عمده طرح جزئیات در مورد آخرین ما 2 پدید آمده آنلاین زیر آن نامعلوم تاخیر به دلیل Covid-19 pandemic, بنابراین بازیکنان باید بسیار مراقب باشید از اخلال گران.

نشت پدید آمده در اینترنت در اوایل هفته گذشته ظاهر می شود برای جلوگیری از یک تستر QA کار از خانه که ظاهرا تا به حال پرداخت شده است توسط سونی یا سگ شیطان. هیچ یک از این تایید شده است بنابراین منبع اطلاعات با یک دانه نمک است.

آنچه به بیرون درز شد اما به نظر می رسد کاملا مشروع است. ویژگی های آن نزدیک به کامل ساخت بازی با محتوا مانند فصل انتخاب ناتمام چند نفره کد و همه cutscene ها فاسد, با کوچک بودن چپ به تخیل در نظر بازی است.

سونی در حال کار به حذف عمده اخلال گران از اینترنت داشتن فسخ اصلی کانال یوتیوب و از بین بردن ویدئوها از کسانی که در آن همه چیز شده اند reuploaded.

مرتبط با: آینده بازی PS4

متاسفانه هنگامی که چیزی است که گسترش آنلاین آن را تقریبا غیر ممکن است برای خلاص شدن از آن, بنابراین اگر شما امیدوار به باقی می ماند دست نخورده ما قطع برخی موضوعات در رسانه های اجتماعی از آنجایی که ما در حال حاضر دیده می شود یک دسته از جزئیات این طرح انجام دور.

The Last of Us 2 در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی در مه 29, اما به تعویق افتاد با توجه به لجستيک مسائل مربوط به Covid-19 بیماری همه گیر. سونی و سگ شیطان گفت: آنها در یک موقعیت برای ارائه عرضه جهانی زندگی می کند که تا چه بازیکنان انتظار دارند.

در حال حاضر تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست اگر چه ما تصور Joel و Ellie آخرین ماجراجویی خواهد رسید قبل از راه اندازی از PS5 در غیر این صورت سونی خطرات muddying آب با خود PS4 منحصر به فرد swansong. ما مطمئن شوید که به این به روز رسانی این داستان اگر سونی در پاسخ به بهمن نشت.

با توجه به گسترش ما تصور آن را نیاز به خطاب در برخی از نقطه. در حال حاضر برای بررسی از ما The Last of Us 2 hub برای همه آخرین اخبار و اطلاعات.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im