خوشحال آخر هفته روز یادبود! در کنار تمام دنده BBQ همبرگر و هات داگ شما به احتمال زیاد کباب, آن کمک می کند تا به دور همه چیز را با یک جامد رضایت طرف ظرف—وارد جمعیت های مورد علاقه سالاد ماکارونی. دفعات بازدید در تاریخ برای ما بهترین سالاد ماکارونی, دستور العمل, به علاوه آسان فرمول برای مخلوط کردن یک تا خودتان.


بیایید صادق باشیم—ما هرگز متوقف خوردن ماکارونی. این نقش به خوبی با خامه طعم آرامش در ماه های سرد و سپس لطف استقبال درجه حرارت گرمتر با روشن مزه است. اما در حالی که ماکارونی seasonless های ماکارونی سالاد فریاد تابستان است.

از soba لباس پوشیدن در مرکبات و زنجبیل به مناقصه تعظیم روابط پاشیده با تکه های فلفل قرمز و گوجه فرنگی سرد کاسه بزرگ ماکارونی سالاد بی وقفه همه کاره است. شما می توانید با صدای تلپ در هر بازار کشاورز فضل شما در پیدا کردن: خیار, هویج, ذرت یا تربچه. به علاوه آنها را نگه دارید تا (حتی بهبود!) در طول زمان به عنوان پانسمان و مواد تشکیل دهنده آن بخیسانید—بدون پژمردگی یا خیس. بنابراین در حال حاضر به عنوان ما در حال ورود به تابستان طولانی روز ما ستون ما صفحات با این هشت زیبایی.

از فروشگاه ما

1. بدون مایو Peperonata سالاد ماکارونی

“می خواهم به می دانم که چگونه به تغییر قلب و ذهن در مورد سالاد ماکارونی ؟ این یکی برای آینده خود خلوت BBQ یا پیک نیک با دوستان” می نویسد: Food52 نویسندگان EmilyC. “Peperonata—کلاسیک ایتالیا ظرف سمت شیرین, فلفل, پیاز و گوجه فرنگی ذوب شده در روغن زیتون—یک تورم همراه پاستا. آن را بسته بندی شده پر از سبزیجات و به عنوان پانسمان (یک پیروزی برای سالاد ماکارونی, یک پیروزی بزرگ برای شما). بهتر است peperonata می تواند چندین روز در پیشبرد و پرتاب با تازه-ماکارونی پخته شده هر زمان که شما آماده هستید.”

2. Antipasto Orzo سالاد ماکارونی

“کوزه خود را در درب یخچال و فریزر ملحق شده اند نیروهای خود را در یک سالاد پاستا که مزه بهترین قطعات از یک antipasto بشقاب (یا یک قهرمان),” ادعای دستور نویسنده سارا Jampel. “به صورت فله و آن را تا بالای آن را با خورده prosciutto و یا مخلوط در مکعب از کالباس یا پارمسان. اگر شما همه چیز را در دست این سالاد آماده خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان orzo جوشانده شده است (10 دقیقه!). اگر شما کاملا نگردند بنابراین شما می توانید caramelize پیاز در فر برای دست کم تعهد جایگزین و خرید پستو خشک گوجه فرنگی و فلفل قرمز بو داده از فروشگاه. (ما نمی خواهد بگوید.)”

3. سرد سبزی و سالاد ماکارونی با پونزو پانسمان

این یک راه بسیار خوبی برای آشنایی با ترش و شور پونزو سس: پرتاب با ابریشمی اودون و آمیزه ای از ترد و سبزیجات تازه و سبزی.

4. تابستان ماکارونی آلا Caprese

“من به یاد داشته باشید بسیاری از یک شب گرم تابستان هنگامی که انگیزه های قوی گریزی به روشن کردن فر, مادر من می خواهم به شلاق تا سریع ماکارونی با بدون طبخ سس” از بنیانگذاران و رئیس جمهور مریل Stubbs می نویسد. “یکی از مورد علاقه من تکرار شد تنوع در موضوع محبوب: پاستا با گوجه فرنگی خام, سیر, روغن زیتون و گاهی ریحان.” اگر شما عشق caprese, سالاد, اما همچنین می خواهم به یک ساعت بعد از شام فقط اضافه کردن تمام کسانی که خوشمزه قطعات به ماکارونی.”

5. سالاد خارجی با Scallions فندق & طلایی کشمش

را جلوتر شاهکار اگر ما تا کنون دیده اند! شما می توانید مخلوط, سس, چاق و چله کشمش و نان تست فندق شب قبل از.

6. Miso بادام زمینی سالاد ماکارونی

سالاد ماکارونی با یک شخصیت جدید است. به جای پنیر خامه ای, کت رشته در کره بادام زمینی و miso و سپس اضافه کردن برخی از ادویه را با سرکه و شیلی-سس سیر.

7. پاپیون سالاد ماکارونی با هیچ طبخ سس گوجه فرنگی

جشن گوجه فرنگی فصل با میشل Guérard نبوغ سس عربی, زرق و برق دار بدون طبخ سس گوجه فرنگی. ترکیبی از گوجه فرنگی تازه و روغن زیتون و آب لیمو و سبزی می درخشد در این سادگی لباس پوشیدن سالاد ماکارونی.

8. سرد کنجد سالاد ماکارونی

در اینجا تقریبا هیچ-طبخ پنج عنصر سالاد ماکارونی است که در واقع کمک به شما سرد شود. “توجه داشته باشید در انتخاب رشته: هر بلند و نازک ماکارونی را انجام خواهد داد” دستور العمل نویسنده Kendra Vaculin توصیه می کند. “فرنگی نازک یا رشته فرنگی برنج (مانند کسانی که در اینجا تصویر) بزرگ هستند گزینه های فاقد گلوتن و نگه دارید تا خیلی بهتر از قهوه ای, رشته فرنگی برنج که پخته شده و سپس سرد. اگر آن چیزی است که شما در شربت خانه خود را و یا شما می توانید پیدا کردن ساده ol’ اسپاگتی با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی.”

9. Jaengban Guksu

در ضمن برخی از افراد به خوردن غذاهای گرم در تابستان است. اگر شما به دنبال یک ضربه تند, chalmat, این سالاد ماکارونی به سطح بعدی.

10. لیمو-سس گوجه فرنگی Orzo سالاد ماکارونی با, خیار, زیتون & فتا

“طعم این سالاد ماکارونی خفیف و ظریف—مناسب برای تکمیل ماهی قزل آلا کبابی یا مرغ سرخ شده با ماهی تابه آب” می نویسد: Food52er viblanco. “در ابتدا موسیر رنده شده و دیژون در سرکه بریزید ممکن است به نظر می رسد مانند آنها را پایمال ظرف اما هر دو حل و فصل بدون یک اشاره از نیش می زنند. استفاده از پنیر فتا و زیتون نیز به ارمغان می آورد یک بیت از طعم شور با هر طعم و مزه.”

11. چغندر-لباس ماکارونی با کشمش طلایی & دانه های خشخاش

گرم یا سرد, این ترکیبات خاکی کاملا منحصر به فرد ماکارونی را پر از جالب طعم و بافت. فقط مطمئن شوید که برای اضافه کردن کمی نمک و اگر شما آن را امتحان کنید در سمت سرد.

12. سالاد ماکارونی با فلفل بو داده, زیتون سبز, گردو, & آنچوی

فقط با پنج مواد تشکیل دهنده آن را به یک جای تعجب است که این فروتن سالاد ماکارونی بسته تمام پانچ آن را ندارد. اما هر یک از این پنج تا رفو دلیل خوب برای بودن وجود دارد و هر کدام به ارمغان می آورد در کل خیلی به جدول.

13. کبابی بامیه, سالاد ماکارونی

سفر به کوره کمک می کند تا ترد و کاراکتر ابریشمی بامیه—سپس آن را پرتاب به یک سوپر-مرزه مخلوط پنیر موزارلا و ریحان و گوجه فرنگی با ماکارونی, همه لباس پوشیدن و با یک zingy سیر حاوی سرکه بریزید.

14. Cook’s Illustrated سالاد پاستا ایتالیایی

راز این فنری رضایت بخش کاملا بافت سالاد ماکارونی ؟ Overcooking رشته فرنگی—جدی! کمی از علم به ما بگویید که چرا (انحطاط به شما!), اما TL;DR: به ما اعتماد. آن را با این نسخهها کار!

15. ما بهترین سالاد ماکارونی

ما بهترین ذخیره برای آخرین به معنای واقعی کلمه! این است که ما سالاد ماکارونی برای نوشتن صفحه اصلی درباره: با روغنی زیتون; فنری ماکارونی; جویدنی درمان گوشت و ترد ترشی بیت; گیاهان و سبزی بسیار است. خوردن آن را در دمای اتاق و یا گرم و یا سرد—هر که در راه شما خواهد بود با عرض پوزش.

تابستان یک زمان به صورت رایگان ارواح. ریف های مورد علاقه خود را ماکارونی شکل ها و طعم دهنده برای ایجاد شاهکار خود را. در اینجا یک فرمول ساده را دنبال کنید: 3/4 تا 1 فنجان سس برای هر پوند از خشک پاستا. اضافه کردن در تمام موارد مورد علاقه خود را (سبزیجات و آجیل و سبزی و پنیر) و به آرامی مخلوط.

برای راهنمای کامل در اینجا ببینید:


مورد علاقه خود را چه سالاد ماکارونی دستور العمل است ؟ لطفا به اشتراک بگذارید در نظرات زیر!

این قطعه در اصل منتشر شده در مارس 2018 اما ما در حال آوردن آن را به عقب در تابستان امسال با نام تجاری دستور العمل های جدید برای جشن آخر هفته روز یادبود در سبک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im