Square Enix می خواهد به انتشار قسمت بعدی فاینال فانتزی 7 بازسازی “ASAP”

صحبت کردن در فاینال فانتزی 7 بازسازی Ultimania کتاب (از طریق توییتر) که به تازگی منتشر شده در ژاپن شرکت Square Enix تا بر گسترش توسعه JRPG حماسه.

جنجال زیادی را احاطه کرده تصمیم به انتشار این مدتها در انتظار بازسازی در قالب چند قسمت یک فرمت است که هنوز هم نمی نشستن به خوبی با برخی از طرفداران.

در حال حاضر بخش اول است و ما باید یک ایده چگونه آن را گسترش می دهد بر اصلی روایت در بسیاری از راه های جذاب آن می شود بسیار آسان تر برای فرو برد.

بازی مدیر Tetsuya Nomura در حال حاضر صحبت در مورد توسعه بازی و چگونه آنها ممکن است در نهایت مقابله با بخش های باقی مانده. در حالی که ما نمی خواهد از بین بردن پایان در اینجا ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید که در آن Nomura و شرکت را روایت بعدی.

“اگر ما تقسیم داستان به بخش های بزرگی از آن شما را طولانی تر کند. اگر ما آن را تقسیم به بیشتر بخش های کوچکتر و سپس توسعه آن سریع تر خواهد بود. من امیدوارم که برای انتشار یک بعدی ASAP” Nomura توضیح داد.

مرتبط: بهترین بازی PS4

تولید کننده Yoshinori Kitase همچنین, سازیاموسیقی زنگی, در, درخشان, نور چگونه بسیاری از قسمت ما می توانیم انتظار رفتن به جلو. معلوم است که تصمیم گیری را دقیقا نمی ساخته شده است.

“ما باید یک ایده کلی از چگونگی داستان بازی خواهد کرد اما ما نیست تصمیم دقیقا [چگونه بسیاری از قطعات] و نه می تواند ما را تایید هر چیزی. وجود حدس و گمان که آن را به سه بخش, اما ما در حال انجام همه چیز یک گام در یک زمان.”

پس رمز و راز عمیق تر. ما نمی شی به کوچکتر نوشته اگر آنها را موثر تر از گفتن و گسترش بر داستان اصلی. اگر شما نگاهی به نقشه جهان, سفر به حساب باقی مانده روایت می تواند احتمال دارد گفته شود در یک بازه زمانی کوچکتر.

ما می توانید ببینید فاینال فانتزی 7 بازسازی اتخاذ باز جهان مناطق به شیوه ای مشابه به Final Fantasy 15 به عنوان یکی منسجم خشکی. وجود دارد مقدار زیادی از داستان های چپ را بگویید و آن باقی مانده است دیده می شود چه مقدار از آن را متفاوت از نسخه اصلی. تا زمانی که تمام ضربه, ضربه, ما برای هر چیزی.

فاینال فانتزی 7 بازسازی در حال حاضر در دسترس به طور انحصاری بر روی PS4. شما می توانید خواندن بررسی کامل ما در اینجا و یا خواندن در مورد اینکه چرا ما فکر می کنیم اپیزودیک رویکرد حق تصمیم گیری برای چنین پروژه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر