حل شد! چگونه برای غلبه بر 11 شایع گوجه فرنگی گیاهی مشکلات

حل شد! چگونه برای غلبه بر 11 شایع گوجه فرنگی گیاهی مشکلات – باب ویلا

خود را به من بدهید گیاهان گوجه فرنگی آنچه آنها نیاز به رشد, و شما خواهد شد پاداش با یک محصول سپر از چله میوه های آبدار.

Solved! How to Overcome 11 Common Tomato Plant Problems

عکس: depositphotos.com

من به رشد یک باغ سبزی در چهار سال گذشته و من فقط نمی فهمم گوجه فرنگی. من لکه بر روی گوجه فرنگی و لکه های روی برگ پیچش یا حلقه زنی برگ و گاهی اوقات بسیار جذاب گوجه فرنگی! چه من باعث گوجه فرنگی گیاهی مشکلات ؟

یک: گوجه فرنگی محبوب ترین و خسته کننده ترین—حیاط خلوت باغ گندم. هنگامی که آنها را مناسب شرایط رشد گوجه فرنگی, گیاهان ارائه محصول خوب ومهربان از والا ترین میوه ها است. اما زمانی که شرایط رشد در خارج از محدوده ایده آل گیاهان مستعد ابتلا به بیماری ها و حشرات شکوفه های در حال سقوط کردن به جای تنظیم میوه و مشکلات با کیفیت میوه.

گوجه فرنگی گیاهان بهترین رشد را در آفتاب کامل در مرطوب به خوبی تخلیه و خاک کمی اسیدی. آنها نیاز روز گرم و معتدل شب درجه حرارت. آنها از مزایای سخاوتمندانه مقدار کمپوست و یک لایه محافظ از مالچ اما گاهی اوقات آنها هنوز هم مبارزه. ادامه مطلب برای یادگیری در مورد 11, گوجه فرنگی, گیاهی, مشکلات و نحوه جلوگیری از آنها را.

Blossom end rot ممکن است نشان می دهد کمبود کلسیم می باشد.

Tomato Plant Problems: Blossom End Rot

عکس: depositphotos.com

مشترک گوجه فرنگی گیاه مشکل است blossom end rot این دانشگاه گسترش دفاتر گزارش. این گیاه ممکن است سالم نگاه گل به طور معمول و شروع به توسعه گوجه فرنگی. به طور ناگهانی به خصوص در آب و هوای تک دور تکه های سیاه و سفید به نظر می رسد در پایین خیلی از جوان سبز, گوجه فرنگی از آن شکوفه های گل را جدا.

Blossom end rot در نهایت رخ می دهد از کمبود کلسیم موجود در اما راه حل این است که به عنوان ساده به عنوان اضافه کردن آهک و یا برخی دیگر از مکمل های غذایی. کلمه کلیدی در اینجا در دسترس است. این نادر است که خاک در واقع فاقد کلسیم است. مقصر واقعی تقریبا همیشه معلوم می شود کمبود رطوبت خاک برای گیاهان برای سوخت و ساز مواد مغذی است که در حال حاضر در خاک است.

برای جلوگیری از blossom end rot استفاده از باران سنج برای نظارت چه مقدار آب باغ خود را گرفتن است. ترکیب بارندگی و آبیاری برای باغ خود را باید برابر یک اینچ یا کمی بیشتر در هر هفته. ظرف گیاهان خشک کردن سریع تر و نیاز به آبیاری بیشتر از در زمین و گیاهان گوجه فرنگی. به تایید می کنند که گیاهان خود را در حال دریافت کافی رطوبت چوب انگشت خود را به خاک حدود 3 اینچ عمیق آن باید احساس مرطوب مانند لباس های شسته شده و مرطوب قبل از شما قرار داده و آن را در خشک کن.

شکوفه رها می آید از نوسانات درجه حرارت.

یکی دیگر خسته کننده گوجه فرنگی گیاه مشکل است شکوفه رها کردن. دوباره این کارخانه به نظر می رسد و گل به طور معمول اما گل رها کردن بدون اینکه گوجه فرنگی. عوامل متعددی منجر به شکوفه قطره و فقیر میوه-تنظیم است.

اول رد کردن بیش از حد گرم یا سرد درجه حرارت. گیاهان گوجه فرنگی مجموعه, میوه هنگامی که درجه حرارت شناور بین 70 تا 85 درجه فارنهایت در طول روز و بین 55 و 70 درجه Farhenheit برای یک شبه پایین. روزهای گرم و شب درجه حرارت یا دمای پایین و خنک خارج از محدوده ایده آل می تواند منجر به شکوفه رها کردن.

به طور مشابه, گیاهان گوجه فرنگی یک نقطه شیرین برای رطوبت است. بین 40 تا 70 درصد رطوبت نسبی برای میوه گوجه فرنگی-مجموعه. است که در خارج از محدوده شکوفه رها شایع تر می شود. باغبان نمی تواند انجام دهد مقدار زمانی که آب و هوا است که کار در برابر آنها اما صبر کنید تا شرایط را بهبود بخشد.

با توجه به Texas A&M AgriLife فرمت شهرستان دفاتر و دیگر همکاران به شکوفه رها شامل عدم گرده افشانی بیش از حد نیتروژن در خاک خشکسالی حشرات آسیب و سنگین میوه-تنظیم است. جلوگیری از شکوفه رها کاشت انواع گوجه فرنگی است که مناسب برای آب و هوای خود را اجتناب از بیش از کود با نیتروژن و آبیاری مداوم و حفاظت از گیاهان از اشکال آسیب.

Tomato Plant Problems: Fruit Cracks

عکس: depositphotos.com

داغ و آب و هوای بارانی میوه باعث ترک.

گوجه فرنگی بهترین رشد تحت شرایط سازگار. هنگامی که تابستان طوفان باران کردن رطوبت اضافی به خاک توسعه گوجه فرنگی سرعت در حال گسترش از داخل است. متاسفانه پوست بیرونی نمی تواند به سرعت رشد می کنند و پس از آن ترک و شکاف است.

ترک ممکن است به نظر می رسد به عنوان حلقه های متحد المرکز در بالای میوه و یا به عنوان عمیق شعاعی (بالا به پایین) ترک. برداشت cracked گوجه فرنگی بلافاصله. اگر آنها تا حدی رسیده آنها به پایان رسیدن در داخل خانه. دور از هر گونه ترک خورده گوجه فرنگی که بوی ترش و یا تراوش زخم. جلوگیری از ترک خوردن گوجه فرنگی, کاشت crack-مقاوم در برابر انواع ارائه مداوم رطوبت خاک و مالچ پلاستیکی.

آبیاری برگ ها به طور مستقیم می تواند منجر به قالب برگ.

گوجه فرنگی قالب برگ یک بیماری قارچی است که تحت تاثیر گوجه فرنگی گیاهان در رطوبت بالا و دمای متوسط. آن شروع می شود بر روی شاخ و برگ است که نمایشگاه کم رنگ مایل به سبز و لکه های زرد رنگ در بالای سطح برگ و سبز-قهوه ای مخملی قالب در سطح پایین تر. برگ لکه های رشد با هم قبل از برگ های زرد و می میرند اما باقی می ماند متصل به گیاه است. آلوده و میوه های توسعه صاف تکه های تیره در بالا که در نهایت کوچک شدن و تبدیل چرمی.

در یک باغ تنظیم سربار آبیاری و شلوغ گیاهان می تواند به ایجاد یک محیط زیست است که ایده آل برای رشد و گسترش این بیماری است. گیاه برگ گوجه فرنگی کپک-مقاوم در برابر انواع. جلوگیری از گوجه فرنگی قالب برگ با فاصله از گیاهان و هرس مکنده اجازه می دهد تا جریان هوا خوب. همیشه برای جلوگیری از خیس شدن شاخ و برگ در هنگام آبیاری گیاهان گوجه فرنگی. درمان گیاهان آلوده با یک قارچ کش با برچسب گوجه فرنگی در قالب برگ.

Tomato Plant Problems: Leaf Roll

عکس: istockphoto.com

درجه حرارت بالا و خشکسالی شروع یک برگ رول.

در آب و هوای گرم و یا در طول خشکسالی برگ در گیاهان گوجه فرنگی می توانید شروع به رول کردن. گوجه فرنگی برگ رول یک بیماری نیست در حالت عادی حس اما یک واکنش فیزیولوژیکی به استرس است. آن را شایع تر است در vining, گوجه فرنگی از گیاهان خار انواع. انواع متعددی از استرس می تواند باعث برگ رول رخ می دهد.

محیطی مانند رطوبت بیش از حد نیتروژن و گرما و خشکسالی شدید هرس ریشه, آسیب و پیوند شوک هستند برخی از عوامل است که می تواند برگ نورد. برگ های پایین تر در جام حذفی و سپس رول درون درازا به سمت midvein. برگ آسیب دیده خود را حفظ رنگ طبیعی اما ممکن است ضخیم و تبدیل چرمی. این می تواند بر تمام شاخ و برگ در گیاه, اما تولید میوه است بی نقص است.

جلوگیری از گوجه فرنگی برگ نورد با شیوه های رو به رشد. سخت کردن نهال های گوجه فرنگی قبل از کاشت آنها را در باغ. حفظ مداوم رطوبت خاک است. جلوگیری از بیش از حد کوددهی و هرس.

بیش از حد نور مستقیم خورشید منجر به sunscald.

گوجه فرنگی خورشید دوست گیاهان و در آن طول می کشد مقدار زیادی از نور خورشید برای رسیدن گوجه فرنگی. اما بیش از حد از یک چیز خوب است خوب نیست. Sunscald به نظر می رسد به رنگ زرد کم رنگ و یا سفید blotches در گوجه فرنگی که در آن خورشید می درخشد به شدت بر روی آن در داغترین بخشی از روز است. آن را به طور معمول نتایج حاصل از هرس دور شاخ و برگ بود که حفاظت از توسعه گوجه فرنگی. تغییر ناگهانی به گوجه فرنگی است مانند کسی که با این نسخهها کار در یک دفتر و سپس به ساحل می رود و بدون کرم ضد آفتاب.

جلوگیری از sunscald با نگه داشتن گوجه فرنگی سایه خود را شاخ و برگ. کاهش خطر ابتلا به بیماری های برگی که منجر به قطره برگ یا هرس و کاشت بیماری-مقاوم در برابر انواع مالچ در زیر گیاهان و از بین بردن سربار آبیاری.

درجه حرارت پایین باعث catfacing.

این ناهنجاری از شکوفه پایان از گوجه فرنگی است که به نام catfacing. آن را ناشی از دمای پایین و خنک (کمتر از 58 درجه فارنهایت) در طول رشد میوه و یا بیش از حد نیتروژن در خاک است. آن را نیز می تواند از گرده افشانی مشکلات و یا آسیب به گل در طول و یا بعد از گرده افشانی. رقم آن را بزرگ گوجه فرنگی هستند بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است.

جلوگیری از catfacing با کاشت مقاوم در برابر انواع گوجه فرنگی. کارخانه آنها را پس از یک شب درجه حرارت تبدیل شده اند همواره گرم و جلوگیری از بالا کود نیتروژن.

خاک نامناسب تغذیه را افزایش می دهد پف.

گاهی اوقات گوجه فرنگی به نظر می رسد طبیعی از خارج اما کم و یا هیچ میوه ژل یا دانه های داخل. بیش از حد نیتروژن می تواند کمک به این گوجه فرنگی, گیاهی, مشکل, نام, گوجه فرنگی, پف زیر چشم. این اتفاق می افتد زمانی که میوه های توسعه در هر دو بیش از حد گرم یا سرد درجه حرارت که با دخالت دانه عادی سازند. آب و هوای مرطوب رطوبت و ابری هستند ثانویه همکاران به پف از این شرایط تداخل با حشرات گرده افشانی. گیاه در زمان مناسب و جلوگیری از بیش از حد لقاح برای جلوگیری از گوجه فرنگی پف.

Tomato Plant Problems: Viral Disease

عکس: depositphotos.com

خشکسالی ضعیف خاک و تغذیه و گرما باعث بیماری های ویروسی.

یک ویروس است که یک ذره کوچکتر از یک تک سلولی است که در یکی از دو راه. حشرات مانند شته آفت و انواع حشرات می توانید حمل و انتقال ویروس ها به عنوان آنها پروب و تغذیه گیاهان. ویروس ها نیز می تواند گسترش وسیله مکانیکی مانند زمانی که آلوده sap از یک گیاه مخاطبین یک زخم بر روی گیاه دیگر. هنگامی که در داخل کارخانه تکثیر ویروس و به سرعت گسترش می یابد. گیاهان آلوده نشان می دهد طیف وسیعی از علائم از جمله تغییر رنگ تحریف رشد و عملکرد ضعیف و گیاه مرگ است.

گیاهان گوجه فرنگی به ویژه مستعد ابتلا به عفونت که در حال حاضر تاکید شرایط رشد ضعیف مانند خشکسالی ضعیف خاک و گرمای بیش از حد. کاهش شانس خود را از گوجه فرنگی آلوده شدن با کاشت گونه های مقاوم در برابر و سازگار حفظ رطوبت خاک است. گوجه فرنگی بهترین رشد را در بارور چاه-تخلیه خاک و نور خورشید کامل. بلافاصله حذف و از بین بردن یک گیاه اگر آن آلوده می شود برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است.

اطمینان از تهویه خوب هوا برای جلوگیری از کپک پودری.

کپک پودری است که یک بیماری قارچی است که به نظر می رسد در گیاهان گوجه فرنگی به عنوان یک پوشش پودری سفید بر روی برگ. این رشد در حرارت بالا و رطوبت به خصوص در هوای راکد و کم نور است. جلوگیری از کپک پودری با ترویج گردش هوا در اطراف گیاهان. گیاه گوجه فرنگی حداقل 3 فوت از یکدیگر است. هرس دور مکنده است که فرم در axils برگ. سهام گیاهان و حفظ گوجه فرنگی پچ weeded. درمان هر گونه گیاهان آلوده با یک قارچ کش برچسب برای کپک پودری در گوجه فرنگی.

Tomato Plant Problems: Tight Spacing

عکس: depositphotos.com

فضای کافی بین گیاهان ممکن است باعث ضعیف میوه-تنظیم است.

فقیر میوه-مجموعه گیاهان گوجه فرنگی می تواند رخ دهد به دلیل فاصله تنگ. خورشید دوست, گوجه فرنگی از گیاهان نیاز به نور مستقیم خورشید برای تولید فراوان گل و میوه. اگر باغبان گیاه آنها را بیش از حد نزدیک به هم گیاهان به زودی سایه یکدیگر و تولید کاهش خواهد یافت. مشکلات دیگر با فاصله فقیر شامل قارچی و ویروسی, بیماری, عفونت, هجوم حشرات و جنگل غیر قابل نفوذ از شاخ و برگ است که دشوار است برای حفظ.

اجازه می دهد تا مقدار زیادی از فضای بین گیاهان برای بهترین قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گردش هوا و بالاترین تولید و سهولت تعمیر و نگهداری. گیاه گوجه فرنگی حداقل 3 فوت از هم جدا در ردیف. فضای ردیف 5 فوت از هم جدا.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>