طالبان ایجاد تغییرات بزرگ پیش رو انتظار می رود مذاکرات با کابل

اسلام آباد — طالبان قرار داده اند از این جنبش می ترسید موسس مسئول نظامی خود را بال و اضافه شدن چند چهره قدرتم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

اسلام آباد — طالبان قرار داده اند از این جنبش می ترسید موسس مسئول نظامی خود را بال و اضافه شدن چند چهره قدرتمند خود را به تیم مذاکره کننده طالبان گفت. Shake-up یکی از مهم ترین در سال, می آید جلوتر از انتظار مذاکرات با کابل با هدف پایان دادن به چندین دهه جنگ در افغانستان است.

به عنوان رئیس تازه ایالات شاخه نظامی 30 ساله Mullah Mohammad Yaqoob به ارمغان می آورد پدرش به شدت غیر قابل انعطاف شهرت به میدان جنگ.

به همان اندازه مهم است علاوه بر این از چهار نفر از اعضای شورشیان گروه شورای رهبری به 20-عضو تیم مذاکره کننده طالبان گفته آسوشیتد پرس.

مختلط, نظارت رهبر طالبان ملا Hibatullah Akhunzada است که به منظور تشدید کنترل خود را بر جنبش سیاسی و نظامی, اسلحه, مقامات گفت که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد عملکرد داخلی در افغانستان است.

تحلیلگران می گویند shake-up می تواند خبر خوبی برای مذاکرات افغانستان با رهبری سیاسی و نشانه ای از چگونه به طور جدی طالبان در حال بدست گرفتن این دوم و شاید مهم ترین گام در مقابله با واشنگتن امضا شده با شورشیان در ماه فوریه است.

"من می خواهم بگویم آن را به نظر می رسد به یک توسعه مثبت به این دلیل که طالبان در حال ایجاد یک هیئت که به نظر می رسد ارشد تر و گسترده تر از آنها استفاده کرده اید به تاریخ و یا ممکن است از شدت لازم برای باز کردن مراحل مذاکرات گفت:" اندرو وایلدر, معاون رئیس جمهور از آسیا برنامه در واشنگتن مستقر در ایالات متحده موسسه صلح است.

"اگر شما می خواهید برای دیدن لیوان به نیمه پر این تقویت طالبان هیئت می توان به عنوان یک نشانه آن است که این گروه در حال برنامه ریزی برای شرکت در بحث های جدی," او گفت:.

زمانی که ایالات متحده امضا مقابله با طالبان در فوریه. 29 پس از بیش از یک سال و نیم از مذاکرات این بود که تبلیغ به عنوان افغانستان را بهترین فرصت در صلح و آرامش در چهار دهه جنگ. آن را نیز دیده می شود به عنوان یک نقشه راه برای خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان و پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

روز دوشنبه چهار و نیم ماه پس از امضای رئیس ایالات متحده به مذاکره و صلح فرستاده زلمای خلیل زاد توییتی که "یک نقطه عطف کلیدی در اجرای متحده آمریکا-طالبان توافق" رسیده که آمریکا نیروهای نظامی تعداد کاهش یافته و به 8,600 از حدود 12000 و پنج پایگاه بسته شد در افغانستان است.

حتی به عنوان خلیل زاد متنبه افزایش حملات شورشیان در افغانستان گفت: طالبان شده بود درست کلمه خود را به حمله امریکا و ناتو.

"هیچ آمریکایی خود را از دست داده/زندگی خود را در افغانستان به طالبان خشونت است. منطقه ای روابط بهبود یافته است," او هنوز توییتی.

طالبان با تشدید فعالیت نظامی خود را در برابر دولت افغانستان و نیروهای پس از Yaqoob انتصاب در ممکن است نشانه ای از شبه نظامیان تحت رهبری او ممکن است دیدن میدان جنگ به عنوان برنده بالا بردن اهرم خود در میز مذاکره.

"من می توانید ببینید که بسیاری از دلایل برای طالبان به فشار پاکت — شاید به عنوان یک تاکتیک مذاکره است اما به همان اندازه احتمال دارد به عنوان وسیله ای برای تست U. S محدودیت" گفت: Daniel Markey ارشد تحقیقات استاد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته. "تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد مانند آن را به عنوان برای خروج بدون توجه به آنچه. چرا چرخ ضامن دار تا خشونت برای دیدن آنچه که پیروزی های بیشتری را می توان به دست آورد ؟ "

جای تعجب مختلط نیز کنار رهبر ارشد طالبان امیر خان ايجاد مىكند از بین بردن او از مذاکره کمیته. دیده می شود به عنوان نزدیک به همسایه پاکستان حذف او می تواند در حد پاکستان نفوذ و حفاظت از موقعیت خود را با کابل است که عمیقا مشکوک شدند.

در حال حاضر معاون رئیس جنبش ناگهانی انتصاب پسر ملا محمد عمر به عنوان طالبان ارشد نظامی گزارش پرهای ژولیده در میان اعضای شورای رهبری که تا به حال بوده است نه مشورت. Yaqoob اما ملاقات با شورا و برنده بیش از مخالفان گفت: طالبان.

"Yaqoob انتصاب به نظر می رسد حداقل در بخشی از تلاش های ملا Akhundzada به ساحل تا نظارت از میدان جنگ عملیات در یک لحظه کلیدی ... به عنوان شورشیان سطح شیب دار تا خشونت خود را برای تقویت مذاکره موقعیت در آماده سازی به صورت بالقوه در مذاکرات صلح با دولت افغانستان گفت:" مایکل زندگی زیبا معاون مدیر آسیا برنامه در واشنگتن-بر اساس Wilson مرکز.

در هفته های اخیر, امید مطرح شده است که از ماه جولای شروع به مذاکرات حتی به عنوان طالبان و دولت کابل به نظر می رسد گرفتار در نسخه نهایی از زندانیان یک پیش شرط برای آغاز مذاکرات است. سازمان ملل متحد تا به حال ابراز امیدواری کرد این مذاکرات می تواند شروع این ماه است.

کشور شده اند تا پوشش برای میزبانی مذاکرات با آلمان به عنوان آخرین به قرار دادن در یک پیشنهاد و ترکیه, ایران, اندونزی, ژاپن و نروژ بنا به گزارش ها در میان ملل داوطلبانه. اما طالبان و دولت افغانستان و مقامات می گویند که در دور اول به احتمال زیاد برگزار می شود و در دوحه پایتخت قطر که در آن طالبان حفظ یک دفتر سیاسی.

به تازگی تقویت تیم مذاکره کننده شامل Abdul Hakeem طالبان را رئیس دادگستری و محرم از Akhunzada و همچنین مولوی Saqib بود که رئیس دادگستری در طول حکومت طالبان.

تحت ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله با طالبان — که در طول حکومت خود از افغانستان میزبانی القاعده ارشد اسامه بن لادن که او برنامه ریزی شده 9/11 حملات — متعهد شده اند به دیگر میزبان هیچ گروه های تروریستی. آنها همچنین تضمین می کنند که افغانستان را نمی توان به عنوان یک راه اندازی عرصه را برای آینده حملات علیه امریکا است.

در یک صدای جیر جیر این هفته خلیل زاد گفت: "پیشرفت بیشتری مورد نیاز است در مبارزه با تروریسم" بدون توضیح.

در این هفته وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo همچنین صحبت در مورد جنجال های اطراف کاخ سفید بیش از گزارش های از روسیه پول پرداخت افغان با شبه نظامیان — بنا به گزارش ها با لینک دادن به طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده.

"در بسیاری از روسیه رد پا وجود دارد روسیه سیستم های سلاح وجود دارد. ما را ساخته اند روشن به ما همتایان روسی است که ما باید به همکاری با یکدیگر برای به دست آوردن یک مطلب مستقل مستقل تر و صلح آمیز در افغانستان," او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده متی لی در واشنگتن کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط KATHY GANNON از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب