کره جنوبی تظاهرات مرز تیراندازی آن را می گوید کره شمالی آغاز شده

سئول کره جنوبی — کره جنوبی روز دوشنبه گفت: این اعتراض به کره شمالی بیش از تبادل آتش در داخل خود به شدت غنی شده مرز است که در آن می گوید: شمال آغاز شده است.

کره جنوبی گفت: چندین گلوله شلیک شده از کره شمالی ضربه یکی از خط مقدم آن گارد پست در روز یکشنبه قبل از کره جنوبی نیروهای اخراج 20 دور از اخطار عکس در پاسخ. این اولین تیراندازی در داخل منطقه غیرنظامی در حدود 2 و نیم سال, اما وجود دارد هیچ شناخته شده تلفات در هر دو طرف با توجه به کره جنوبی مقامات دفاعی.

سخنگوی وزارت دفاع Choi Hyun-soo به خبرنگاران گفت: روز شنبه که کره جنوبی ارسال یک پیام قوی اعتراض و خواست کره شمالی به توضیح تیراندازی و جلوگیری از حوادث مشابه. چوی گفت: کره شمالی نیست در پاسخ به پیام.

مرتبط با: کره شمالی و کره جنوبی تبادل تیراندازی در مرز: سئول

248 کیلومتر (155 مایل)-طولانی منطقه غیرنظامی bisects شبه جزیره کره و محافظت معادن خاردار و نرده ها و نیروهای نظامی در هر دو طرف. آن تشکیل شد به عنوان یک بافر پس از پایان جنگ کره و رسمی است که به طور مشترک نظارت توسط کره شمالی و آمریکا-چراغ U. N. فرمان.

U. N. فرماندهی گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را بررسی اگر وجود دارد تخطی از آتش بس به پایان رسید که در جنگ کره. کره جنوبی نظامی سخنگوی Kim Joon Rak کاهش یافته است به نظر U. N. دستور بررسی است.

تیراندازی ارز اتفاق افتاد دو روز پس از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده ظاهر عمومی به پایان رسید که در سه هفته نبود که باعث شدید شایعات در مورد سلامت خود را. آن را نیز آمد در میان بست ایالات متحده تلاش های دیپلماتیک برای خلاص شدن از شر کره شمالی سلاح های هسته ای.

کره جنوبی نظامی گفت: یک تجزیه و تحلیل مقدماتی نشان داد کره شمالی شلیک شد و احتمالا یک محاسبه تحریک. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo نیز گفت: اعتقاد بر این بود که کره شمالی شلیک شد و نه عمدی.

برخی از ناظران شک این اتفاقی بود و گفت: کره شمالی می تواند طرح بیشتر تحریک سعی کنید به چنگ دیپلماتیک سازش است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: دیدار با جدید Lieutenants پیوستن به ما فضا نیروی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>