حل شد! چه چیزی باعث فشار کم آب—و چگونه آن را برطرف

چه چیزی باعث فشار کم آب? حل شد! | باب ویلا

اگر شما احساس می کنید که خانه خود را فشار آب است subpar استفاده از راهنمای ما برای تعیین مقصر و پیدا کردن چگونه شما می توانید آن را تعمیر کنند.

What Causes Low Water Pressure? 4 Potential Problems

عکس: istockphoto.com

س: من همیشه به حال خوب فشار آب در سراسر خانه من اما به تازگی متوجه شدم که فشار آب کاهش یافته است و من نگران هستم که آن را تنها بدتر خواهد شد. چه چیزی باعث فشار کم آب? آیا من می توانم درمان آن خودم ؟

یک: متوسط فشار آب در دریچه ورودی به صفحه اصلی باید حدود 40 تا 50 psi اما خانه خود را هنوز هم ممکن است تجربه یک کاهش فشار آب از ایده آل برای هر تعداد از دلایل. که در آن شما متوجه آن می تواند کمک به تعیین علت این مشکل و اینکه آیا یا نه شما می توانید آن را خودتان تعمیر. برای مثال فشار کم آب در سراسر محله خود است به احتمال زیاد مسئله ای است که نیاز به رسیدگی دولت و یا ابزار های محلی در حالی که فشار آب کم در یک دستگاه خاص به طور معمول می توان به مسدود هواده و یا نشت در خط آب در حال اجرا به دستگاه. آینده ما خواهد شد نگاه کنید چه چیزی باعث فشار کم آب و نحوه درمان این مشکل در سراسر خانه شما.

What Causes Low Water Pressure? Appliances in Use

عکس: istockphoto.com

بیش از حد بسیاری از لوازم استفاده از آب در یک بار باعث می شود فشار کم آب پس از در نظر گرفتن چگونه شما برنامه روز خود را.

بسته به زمان از روز است که شما تجربه کم فشار آب ممکن است بالاتر از حد متوسط نیاز به آب در خانه خود را. بیشتر لوازم خانگی که با استفاده از آب در یک آب کمتری وجود دارد خواهد بود برای تمام برنامه های کاربردی. در حالی که این لزوما قابل توجه با دو و یا حتی سه لوازم خانگی در حال اجرا در همان زمان, این واقعیت باقی می ماند که بیشتر لوازم مورد استفاده به طور همزمان پایین تر و در نتیجه فشار آب.

ساده ترین راه حل برای این وضعیت این است که به تلو تلو خوردن خود را نیازهای آب در طول روز است. اگر شما نیاز به دوش در 8 صبح صبر کنید تا ساعت 9 صبح تا شروع ماشین ظرفشویی. اگر شما نیاز به شستن لباس های شسته شده اما چمن نیز نیاز به آبیاری در نظر بگیرید شستن لباس های شسته شده در طول روز و آبیاری چمن در شب هنگامی که آن را به انجام بهترین. آبیاری چمن در طول جالبترین ساعت از روز خود را کمک خواهد کرد چمن جذب بیشتر آب در یک دوره کوتاه از زمان. برای اطلاعات بیشتر در زمانی که به آب باغ خود را ببینید, راهنمای ما به بهترین زمان برای آب چمن خود را.

What Causes Low Water Pressure? A Partially Closed Shutoff Valve

عکس: istockphoto.com

تایید می کنند که خانه اصلی آب shutoff valve کاملا باز است.

اصلی آب سیستم خاموش شدن شیر کنترل جریان آب به خانه خود را. اگر شما شیر اخیرا استفاده می شود در طول یک جزئی لوله کشی, تعمیر, شانس خوب وجود دارد که از آن شده است به طور کامل باز. این به این معنی است که تمام فشار خود آب سیستم کاهش می یابد تا حدی بسته شیر.

تعیین محل اصلی خود را آب سیستم خاموش شدن به طور معمول نصب شده بلافاصله پس از خط آب وارد خانه خود را. بسته به سبک شیر شما ممکن است شما را به یک اهرم است که تنها حرکت 90 درجه یا یک دسته تبدیل می شود که مانند یک چرخ. بازگشایی با استفاده از یکی از این دو روش:

  • به طور کامل باز کردن اهرم سبک از شیر شما خواهد شد حرکت دسته شیر به طوری که آن را می گذارد در خط با لوله آب.
  • به طور کامل باز کردن دسته سبک از شیر شما را به نوبه خود آن را ضد جهت عقربه های ساعت تا زمانی که آن را دیگر نمی تواند به نوبه خود. پس از آن برای جلوگیری از نشت بالقوه و یا یک ضبط (یا گیر) شیر به نوبه خود این سبک از شیر یک چهارم به نوبه خود در جهت عقربه های ساعت.

اگر خانه خود را با بهره گیری از یک رگولاتور فشار بررسی کنید که آن را به طور کامل عملیاتی است.

برخی از خانه ها در مناطق که تجربه بالاتر از میانگین فشار آب را تنظیم فشار نصب شده بلافاصله پس از اصلی shutoff valve به اطمینان حاصل شود که وسایل لوله کشی و لوله ها در داخل خانه نیست و آسیب دیده بسیار بالا و فشار آب. فشار آب فراتر از نرمال psi برای یک خانه مسکونی گونه های آب سیستم وسایل و شیرآلات فراتر از قابلیت های خود را و می تواند باعث این وسایل برای شکستن و باعث یک مقدار عظیم از آب صدمه اگر موجود نیست. اگر شما یک تنظیم کننده در خانه خود فشار کم آب ممکن است با توجه به تنظیم کننده فعلی تنظیم و یا تنظیم کننده ممکن است شکسته شود و در نتیجه بالاتر یا پایین تر فشار آب از حد نرمال است.

بررسی تنظیمات خود را تنظیم فشار برای تعیین اگر آن را به حدود 50 psi که معمول است به طور پیش فرض تنظیم برای تنظیم کننده. آن است که اگر نه, شما می توانید این کار را در خود و یا تماس با یک لوله کش برای تنظیم آن را برای شما. اگر آن را در حال حاضر به 50 psi شما ممکن است نیاز به یک لوله کش در آمده و جای معیوب تنظیم کننده.

What Causes Low Water Pressure? Sediment and Debris Buildup

عکس: istockphoto.com

یک لوله کش تماس بگیرید اگر شما گمان می برند باقی مانده تجمع به یک مشکل است.

اگر شما تایید کرده اند که خود را شیر اصلی و تنظیم کننده هستند و عملکرد درست, سپس شما ممکن است در مواجهه با باقی مانده ایجاد می کند. با گذشت زمان نمک های کلسیم و منیزیم نمک و محلول ترکیبات معدنی می توانید شروع به جمع آوری در لوله های آب. این می تواند رخ دهد در نرخ بسیار سریع تر در مناطق با آب های سخت تر در مناطق با متوسط یا آب نرم به دلیل وقوع کلسیم و منیزیم نمک در آب سخت مناطق. اما آب سخت نیست تنها مسئله ای است که می تواند تاثیر میزان باقی مانده ایجاد می کند. مواد است که نشان داده شده است به زنگ زدن به طور قابل توجهی در طول زمان مانند سرب و یا گالوانیزه فولاد خواهد شد و میزان باقی مانده تجمع در لوله های خود را به دلیل باقی مانده چسبیده به نامنظم مواد. علاوه بر این اگر سیستم لوله کشی خود را به طور منظم چپ نشسته و برای هفته ها یا ماه ها در یک زمان و بدون استفاده باقی مانده خواهد شد به طور طبیعی حل و فصل و تجمع می یابد.

یک لوله کش می تواند کمک به شما در شناسایی دقیق منطقه است که جلوگیری از جریان آب و جایگزین کردن این بخش از لوله. و یا اگر شما آب سخت شما ممکن است نظر خود را جایگزین وسایل موجود با آنهایی است که طراحی شده برای آب برنامه های کاربردی به طوری که شما می توانید جلوگیری از تجمع تا آنجا که ممکن است. اما اگر این مشکل رخ داده است پس از آن است به احتمال زیاد به رخ می دهد, دوباره, بنابراین شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم بزرگتر است. سرمایه گذاری جدید در خط آب است و یکی از راه های ممکن برای کمک به جلوگیری از این وضعیت از تکرار هر نقطه در خانه, اما ممکن است آن را بیش از حد پر هزینه به صورت متناوب موضوع است.

مرتبط با: 15 مشکلات آب سخت می تواند باعث

آن مهم است به درک فرکانس و شدت مسئله شما را به تعیین آنچه شما مایل به انجام به حل و فصل وضعیت. هزینه های خود را به جای خط سرویس می تواند تا حد زیادی بسته به قطر لوله از ورود به خانه مواد مورد استفاده و طول لوله مورد نیاز است. متوسط جایگزینی آب خود را خط هزینه در حدود $2250. جایگزینی خود, وسایل لوله کشی ممکن است صدا مانند یک به طور قابل توجهی ارزان تر راه حل, اما آنها می تواند در مجموع به بیشتر بسته به نوع و تعداد وسایل نیاز به جایگزینی. به طور متوسط هزینه جایگزینی یک ثابت یا یک بخش کوچک از لوله می تواند طیف وسیعی از $300 به $1800 در هر ثابت در حالی که نصب یک نرم کننده آب هزینه حدود $500 به $2500 به طور متوسط. شناخته شده سخت آب محل نیز به مراتب بیشتر احتمال دارد به برنامه های دولت است که در نظر گرفته شده برای کمک به صاحب خانه پرداخت برای این ارتقاء.

یک خورده خط آب نیز کاهش فشار آب در سراسر خانه.

برخی از خط آب مواد را پوسیدن از درون ایجاد یک چسبناک ایجاد می کند که باعث کاهش جریان آب و به طور بالقوه باعث نشت که منجر به کاهش فشار آب در خانه خود را. سرب و فولاد گالوانیزه خطوط آب بدنام بودن به آرامی خورده توسط آب است که اجرا می شود از طریق آنها—این حتی ممکن است به سقوط خود اگر وجود دارد یک تغییر سریع به فشار آب از قبیل بستن شیر اصلی و باز کردن آن را به سرعت.

بهترین راه حل ممکن است به خصوص اگر شما منجر خطوط آب است که می تواند صافی به آب آشامیدنی خود را به مشورت با یک حرفه ای شرکت لوله کشی و تعیین اگر جای خود را به خطوط آب با مواد بهتر مانند مس را حل و فصل این مسئله است. در حالی که این به احتمال زیاد خواهد شد هزینه راه حل های جایگزین می تواند به مراتب گران تر اگر آب شما در نهایت خط می دهد و خسارت های داخلی خانه خود را. به این وضوح کمتر هزینه شما می توانید به نگاه دولت در بودجه و برنامه هایی که در نظر گرفته شده برای کمک به با جایگزینی خطوط خدمات مانند سازمان حفاظت محیط زیست خدمات منجر جایگزین خط برنامه یا برنامه های محلی مانند است که ارائه شده توسط ماساچوست آب منابع قدرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر