از 5/5 سونی WF-1000XM3 سر و صدا لغو هدفون های کوچک را به پایین ترین قیمت همیشه

آمازون را کاهش سونی WF-1000XM3 نویز واقعی بی سیم از earbuds 33% – آوردن آنها را به پایین ترین قیمت همیشه از خرده فروش آنلاین

سونی WF-1000XM3 واقعی بی سیم بوده نوسان در قیمت برای ماه اما آنها در حال حاضر به یک نام تجاری جدید قیمت پایین در نظر گرفتن یک سوم خود RRP £230.

Toeing قیمت حدود £160 برای ماه, شما هم اکنون می توانید با پرداخت فقط £153.03 برای 5 از 5 مورد اعتماد, بررسی, بسیار توصیه می شود درست بی سیم earbuds در نظر گرفتن مجموع £76.97 خود اصلی قیمت خرده فروشی نقطه.

یکی از جفت واقعی بی سیم است که پول می توانید خرید سونی میخ آن را با WF-1000XM3 را ارائه عملکرد بی نظیر از ویژگی های آن و عالی کیفیت صدا.

Sony WF-1000XM3 Price History

سونی WF-1000XM3 قیمت تاریخچه

قرار داده و موجز ما در نقد و بررسی “WF-1000XM3 ساخت بر اصلی برای دیگری بسیار عالی درست بی سیم earbud. کیفیت صوتی فوق العاده است طراحی تصفیه شده و آنها به رخ کشیدن تعداد زیادی از ویژگی های از قبیل لغو سر و صدا که واقعی ترین های بی سیم در تلاش برای مطابقت با. در حالی که آنها لازم نیست که بهترین باتری استقامت در کلاس خود و فقدان آنها با کیفیت بالا aptX بلوتوث این است که به خوبی به عنوان آن می شود به صورت بی سیم در گوش.”

اما چگونه در مورد آن دسته از ویژگی های ؟ سونی WF-1000XM3 ارائه صنعت پیشرو لغو سر و صدا طراحی شده توسط earbud را QN1e پردازنده. قادر به گرفتن سر و صدای محیط قبل از آن می رسد گوش خود سونی WF-1000XM3 ارائه درست حباب صدا, کار برای کاهش سر و صدای پس زمینه به عنوان شما را در مورد روز خود را.

با تطبیقی کنترل صدا سونی WF-1000XM3 نیز به طور مستقیم به یادگیری آنچه شما انجام می دهند در حالی که در استفاده از, آیا شما در حال قدم زدن در نزدیکی یک جاده شلوغ است و نیاز به اجازه صدا یا در یک محیط اداری که در آن بیشتر سر و صدا لغو است و نیاز به گیر به کار خود را.

در حال حاضر به پایین ترین قیمت و در عین حال در £153.03 وجود دارد هرگز یک زمان بهتر انتخاب کنید تا به این باور نکردنی جفت واقعی بی سیم از earbuds.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر