حل شد! بهترین وان حمام اندازه ؟

بهترین وان حمام اندازه برای هر حمام | باب ویلا

تعیین ایده آل وان ابعاد به دست کت و شلوار حمام خود را طرح و حمام خود را سبک با استفاده از این قوانین کلی.

Finding the Right Bathtub Size for Your Bathroom

عکس: istockphoto.com

س: من آماده برای شروع یک فیلم کامل حمام عوض کردن و من تعجب کنید که چگونه به سمت راست را انتخاب کنید وان را برای فضای. وجود دارد هر گونه دستورالعمل برای تعیین بهترین اندازه برای یک وان حمام ؟

یک: تبریک روز برنامه های خود را برای فضای شخصی خود را! و قرار دادن در یک وان یک انتخاب عاقلانه به خصوص برای ارزش فروش مجدد پایین جاده پس از یک “کامل” حمام است که هنوز هم تعریف شده به عنوان یکی از با یک وان.

حق انتخاب وان حمام اندازه بسیار مهم است, آیا بازسازی یک حمام و یا اضافه کردن یکی از جدید.

بیش از حد کوچک است و شما ناراحت کننده باشد در حالی که حمام کردن; بیش از حد بزرگ و بقیه از حمام نگاه و احساس تنگ. و این روزها وان حمام در آمده بیشتر اندازه و عمق تر از همیشه, بنابراین مهم این است که تعیین می کند که هر دو مناسب شیوه زندگی خود را و خود را به فیلم مربع است.

مرتبط با: بزرگ بازسازی حمام طراحی تصمیم: وان در مقابل دوش

اندازه متوسط (60 اینچ-طولانی 32 اینچ گسترده و 18 اینچ عمیق) آلاچیق وان کار در اکثر حمام و سرویس بهداشتی.

ترین آشنا برای راه اندازی یک وان حمام یا وان/دوش دسته کوچک موسیقی جاز است مستطیل شکل آلاچیق وان احاطه شده توسط دیوارهای سه طرف با دسترسی آسان از یک سمت باز. این تنظیمات باعث می شود استفاده بهینه از به طور معمول محدود به فضای حمام و اتاق کارآمد تر ظاهر.

دستشویی و حمام در خانه های بسیاری به خصوص مسن تر و یا کوچک خانه به اندازه یک استاندارد آلاچیق وان است که 60 اینچ و 32 اینچ عرض و 18 اینچ عمیق در خارج اندازه گیری شده است. اندازه داخلی حوضه می تواند متفاوت باشد بسته به ضخامت وان را احاطه کرده اما به طور متوسط از اقدامات 55 اینچ 24 اینچ در بالای لگن و 45 اینچ در طول و 22 اینچ در عرض در پایین وان با توجه به کمی کج وان دیوار. فراهم می کند که فضای کافی برای اندازه متوسط بالغ را به طور کامل غرق خود و یا پاهای او در حالی که نشسته اما به اندازه کافی بزرگ برای سینک کردن به اندازه کافی دور به تبادل استحمام کننده پاها و تنه در یک بار. قد بلند bathers به احتمال زیاد برای پیدا کردن که آنها نمی توانند به طور کامل دراز کردن پاهای خود را ترک بالای زانو مجبور بالاتر از آب است.

از وان در حمام اغلب چند اینچ کوچکتر در هر دو عرض و طول, اما برخی از مالکان با roomier alcoves هنوز هم ترجیح می دهند برای نصب این وان های کوچکتر اجازه می دهد تا برای یک بزرگتر فراگیر فراهم می کند که فضای بیشتری برای حمام کردن ضرورت است. وان های کوچکتر نیز یک گزینه در کودکان ،

بزرگتر (72 اینچ-طولانی 36 اینچ-عرض 20 اینچ عمیق) آلاچیق ها ارائه فضای بیشتری برای اندازه های مختلف بدن.

اگر شما فضا و یا برنامه ریزی برای بزرگ کردن, حمام, فوق العاده بزرگ آلاچیق وان اجازه می دهد تا بلند استحمام کننده به طور کامل گسترش پاهای خود را متوسط ارتفاع استحمام کننده به راحتی غرق نیم تنه خود را به علاوه اندازه استحمام کننده به راحتی و یا دو اندازه متوسط بزرگسالان فشار در کنار هم. به عنوان یک قاعده کلی فوق العاده بزرگ آلاچیق وان حدود 72 اینچ طول 36 اینچ و 20 اینچ قد بلند در خارج از اندازه گیری ارائه مقدار زیادی از اتاق را برای فقط در مورد هر کسی که واقعا آرامش بخش در وان.

The Average Bathtub Size for Clawfoot Models

عکس: istockphoto.com

مستقل وان به شما مقدار زیادی از اتاق برای استراحت.

مستقل, وان, به عنوان نام نشان می دهد, نه جمع به آلاچیق احاطه شده توسط دیوارهای اما در عوض در وسط حمام و یا حداقل یک نمایشگاه در فاصله ای دور از در و دیوار و اغلب در خدمت به عنوان یک نقطه کانونی. شما می توانید یک طیف گسترده ای از اشکال و اندازه های مستقل وان, اما به عنوان یک قاعده کلی این حداقل تا حدودی بزرگتر از نمونه های آلاچیق وان حمام.

دو تا از رایج ترین سبک های مستقل وان هستند clawfoot و بیضی شکل است.

  • Clawfoot وانکه تاریخ به اوایل قرن 19, نشستن روی پاهای فلزی; نوشته اصلی پا شبیه کسانی که از یک پرنده یا جانور دیگر (از این رو مدت). فهرست تجدید نظر و عاشقانه استعداد clawfoot وان آن را به خوبی مناسب برای خانه های, ویژه, ویکتوریا هنرمند و کیپ کاد. محبوب ترین طول یک clawfoot وان یا 60 یا 66 اینچ اما شما آنها را به عنوان کوتاه به عنوان 54 اینچ و تا زمانی که 72 اینچ است. عرض نیز متغیر با افتادن بین 30 و 40 اینچ در سراسر اما بزرگترین مسئله است که ارتفاع—اعم از 24 تا 30 اینچ و ساخت آن قابل کشش برای دریافت در داخل و خارج از وان نه چندان آسان برای مردمی با مشکلات تحرک. هنگامی که در آب متوسط استحمام کننده می سینک کردن عمیق و بزرگ clawfoot وان نیز یک گزینه خوب برای کسانی که دوست دارند به استحمام با یک شریک. همانطور که با تمام وان حمام درونی ابعاد وان حوضه چند اینچ کوچکتر در هر دو عرض و طول با توجه به اندک شیب دیواره های داخلی.
  • بیضی شکل مستقل وان نشستن به طور مستقیم بر روی کف حمام و در حالی که سبک های متفاوت بیشتر مینیمالیستی ظاهر است که به خوبی کار می کند در هر گونه تزئینات مدرن سبک. به عنوان با clawfoot انواع بسیاری وجود دارد وان حمام اندازه را انتخاب کنید اما محبوب ترین 60 اینچ طولانی 41 اینچ و 24 اینچ عمیق. فراهم می کند که فضای کافی برای استراحت به خصوص برای plus-اندازه استحمام کننده. در صورتی که بیش از حد وان برای فضای خود را شما همچنین می خواهید پیدا کردن بیضی شکل مستقل وان به عنوان کوچک که 55 اینچ و 27 اینچ 15 اینچ. اگر شما اتاق و واقعا دوست دارم به اب و تاب زیاد در داخل وجود دارد بیضی شکل مستقل وان به عنوان طولانی به عنوان 72 اینچ است.
The Average Bathtub Size for a Soaking Tub

عکس: amazon.com

خیساندن وان از ویژگی های بیشتر در عمق (شروع 27+ اینچ) برای آرامش هر دو بدن و ذهن است.

برای بسیاری از مالکان اضافه کردن یا بازسازی حمام—و به آن آبگرم-style کیفیت—عمق وان یک عامل مهم به عنوان خیساندن وان محبوب تر تبدیل شده اند. وان که را عمیق تر از میانگین واجد شرایط به عنوان یک خیساندن وان, اما ژاپنی ها خیساندن وان (ofuro ژاپنی) است که بسیاری از مردم تصور زمانی که فکر کردن در مورد این ساخته شده-برای-حمام آرامش بخش. در حالی که شما می توانید البته تمیز در یک ofuroآنها مناسب برای تسکین هر دو بدن و ذهن است.

خیساندن وان برخوردار شده اند در ژاپن برای قرن ها, اما آن را تنها در سال های اخیر که این سبک واقعا در جهان غرب است. سنتی ژاپنی خیساندن وان گرد است و از چوب ساخته شده و اگر چه میدان وان نیز یک گزینه به عنوان بیشتر آشنا وان از جمله مواد و سرامیک بیش از فولاد ضد زنگ و مس و بنفش. اما آنچه در مجموعه این ها جدا از سبک های دیگر است قد: به عنوان یک قاعده کلی یک ofuro حداقل 27 اینچ عمیق و استحمام کننده لب در وان کف غرق به گردن. بسیاری از غربی خیساندن وان عمیق تر به خصوص آنهایی که (برخی از آنها به عنوان عمیق به عنوان 34 اینچ) ساخته شده اند در کرسی پس از استحمام کننده می تواند نشستن به جای دولا شدن. زیرا آنها طراحی شده برای حمام کردن درست این سرامیک ها اغلب کوتاه تر از دیگر انواع وان حمام, برخی از به عنوان کوچک که 40 اینچ در قطر.

The Average Bathtub Size for a Corner Tub

عکس: istockphoto.com

گوشه ها (شروع در 48 48 18 اینچ) برای حمام کردن à deux.

در حالی که شما ممکن است فکر می کنم یک گوشه وان موجب صرفه جویی در فضا در واقع این مثلثی ها به طور معمول نیاز به فضای بیشتری از سنتی آلاچیق مدل به عنوان آنها به اندازه زیادی به ارائه مقدار زیادی از اتاق را برای lounging و یا حمام کردن با یک شریک. متوسط گوشه وان 60 اینچ در وسیع ترین نقطه 60 اینچ در طول و 20 اینچ بالا. اگر شما یک کوچکتر اما قلب خود را در یک گوشه وان, شما پیدا کردن مدل که 48 اینچ 48 اینچ در 18 اینچ است. و البته اگر فضا است نه یک مسئله وجود دارد کینگ سایز گوشه وان که اندازه گیری 72 اینچ 72 اینچ تا 20 اینچ.

The Average Bathtub Size for a Walk-in Tub

عکس: homedepot.com

راه رفتن در وان (60 اینچ طول 30 سانت عرض 30+ اینچ عمیق) طراحی شده به مردم با مسائل تحرک و استقلال بیشتر.

این بلندتر از میانگین وان را درب اجازه استحمام کننده به سادگی گام به وان به جای نوسان یک پا بالا و بیش از یک سمت به را وارد کنید و یا خروج از حمام. آنها طراحی شده برای مردمی با مسائل تحرک و ضعف و عدم تعادل و یا به طور کلی ضعف, کاهش خطر سقوط و ساخت آن را آسان تر برای کسی که ممکن است در غیر این صورت نیاز به کمک برای استفاده از وان غیر مسلح. یک بار داخل, استحمام کننده نشسته در یک ساخته شده است در نیمکت و سپس نوبت در آب برای پر کردن وان. هنگامی که زمان حمام است بیش وان خشک است و سپس استحمام کننده باز کردن درب خروج.

راه رفتن در وان معمولا آلاچیق سبک و به طور کلی به همان اندازه به طور متوسط از 60 اینچ در طول و 30 سانتيمتر عرض دارد. آنها در ارتفاع, اما, است که به طور معمول حدود 30 اینچ به عمق ارائه به اندازه کافی برای استحمام کننده به راحتی مستغرق در حالی که نشسته در ساخته شده است در وان نیمکت. اما به عنوان به طور منظم با آلاچیق ها شما می توانید پیدا کردن کوچکتر و بزرگتر راه رفتن در وان به جای بزرگتر bathers و یا به سادگی اجازه می دهد تا اتاق بیشتر به کشش کمی در وان.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de