تگزاس رسمی: ارتش مظنون بازی ناپاک در ناپدید شدن فورت هود سرباز

KILLEEN, تگزاس — ایالات متحده آمریکا ارتش محققان در حال مشکوک بازی ناپاک در ناپدید شدن یک تگزاس سرباز که گم شده است برای دو ماه یک نماینده کنگره تایید شنبه.

Pfc. ونسا Guillen ناپدید شدن است که درمان به عنوان یک پرونده جنایی پس از او رفت از دست رفته مارس 22 در کنگره ایالات متحده سیلویا گارسیا گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری با سرباز ،

“ما نمی خواهیم فقط توجه است. ما می خواهیم عمل است. ما می خواهیم پاسخ” گارسیا روز سه شنبه گفت. “ما باید به یاد داشته باشید که این خانواده است که صدمه زدن به.”

گارسیا یک دموکرات به نمایندگی از تگزاس را 29th, کنگره منطقه و Guillen خانواده ملاقات با رهبران ارتش به بحث در مورد تحقیقات مربوط به ناپدید شدن 20 ساله فورت هود سرباز.

در این جلسه اعضای خانواده گفته مقامات ارتش که Guillen به آنها گفت که او می خواهم از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط مافوق. اما Guillen نمی گزارش آزار و اذیت به خاطر او بود که ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: ناتالی Khawam خانواده وکیل.

Khawam گفت که او می خواهد کنگره برای انجام تحقیقات به چه صورت است به کار گرفته چرا که ارتش محققان نبوده است افشای جزئیات. تنها اطلاعات ارتش رهبران ارائه شده است گيلان تاریخ و زمان آخرین شناخته شده تماس در مارس 11:30 a. m. گارسیا گفت.

“چیزی وجود دارد بسیار نگران کننده در مورد این مورد. یک پایگاه نظامی است که احتمالا یکی از امن ترین مکان شما می شود. شما باید ID check-ins. وجود دوربین های امنیتی در همه جا” Khawam گفت KHOU-تلویزیون در روز دوشنبه.

Guillen گذشته دیده می شد در فورت هود پارکینگ با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید و بنفش و شلوار تمرین.

یک نکته به رهبری یک تیم جستجو از جمله تگزاس EquuSearch به لئون, رودخانه, روز دوشنبه, اما آنها نمی کشف هر چیزی. در ضمن Guillen خودرو کلید و کیف پول تمام شد پشت در زراد خانه اتاق که در آن او مشغول به کار بود در روز قبل از آن در تاریخ 22 آوریل و تلفن از دست رفته است.

“من خواهان عدالت و تقاضای من خود احترام بگذارند و به آنها احترام دختر من به عنوان یک سرباز” Guillen, مادر, گلوریا Guillen گفت: در روز سه شنبه. “او داوطلب خدمت سربازی برای کشور خود و برای محافظت از ما. و در حال حاضر که او نیاز ما نیاز به حمایت از او و او را پیدا کنید.”

در توییتر فورت هود مقامات درخواست برای هر کسی که با اطلاعات به جلو آمده.

50.000 دلار پاداش ارائه شده است و برای هر اطلاعاتی که منجر به این سرباز را در محل. ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی و لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است و هر کمک $25,000 به صندوق پاداش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de