قابل توجه Shipbuilders در حال از دست دادن پوشش بهداشت و درمان در همه گیر

پورتلند مین — سهام در حال رشد در یک حمله علیه نیروی دریایی shipbuilder حمام آهن با این نسخهها کار در سطح جهانی همه گیر به عنوان شرکت ارائه بیمه بهداشت و درمان در حال اجرا است برای 4,300 shipbuilders که شغل خود را ترک کرده ام.

قابل توجه کارگران از Machinists اتحادیه محلی S6 خواهد بود مسئول برای خود بیمه موثر جمعه تنها چند روز پس از سه کارگر که carpooled هم تست مثبت برای coronavirus.

حداقل یکی از این سه کارگر که تست مثبت بوده است در اعتصاب خط در داخل اتحادیه سخنگوی گفت.

قابل توجه کارگران گفت: آنها مصمم به فشار و حتی با حمله به دهها هزار نفر از مردم باقی می ماند بیکار در ایالت مین و چند متحده گزارش فزاینده موارد COVID-19.

کارگران در حال اعتصاب بیش از انعقاد قرارداد دست دوم, کار, قوانین و ارشد در حالی که دستمزد و مزایای ثانویه نگرانی است. این شرکت نهایی پیشنهاد نام برای یک قرارداد سه ساله با پرداخت افزایش 3 ٪ در هر سال است.

“انتخاب بسیار ساده است. من تا به حال به اعتصاب. وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر گفت:” براد فارل که متاهل و دارای چهار فرزند و ترس subcontracting و ارشد تغییراتی می تواند نیروی او را از کار خود را در قلع فروشگاه.

کارگران به شدت رد کرد این شرکت قرارداد نهایی پیشنهاد و در ادامه اعتصاب 22 ژوئن. شده اند وجود دارد هیچ مذاکرات پس از آن. این شرکت تا به حال هیچ اظهار نظر فوری سه شنبه.

آخرین اعتصاب در سال 2000 55 روز به طول انجامید.

کارگران در حال آماده شدن برای مسافت های طولانی و به دنبال مشاغل دیگر و گزینه های مراقبت های بهداشتی. نگه داشتن بیمه درمانی از طریق به اصطلاح کبرا برنامه می تواند هزینه تا یک زن و شوهر از هزار دلار در ماه است. دیگران گفت: آنها را به سادگی به انجام کار بدون بیمه.

کلی Tori 58 سال های دریایی, برق تصمیم به چشم پوشی از خرید بیمه و پر فشار خون تجویز شنبه قبل از انقضا از شرکت بیمه.

“امیدوارم که شما به من از طریق تا زمانی که این تیم می تواند بازگشت به میز مذاکره و معامله” Tori گفت.

گوردون کمپبل 55 ساله sandblaster است پول خود را کنار بگذارند و او را پرداخت بیشتر به همسر خود را بیمه. “من فقط امیدوارم که هر دو طرف را با هم و سعی کنید برای حل این,” او گفت:.

داخل حمام, آهن کار می کند, یک شرکت تابعه از ویرجینیا مبتنی بر General Dynamics ارائه شده خوب طرح بیمه برای کارگران به این دلیل که اتحادیه مذاکره برای آن که بر ضرورت مبارزه برای یک قرارداد خوب گفت: اتحادیه سخنگوی تیم Suitter.

اعتصاب بزرگ مفاهیم نه فقط برای shipbuilder بلکه برای نیروی دریایی که می خواهد کشتی های جنگی تحویل داده می شود به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در یک زمان در حال رشد رقابت از روسیه و چین است.

داخل حمام, آهن این نسخهها کار میکند یکی از نیروی دریایی پنج تا از بزرگترین shipbuilders و یکی از تنها دو است که ناوشکن این یابو از ناوگان که به طور همزمان قادر به مبارزه با هواپیما, موشک, کشتی های جنگی و زیردریایی. برخی از آنها به موشک های بالستیک قابلیت دفاع.

کشتی سازی است که در حال حاضر حدود شش ماه در پشت برنامه, تا حدودی به دلیل همه گیر و آن را نیاز پیمانکاران فرعی برای کمک به عقب بر گردیم در برنامه, حمام آهن با این نسخهها کار رئیس جمهور خنجر لسکو گفته است.

اتحادیه مشخص است برخی از کارخانه کشتیسازی این طرح به عنوان یک تلاش برای شکستن این اتحادیه در حالی که این شرکت معتقد به آن نیاز دارد برای ساده کردن عملیات به قیمت های پایین تر به رقابتی باقی می ماند.

شرکت استخدام 1,800 کارگران در سال گذشته و استخدام یکی دیگر از 1000 سال جاری پس هیچ تلاش برای کوچک شدن نیروی کار این شرکت اعلام کرد. کشتی سازی در مورد استخدام 6,800 کارگران است.

همه گیر شده است به عنوان یک پس زمینه برای تنش بین اتحادیه و شرکت. تمام گفته یک و نیم دوجین کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت. سه بازیافت و بازگشت به کار; آخرین سه در حال دریافت مراقبت های پزشکی, مقامات گفت.

این مقاله در نوشته شده بود دیوید تیز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>