نینتندو ارائه شده است از یک محاکمه رایگان خود را تغییر سرویس آنلاین برای همه نینتندو سوئیچ صاحبان حتی اگر آنها به بازخرید قبل از محاکمه.

Nintendo of Europe باز است تا 7 روز محاکمه به تمام زمان غیر عضو ارائه دسترسی به reams اعم از كلاسيك NES و SNES بازی ها در این فرآیند است.

پارسه نیز قادر خواهد بود به بازی بازی های آنلاین رایگان در طول دوره آزمایشی در حالی که این شرکت به صورت دوره ای باعث می شود ویژه ارائه می دهد در دسترس کاربران است.

پس از هفته های پارسه نیاز به چنگال بیش از £3.49 برای یک ماه £6.99 برای سه ماه و £17.99 برای دوازده ماه به منظور حفظ دسترسی به مزایای مرتبط.

مرتبط: بهترین گزینه بازی ها, بازی نینتندو

که بسیار ارزان تر از سونی پلی استیشن پلاس و مایکروسافت در Xbox Live عرضه می کنند. اما آن دسته از علاقهمندان به بازی اینسو انسو جمع کردن به مراتب ارزش بیشتری از تعداد فعلی و اخیر-gen بازی ها و تخفیف های ارائه شده از طریق سیستم عامل مربوطه.

نینتندو ارائه شده است تا حد زیادی حمایت کردن از دسترسی به بازی ها از گذشته از جمله کسانی که پیشگامانه ماریو بازی ها و عناوین ما شاهد راه اندازی برای NES و SNES کلاس کنسول. بازی های جدید اضافه شده به پلت فرم در هر ماه است.

فعلی SNES ارائه شامل: سوپر ماریو, سوپر ماریو Kart افسانه از موبایل و کامپیوتر: لینک به گذشته Super Metroid, Star Fox F-صفر کربی را سرزمین رویا 3, سوپر پانچ کردن!!, شیطان تاج نفس از آتش فوق العاده Puyo Puyo 2 و بسیاری از مدرسه های دلخوشیها.

در ضمن اگر شما یک NES فن شما می توانید لذت بردن از زیر در حال حاضر: افسانه از موبایل و کامپیوتر دکتر خر کنگ Wario را جنگل Double Dragon II: انتقام سوپر ماریو Bros, کونگ فو قهرمانان و بسیاری دیگر.

این شرکت خواهد شد امیدوار است که گیمر ها شاید حوصله و با این مستندات را نمونه سوئیچ آنلاین و تصمیم آنها نمی تواند بدون آن زندگی می کنند رفتن به جلو. در حال حاضر این پیشنهاد را تنها به نظر می رسد در دسترس علاقهمندان به بازی در اروپا به دلیل نینتندو آمریکا نیست ذکر هر چیزی نشده است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de