طالبان می گویند آماده برای مذاکره با کابل پس از تعطیلات عید

اسلام آباد — طالبان می گویند که آنها آماده هستند برای مذاکره با افغانستان و رهبری سیاسی پس از مسلمان تعطیلات

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

اسلام آباد — طالبان می گویند که آنها آماده هستند برای مذاکره با افغانستان و رهبری سیاسی پس از مسلمان تعطیلات عید ul Adha در پایان ماه ژوئیه ارائه به دست بیش از گذشته از دولت زندانیان در زمان یک هفته ارائه دولت آزاد گذشته از آن طالبان زندانیان.

ارائه شده توسط طالبان سیاسی سخنگوی سهیل شاهین در یک صدای جیر جیر در اواخر روز پنجشنبه به شرح زیر یکی از مهم ترین shakeups در افغانستان در سال. این گروه منصوب پسر جنبش مهیب موسس به سر آن شاخه نظامی و قدرتمند رهبری و اعضای شورا به آن مذاکره تیم.

در کابل روز جمعه شورای عالی برای آشتی ملی که ایجاد شده بود در ماه مه به مدیریت تلاش های صلح با طالبان گفت: هنوز این کار را از طریق طالبان زندانی لیست.

جاوید فیصل سخنگوی امنیت ملی افغانستان مشاور دفتر پیش گفت: نزدیک به 600 طالبان زندانی که آزاد است که به دنبال محکوم شده اند از جرائم جدی. دولت تمایلی به آنها را آزاد کرد.

آن بعید به نظر می رسید دولت خواهد رایگان باقی مانده طالبان زندانیان قبل از مسلمان تعطیلات.

انتشار 5000 طالبان زندانیان برگزار شده توسط دولت و 1000 پرسنل دولتی و مقامات امنیتی در ولایت بازداشت گذاشته است در ایالات متحده در مقابله با طالبان با هدف پایان دادن به افغانستان بی امان جنگ.

با توجه به معامله زندانی ارز است به پیش از مذاکرات میان کابل و طالبان دیده می شود که شاید مهم ترین بخش از معامله.

شاهین را صدای جیر جیر اولین ارائه در یک جدول زمانی برای مذاکرات با این حال او خواستار آزادی زندانیان تکمیل اول و رد هر گونه جایگزین برای لیست زندانیان فرستاده شده توسط طالبان.

کابل شده و به رایگان جایگزین طالبان اعضای آنها در بازداشت و آنها که می گویند نبوده است محکوم به جرائم جدی. طالبان را رد کرد.

دولت آشتی ملی شورا عضویت هنوز تصمیم گرفته نشده. آن است که به رهبری عبدالله عبدالله نامزد در سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری که مورد مناقشه نتایج و تا به حال برای یک بار خود را رئیس جمهور اعلام کرد. منصوب شد به سر آشتی تلاش برای شکستن بن بست سیاسی بیش از انتخابات که تا به حال نا امید واشنگتن را به تلاش برای به دست آوردن داخل افغانستان مذاکرات به خارج از زمین.

در ضمن در پایتخت قطر از دوحه که در آن طالبان حفظ یک دفتر سیاسی این جنبش مذهبی است و نهایی شدن آن 20-عضو تیم مذاکره کننده که شامل 13 عضو طالبان شورای رهبری.

طالبان سخن گفت که قبلا گفته قدرت تیم به معنی آن می تواند تصمیم گیری به نمایندگی از این جنبش است.

طالبان در این تیم نیز به رهبری یکی از بنیانگذاران جنبش ملا عبدل غنی اند که صرف هشت سال در یک زندان در پاکستان پس از او اقدام به باز کردن مذاکرات صلح در سال 2010 با رئیس جمهور حامد کرزی ،

برادر مستقل صلح پیشنهادهای ظاهرا بدون یا پاکستان یا آمریکا قبل از تصویب با توجه به کرزی. کرزی گفت که او دو بار خواسته اسلام آباد و واشنگتن به رایگان اند. او را رد کرد و هر دو بار گفت.

در حال حاضر, اما, اند صحبت می کند بر روی گوشی با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و پیشرو ایران در مذاکرات با ایالات متحده امریکا زلمای خلیل زاد که منجر به یک قرارداد صلح بین طالبان و ایالات متحده آن را تبلیغ افغانستان به عنوان بهترین شانس در صلح و آرامش در دهه هنگامی که آن را امضا Feb. 29. اما از آن شده است گرفتار کردن بیش از آزادی زندانیان.

____

آسوشیتد پرس نویسنده Tameem اخگر در افغانستان کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط KATHY GANNON از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب