تعلیق نظامی افتخارات ملی در گورستان تدفین ترکیبات از دست دادن خانواده

یک شیپور نواختن شیپور خاموشی اسلحه سلام و ارائه یک خورده پرچم آمریکا به عزاداری خانواده هستند نشانه از مراسم نظامی انجام شده روزانه برای جانبازان در سن دیگو دو گورستان ملی — قلعه Rosecrans و میرامار.

که تغییر در مارس زمانی که در پاسخ به COVID-19 گیر جانبازان امور ملی گورستان دولت به حالت تعلیق در چنین مراسم خروج خانواده ها بدون بسته شدن و محروم کردن برخی از جانبازان از گذشته خود را بخواهد.

آن مشکلات را علامت بارتلت از چولا ویستا. پدرش مرلین بارتلت بود و 25 سال در نیروی دریایی کهنه که فوت 8 مارس در سن 70 از آنچه خانواده او مظنون شد و عوارض ناشی از COVID-19.

“آنچه پدرم انجام داد این کشور — او سزاوار بهتر” گفت: علامت Bartlett که با برادر خود نیز خدمت در ارتش در بخش در خواست پدر خود را.

“او سزاوار کامل افتخارات نظامی” بارتلت گفت. “این احساس وجود یک جای خالی در آن وجود ندارد و بسته شدن.”

در مارس 23, ملی گورستان دولت به حالت تعلیق در مراسم دفن, اما اجازه داده تا 10 اعضای خانواده شاهد interments. در آوریل 15, اما, این قوانین اصلاح شد و خانواده ها خواسته شد به تماشای تدفین از خود “اتومبیل و یا جاده بسیار نزدیکی اتومبیل خود را.”

مفهوم تماشای یک تابوت آن را به عنوان کاهش به زمین از ماشین نمی نشینند و با کوین, نجار, نیروی هوایی کهنه زندگی در ال کاجون. نجار پدر لئونارد نجار بود و نیروی دریایی کهنه سرباز جنگ کره. او هفته اول مارس در سن 89.

“من نمی خواهم که به حافظه تاریخ و زمان آخرین من از پدرم” نجار گفت.

لئونارد نجار خدمت در هیئت مدیره این هواپیما حامل Oriskany و باکسر در 1950s و یکی از قدیمیترین مردان داوطلب خدمت سربازی به عنوان یک جت مکانیک گفت: پدر LaReatha نجار.

“او در زمان جت مدرسه به خانه ماندن طولانی,” او گفت:. “این که چگونه ما به پایان رسید تا در سن دیگو.”

لئونارد قبل بود در مرگ همسرش دوروتی در ماه اکتبر LaReatha نجار گفت. او به خاک سپرده شد در میرامار ملی گورستان.

“آنچه اتفاق افتاده است زمانی که ما از دست مامان در پایان اکتبر همه چیز رفت واقعا صاف,” او گفت:. “مادر شده است در میرامار و پدر فقط می خواستم به بقیه با او — با کمی شناخت است که او تا به حال در خدمت کشور خود.”

از دست دادن که جدی به رسمیت شناختن نیز محروم می سازد خانواده از تماشای یک ملت سپاسگزار تشخیص این جانبازان گفت: جی اندرسون دریایی سپاه جانباز و عضو پاتریوت گارد سواران. داوطلب سازمان و شرکت در مجالس ترحیم جانباز در خانواده’ درخواست.

“گاهی اوقات وجود دارد بیشتر از ما از وجود دارد در خانواده” اندرسون گفت: از آنجا که گاهی اوقات جانبازان عمر کسانی که نزدیک به آنها را.

اندرسون گفت: افتخارات ارائه شده در این مراسم دفن — مانند زمانی که گارد احترام حذف پرچم آمریکا را از تابوت برابر آن و ارائه آن به خانواده — به خانواده حس بسته شدن.

“من دیده ام شوهران و همسران و برادران … محکم آن خورده پرچم را به سینه خود را در لحظه آخر” او گفت:. “این است که خیلی خاص است. این زمانی است که ملت ایستاد و به رسمیت شناخته شده و قهرمان خود را برای خدمات خود را.”

در حال حاضر VA ارائه شده است خانواده ها گزینه ای برای به تعویق انداختن تدفین و یا با ادامه تدفین اما برگزاری یک مراسم یادبود در تاریخ بعد.

VA سخنگوی گفت: هر دو سن دیگو ملی گورستان می تواند رزومه اجازه می دهد سنتی مراسم به زودی.

“هر دو گورستان در حال توسعه به از سرگیری برنامه های بخواهيد و یادبود خدمات اما ما هیچ برنامه ریزی اطلاعیه ها در این زمان” جسیکا گفت: باکستر در لس آنجلس و سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

با توجه به باکستر و گورستان را به بازگشت به عملیات عادی زمانی که آنها می توانند به رعایت بهداشت محلی دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله زمانی که آنها می تواند اجازه می دهد در خطر جمعیت به حضور و زمانی که پرسنل نظامی در دسترس هستند به ارائه افتخارات نظامی.

تصمیم او به گورستان ملی دولت است.

تا زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است خانواده مانند نجاران و Bartletts صورت دو ناراحت کننده انتخاب — سازمان دیده بان تدفین از اتومبیل خود را و یا تاخیر دفن برای هفته ها.

نجاران در حال انتظار آنها گفت.

بارتلت گفت: پدرش به خاک سپرده خواهد شد در میرامار در مه 29 با خانواده از اتومبیل های خود را.

“ما بازدید میرامار و Rosecrans” بارتلت گفت. “یک نظامی خاکسپاری شد چیزی که او همیشه معتقد بود. او می خواست که من آن را سزاوار است.”

به هر خانواده گفت: آنها درک اهمیت حفاظت از مردم از COVID-19 اما امکانات رفاهی می تواند ساخته شده است. اندرسون موافقت کرد و گفت که دیگر قطعات از سن دیگو در حال بازگشایی.

“من دفاع از رفتن به کلیسا و یا سردخانه” اندرسون گفت: “اما اگر ما می توانیم چیزهای دیگر برای بازگشایی, ما می آمد تا با یک فرایند در چنین راهی است که خواهد بود مناسب با وقار و احترام مرحوم.”

این مقاله نوشته شده توسط اندرو دیر از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im