زیردریایی معمولا محل ایده آل برای بیماری به گسترش مدیریت برای حفظ COVID-19 در خلیج

این هیچ راز است که زیردریایی های خود را محدود چهارم مکان ایده آل برای بیماری گسترش یافته است.

در عین حال ایالات متحده زیردریایی نیروی است که کمی بیش از 24,000 اعضای موفق به حفظ رمان coronavirus در خلیج با یک عفونت نرخ کمتر از 0.5 درصد به نیروی فرمانده میلر ، Daryl Caudle.

در یک مصاحبه تلفنی در این هفته Caudle نسبت به موفقیت به عوامل مختلف. کسانی که عبارتند از: “فرهنگ انطباق” در میان submariners که آموزش دیده برای اجرا و عمل نیروی هسته ای گیاهان در دریا یک “تیم قوی اخلاق” از عدم تمایل به اجازه خدمه همکار پایین آوردن COVID-19 در هیئت مدیره و انطباق جوامع محلی مانند لندن کانتی که این ملوانان کار و زندگی می کنند.

در حالی که ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت شد بدترین مورد مثال از اینکه چگونه COVID-19 می تواند به سرعت دوره از طریق ملوانان روی عرشه یک کشتی زیر دریایی خدمه را تجربه نکرده وقوع چنین است.

به عنوان چهارشنبه, نیروی دریایی تا به حال 5,793 COVID-19 موارد پس از پنتاگون شروع به ردیابی این اطلاعات در ماه مارس است. داده است که شکسته نمی شود با نوع کشتی و یا نصب و راه اندازی.

نیروی دریایی طراحی و توسعه یک مجموعه ای از سیاست ها در ماه مارس که گذاشته چگونه آن را تست ملوانان تمیز کردن کشتی های خود را دسته غذا و آموزش و همچنین به عنوان زمانی که ملوانان خواهد بود نیاز به پوشیدن یک ماسک و نحوه جدا ملوان شد که بیمار روی یک زیردریایی — است که هدایت عملیات خود را از آنجا خواهد شد و برای آینده قابل پیش بینی.

فرماندهان نیروی دریایی آمادگی و توانایی برای قرار دادن در محل اقدامات سختگیرانه تر برای ملوانان آنها نظارت کند و اگر جامعه محلی که در آن آنها بر اساس شروع به دیدن یک افزایش در COVID-19 موارد است. موارد در حال افزایش در پایگاه های نظامی در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس, ایالات متحده است که شاهد افزایش نرخ ابتلا به عفونت.

قبل از سوار شدن یک زیر دریایی ملوانان در حال نمایش از جمله در نظر گرفتن استاندارد پرسشنامه سلامت و داشتن درجه حرارت خود را گرفته شده از طریق یک touchless دماسنج برای اطمینان از آنها بیمار نیست. هنگامی که در هیئت مدیره آنها باید از پوشیدن چهره و پوشش اگر آنها نمی تواند حفظ فاصله 6 فوت از یکدیگر Caudle گفت.

قبل از استقرار زیردریایی خدمه قرنطينه در هیئت مدیره این زیردریایی در حالی که آن گره خورده است تا اسکله-جانبی برای 14 روز. ملوانان در حال آزمایش برای COVID-19 در ابتدای دوره قرنطینه در هفت روز و در پایان 14 روز. تا زمانی که تمام خدمه تست منفی و هیچ کس برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم در پایان دوره قرنطینه این زیردریایی منتشر شده است به رفتن در به کارگیری است.

موشک بالستیک زیردریایی, دریا مبتنی بر پا هسته ای ایالات متحده سه گانه حمل coronavirus کیت های آزمایش و معرف و یا مواد شیمیایی مورد استفاده به عنوان یک تست متوسط, در هیئت مدیره, اما در غیر این صورت ملوانان تست شده در تجهیزات پزشکی.

نیروی دریایی شناسایی مکان های مختلف در تئاتر اروپا “که ما می تواند به جلو با اعتماد به نفس” Caudle گفت: به طور خاص ذکر روتا اسپانیا و Faslane, اسکاتلند. این محل شناخته شده به عنوان “پناهگاه امن” پورت که در آن ایالات متحده زیردریایی می تواند به جلو در تدارکات و ملوانان این فرصت را به صرف زمان در زمین های خشک.

در حالی که Caudle گفت: او در ابتدا نگران بود در ابتدا از همه گیر است که آن می تواند منجر به دیگر استقرار و زمان در دریا — دو سطح کشتی های نیروی دریایی به تازگی با پیشی گرفتن از رکورد برای اکثر روز متوالی در دریا که قبلا در مجموعه 160 روز — که نه معلوم بود در مورد زیردریایی نیروی.

حمله زیردریایی USS نیوپورت نیوز به تازگی به Norfolk, Va., از استقرار در آن شکست رکورد بیشترین روز متوالی در جریان — 137 — اما Caudle گفت: زمان طولانی در زیر آب نیست COVID-19-مربوط است. او گفت: این بیماری همه گیر است منجر به تاخیر به استقرار زیردریایی یا عملیات است.

“ایالات متحده زیردریایی نیروی همچنان برای دیدار با 100 درصد از تعهدات ما در سراسر جهان. من بسیار افتخار می کنم که” Caudle گفت.

این مقاله نوشته شده توسط جولیا برگمن از روز لندن خرده. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روز لندن خرده.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>