تاکتیک های خاص نیروی هوایی کسب 90 جایزه برای مبارزه با گروه های تروریستی در سراسر جهان

این مقاله توسط دیوید Roza در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

اعضای نیروی هوایی را 21st تاکتیک های خاص اسکادران به دست آورده بیش از 90 جایزه برای اقدامات علیه افراطی سازمان در استقرار به کشورها در سراسر خاورمیانه و آفریقا در سال 2019.

“من می خواهم برای گفتن تبریک روز یک کار خوب انجام داد.” Col Randall, Harvey فرمانده سابق 21st تاکتیک های خاص اسکادران در مراسم اهدای جایزه در اسکادران های پایه در زمینه پاپ کارولینای شمالی در جولای 24. “با تشکر از شما برای بودن مردان و زنان در عمل است.”

برای غافل ویژه تاکتیک های نیروی هوایی ادغام هوا و زمین قدرت برای فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده. آنها همه چیز را از راه اندازی خاک airstrips در وسط هیچ جا مستقیم حملات هوایی و airdrops نجات سربازان مجروح و حتی انجام عمل جراحی در سمت راست میدان جنگ.

از هوانوردان لیست جوایز و اعمال قهرمانانه در سال 2019 طولانی است بنابراین در اینجا این است که چگونه آنها را شکستن با اعداد و عملیات:

عملیات آزادی نگهبان

در آمریکا در ادامه تلاش برای ریشه کن کردن افراط گرایان و ساخت متحدان در افغانستان تاکتیک های خاص در نیروی هوایی خدمت کرده است به عنوان “اصلی تاکتیکی برنامه ریزان برای نفوذ exfiltration آتش سوزی و همچنین هوش نظارت و شناسایی taskings در اجرای 241 مستقیم-اکشن حملات طول به خصوص ‘جنبشی زمستان, مبارزه نجومی,’ نیروی هوایی نوشت: در آزادی مطبوعات.

در آن زمان نیروی هوایی:

 • درگیر در 235 درگیری با طالبان و داعش-K مبارزان
 • کنترل 4,985 هواپیما
 • که انجام شده بیش از 622 هوائی
 • 235 که در ‘خطر محدوده نزدیک است.’
 • “حذف بیش از 1,880 پرسنل دشمن از میدان جنگ” هر چند مشخص نیست که آیا این بدان معناست که اسیر کشته و زخمی و یا هر سه.
 • به دست آورده 12 مدال ستاره برنز
 • و 4 مدال برنز ستاره با شجاعت

سربازان مستقر در افغانستان نیز ساخته شده در تاریخ به تنهایی تامین امنیت, ایجاد, کنترل و فرماندهی یک ماموریت پشتیبانی سایت در 96 ساعت ماموریت نیروی هوایی نوشت.

عملیات ذاتی حل و فصل

در شش سال ماموریت برای از بین بردن گروه دولت اسلامی در عراق و سوریه تاکتیک های خاص نیروی هوایی:

 • کنترل پشتیبانی آتش
 • مشغول به کار در 190 مشترک و ائتلاف ماموریت
 • ارائه مواد غذایی و لوازم به بیش از 40 ، 000 پناهندگان
 • به دست آورده و سه مدال برنز ستاره و چندین نیروی هوایی و ارتش تقدیر مدال

غرب و شرق آفریقا

ویژه تاکتیک های نیروی هوایی در این مناطق تاسیس همکاری های جدید با محلی ارتش به ادغام airpower با زمین تاکتیک که “همه چیز هیچ دیگر [عملیات ویژه نیروی] می توانید انجام دهید وجود دارد خارج وجود دارد” هاروی گفت.

تلاش های خود را راه اندازی هوا-به-زمین یکپارچه سازی برنامه های آموزشی برای ارتش کنیا که بهبود تاکتیک های خود را در مبارزه با الشباب هاروی اضافه شده است.

معمولا تاکتیک های خاص سربازان فرض “آرام و حرفه ای” نگرش هاروی گفت: اما از آن زمان به ایجاد یک استثنا.

“بسیاری از شما می توانید به جای دریافت یک دکوراسیون در تیم خود اتاق و دفتر خود و یا در خانه شاید و نه در مکان عمومی,, اما, این مهم است,” او گفت:. “این مهم است را برای شما دلیل این که شما نیاز به درک که ما می دانیم آنچه شما و آنچه شما قربانی. این مهم است که خانواده خود را از آنجا که آنها نیاز به دانستن داستان های خود را. این مهم است که آمریکایی ها در خارج وجود دارد به دانستن آنچه که دیگر آمریکایی ها انجام می دهند از طرف آنها. در نهایت این مهم است برای کسانی که قبل از ما آمده اند و کسانی که دیگر با ما نیست. ما آن را مدیون به اینجا و بود ایستاده قوی است.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

چه باید نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا انتظار می رود اگر جو بایدن انتخاب رئيس جمهور ؟

کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد آماده به رها کردن داغترین diss track 2020

آریزونا گارد ملی سرباز می میرد پس از سقوط در طول تست تناسب اندام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر