مرحله به بعد دیگر با Oculus رفتن VR هدست کمر به پایین ترین حد خود تا کنون قیمت در آمازون است.

چه بهتر از راه برای فرار از واقعیت های ترسناک در جهان خارج وجود دارد با غواصی به سورئال فرار از واقعیات از VR? و با توجه به این که برخی از VR هدست می تواند شما را به عقب به سمت بالا و چشم آبیاری £600 – پوچ درخواست قیمت برای بسیاری از افراد – چرا برای انتخاب مقرون به صرفه تر و در عین حال کمتر چشمگیر Oculus رفتن – به ویژه هنگامی که 64GB مدل (که ما آن را به شدت توصیه می شود برای ذخیره سازی جامد انواع VR محتوا) شده است به کاهش آن با ارزان ترین قیمت هنوز ؟

صرفه جویی نزدیک به یک چهارم آن قیمت 64GB Oculus رفتن VR هدست معمولا قیمت در 249 پوند. در حال حاضر به £189 را بیشتر از این فوق العاده کم قیمت در all-in-one VR در حال حاضر حتی ارزان تر از RRP از مدل 32GB در £199.

آوردن قیمت به دنیای واقعیت مجازی, Oculus رفتن نیز دور با سیم رهایی هدست استفاده کنندگان از احساس کردن – و یا متصل به یک کامپیوتر با این all-in-one خود شامل بی سیم راه اندازی. Oculus رفتن قدرت تمام خود را در آن و بدون نیاز به هر دو متصل به یک کامپیوتر یا برق, میزبانی وب خود را بسیار خود باتری.

امیدوار کننده “شفاف HD اپتیک یکپارچه فضایی صوتی و بهینه سازی گرافیک”, Oculus رفتن نیز همراه با خودآموز کنترل به شما اجازه می دهد به کمر در رابطه با شما گام به گام را به عنوان قادر به جستجو برای نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم شما می خواهم به تماشای در یک VR سینما.

با هزاران نفر از برنامه های کاربردی برای دانلود از طریق فروشگاه Oculus وجود دارد یک تن از ستارگان VR بازی ها از جمله Thumper و صحبت کردن نگه دارید و هیچ کس منفجر می شود. اگر شما بیشتر علاقه مند به تماشای VR محتوا و سپس شما می توانید انتخاب کنید بین YouTube VR Netflix بکشد VR و بیشتر.

نسبتا جامد ارگونومی ما در بر داشت هدست به هر دو راحت و پایدار است که یک عامل کلیدی در نظر بگیرید اگر شما کمانش در برای تماشای کل فیلم در هدست اما صحبت از تجربه – فرم کوتاه محتوا است که در آن VR می درخشد.

از نظر مشخصات البته آن زندگی نمی کند تا به برخی از دیگر VR هدست وجود دارد. اما بعد از آن شما را مجبور به در نظر گرفتن خرید قدرتمند و گران قیمت کامپیوتر در بالای حق بیمه بیشتر قیمت هدست. با Snapdragon 821 و قطعنامه از 2560 x 1440. آن نرخ تجدید نشسته در 72Hz با بسیاری از بازی های در حال اجرا در 60 هرتز دادن Oculus رفتن اتاق برای تحت تاثیر قرار دادن با یک صفحه نمایش ال سی دی برای بوت شدن.

هنوز هم مطمئن نیستید ؟ ما در 4/5 بررسی کنیم به این نتیجه رسیدند “وجود دارد یک پایه محکم در اینجا برای VR تجربه خوبی ردیابی حرکت و یک صفحه نمایش مناسب و معقول اما Oculus رفتن نیست و کاملا باید به خودی خود یک برنامه قاتل در راه اندازی.”

با £60, اصلاح کرده, خود RRP این است که فوق العاده مقرون به صرفه و ورود به سطح هدست VR که قطعا تحت تاثیر قرار دادن تازه به VR به خصوص در £189.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im