حل شد! چه تاثیر راننده ؟

آنچه که یک راننده تاثیر و هنگامی که شما باید از آن استفاده کنید ؟ حل شد! – باب ویلا

برای پرشور DIYer یک راننده تاثیر می توانید پروژه های مربوط به بسیاری از بزرگ بست—مانند تامین تیرها به یک کلاه فرنگی—بسیار ساده تر. در اینجا چگونه برای تعیین اگر شما نیاز به یک جعبه ابزار خود را.

Solved! What Is an Impact Driver?

عکس: depositphotos.com

Q: هنگامی که برای خرید ابزار مناسب برای این کار می بینم بسیاری از گزینه های. دریل شارژی, دریل چکشی و ضربه راننده: چه تاثیر راننده ؟

یک: وقتی که می آید به رانندگی اتصال دهنده مانند پیچ و مهره به مواد مختلف ادراک DIYer خواهد شد که ابزار های مختلف. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز به چیزی بیشتر در جعبه ابزار از یک استاندارد پیچ گوشتی شما احتمالا می خواهید به دنبال موارد مشابه با نام های مختلف مانند دریل شارژی, دریل چکشی یا ضربه راننده. دانستن اینکه چه چیزی باعث می شود آنها را متفاوت از یکدیگر به شما کمک خواهد کرد در انتخاب شما.

یک دریل شارژی می چرخد یک دکمه به جای چکش مته می افزاید: تپش نیروی کار است. اما آنچه که تاثیر راننده ؟ کیفیت راننده تاثیر ترکیب تمرین را نیروی چرخشی با انفجار تاثیر شبیه به چکش مته به درایو دکمه گذشته نقاط مقاومت است. این واقعا بهترین از هر دو جهان.

چند تفاوت وجود دارد بین تاثیر رانندگان و دریل چکشی.

What Is an Impact Driver? Difference Between a Hammer Drill and an Impact Driver

عکس: depositphotos.com

تفاوت اصلی بین یک چکش مته و یک راننده تاثیر نوع از زور استفاده می شود. دریل چکشی استفاده از یک چکش اقدام به اعمال نیروی اضافی زمانی که مورد نیاز به عنوان اینکه یک چکش میزد پشت مته. این اقدام لازم را فراهم می کند نفوذ مورد نیاز به درایو از طریق دکمه های سخت مواد به عنوان تمرین چرخش باقی مانده از سوراخ. شما می توانید با استفاده از چکش مته به درایو پیچ و مهره به بتن و آجر و سنگ تراشی و یا فلزات سنگین.

مانند دریل شارژی یک راننده تاثیر با استفاده از نیروی چرخشی به درایو پیچ و موجب صرفه جویی در آن انفجار سریع قدرت هنگامی که آن را احساس می کند مقاومت در برابر. شما می توانید یک راننده تاثیر طولانی پیچ یا اتصال دهنده ها در هنگام کار با چوب. تاثیر راننده نیز سبک تر از چکش مته ساخت آن را آسان تر که مسئولیت رسیدگی به.

یک راننده تاثیر می دهد بیشترین کمک کند که با استفاده از تعداد زیادی از پیچ و مهره و پیچ.

تاثیر رانندگان رسیدگی بزرگ پیچ و مهره کارآمد تر از متوسط جمع و جور مته. زیرا آنها به طور خودکار اضافه کردن اضافی و نیروی چرخشی زمانی که آنها روبرو می شوند مقاومت—دو تا سه برابر بیشتر گشتاور از یک مته—شما با استفاده از یک راننده تاثیر آسان تر است در دست و مچ دست. اگر پروژه شما شامل تعداد زیادی از اتصال دهنده مانند عرشه یا کلاه فرنگی شما پیدا کردن یک راننده تاثیر باعث می شود کار بسیار ساده تر.

وجود دارد هر چیزی یک راننده تاثیر نمی توانید انجام دهید ؟

بر خلاف جمع و جور مته تاثیر راننده است همه چیز یا هیچ چیز بدون سرعت متغیر و یا تنظیمات. بنابراین این ابزار به استفاده از اگر شما نیاز به دقت. محدود کردن استفاده از یک راننده تاثیر به پروژه های که در آن سوراخ را اندازه یا قرار دادن کمتر است و مهم تر از مقدار گشتاور به انجام این کار است. بعلاوه تاثیر درایور مناسب برای حفاری به مواد سخت مانند آجر یا بتن می باشد. که برای انتخاب یک چکش مته.

What Is an Impact Driver? Drilling with an Impact Driver

عکس: depositphotos.com

به عنوان نام نشان می دهد این ابزار ساخته شده برای رانندگی است اما می تواند مورد استفاده برای حفاری در خرج کردن.

تاثیر رانندگان برای رانندگی بست نه حفاری سوراخ. اما در خرج کردن اگر شما باید مناسب کمی شما می توانید با مته سوراخ در نور سنج فولاد یا چوب نرم با استاندارد سحر و جادو-shank مته. اما اگر شما می خواهید یک سوراخ بزرگتر از ¼ ” در یک مطلب قابل توجه و یا متراکم تر مواد شما نیاز به یک بیت طراحی شده برای یک راننده تاثیر. در غیر این صورت اضافه گشتاور راننده را ضربه محکم و ناگهانی بیت.

DIY-ادراک مالکان باید با تمرین و سپس اضافه کردن یک راننده تاثیر زمانی که مناسب پروژه مطرح می شود.

که بستگی به نوع پروژه های DIY شما انجام می شود. اما برای پایه تعمیرات خانه یک متوسط قیمت مته باید کافی است. مته همه کاره هستند. برخی از تنظیمات بیشتر برای هر دو سرعت و گشتاور و حتی برخی از تاثیر محیط است. آنها همچنین می تواند مقابله با انواع بسیاری از پروژه های کوچک زیرا آنها می توانند با استفاده از طیف گسترده ای از انواع.

کارشناسان معتقدند که زمانی که ساختمان را مجموعه ابزار شروع با یک مته. اما برای پرشور DIYer اضافه کردن یک راننده تاثیر استطاعت شما ابزار مورد نیاز برای تقریبا هر نوع پروژه.

یک راننده تاثیر مناسب است و بیشتر به پروژه های بزرگتر.

رانندگی پیچ و مهره مورد استفاده در تامین امنیت تیرها از یک کلاه فرنگی است که در آن یک راننده تاثیر می آید در دستی. این ابزار برای استفاده برای هر پروژه نیاز طولانی و پیچ یا پیچ و مهره. همچنین در هنگام کار با فشار-درمان چوب چوب جنگلی یا سنگین فولاد راننده گشتاور مورد نیاز برای دریافت از طریق مواد را با سهولت.

What Is an Impact Driver? Choosing the Best Impact Driver

عکس: depositphotos.com

بهترین راننده تاثیر بستگی دارد به خرید بستگی به پروژه شما.

برای انتخاب بهترین راننده تاثیر به اضافه کردن به جعبه ابزار خود را از خود بپرسید که چه نوع از پروژه های شما می تواند مقابله. پاسخ این است که در قدرت مورد نیاز برای این کار است. بیشتر چرخاندن نیرو یا گشتاور راننده بهتر است آن را به جای کارهای بزرگتر. اندازه گیری اینچ-پوند 2000 اینچ-پوند دارای تاثیر درایور قدرت بیشتری در پشت آن بیش از 800 اینچ-پوند دارای راننده است.

تاثیر رانندگان اجرا شارژی باطری. بالاتر از ولتاژ دیگر عمر باتری و قدرت بیشتر راننده خود را خواهد داشت. در نهایت با در نظر گرفتن وزن راننده. اگر شما قصد استفاده از آن را برای نصب اتصال دهنده های سربار شما می خواهید چیزی است که نمی خواهد خستگی خود را بازو یا مچ دست.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im