت. او را آب پز ده ها تن از تخم مرغ له شده یک مورد تعدادی از سیب زمینی و خشکیده تر استیک ابجو و اغذیه فروشی از او مراقبت به یاد بیاورید. امروز او می پردازد ماهی قزل آلا.


من بزرگ نشدم تا خوردن خیلی ماهی تازه. پدر و مادر من بودند استثنایی آشپز, اما آنها عمدتا هدایت روشن از مسائل—شاید به این دلیل که آنها مطرح شد در مکان های محصور در خشکی و یا اینکه آنها آموخته به طبخ در ’80s در زمانی که هم اره ماهی گرفتیم carpaccio حاکم بود troublingly عالی. در مناسبت نادر پدرم را آتش گوشتی برای گفتن, یک, مرد قوی هیکل از نوعی ماهی پهن مادرم را از اتاق با اشاره گر انگشت و انگشت شست متصل بصورتی پایدار و محکم در اطراف سوراخهای بینی خود را پرتاب باز کردن همه پنجره ها به او پناه برد.

تا زمانی که من در سمت چپ صفحه اصلی و کشف فیله ماهی قزل آلا—یک وعده شام با خیلی نشاط آمد آن استخوان-رایگان—من احساس من می خواهم زمانی برخی از شاهکار مدرن سحر و جادو. برای پیچیده شام در 20 دقیقه من می خواهم پت آن را خشک و فصل آن را با رها کردن و ارسال آن را برای چرخش در اواسط حرارت فر در حالی که من با هم پرتاب یک سالاد. یک بار در در حالی که من ممکن است طنز اچ با تلاش چیزی پیرو مد زودگذر شامل فویل آلومینیوم, اما من همیشه آمد خزنده پشت به من اعتماد ماهی قزل آلا پروتکل قابل اعتماد به عنوان آن بود. با نگاهی به گذشته از آن آسان است برای دیدن چگونه در نهایت من به ماهی قزل آلا رکود است. با خودم می گفتم وجود دارد بهتر است ماهی در دریا رضایت بخش تر پروتئین ها در زمین بیشتر پاداش راه برای طبخ شام در 20 دقیقه.

از فروشگاه ما

شما می توانید تصور کنید که انتظارات من پس از آن زمانی که من سردبیران مطرح با موضوع ماهی قزل آلا برای من آخرین دور از مطلق بهترین تست هایکه در آن من گودال محبوب روش های پخت و پز در برابر یک دیگر به عنوان اگر آنها فرزندان من است. با اکراه من موافقت کردند که از کار افتاده, داد و بیداد و تجاوز کردن به بخار و کباب به حفاری برخی از زغال سنگ برای کوره یک لبخند دانستن ثابت به صورت من: این را همه می آیند به درجات مختلف از خوب و خوب و کمتر خوب است. یک روز کار. و بنابراین من تماسهای مکرر یک زن و شوهر فیله خشک کردم و به آن.

در اینجا چیزی است که من می گویم در صف مقابل در مورد آن از خود راضی لبخند: آن را عمیقا بی جا. نامزد بهتر از من به شما بگویم که چگونه gleefully من در واکنش به اولین نیش sous vide ماهی قزل آلا خواهد بود من سگ لری که scampered زیر نیمکت برای محافظت از خود را از من بالا سخت تن به تن جیغ زدن چون من تاریکی همه چیز را. که اواسط temp oven پروتکل استفاده می شود به من قسم می خورم ؟ حتی نمی توان این فهرست است.

ببین رسیدگی به مطلق بهترین راه برای طبخ ماهی قزل آلا با توجه به 12 آزمون.

Calm before the salmon storm.
آرامش قبل از ماهی قزل آلا طوفان. عکس الا Quittner

برای همه 12 تست استفاده کردم بدون استخوان, پوست, در, مرکز برش ماهی قزل آلا, فیله ماهی قزل آلا که حدود شش اونس هر کدام. من با چاشنی نمک و فلفل سفید. برای برخی از روش من استفاده می شود روغن زیتون است. برای دیگران که درگیر حرارت بالا استفاده کردم روغن آووکادو.

هدف من برای هر فیله شد یک رسانه مناسب فقط در کنار نادر بین 120 و 125 درجه فارنهایت در یک لحظه-خواندن دماسنج. این به این معنی فقط مات و تمام راه را از طریق پوسته به راحتی زمانی که به آرامی فشار داده شده است. (یکی دیگر از راه های هوشمندانه برای گفتن اگر ماهی قزل آلا انجام شده است با توجه به مواد غذایی ویرایشگر اما Laperruque: “این خط-آشپزی فوت و فن کار تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان یک دماسنج: Pierce ماهی با یک کیک تستر سیخ یا چاقو بریده شده برای چند ثانیه و سپس لمس فلز سرد است که کاملا آماده, گرم, خوب است برای رفتن داغ است که ماهی را از فر در بیارین. کوچکتر ابزار زیباتر و فیله.”)

در نهایت توجه داشته باشید در آلبومین یا که سفید منعقد پروتئین گوک شما گاهی اوقات در ماهی قزل آلا: آن را کاملا خوب برای خوردن اگر ناخوشایند به مطالعه کردن. الکس زدن در Bon Appétit توضیح می دهد: “فکر می کنم چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به زور گرفتن یک حوله مرطوب. آب داخل الیاف پارچه است تحت فشار قرار دادند به شما فشار الیاف به هم نزدیک است. همان اصل امر به ماهی قزل آلا. به عنوان ماهی قزل آلا, آشپز گوشت قراردادهای هل دادن آلبومین به فیله از سطح. بالاتر از گرما با سرعت بیشتری گوشت قراردادها و بیشتر آلبومين قابل مشاهده می شود.” به عبارت دیگر بیشتر آلبومین می تواند یک شاخص ویژه تهاجمی طبخ روش.

در زیر من شکسته از این 12 روش به “خوشمزه ترین,” “کارآمد” و “خوب اما من با اجاره کردن یک هواپیما به Skywrite در مورد آنها در هر زمان به زودی” دسته بندی بر اساس نتایج حاصل از side-by-side مذاقات. در هر طبقه روش ارائه شده به ترتیب حروف الفبا, چون من فکر می کردم در این مورد بیش از حد سخت برای بیش از حد طولانی است.

Hey, who unwrapped my personalized gift?
هی که بدون پوشش شخصی هدیه ؟ عکس الا Quittner

En Papillote

در علاوه بر این به ارائه فرصت های بی پایان برای گفتن en papillote برای من مهم دیگر و سگ پخت ماهی قزل آلا در این راه خورده به یک کاغذ بسته و سپس بو داده و در دمای 400 درجه فارنهایت—ارائه بسیاری از مزایای. بخار به دام افتاده توسط کاغذ مهر و موم تضمین فیله شد ، از محله های نزدیک برای ایجاد فرصت برای زندگی با طعم ماهی; شد من نه انجام دقیق آزمایش من می توانم پر آن را با آروماتیک و ادویه مانند زنجبیل و سیر. و شاید مهمتر از ماهی قزل آلا en papillote ارائه فرصت برای باز کردن یک هدیه شخصی قبل از مزه.

سهولت روش: اشکال اصلی این بود که به کسب و کار روی حیله و تزویر برای تعیین اینکه آیا ماهی قزل آلا به پایان رسید پخت و پز از آن کمین در زیر یک لایه مات از پوست. (من با استفاده از یک انگشت به مطبوعات مرکز بسته و قضاوت احساس می کنم.)

داخلی بافت: فیله پخته en papillote پر بود از عطر و طعم و مناقصه با وجود استخوان ادویه و یک لایه از آلبومين اشاره کرد که در غیر این صورت.

پوست ضخامت: هیچ کدام به صحبت می کنند; در آینده من می خواهم با استفاده از فیله بدون پوست برای این روش.

روغن اب پز

به عنوان یک کودک من به طور منظم جعلی بیمار, بنابراین من می تواند به ماندن در خانه و تماشای پخت و پز نشان می دهد. تاپیک های زیادی برای باز کردن وجود دارد اما در روح پر کردن من پیش نویس در زمان من قصد دارم به جست و خیز پیش رو مربوطه به بیت آن این است: من یک بار دیدم کسی تجاوز کردن یک قطعه ماهی قزل آلا در روغن زیتون. این حافظه شد wedged در recesses از ذهن من: منحط تهدید آمیز بیهوده و بیمعنی غیرممکن صورتی.

من هرگز تا شجاعت—و یا روغن زیتون تقویت—آن را به من بدهید تا در این دور از مطلق بهترین تستاما مرد من خوشحال شدم. این روش ساده است اگر عجیب: آوردن یک ماهی تابه روغن زیتون—به اندازه کافی برای پوشش فیله—به یک نسیم ملایم بجوش و خروش آمدن در اطراف و 180 درجه فارنهایت و سپس اضافه کردن چاشنی ماهی قزل آلا و بگذارید به مدت 13 تا 15 دقیقه. این تولید یک زیبا و متنوع قطعه ماهی با متمرکز طعم لایه با گیاهی, روغن زیتون, یادداشت ها و, مقدار مناسب نمک است.

سهولت روش: من توصیه می کنم این روش تنها به یک آشپز خانه با یک لحظه خواندن دماسنج. در غیر این صورت تعیین زمانی که نفت رسیده 180 درجه فارنهایت است و در بهترین حالت گیج کننده و در بدترین حالت می تواند در بسیاری از روغن های گذشته آن نقطه دود.

داخلی بافت: روغن-آب پز ماهی قزل آلا بود sleeper آمار از کل این چیز. ماهی بود کمی کمتر مناقصه نسبت به برخی از دیگر فیله اما خیلی خوشمزه من به سختی متوجه. (من حدس می زنم این بود که درجه حرارت پخت و پز نیست کاملا به عنوان کم, گفتن, sous vide.)

پوست ضخامت: صفر برای دو نفر. پوست-عاشقان حرکت در امتداد.

آهسته کباب

ایده های بزرگ در پشت کند-مثل ماهی قزل آلا در فر—یک روش است که در واقع بسیار سریع است که آن را دشوار است به طبخ از چند دقیقه اضافی در پایین دما هستند ملایم ضربه بزنید در مقایسه با پانچ یک دقیقه اضافی زیر جوجه های گوشتی. من رفتم برای 275 درجه فارنهایت به مدت 30 دقیقه بر اساس این نابغه دستور و تسکین دهنده حرارت تولید شده از یک نمونه خیلی مخملی و به طور مساوی پخته آن را به سقوط از هم جدا در بهم زدن از چنگال.

سهولت روش: آهسته-برشته کردن ماهی قزل آلا فوق العاده آسان و در زمان تنها حدود 45 دقیقه زمانی که همه گفته و انجام می شود. قرار دادن پوست ماهی به سمت پایین روی یک کاغذ اندود ورق pan ساخته شده آسان برای تمیز کردن است.

داخلی بافت: ماهی قزل آلا بود چشم-rollingly نرم و پخته شده به طور مداوم تمام راه را از طریق.

پوست ضخامت: فقط کوچکترین اشاره.

Sous Vide

در تاریخ مطلق بهترین تستهای sous vide روش به ندرت raked در افتخارات بالا (نگاه کنید: استیک تخم مرغ آب پز سخت). به دلیل آن طول می کشد در حالی که نیاز به تجهیزات خاص من اغلب جریان با خروجی.

اما—اما!—در مورد ماهی قزل آلا و من قویا به شما توصیه می شکستن خود را ژول و یا حتی فقط یک بدون منفذ سیلیکون کیسه و یک دماسنج. به طور غیر مستقیم پخت ماهی قزل آلا بسته بندی شده را در یک کیسه با آن ادویه در 125ish درجه فارنهایت حدود 35 دقیقه (برای یک و نیم اینچ فیله) تولید ماهی مناقصه بنابراین من می توانم گسترش آن را بر روی نان تست با شدت خوش طعم عطر و طعم.

سهولت روش: این داد و بیداد کن, اما شما هنوز هم باید آن را انجام دهد زمانی که شما به ویژه ماهی قزل آلا در دست شما است.

داخلی بافت: فیله شد اذوقه و نوشابه و نرم مانند kippered ماهی قزل آلا رفته ضعیف در زانو.

پوست ضخامت: Sous vide حفظ گزینه برای پوست ترد. اگر شما می خواهم به شرکت پت-خشک خود را فیله پست-طبخ و ترد پوست به سمت پایین در یک داغ, روغن, کتری برای چند دقیقه قبل از سرو.

بخار

بخارپز کردن ماهی قزل آلا تبدیل به یک بسیار جامد حداقل شیک روش که حفظ عطر و طعم تر از سرد آب پز فیله (که بعدا بیشتر). من مجموعه ای از چاشنی ماهی قزل آلا در یک سبد بخار پز که من قرار داده شده در بالا یک قابلمه آب جوش و اجازه دهید آن را طبخ طریق هشت تا 10 دقیقه.

سهولت روش: بخار هر چیزی است کم, درام, فعالیت, فرض کنید شما یک سبد بخار پز و یا یک زن و شوهر از توپ از فویل که با آن به هک یک.

داخلی بافت: ماهی قزل آلا کمتر ابریشمی از آهسته بو داده یا sous vide فیله—اذوقه و نوشابه اما نه خامه و لطیف تر از سرد آب پز و یا هر یک از حرارت بالا فیله (آینده).

پوست ضخامت: تصویب.

داد و بیداد

من معتقدان مزایای من گوشتی برای همه چیز بسیار زیبا—پیتزا با نان تست, bruléed موز آخرین لحظه croutons—چرا که آن را سریع و موثر است. در مورد ماهی قزل آلا جوجه های گوشتی را نا امید نیست در هر دو جبهه: فرایند (سریع داد و بیداد, از, روغن, چاشنی فیله پوست در حرارت بالا–امن پان) به زیبایی سریع و بسیار کارآمد است که من ماهی نیست که زمان برای توسعه کاراکتر من انتظار می رود قبل از پخت و پز از طریق. (این به من منجر به این باور گوشتی روش بهتر خواهد بود مناسب برای یک قطعه ضخیم تر از ماهی است.) که گفت: شوک حرارتی ناشی از فیله برای به دست گرفتن تا محکم تر از کسانی که تحت درمان با مهربان گرما و آن را از دست داد بیشتر از آبدار بودن آن در روند. کاملا خوراکی و هنوز هم لذت بخش است اما نه چیزی است که من می خواهم فکر می کنم در مورد روز پس از این واقعیت است.

سهولت روش: با استفاده از این جوجه های گوشتی به طبخ هر چیزی است که بسیار آسان است—فقط نگه داشتن چشم در آن پس از آن سوختگی نیست.

داخلی بافت: متوسط اما کاملا قابل قبول است.

پوست ضخامت: من کمی ترد رفتن—هیچ چیز اما بیشتر صدای ترق و تروق از هر روش ذکر شده در بالا.

کباب (425 درجه فارنهایت)

هنگامی که شما در گوگل-جستجوی “نحوه طبخ ماهی قزل آلا” اولین نتیجه از Kitchn دستور شما به کباب آن در 425 درجه فارنهایت به مدت چهار تا شش دقیقه در هر نیم اینچ ضخامت. من دنبال کت و شلوار و زخم با ارزش نمونه در حدود 10 دقیقه است. فیله شد به اندازه کافی نرم—پس بیشتر از این کبابی ماهی قزل آلا و stovetop-خشکیده ماهی قزل آلا—با متوسط مقدار زیادی از عطر و طعم و آبدار بودن.

سهولت روش: تقریبا به عنوان ساده به عنوان حول تحت گوشتی به جز شما به یاد داشته باشید برای پیش گرم کردن.

داخلی:بافت وسط جاده بیشتر بر روی “خوب” طرف نسبت نیست. امتیاز برای ثبات است.

پوست ضخامت: نه خیلی بیشتر از با آهسته بو داده فیله به اندازه کافی عجیب.

Stovetop از کار افتاده

خوردن stovetop–خشکیده ماهی قزل آلا—که من پخته شده پوست به سمت پایین در یک کتری داغ برای پنج دقیقه قبل از حرکت دادن آن به یک تلنگر سریع به پایان بود و تماشای مورد علاقه من, تلویزیون واقعیت نشان می دهد: کمتر رضایت بخش برای آن قابل پیش بینی و سریع به راحتی از آن ارائه شده, ساخته شده به صورت آبرومندانه به اندازه دوپامین رسید. پوست کاملا crisped این فیله پخته شده بسیار به طور مساوی و در حالی که آن را در اکثر مناقصه ها و مزایده از همه روش ها آن بود مطمئنا لذت بخش برای غذا خوردن.

سهولت روش: بسیار. بدون پیش گرمایش یا تجهیزات خاص مورد نیاز است.

داخلی بافت: خیلی خوب—اگر شما به دنبال سریع ماهی قزل آلا رفع stovetop از کار افتاده تولید فیله خیلی juicier و لطیف تر از این داد و بیداد روش.

پوست ضخامت: بالای کلاس A++.

Citrus: salmon’s best friend.
مرکبات: ماهی قزل آلا بهترین دوست. عکس الا Quittner

سرد اب پز

بحث اصلی در پشت سرد اب پز—که در آن شما ترکیب آب و شراب سفید یا سوپ با ادویه و فیله و سپس آن را به بجوش و خروش آمدن—این است که حرارت ملایم باید حفظ پروتئین در ماهی قزل آلا از تبدیل شدن دشوار است. از لحاظ تئوری خود را شکار تنظیم باید قرض دادن عطر و طعم به عنوان به خوبی. ماهی قزل آلا بود خوش مناقصه, اما زمانی که انباشته تا در برابر دیگر بیشتر-مناقصه خروجی (آهسته کباب, sous vide, en papillote روغن اب پز) آن عطر و طعم وجود نداشت شاید به این دلیل مایع از ذرات آزاد شده از آن به دور است.

کوره

از یک عطر و طعم دیدگاه کوره روش کار شگفتی برای من فیله ماهی قزل آلا. اما زمانی که من در میان در زمان آن را در زمان به پیش گرم کردن تدارکات (ذغال! نیاز به پیدا کردن کفش! ماهی قزل آلا-y رنده مانده بود که ناخالص به پاک کردن!), آن به نظر نمی رسد ارزش آن. اگر من در حال حاضر کباب و تا به حال اتاق به اضافه کردن یک زن و شوهر از ماهی قزل آلا, فیله, من می خواهم دوباره آن را انجام دهد. اما من نمی خواهد به نوبه خود در کوره فقط برای یک شام ماهی قزل آلا.

Skillet-به-فر

من تا به حال امید زیادی برای کتری-به-فر روش آغاز می شود که مانند stovetop از کار افتاده اما شما خود را به پایان برساند فیله هنوز هم پوست را در 350 درجه فارنهایت فر به جای کوه در می رم از آن و در پایان در تابه.

در حالی که پوست فوق العاده ترد و فیله به حال بیشتر wiggle از آن stovetop از کار افتاده همتای من پیدا کردم که ماهی قزل آلا کمی پخته و حال عجیب و غریب بافت به سمت بالا بیشتر شبیه سرد دودی ماهی قزل آلا از بو داده فیله. طعم و succulence وجود دارد اما من به فروش می رسد در تغییر بافت.

Stovetop سرد

Stovetop سرد روش—محل ماهی قزل آلا پوست را در هوای سرد کتری قبل از روشن گرما کوک برای حدود 25 دقیقه تا زمانی که طرف مات و بالا است که هنوز روشن صورتی—منجر به یک شاداب فیله. اما به عنوان با skillet-به-فر ماهی قزل آلا, من نمی تواند در هیئت مدیره با ناهمواری طبخ از پایین به بالا. (یکی از مزایای بزرگ هر چند که پوست اغراق شده تا با افتخار مثل یک تراشه میگو.) دفعه بعد من riff در این روش من تلنگر آن را قبل از حذف از گرما.

A lemon wheel (or 12) never hurt.
یک لیمو چرخ (یا 12) هرگز صدمه دیده است. عکس الا Quittner

تكیه شما می توانید بیرون کشیدن با کمی هیاهو

آهسته کباب:

 1. حرارت فر را به 275°F.
 2. جای فیله ماهی قزل آلا در یک ظرف پخت. مالش بیش از همه با روغن زیتون و فصل را با نمک و فلفل.
 3. کباب تا تکه های ماهی قزل آلا به راحتی و یا یک دماسنج قرار داده شده در ضخیم ترین قسمت می خواند 120°F (حدود 30 دقیقه برای 6 اونس فیله).

تولید منحط عطر و طعم برای مناسبت است که برای پمپ

روغن تجاوز کردن:

 1. فصل یک فیله ماهی قزل آلا با نمک و فلفل.
 2. ترکیب به اندازه کافی روغن زیتون به پوشش خود را فیله به علاوه هر آروماتیک (مانند محکم گیاهان یا سیر) – در یک ماهی تابه کوچک. جای بیش از حرارت متوسط کم و حرارت آن می رسد تا 180°F.
 3. هنگامی که روغن داغ است اضافه کردن چاشنی فیله و طبخ تنظیم حرارت به عنوان مورد نیاز برای حفظ درجه حرارت نزدیک به 180°F تا تکه های ماهی به راحتی حدود 15 دقیقه است. تخلیه در یک قفسه و یا حوله کاغذی قبل از خدمت.

En Papillote:

 1. حرارت فر را به دلخواه درجه حرارت پخت و پز—در هر نقطه از 275 درجه فارنهایت به 425°F. (من این تست شده در دمای 400°F.)
 2. ایجاد یک کاغذ بسته برای فیله ماهی قزل آلا. شما می توانید این کار را توسط هر دو تاشو یک قطعه بزرگ در نیمه برش نیم دایره چند اینچ گسترده تر از خود را فیله (شما می خواهم و سپس جای ماهی قزل آلا در داخل درز و چین چین و لبه ها به هم) و یا با استفاده از دو ورق کاغذ تقریبا به همان اندازه (بیشتر لبه ها را چین چین و با هم اما بدون برش مورد نیاز).
 3. مالش فیله ماهی قزل آلا بیش از همه با روغن زیتون و فصل را با نمک و فلفل. محل داخل پوست همراه با هر آروماتیک (گیاهان دارویی, سیر, لیمو و زنجبیل) و یا کوچک سبزیجات مانند نصف جدید سیب زمینی. ایجاد یک بسته با لبه چین دار با هم برای ایجاد یک مهر و موم. (در اینجا یک بکسل تظاهرات.)
 4. کباب تا زمانی که بسته است اغراق شده و ماهی قزل آلا احساس پخته زمانی که فشار در آن نقطه ضخیم با یک انگشت در حدود 10 تا 15 دقیقه در دمای 400°F بسته به ضخامت.

فوری ماهی قزل آلا رفع

Stovetop از کار افتاده:

 1. اضافه کردن یک چلپ چلوپ از حرارت بالا–دوستانه نفت به کتری و حرارت بیش از متوسط به بالا شعله تا سوسو زننده. در حالی که گرم فصل یک فیله ماهی قزل آلا با نمک و فلفل.
 2. اضافه کردن فیله پوست به سمت پایین و به آرامی فشار دهید بر روی فیله ماهی با ماهی کفگیر به نگه داشتن پوست از پیچش یا حلقه زنی دور از تابه. طبخ برای 5 دقیقه یا تا زمانی که پوست ترد.
 3. تلنگر ماهی قزل آلا و طبخ یک دقیقه و یا تا زمانی ماهی قزل آلا به راحتی تکه یا یک دماسنج می خواند 120°F.


آنچه باید الا آزمون بعدی ؟ اجازه دهید ما را در نظرات و یا ارسال پیام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>