چند هفته اول تابستان با شکوه: تمام بعد از ظهر به صرف خارج در پارک و یا در استخر سرد برش هندوانه و گوجه فرنگی ساندویچ و نوشیدنی سرد هرگز دور; کرم شب تاب-بهمراه رگه ساعت گرگ و میش ساخته شده برای ازدحام در اطراف آتش اردو پیش بینی تمام این فصل فرصت (و s’mores); همانند سند چشم انداز برای دوچرخه سفر و سفرهای جاده ای و ماجراهای که امدن; علاقه پیش بینی برای همه بستنی مخروط به حال آنها قبل از ذوب شدن تمام آفتاب سوختگی به آرامی با صبر و کرم.

اما پس از آن ماه های ژوئیه و اوت به ناچار در اطراف رول و دلپذیر چسبندگي تبدیل, خوب, ناخوشایند. در آن روز سگ داغ ضخیم هوا به نظر می رسد برای ایستادن هنوز هم مهم نیست که جهت باد. پخت و پز—اجازه دهید به تنهایی mustering کردن اشتها!—یک انرژی-کاهش عرق القا کارهای عادی و روزمره. آژیر آهنگ ترد سرد پاییز خواند. برای همه آن روزها در سوپ وجود دارد.

به طور جدی! سوپ مناسب فصل تابستان مواد غذایی است. آن را انعطاف پذیری اطمینان را در هر یک از تولید رسیده bopping در اطراف در آشپزخانه خود را. این می تواند به جلو در بزرگ دسته در یک قابلمه (یا مخلوط کن!), و ladled برای هفته ها در پایان. آن می تواند انحراف سرد یا گرم و عقل آن را به عنوان ممکن است گرما را در واقع شما سرد در اکثر بیحال شدن, جهنمی درجه حرارت. بیشتر سوپ را گرم و نرم و راحتی…و آسمان می داند که در این تابستان به خصوص همه ما می تواند استفاده از یک بیت بیشتر از آن است.

در اینجا 23 دستور العمل سوپ—هر دو سرد و گرم—که جشن فضل از تابستان است. ممکن است شما slurp مبارک.

از فروشگاه ما

1. آووکادو سبز و سیب سوپ گاسپاچو

سوپ گاسپاچو کلاسیک کرایه تابستان; شما ممکن است برای دیدن آن را با گوجه فرنگی و خیار و فلفل دلمه اما می توانید آن را در بسیاری از دیگر سبزی (و میوه!). ترد سیب سبز و کرم آووکادو, به عنوان مثال.

2. سبز سوپ گاسپاچو با فلفل قرمز, زیره سبز, میگو

شاداب میگو تند تاپ ترش-گیاهی سرد سوپ ساخته شده با گشنیز و tomatillos. همه چیز می آید با هم در حدود پنج دقیقه بیش از حد و جلوگیری از اجاق گاز در دسترس نباشد (گریل میگو به عنوان دستور العمل نشان می دهد و یا سعی کنید پختن آن را برای چند دقیقه تا آن را تبدیل به رنگ صورتی).

3. سوپ گاسپاچو سفید با طالبی

لوکس blanched بادام آبدار طالبی مکعب های نان و سالم پور از شری سرکه گرد هم می آیند برای یک سالاد اما برای—منتظر—جدید خود را-تابستان مورد علاقه سوپ.

4. هندوانه سوپ گاسپاچو با پنیر فتا و نعناع

یکی دیگر از کلاسیک سالاد-تبدیل-سوپ حرکت می کند. طراوت هندوانه پوره inflected با لکه های روشن از نعناع می شود, شور, نیش و تعداد زیادی از بافتنی علاقه از بین فتا پراکنده شده در بالا.

5. سرد مارچوبه, ماست, سوپ

این یکی را امتحان کنید در چند هفته اول تابستان هنگامی که فنری مارچوبه است که هنوز هم در دسترس است. ترکیب لطیف و معطر مارچوبه با کاراملی, تره فرنگی می رسد تند ماست و یک چیزی که بسرعت انجام DIY سهام (فقط آب را با نمک و فلفل که کاملا شمارش!), و لذت بردن از سوپ گرم و یا سرد است.

6. Salmorejo (سرد اسپانیایی, سوپ گوجه فرنگی با Serrano ژامبون)

رسیده شیرین گوجه فرنگی تازه canoodle با شور-درمان Serrano هام نرم و لذیذ نان سفید و خامه و تخم مرغ آب پز سخت. آن را به ارزش آن را انتخاب کنید تا خوب روغن زیتون و گوجه فرنگی شما می توانید پیدا کنید.

7. سرد سوپ ذرت با ریحان-روغن فلفل قرمز

شیرین ذرت و بیکن دودی و کمی از پیاز را با هم مخلوط برای تمیز رضایت سوپ است که چیزی برای مخفی کردن در پشت—به جز روشن-سبز روغن ریحان که شما می توانید شناور در بالای آن است.

8. دکتر Zhivago نوعی ابگوشت سبزی دار روسی

شما ممکن است فکر می کنم از چغندر به عنوان یک زمستان اما نوعی ابگوشت سبزی دار روسی است یک استثنای قابل توجه: خاکی شوید-با رایحه ای ملایم سوپ فقط التماس به خدمت سرد با یک چرخش از خامه ترش و یک آبپاش از طراوت تکه خیار فارسی.

9. ماست با سوپ خیار و گردو (Tarator)

ماست برای tang گردو و نان کشور برای بدن, سیر برای مزه رنده شده خیار برای رطوبت و روشنایی—این سوپ به آن همه است.

10. کدو و بادام و نعنا سوپ با لمونی عدس

زرق و برق دار, رنگ پریده رنگ سبز به تنهایی باعث می شود آن را به ارزش شلاق تا این سوپ آمار—است که تا زمانی که شما دریافت یک طعم و مزه خود را تازه و شگفت انگیز-پر جنب و جوش-nuttiness. دو دسته ای از ترد لمونی عدس بیش از حد به عنوان شما می خواهید برای قرار دادن آنها را در فقط در مورد هر سالاد و سوپ می خورید.

11. سرد گوجه فرنگی, هلو, سوپ

هیچ چیز در تابستان مانند گوجه فرنگی و هلو. در این سوپ بی نظیر ترکیب می شود به آرامی برداشته تا کمی آویشن و فلفل. یک چرخش از کرم به پایان مهر و موم معامله.

12. ترخون لیمو تابستان سوپ کدو

با آن شاد رنگ زرد و رازیانه-y ترخون بوی, این سوپ برای فصل تابستان است. شما می توانید آن را گرم و یا سرد و اضافه کردن یا ترک کردن لبنی. تنها چیزی که نمی اختیاری است و بیشتر ترخون و ظرافت پیاز-y پیازچه در بالا. (خوب آنها در حال از لحاظ فنی اختیاری اما ما نمی توصیه آنها را ترک کردن.)

13. خشکیده تازه ساردین و سوپ گوجه فرنگی

ما در سوپ گوجه فرنگی زمین اما این بار اواخر تابستان edition. خشکیده ساردین و شور کیپر بالای خامه و گوجه فرنگی تازه-و-رازیانه-سوپ تخت را خوش مدیترانه پرنیان به ظرف.

14. یونانی و لیمو سوپ—Avgolemono

لیمو به ارمغان می آورد طراوت و سبکی هر جا که می رود مانند این ابریشمی زرده تخم مرغ و orzo بر اساس سوپ. P. S.: این دستور بدون نیاز به سفت (شما می توانید اشک گیاهان برای چاشنی زدن!) و طول می کشد حدود 20 دقیقه به شلاق تا.

15. تابستان آبگوشت ذرت

آبگوشت ذرت تابستان است و این را—مربوط با دودی poblano فلفل و بیکن—ملحق خواهد شد به طور منظم خود را ترکیب. آن طعم و حتی بهتر است به عنوان طعم ممزوج بنابراین آیا به نفع خودتان و دسته ای بزرگ از روز جمعه به لذت بردن از تمام هفته.

16. سوپ ذرت با توفو Larb

یکی دیگر از چرخش در سوپ ذرت, این بار با یک zingy زنجبیلی پایه و شیرین-تند توفو larb در بالا. مجموعهای از گیاهان آهک و شیلی در بالا فقط بلیط.

17. یک فندک اسفناج & پارمسان و تخم مرغ سوپ قطره

تخم مرغ سوپ قطره نیاز به تنها چند دقیقه از پخت و پز در این مورد 10—و شما چیزی تغذیه و عمیقا خوش طعم و در عین حال نور است. کودک با برگ اسفناج و شور پارمسان شما برخی از سبزی و pizzaz.

18. زعفران و زردچوبه ذرت تابستان سوپ

تابستان کدو و ذرت و زعفران و بی پروا زردچوبه به صورت پایه از این ظریف به آرامی شیرین سوپ. ترکیبی از رایحه گشنیز-هالاپینیو-سس بخارا می شود مقداری در بالا برای استعداد اضافه شده; ما به شما تضمین می خواهید به نگه داشتن اضافی در دست به پپ تا بقیه عمر خود را در شام.

19. سبز شیلی و مرغ و سوپ Posole

در کنار هم قرار سبز تند chiles, tangy tomatillos مناقصه hominy و آبدار مرغ خرد شده و شما چه می کنید ؟ نهایی عرق-the-گرما-سکته مغزی-خارج-از-شما غذا.

20. هالاپینیو سوپ ذرت با خشکیده حلزون اسکالوپ

Uplevel مزه ذرت و هالاپینیو سوپ با اذوقه و نوشابه خشکیده حلزون اسکالوپ; زندگی در سعادت برای بقیه از تابستان است. (نکته: اگر شما یک مقدار زیادی از خوب ذرت را در دست خود را یک سه گانه دسته ای اجازه دهید آن را کاملا خنک و یخ در ظروف مهر و موم شده تا اعماق زمستان.)

21. کبابی, گوجه فرنگی, شلاق Burrata و روغن ریحان سوپ

اومامی غنی از فوق العاده-دارای مزه تند کبابی, گوجه فرنگی خوش آمدید خامه آمار شیری burrata و صدای خش خش کردن از ریحان تازه و روغن. سخت ترین بخش خواهد بود پوست و بذر پوند از رم گوجه فرنگی نیاز شما را برای این دستور غذا قرار داده اما در یک پادکست خوب به نوبه خود تا طرفداران خود را به بالاترین تنظیمات و نقطه آن را به طور مستقیم در خود را به عنوان شما کار می کنند.

22. آب نارگیل ABC سوپ

ساخت سوپ هر دو مرطوب کننده و فوق العاده متنوع آب نارگیل نیاز نمی شود تنزل به خود کیسه ورزشگاه دیگر هیچ. هر سبزی را با این سوپ پایه, اما, تابستان, گوجه فرنگی, هویج, سیب زمینی و پیاز ما رفتن-tos.

23. Succotash وماکارونی با خردل سبز و Miso پستو

Succotash یک تابستان گیره اما آن را به یک وعده غذایی اصلی ما در حال تبدیل آن به یک slurpable سوپ. پرش نیست خردل سبز پستو به عنوان آن livens همه چیز.


چه سوپ آیا دوست دارید در تابستان ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de