8 اصلی ترین نظامی Tech ایده هایی برای مبارزه با COVID-19

ارتش ایالات متحده است revved آن نبوغ موتور برای ایجاد برخی از مهمترین آنها تازه روش برای مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

نظامی دارای سابقه طبقه اجازه ضرورت بود مادر اختراع — یک لیست کوتاه از خانواده فن آوری است که به عنوان ابزار نظامی شامل نوار مجرای عکاسی دیجیتال و دستگاه مخابره فیلم ناطق. و در میان همه گیر جهانی خدمات منتقل کرده اند خود را مبتکر انرژی به اوردرایو.

بیش از چند ماه گذشته ارتش, نیروی دریایی, نیروی هوایی, نیروی تفنگداران دریایی و گارد ساحلی را در بر داشت راه برای repurpose تکنولوژی های موجود و الهام بخش نوآوری های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس و درمان بیماران که رنج می برند بیشتر از آن وحشیانه اثر است.

شاید برجسته ترین تکنولوژی به کار برای ویروس, پاسخ, شده است, 3D چاپ مورد استفاده توسط ارتش به پیشه وری قطعات مورد نیاز برای حفاظت شخصی تجهیزات پزشکی و سیستم های. موضوع دیگری بوده است و مشاغل, مد, راه حل برای دنده محافظ. در اینجا ما در هشت نظامی تحولات فن آوری — حداقل تا کنون.

1. چاپ هواکش

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی جامعه پزشکی شده است کمبود هواکش برای کمک به بیماران تنفس پس از COVID-19 حملات ریه ها.

به کمک این ارتش آزمایشگاه تحقیقاتی دانشمندان به تازگی همکاری با پولیس شریک برای ایجاد 3D-قابل چاپ و کم هزینه اورژانس هواکش.

“ما همراه با کارکنان بیمارستان در اینجا و پیدا کردم یکی از مسائل کلیدی مردم از عدم وجود هواکش,” Tonghun لی, ایلینوی-بر اساس پژوهشگر برای ARL مبارزه با قابلیت های توسعه فرماندهی گفت: در اخیر ارتش به انتشار اخبار.

مرتبط با: ارتش به جایزه جوایز نقدی به شرکت های نوآورانه خود را برای یک طرح

لی و دیگر ارتش محققان با کار حرفه ای پزشکی و تولید کنندگان و همچنین مهندسین از دانشگاه ایلینوی برای کامل کردن یک دستی گاز ونتیلاتور لقب ایلینوی RapidVent.

این تیم ایجاد این دستگاه در کمتر از یک هفته و تا پایان دو میلیون تست تنفس, چرخه انتشار متحده است. می توان آن را متصل به اکسیژن یک منبع در بر داشت در بسیاری از بیمارستان اتاق متصل به یک مخزن اکسیژن است.

این واقعا طراحی شده مورد استفاده قرار گیرد اگر یک بیمارستان غرق می شود و بیماران مجبور هستند برای دریافت مراقبت در راهرو با توجه به اریک چوب یک ARL محقق.

“واقعا بیمار بیماران می ماند کامل هواکش” چوب گفت: در انتشار. “ما [3D-چاپ هواکش] در نظر گرفته شده برای بیمارانی که نیاز به یک ونتیلاتور اما نه بیمار به اندازه کافی برای جابجایی کسانی که واقعا بیمار است اما هنوز هم نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای زنده ماندن.”

یک تیم از نیروی دریایی در مرکز پزشکی پورتسموث را (NMCP) بخش بیهوشی اعضای هیات ساخته شده است یک ونتیلاتور در تلاش برای کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. نمونه اولیه تا به حال تست شده بر روی سه مدل خاص از جمله دو بالا وفاداری ریه شبیه سازی در حیوانات آزمایش با استفاده از یک خوک مدل. در طول فرماندهی تایید حیوانات محاکمه ونتیلاتور بود در مقایسه سر به سر با معمولی دامپزشکی ونتيلاتور. معلوم شد به ارائه غیر تحتانی اگر نه برتر, تهویه. از سمت چپ: بیمارستان Corpsman 3 کلاس کریستوفر پیشوا اختصاص داده شده به دفع مواد منفجره اعزامی واحد پشتیبانی دو (EODESUTWO) ؛ گرگوری غرفه دستیار مدیر بیهوشی اقامت ؛ Cmdr. اسکات Hughey ارشد بیهوشی مقیم; Cmdr. Jason Longwell گروه صندلی بیهوشی و سرهنگ یعقوب کول ارشد بیهوشی مقیم. (ایمانی N. Daniels/نیروی دریایی ایالات متحده)

2. درمان بيمار با یک مخزن اکسیژن

نیروی دریایی سطح جنگ مرکز تاج بخش در نورکو, کالیفرنیا, طراحی قابل حمل, اکسیژن منیفولد که قادر به تغذیه از اکسیژن به هشت COVID-19 نفر در یک زمان از یک مخزن.

این دستگاه که ویژگی های متعدد جریان رای سوپاپ و هشت خروجی های ایجاد شده در یک روز در درخواست از تفنگداران دریایی با مبارزه با تدارکات هنگ 15 کار به تجهیز نیروی دریایی بیمارستان کمپ پندلتن را تثبیت بخش به آماده برای بیمار سرریز به گفته های اخیر NSWC انتشار اخبار.

تجهیز یک بیمارستان با 20 قابل حمل, اکسیژن manifolds می تواند درمان 160 COVID-19 نفر در یک زمان برای یک هزینه در حدود $375 با توجه به انتشار.

“این مهم است که انتخاب راه حل های عملی را در دسترس در همه زمان ها” گفت: Ryan اولسن رئیس دانشمند برای NSWC تاج را اعزامی مهندسی سیستم را بدست آورد. “این است که سریع قابل دوام و ارزان قیمت راه حل است.”

3. تفنگداران دریایی بروید 3D

دریایی سپاه, سیستم فرمان مشغول به کار در یک شبیه تلاش با دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو مرکز پزشکی را به یک دستگاه است که با کمک و همزمان تهویه متعدد بیماران.

در اواسط ماه مارس دکتر سیدنی مریت یک متخصص بیهوشی در دانشگاه مرکز پزشکی ارائه فایل های طراحی برای یک شکاف بر اساس یک آزمون چاپ شده توسط این نهاد با تیم مهندسی.

MCSC پیشرفته تولید و عملیات همراه با همکاری نیروی دریایی جنگ اطلاعات مرکز اقیانوس آرام 3D-چاپ چندین نمونه با استفاده از مواد مختلف است.

این فرآیند در کمتر از یک روز و 3D-چاپ ونتیلاتور نفاق بودند اسکن برای اطمینان از دقت و صحت با فایل های طراحی و آورده و سپس به مرکز پزشکی UCSD مناسب برای تست و علاوه بر طراحی و تحلیل با توجه به انتشار.

ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی نیروی هوایی اختصاص داده شده به 352d عملیات ویژه هواپیما تعمیر و نگهداری ال 352d عملیات ویژه بال مستقر در RAF Mildenhall انگلستان کار یک چاپگر 3D به منظور ایجاد ماسک های پلاستیکی مارس 27 سال 2020 در RAF Mildenhall, انگلستان است. ماسک طراحی شده برای محافظت از استفاده کنندگان از COVID-19 و ارائه مهر و سیستم تصفیه شبیه به کسانی که در N95 تعیین شده ماسک. (یوسف بارون/نیروی هوایی ایالات متحده)

4. پر کردن نیاز به ماسک صورت

جلوگیری از گسترش COVID-19 نیز یک چالش بزرگ برای خدمات یکی که به شدت تغییر زندگی روزمره برای اعضای خدمات.

علاوه بر سفارش اکید اجتماعی-دورى روش پنتاگون اخیرا اعلام کرد که تحویل بیش از 2.5 میلیون غیر پزشکی پوشش صورت به تمام خدمات.

اما در سراسر نظامی, شاخه, شده اند وجود دارد بسیاری از کوچکتر تلاش برای طراحی و تست پوشش صورت برای برآوردن نیاز زیادی برای این لباس جدید و لوازم جانبی.

ارتش را زمینه مورد 180,000 پارچه رو پوشش ممکن است بین 1 و 19 ژوئن در سراسر, سرویس, سخنگوی ارتش ستوان سرهنگ کریستال خسته کننده گفت: Military.com به تازگی.

بعد از تست شش نمونه های اولیه ارتش john marshall سرباز مرکز در ناتیک ماساچوست انتخاب یکی بیشتر ترجیح داده توسط سربازان فوری برای تولید.

تلاش, که همچنین شامل مدیر پروژه سرباز بقای در فورت بلویر ویرجینیا به زودی تولید حدود 10000 پوشش صورت است که برنامه ریزی شده بود به میدان فرستاد برای سربازان جدید در پایه آموزش مبارزه در Fort Benning, گرجستان, Molly ریچاردز یک ماده شیمیایی تحقیقاتی مهندس در سرباز مرکز گفت: در اخیر ارتش به انتشار اخبار.

5. ایجاد سپر چهره

تفنگداران دریایی از 1st Marine بال هواپیما در Marine Corps Air Station Futenma در اوکیناوا, ژاپن, کار با نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان وجود دارد به طراحی سپر صورت فریم.

Sgt. بلین E. گارسیا از مد افتاده چندین 3D-چاپ نمونه های اولیه قبل از اقامت در یک طرح نهایی که ویژگی های یک قوس به شکل قطعه پلاستیکی با یک سری از گیره و قلاب همراه خارج از لبه به گفته های اخیر دریایی سپاه به انتشار اخبار.

“ما ارسال فریم به بیمارستان. … آنها را پاک و آنها را با استفاده از پلاستیک شبیه به پاکت خطوط آنها استفاده در مدارس با سوراخ پانچ در آنها به جا بیش از دستگیره در جلو” گارسیا گفت: در انتشار.

گروهبان دوم ارتش ، جانی Kazmierczak sews یک پارچه صورت پوشش در riggers تسهیلات پایگاه نیروی هوایی مک دیل تمپا, فلوریدا,., مارس 16 سال 2020 است. (ارتش ایالات متحده/افغانستان ، Steven M. Colvin)

6. ساختمان بهتر 3D-چاپ ماسک

در همین حال گارد ساحلی آکادمی مهندسی را آغاز کرده است در تلاش برای پیدا کردن بهترین 3D چاپ شده است.

هدف این است که برای تعیین اینکه آیا هر یک از بسیاری از موجود 3D-چاپ ماسک طرح را می توان در مقایسه با N95 که طراحی شده است برای فیلتر کردن 95 درصد از ذرات کوچک پوشنده لباس تنفس در داخل و خارج.

تا کنون بخش مهندسی دانشکده آزمایش مواد پلاستیکی مورد استفاده برای ساخت لگو و بطری های آب برای تعویض دو لایه قرار دادن با امید پیدا کردن یک ماده است که می تواند گواهی برای دولت استفاده کنید.

“طرح های بسیاری وجود دارد خارج وجود دارد برای 3D-چاپ ماسک, اما هیچ کدام ما آگاه در این زمان است که تایید شده اند در یک محیط بالینی” گفت: Master Chief دیل McCurry با آکادمی مهندسی. “ما که دسترسی به بسیاری از تجهیزات پرینتر 3D, مختلف, مواد, بنابراین ما تصمیم به این چالش به عنوان یک گروه است.”

Cmdr. مایکل Plumley سر از مهندسی مکانیک در آکادمی گفت: در نهایت ایده این است برای به اشتراک گذاشتن طراحی تا ده ها هزار نفر از ماسک می تواند چاپ شده در سراسر کشور.

7. تبدیل یک CONEX جعبه را به حمل و نقل کپسول

گذشته از این ماسک تلاش پرسنل نیروی هوایی به تازگی متمرکز بر مهار در طول پرواز با ساخت و تست یک منفی تحت فشار conex (NPC) یک ظرف حمل و نقل مجهز برای حمل و نقل تا 24 جدا COVID-19 بیماران در یک C-17 Globemaster III هواپیماهای بدون آلوده کردن خدمه یا آلوده هواپیما.

اعضای 28th, تست و بررسی اسکادران اختصاص داده شده به 53d بال در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا مشغول به کار با واحد های دیگر در سراسر کشور به ارائه نمونه اولیه پتروشیمی در آوریل 21 به برنامه اجرایی دفتر چالاک پشتیبانی رزمی برای تست در پایگاه مشترک Charleston, کارولینای جنوبی, به گفته های اخیر نیروی هوایی انتشار اخبار.

در پرواز تست انجام شده است به گواهی منفی تحت فشار Conex نمونه در یک C-17 Globemaster III, مارس 30 سال 2020 است. (عکس نیروی هوایی ایالات متحده/کریس Drzazgowski)

مهر و موم شده با فشار منفی در فضاهای مورد استفاده شامل بیماری های موجود در هوا مانند COVID-19 ایجاد یک کم فشار خلاء در نظر گرفته شده برای خورد کردن contagions بازدم بیماران و بیرون ریختن آنها را با خیال راحت به هوا.

30 آوریل تیم تضمین کرده که NPC بود قادر به مهار این ویروس و امن بود برای aeromedical تیم به استفاده از در طول پرواز. این دستگاه در حال حاضر رهبری آن استفاده عملیاتی فاز ارزیابی با توجه به انتشار.

“این تیم در 28 TES هیچ غریبه ای به زیستی-مهار,” سروان. کونور موسیقی را بدست آورد رئیس 28th, TES چالاک پشتیبانی رزمی گفت: در انتشار. “ما ارائه این حمایت زمانی که توسعه حمل و نقل جداسازی سیستم (TIS) برای بحران ابولا و ما در حال ساخت هر تلاش برای اطمینان حاصل شود ما همکار سرویس کاربران را از حمل و نقل ایمن در طول این زمان.”

8. خانه ضد عفونی کننده دست

برخی از حفاظت در تلاش هستند نه به عنوان پیچیده است. نیروی هوایی از پایگاه مشترک چارلستون خود را ساخته ضد عفونی کننده دست برای کمک به کاهش تقاضا در پی محصول.

نیروی هوایی Tech. Sgt. Austin Barkdoll یک مربی با 373rd آموزش نظامی گفت: روند بود “نسبتا آسان” به عنوان طولانی از مواد تشکیل دهنده در حال اندازه گیری دقیق در یک محیط استریل با توجه به وزارت دفاع انتشار اخبار.

“ما نمیفهمد — با برخی از تحقیقات به دنبال در سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان های خارج وجود دارد — وجود دارد بیشتر مقرون به صرفه و به موقع راه را برای ما به عرضه بیشتر DoD پرسنل با دست مطابق با اصول بهداشتی راه حل اگر ما آن را خودمان” Barkdoll گفت: در انتشار. “مهمتر از همه ساخت خود ما ما قادر به انجام بخشی از ما برای حفظ تجاری تولید دست-ضد عفونی کننده در دسترس برای ما محلی از جامعه پزشکی.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

بیشتر بخوانید: ارتش اینده مبارزه با عینک می توانید صفحه نمایش سربازان برای تب

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>