Succulents مرگ ؟ 8 مشکلات احتمالی و رفع | باب ویلا

بازگشت این ویژه کم-تعمیر و نگهداری گیاهان به اوج سلامت, با این نکات و درمان است.

Why Are My Succulents Dying? Solved!

عکس: istockphoto.com

س: من فکر کردم من می خواهم در نهایت در بر داشت یک گیاه من نمی تواند کشتن اما مجموعه کوچک از succulents من مرتب در اتاق نشیمن من به دنبال بسیار رنجور با برگ در حال سقوط کردن. چه هستم من انجام اشتباه—و می توانم آنها را به بازگشت به زندگی ؟

یک: خوش تیپ هاردی succulents (از جمله cacti که تیغ به جای برگ) بومی سخت و خشک آب و هوای. آنها شناخته شده بودن آسان مراقبت زیرا آنها ذخیره آب برای استفاده بنابراین شما فقط نیاز به آنها را به نوشیدنی های گاه به گاه. در واقع بسیاری از این گیاهان محبوب—مانند echeveria با گل آن مانند گل و تنومند بیضی leafed جید—می تواند یک معامله خوب از غفلت باقی مانده سالم حتی اگر شما دور برای یک یا دو هفته. با وجود سخت به عنوان ناخن طبیعت, اما, succulents (به خصوص کسانی که overwintered و یا رشد به طور انحصاری در داخل خانه) هستند به عنوان آسیب پذیر به عنوان گیاهان دیگر که خود را از نور خورشید و آب و خاک و گرما نیاز نیست برآورده شود. بنابراین در ادامه به یاد بگیرند که چرا شما succulents, مرگ, چگونه به رمزگشایی مختلف خود را با علائم و راه های بازگرداندن قوی خود زیبایی است.

مرتبط با: 11 نشانه های یک ناراضی Houseplant (و چگونه شما می توانید کمک کنید)

Succulents با پیچ و تابدار شفاف برگ در حال نشان دادن نشانه هایی از overwatering.

شتر از گیاه جهان, succulents ذخیره آب در ضخامت برگ های گوشتی—و بیش از حد آب در واقع می توانید آنها را بکشند. Succulents می تواند جذب تنها بسیار قبل از آنها شروع به منفجر شدن و در نتیجه پیچ و تابدار شفاف برگ است که ممکن است سقوط کردن زمانی که به آرامی لمس کرد. اگر کل گیاه تسلیم کرده است به overwatering آن را احتمالا باعث از دست داده اما اگر فقط چند برگ نشان دادن علائم این مراحل را دنبال کنید:

Are Your Succulents Dying over Overwatering? Here's How to Tell

عکس: istockphoto.com

  1. حذف و گیاه را از ظرف آن با اوج آن را وارونه به دست خود. اگر لازم به آرامی دستکاری خاک قبل از توپ ریشه منتشر شده از ظرف. محل توپ ریشه در یک حوله و یا لایه ای از روزنامه برای جذب بیش از حد آب (تغییر حوله/کاغذ به عنوان آن را اشباع می شود). اجازه می دهد تا خاک و ریشه توپ به خشک تا دیگر مرطوب (این می تواند چندین روز).
  2. در ضمن جدا کردن پوسیدگی برگ ها را با انگشت خود را; بسیاری از آزادی به راحتی از ساقه اصلی با فقط کمی با ارنج زدن.
  3. هنگامی که خاک و ریشه دیگر مرطوب, مطمئن شوید که گلدان شما با استفاده از یک سوراخ زهکشی (بیشتر در مورد ناکافی زهکشی زیر). سپس به آرامی محل شاداب در ظرف اضافه کردن بیشتر خاک اگر لازم در اطراف لبه های. اجازه می دهد حدود یک اینچ از فضای بین سطح خاک و از لب گلدان.
  4. آب خاک (نه برگ است که می تواند باعث پوسیدگی) به طور کامل. قبل از آبیاری مجدد و در آینده چوب انگشت خود را به بالا اینچ از خاک است. اگر آن را احساس خشک و آب تا آب اجرا می شود از طریق سوراخ زهکشی در پایین گلدان.

آبیاری فرکانس متفاوت خواهد از آب و هوا به آب و هوا و متفاوت است و حتی بیشتر بر اساس گرما و رطوبت هوا در خانه خود را. چه چیزی بیشتر آب نیاز به تغییر فصل به فصل. در طول زمستان هنگامی که گیاهان در حال خفته و نور خورشید کمتر است شدید, شما فقط ممکن است نیاز به آب یک بار در ماه. به عنوان گیاهان بیرون آمدن از خواب و نور را افزایش می دهد در بهار, بنابراین بیش از حد خواهد آبیاری فرکانس.

تحت سیراب می succulents توسعه چروکیده برگ.

به حفظ منابع برگ تحت سیراب می succulents از دست دادن درخشش خود را تبدیل شدن به کسل کننده و چروکیده. شما ممکن است پیدا کردن مرده برگ های خشک در پایین گیاه پیشرفت به بالا به عنوان آب محرومیت شدید تر می شود. خوشبختانه کمی چروکیده می succulents پاسخ سریع به آبیاری است.

یک نکته: خاک خشک تمایل به تخلیه به سرعت قبل از ریشه باید یک فرصت برای جذب آب است. بنابراین آب خاک تا آب تخلیه از پایین در گلدان و سپس آب دوباره. تکرار تا زمانی که تخلیه کند و خاک شروع به جذب آب دارد. بررسی خاک هفتگی با انگشت تست برای تعیین اگر آن را تشنه.

اشتباه خاک می توانید از غرق شاداب.

Succulents رشد در سندی سریع-تخلیه خاک. اگر شما در حال کاشته شده در نوع دیگری از خاک مانند یک ژنرال گلکاری خاک با آب-حفظ خواص ریشه نمی خواهد این فرصت را به خشک کردن به اندازه کافی بین waterings. مانند یک گیاه را توسعه پیچ و تابدار, شفاف, برگ, بسیار شبیه به کسانی که در overwatered شاداب. اگر تنها چند برگ نشان دادن نشانه هایی از فقیر زهکشی repot گیاه در یک خاک گلدان به طور خاص برای کاکتوس و گیاهان شاداب و تنها آب آن زمانی که یک آزمون تعیین کننده خاک خشک است.

شما می توانید خود را شاداب خاک گلدان.

در حالی که آماده ساخته شده از خاک گلدان برای گیاهان شاداب در دسترس است در مراکز باغ شما می توانید DIY دسته ای با این دستور ساده: ترکیب سه بخش گلکاری خاک دو بخش درشت شن و ماسه و یک قسمت پرلیت (سبک آلی خاک متمم). جلوگیری از گلکاری خاک حاوی ورمیکولیت یا دیگر رطوبت حفظ مواد و استفاده نمی ساحل و یا شن و ماسه.

فقیر زهکشی همچنین می توانید باتلاق شاداب.

اگر شما می succulents ظرف ندارد که یک سوراخ در پایین آب نمی خواهد بود قادر به تخلیه و گیاهان ملزم به پوسیدگی. رئیس علامت? کسانی که در پیچ و تابدار, دیدن از طریق برگ و دوباره. مشکل این است که succulents اغلب به فروش می رسد در یک مهد کودک گلدان (با سوراخ زهکشی) داخل تزئینی cachepot که فاقد زهکشی. بنابراین آبیاری یک بار در داخل یک کش گلدان مانند غرق شدن در وان حمام! وقتی که آن زمان به آب حذف مهد کودک گلدان حاوی شاداب از کش گلدان و آب به طور کامل تا زمانی که آب اجرا می شود از طریق سوراخ.

محدود ریشه می تواند به جلوگیری از زهکشی مناسب.

هنگامی که یک بار نیاز به کمی بزرگتر و امکانات رفاهی آن می تواند تبدیل به ریشه محدود—مبارزه با یک سیستم ریشه ای بسیار گسترده آن در محافل بیرونی ریشه توپ. این می تواند به مسدود کردن یک گلدان را سوراخ زهکشی جلوگیری از آب از طریق آمدن. برای تایید این وضعیت به نوبه خود به آرامی گلدان وارونه اجازه می دهد این گیاه به سقوط به دست خود را. اگر ریشه محکم گردان در اطراف محیط خاک پیوند به کمی بزرگتر از ظرف. به عنوان یک قاعده می succulents دوست دارم برام شرایط رشد پس از انتخاب یک گلدان بیش از یک اینچ گسترده تر از این گیاه در وسیع ترین نقطه.

Succulents Dying of Incorrect Light Exposure? Here's How to Tell

عکس: istockphoto.com

Succulents کشش و یا بدون چربی نسبت به نور است.

نور بیشتری به شما ارائه شادتر خود را شاداب خواهد بود. بدون به اندازه کافی روشن و مستقیم نور خورشید دوست گیاهان را لاغر و یا کشش به سمت منبع نور یک فرایند شناخته شده به عنوان etiolation. می توانید آن را می succulents و نه gangly به دنبال اما نمی خواهد به آنها آسیب برساند و رشد طبیعی سر گرفته خواهد شد هنگامی که نور را بهبود می بخشد. چرخش succulents یک چهارم به نوبه خود هر هفته به طوری که همه طرف در معرض نور مستقیم خورشید ممکن است در آینده جلوگیری etiolation.

اگر شما نمی خواهید به نگاه etiolated شاداب مانند یک echeveria سعی کنید این تکنیک برای یک شروع جدید است. حذف روزت از کارخانه برش حدود یک اینچ زیر آن را با یک چاقوی تیز. اجازه می دهد که روزت به سنگدلانه بیش از چند روز و سپس آن را در بالای یک ظرف مرطوب شاداب خاک در یک پنجره روشن. با گذشت زمان آن را ریشه و رشد است.

حشرات را می خورد زندگی از succulents.

سالم و شاداب به ندرت توسعه آفات مشکلات اما تضعیف گیاهان اهداف آسان است. کم نور overwatering یا تحت آبیاری و زهکشی فقیر هر افزایش احتمال که mealybugs را تا محل اقامت. این fuzzy حشرات سفید متصل به برگ و پنهان در شکاف که در آن آنها می خورد مواد مغذی از مواد گیاهی. Mealybugs می تواند به دور بماند تا زمانی که تعداد آنها را افزایش می دهد و آنها را بزرگتر که در این صورت آن ممکن است بهترین به دور گیاه است. اگر شما جاسوسی فقط تعداد کمی از آفات قرنطینه گیاهی از گیاهان در یک پنجره روشن. شیب یک سواب پنبه در الکل و درخواست آن را به هر یک از اشکال به کشتن آن را فورا حل اسكلت. در ادامه به نظارت بر شاداب برای چند هفته تکرار درمان الکل در صورت لزوم قبل از بازگشت آن را به با خیال راحت نشستن خود را در میان دیگر گیاهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im