طالبان افغانستان را رد پیشنهاد آتش بس در ماه رمضان

طالبان را رد کرد دولت برای ماه رمضان آتش بس در افغانستان گفت: بس است “منطقی نیست” را به عنوان آنها سطح شیب دار تا حمله به نیروهای دولتی.

رئیس جمهور اشرف غنی به دادگاه تجدید نظر به داعش سلاح خود را زمین بگذارند برای نظام مقدس اسلامی ماه آغاز شد که روز شنبه به عنوان کشور جنگ رو به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما طالبان سخنگوی سهیل شاهین توییتی در اواخر روز پنجشنبه به lambaste دولت را با استناد به اختلافات مداوم بیش از یک پتانسیل روند صلح و تاخیر در تبادل زندانیان به عنوان دلایل خود را برای ادامه جنگ.

“درخواست برای آتش بس است نه منطقی و قانع کننده” نوشت: شاهین به عنوان او دولت را متهم به قرار دادن زندانیان زندگی در معرض خطر در هنگام وقوع.

تحت یک نقطه عطفی طالبان و قرارداد امضا شده در اوایل سال جاری دولت افغانستان و طالبان بودند در حال حاضر قرار است به این نتیجه رسیده اند یک زندانی مبادله و آغاز مذاکرات با هدف در آوردن در مورد جامع و بس.

آخرین دور از مجادله در می آید و پس از ده ها تن از نیروهای امنیتی افغان پرسنل کشته در موج تازه خشونت ها راه اندازی شده توسط شورشیان در این هفته.

این حملات عمدتا محدود به مناطق روستایی و شهرهای کوچک. تحت طالبان و معامله با طالبان توافق کرده اند برای حمله به شهرستانها.

آمریکا و دیگر نیروهای خارجی باید متعهد به ترک افغانستان توسط ژوئیه 2021 ارائه طالبان چوب به چندین تضمین های امنیتی و مذاکره با دولت است.

غنی شده است خواستار یک آتش بس پایدار با طالبان برای سال تنها به نادیده گرفته شدن توسط جسارت به طور فزاینده ای افزایش یافته است.

طالبان به جای تمسخر غنی دولت با اشاره به آنها به عنوان “عروسک” کنترل توسط قدرت های خارجی و صریحا حاضر به شرکت در مذاکرات صلح به عنوان آنها تشدید حملات بر نیروهای افغان.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر