فضا نیروی انتخاب بیش از 2400 سربازان برای پیوستن به این سرویس جدید

ایالات متحده در فضا نیروی انتخاب شده است برای اولین بار فعال وظیفه نیروی هوایی برای انتقال به سرویس جدید است.

آن را پنج شنبه اعلام کرد که آن را انتخاب کرده است 2,410 فتح کرد گرفته شد اعضا در عملیات فضایی (13S) و سیستم های فضایی در عملیات (1C6) زمینه های حرفه ای خواهد شد که شروع به انتقال سپتامبر. 1.

جزئیات بعدی: ما پشت فرانسه در مناقشه با ترکیه بیش از کشتی های جنگی

“این یک بازی هیجان انگیز و تاریخی هم برای این فضا اپراتورها خواهد شد که برخی از اولین اعضا برای پیوستن به فضا نیروی داد.” ژنرال دیوید “DT” تامپسون, فضا, نیروی, معاون فرمانده, در یک نسخه. “هر یک از آنها دارای یک مسئولیت مهم به کمک ایده های جسورانه برای شکل دادن به فضا زور به یک قرن 21 است.”

مقامات گفت: در ماه ژوئن که حدود 8,500 فعال وظیفه نیروی هوایی در سراسر 13 افسر واجد شرایط و داوطلب خدمت سربازی حرفه ای زمینه امضا کرده بود به حرکت به طور دائم به وزارت دفاع ششم شاخه نظامی است که بخشی از این گروه از نیروی هوایی. شاخه ای که امضا شد به وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 20, 2019 در حال حاضر عامل با کمک 16,000 سربازان و غیرنظامیان مفصل به طور موقت از آنچه بود که قبلا به عنوان شناخته شده نیروی هوایی فرماندهی فضایی.

مقامات گفته اند که حدود 6000 نفر از کسانی که به طور موقت پرسنل ارائه خواهد شد این فرصت را به طور رسمی انتقال به فضای نیرو تا پایان سال.

این سرویس در حال حاضر تنها 88 عضو دارد. آنها عبارتند از ژنرال جان “جی” ریموند رئیس عملیات فضایی و فضایی آمریکا فرمان; ارشد کارشناسی ارشد Sgt. راجر Towberman های ارشد مشاور فضای زور و فرمان رهبر ارشد از فضای فرمان; و 86 جدید lieutenants که فارغ التحصیل از ایالات متحده و آکادمی نیروی هوایی در ماه آوریل است.

نیروی هوایی زد یک برنامه کاربردی است. مقامات گفته اند که وجود خواهد داشت ویندوز برای دیگر اعضای خدمات — از جمله کسانی که در ارتش و نیروی دریایی — به درخواست و پیوستن به اما خبری از محدود اینتر-خدمات نقل و انتقال نخواهد بود اعلام کرد قبل از اینکه در سال آینده. هر ارتش و پرسنل نیروی دریایی انتخاب شده به حرکت نمی خواهد انجام این کار تا زمانی که مالی سال 2022-23 با توجه به انتشار.

این 13S و 1C6 زمینه های حرفه ای در نظر گرفته “آلی فضا تخصص” مقامات روز پنجشنبه گفت. کسانی که انتخاب کرده اند به زودی دریافت پیام از طریق MyPers سایت در گام های بعدی را برای کمیسیون و یا نام نویسی به فضا نیروی.

“در حالی که بیشتر کاربران خواهد شد و اجرای خود را در نقل و انتقالات حدود هفت. 1 برخی از اعضای انتظار های مختلف اداری و فرآیندهای مانند یک دستور ارتقاء هیئت مدیره انتقال را در تاریخ بعد زمانی که این اقدامات در حال تکمیل” انتشار متحده است. “تعداد واقعی اعضای که کامل نقل و انتقالات ممکن است کمی متفاوت از این تعداد تایید شده برای انتقال به عنوان اعضای این تصمیم شخصی خود را بر اساس فردی و خانوادگی و شرایطی که در آن زمان.”

این سربازان که در 8,500 شخص استخر شامل داوطلبان از تخصص است که مشترک به هر دو هوا و فضا مشاغل مانند هوش (14N) فضای مجازی عملیات (17X) رشدی, مهندس (62E) کسب manager (63A) عملیات اطلاعاتی (1N0), geospatial هوش (1N1) و سیگنال های اطلاعاتی (1N2), فیوژن تحلیلگر (1N4) هدف تحلیلگر (1N8) فضای مجازی پشتیبانی (3D0) و سیستم های مشتری (3D1).

برای داوطلبان در این مشترک در زمینه های حرفه ای انتقال تابلوهای برنامه ریزی خواهد شد در ماه های آینده اولیه نقل و انتقالات ابتدا در ماه فوریه 2021.

باید سربازان در آلی فضا زمینه ذهن خود را تغییر دهید و یا کاهش انتقال نیروی هوایی با آنها کار می کنند به درخواست برای انتقال به یک شغل جدید زمینه حرکت به رزرو و یا درخواست برای جدایی بازنشستگی یا خدمات است که قبلا گفتم. این اعضا باید انتظار یک اطلاع رسانی در MyPers اواخر این ماه با توجه به انتشار.

“در این میان کسانی که اعضای باقی خواهد ماند در نیروی هوایی و ممکن است با تعیین وظایف در فضا نیروی” آن می افزاید. “در پایان دوره گذار انتظار می رود مدتی در سال 2022 آلی فضا تخصص حذف خواهد شد از نیروی هوایی موجودی و تکالیف در آن ماموریت مناطق دیگر خواهد بود یک گزینه برای نیروی هوایی اعضای.”

Guardsmen و ذخیره که در حال حاضر در حال اجرای ماموریت های فضایی و در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با فضا و نیروی خود ادامه خواهد داد و حمایت از آن را; مقامات وزن چگونه به بهترین ترکیب آنها را. یک فضای نیروی ذخیره جزء است که هنوز هم در نظر گرفته می شود.

در ماه ژوئن فضای نیرو اعلام کرد چگونه پرسنل خود را سازماندهی خواهد شد به اسکادران سطح.

این سرویس را به کار گیرند با سه اولیه زمینه دستورات: فضا فرماندهی عملیات (SpOC) که به حمایت از فرماندهان مبارز با فضا و نیروی پرسنل و قابلیت های فضا سیستم فرمان (SSC) که به دست آوردن فضا سیستم از صنعت و فضای آموزشی و آمادگی فرمان (تهران STARCOM) خواهد بود که مسئول فضای آموزش حرفه ای با توجه به جداگانه انتشار.

در نیروی هوایی وابسته به آن مقر اصلی فرماندهی است که پس از آن تشکیل شده از یک شماره نیروی هوایی, بال, گروهی, اسکادران و پرواز است.

فضا نیروی مقایسه خواهد شد که تنها سه رده های فرماندهی: در این زمینه دستورات دلتا و اسکادران, مقامات گفت.

دیگر در انتظار فضای زور گیری شامل یکنواخت به روز رسانی نشان و طراحی لوگو. مقامات همچنین تصمیم گیری برای تماس با اعضای آن است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>