آب و هوای طوفانی را تهدید به تاخیر SpaceX 1 فضانورد راه اندازی

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — آب و هوای طوفانی است که تهدید به تاخیر SpaceX اولین فضانورد راه اندازی.

یک موشک SpaceX قرار است به انفجار خاموش بعد از ظهر چهارشنبه از مرکز فضایی کندی حمل یک اژدها با کپسول فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی. از آن خواهد شد اولین بار فضانوردان راه اندازی از فلوریدا در نه سال و برای اولین بار یک شرکت خصوصی است.

مدیر NASA commercial crew program, کتی Lueders گفت: همه چیز به خوبی در حال پیشرفت — حداقل بر روی زمین است.

“در حال حاضر تنها چیزی که ما باید انجام دهیم این است به شکل از چگونه به کنترل آب و هوا,” او گفت: دوشنبه شب به عنوان باران ادامه داد: به خیس این منطقه است. “ما در حال ادامه برای هوشیار و مراقب باشید و مطمئن شوید که ما انجام این کار درست است.”

پیش بینی قرار داده و شانس قابل قبول راه اندازی آب و هوا در 40٪. اما آن را شامل نمی شود شرایط را تمام راه را تا ایالات متحده و سواحل کانادا و در سراسر دریا به ایرلند — یک مخلوط پیچیده از اندازه گیری های منحصر به فرد به اژدها خدمه کپسول.

اژدها اضطراری فرار سیستم می تواند ضربه در صورت لزوم تمام راه را به مدار. اگر که اتفاق می افتد, کپسول نیاز نسبتا آرام باد و دریا است که در آن به چلپ چلوپ کردن.

SpaceX باید حداقل دو recovery کشتی های مستقر کردن فلوریدا و ناسا را دو نظامی در یمن آماده خود را به پرواز. اضافی هواپیما خواهد بود مستقر در نیویورک و انگلستان برای کمک به با پتانسیل نجات آب با توجه به Lueders.

هانس Koenigsmann معاون رئیس جمهور برای SpaceX گفت: راه اندازی کنترل تیم را در ترکیب جهانی آب و هوا الگوها و مدل برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر به راه اندازی.

“اگر آب و خدایان در حال کار با ما,” او گفت: پرتاب خواهد رخ می دهد در 4:33 p. m. SpaceX یک تقسیم دوم راه اندازی پنجره.

خبر خوب این است که آب و هوای گرمسیری به رهبری نسبت کیپ کاناورال باید رفته در یک روز زن و شوهر با شرایط نیز بهبود تا شرقی در هفته بعد.

اگر SpaceX نمی کند راه اندازی چهار بعدی آن تلاش خواهد بود شنبه ،

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

این مقاله در نوشته شده بود توسط مارسیا دونن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im