8 پادکست نگه داشتن ما شرکت در حال حاضر

حتی قبل از مجبور تنهایی یکی از ارزشمند ترین—اگر نه بزرگترین—سرگرمی بود و قرار دادن در یک پادکست ظاهر در گوشی پر کردن یک کاسه بزرگ با آب سرد و شستشو تربچه تمیز….

در طول سال من رشد کرده است برای تبدیل شدن به یک فرد بسیار درونگرا و دشواری باقی مانده درگیر در گروه برای مدت زمان طولانی. تا حدودی contradictorily من واقعا عاشق مردم است. من عاشق دوستان و خانواده و خنده و احساس دنج; من از عشق پر کردن شکم خود را با مواد غذایی است.

اما من اغلب بی سر و صدا بهانه ای خودم از پر جنب و جوش مهمانی شام مکالمه برای جمع آوری dirtied ظروف و یا قرار دادن مواد غذایی دور—نه چون من بی حوصله و یا دوست نداشتن این شرکت درست است که آن را گاهی اوقات می تواند به یک کمی بیش از حد شدید.

من فکر می کنم من بهتر one-on-one—چیزی جینا Wortham دالی پارتن و ایرا شیشه ای نشان داده اند به درک و قبول در مورد من. این 8 پادکست دوستان که حفظ شده است من شرکتاز طریق این, قبل از این و بعد از این.

از فروشگاه ما

1. این بهترین دوست: هنوز پردازش

جینا Wortham و وسلی موریس—دو فرهنگ نویسندگان در NYT—قرار داده اند با هم یک مثال آموزنده فرهنگ غلاف که مرا LOL و hmm با صدای بلند چند بار. من متوجه شدم میزان دلبستگی من به آنها در زمانی که در یک قسمت اخیر آنها را تماشا 2004 کت ومن و من گوش به کل (بیشتر سکوت) دو ساعت (مسلما در حالی که در اجرا و انجام کارهای روزمره!) بدون داشتن تا به حال به تماشای فیلم.

2. دوست که انفجار به آهنگ: Dolly Parton را امریکا

هنگامی که سارا کولین به من گفت در مورد این docu-سری من از نوع شانه ای بالا انداخت. من لازم نیست که در گذشته چه رسد به زمان ارتباط با دالی و یا موسیقی خود را. اما بعد از پنج دقیقه اول من قلاب شده بود. دالی موسیقی ethereally لایه بین مصاحبه های تلویزیون, کلیپ ها, و Jad Abumrad روایت ساخت واقعا مداوم (اما لذت بخش!) earworms هر زمان که من بین قسمت.

3. این حساس اچ نگه می دارد که شما تیز: Media Recode

Recode خبرنگار ارشد پیتر کافکا را به مصاحبه با بازیکنان بزرگ در فن آوری و رسانه های جهان = بیشتر این نوع از اخبار من به دنبال در حال حاضر.

4. استرس زا از دوستان که شما را دوست دارم به هر حال: پاسخ تمام

نشان می دهد در مورد اینترنت فرهنگ (اما واقعا در مورد ما انسان ها). محبوب بخش “بله بله هیچ”
و “Supertech حمایت” به دنبال میزبان adima و الکس گلدمن به عنوان آنها رمزگشایی اسرار آمیز توییتهایی و مقابله با مسائل به ظاهر ساده (چگونه به یک نام دامنه به عقب) در میدان راه (تماس مرموز کسب و کار در ژاپن قبل از طلوع آفتاب برای یک هفته راست).

5. دوست شما متن در اواخر شب برای مشاوره: بررسی قابلیت ها

هر قسمت نویسنده و Youtuber John Green, بررسی دو موضوع در یک 5 ستاره مقیاس از ما قابلیت ها: Mario Kart و نمک آپارتمان پیتزا هاوایی و ویروسی مننژیت گوگل غریبه و کنتاکی بلوگراس, به نام چند. این بخشی دقیق بررسی بخش قلب به قلب بر روی نیمکت پارک در جایی در بروکلین.

6. شانه شما می توانید گریه در (در 5 دقیقه انفجار): هی سرد زندگی

از YA-نویسنده و مجری هی سرد ، مریم هنگ کنگ چوی می آید این مینی-pod/صوتی خاطرات. مریم فقط مذاکرات را از طریق روز خود را—و یا یکی از قبلی و یا شاید استرس زا یک آینده—و چگونه او احساس می کند (یا می خواهد خودش را به احساس می کنم) در مورد آن. من اصلا دنبال غلاف بیش از حد نزدیک اما من فراموش بررسی در گاهی اوقات به خصوص در خاکستری نیویورک روز که مری است به احتمال زیاد به نظر و موم شاعرانه است. وجود دارد یک نوع عجیب و غریب از دانستن راحتی شخص دیگری در خارج وجود دارد به دنبال در همان آسمان خاکستری به عنوان من. (همچنین که cello موضوع است که واقعا بهترین پادکست موضوع وجود دارد خارج وجود دارد!)

7. دوستان برای اجرا و یا پیاده روی های طولانی با: سنگین وزن

من آسم پس از آن همیشه کمی بی دست و پا (wheezy) هنگامی که در حال اجرا همکاران سعی کنید به چت. جاناتان گلدشتاین می بیند که می کند و من یکی بهتر—او و مهمانان خود را انجام دهید صحبت کردن (و جاناتان سریع است برای پر کردن در هر سکوت بی دست و پا خود را با بیش از صحبت کردن). مهمانان می آیند به جاناتان برای کمک به با تغییر یکی از مهم ترین چیزی که در مورد گذشته خود (unburdening سنگین وزن آن را به عنوان شد); اجرا می شود طولانی و پیاده روی احساس همه بیشتر از مسهل وقتی که من میرم مستراح به این مراسم از مادر و پدر از دست رفته و فراموش شده دوران کودکی باند دوچرخه.

8. شانه شما می توانید گریه بر این زندگی در آمریکا

میزبان ایرا شیشه ای صدای پر کرده است بسیاری از هواپیما سواری و درایوهای های طولانی در برخی از, انفرادی, لحظات آرام در طول چند سال گذشته—گاهی اوقات من misremember این داستان به عنوان داشتن برای من اتفاق افتاده.

چه پادکست شما گوش دادن به در حال حاضر ؟ به ما بگویید که در مورد آنها در نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>