حل شد! فراموش تصفیه کننده هوا واقعا کار می کند ؟

Do Air Purifiers Work? Here's the Truth

عکس: istockphoto.com

پرسش: من دچار آلرژی فصلی و یک دوست پیشنهاد من خرید یک دستگاه تصفیه هوا برای من بود. چگونه کار می کنند—و انجام تصفیه کننده هوا کار موثر است ؟

A. رینیت آلرژیک (معمولا شناخته شده به عنوان تب یونجه) و همچنین آلرژی به شوره حیوان خانگی, دود یا گرد و غبار می تواند شما را احساس به عنوان بدبختی به عنوان سرماخوردگی—یکی از شما نمی تواند به نظر می رسد به لرزش (چون متاسفانه هیچ درمان قطعی برای آلرژی). جای تعجب نیست که ثابت عطسه و خس خس و خارش چشم آبکی آیا شما به دنبال راه حل! آلرژی فصلی نیز می تواند ماشه برای کسانی که از آسم رنج می برند و قرار گرفتن در معرض افزایش سطح گرده و دیگر مواد حساسیت زا می تواند باعث شعله ور شدن یو پی اس. خوشبختانه آیا درد و رنج خود را با توجه به گرده در هوا و یا دوست پسر خود را گربه نشسته در دامان خود تصفیه کننده هوا ممکن است شما را با ارائه برخی از کمک. در اینجا این است که چگونه این کوچک دستی لوازم می توانید زندگی با آلرژی کمی قابل تحمل تر.

مرتبط با: 6 بهترین صفحه اصلی بهبود شما می توانید در فصل آلرژی

Do Air Purifiers Work? Here's What They Do and What They Don't Do

عکس: istockphoto.com

تصفیه کننده هوا حذف بسیاری از علل شایع آلرژی است.

تصفیه کننده هوا دستگاه کوچک طراحی شده برای حذف چنین آلاینده های به عنوان حیوان خانگی شوره دود و گرد و غبار. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) قابل حمل هوا پاک است یکی از موثر ترین راه برای بهبود کیفیت هوای داخل در یک اتاق یا منطقه است. اما بدون توجه به کیفیت دستگاه تصفیه هوا خرید شما وجود دارد هیچ مدل در جهان است که می تواند کاهش همه آلاینده ها در خانه خود را.

تصفیه کننده هوا با استفاده از فیلتر به “دام” آلاینده ها.

در اینجا نحوه تصفیه کننده هوا کار می کند: هوا مکیده می شود و به دستگاه از طریق یک فن داخلی سیستم است که پس از تصویب به همراه فیلتر داخل. فیلتر تله هوابرد آلاینده ها مانند گرد و غبار و پس از آن یک فن هل هوای پاک را به داخل اتاق. وجود دارد دو نوع اساسی از فیلتر در تصفیه کننده هوا: یکی حذف ذرات و یک حذف گازها—برخی از این حتی ادعا برای حذف ترکیبات آلی فرار (VOCs).

بررسی بسته بندی برای کلمات اختصاری است که نشان می دهد اثر.

اگر شما می خواهید یک تصفیه کننده هوا برای حذف ذرات مانند گرد و غبار و خاک و دوده بررسی بسته بندی محصول یا توضیحات برای هوای پاک نرخ تحویل (CADR). بالاتر CADR بیشتر ذرات آن می دام. یکی دیگر از نشانه های موثر در تصفیه کننده هوا استفاده از یک high-efficiency particulate air (هپا). تصفیه کننده هوا با فیلتر هپا است به احتمال زیاد به یک نسبتا بالا CADR.

Do Air Purifiers Work? It Depends on the Filter

عکس: istockphoto.com

شما می دانید که آن کار می کند هنگامی که شما با دیدن این شواهد است.

شما هرگز نمی دانید چقدر آلودگی هوا در داخل خانه خود را تا زمانی که شما با استفاده از یک تصفیه کننده هوا و ذرات جمع آوری شده در فیلتر. بسته به مدل شما فقط می توانید موسیقی پاپ پشت پنل را به زیرچشمی نگاه کردن در داخل فیلتر. این به طور کلی نیاز به تغییر در مورد دو بار در سال یا هر زمان که فیلتر به نظر می رسد به طور کامل کامل.

اما شما احساس می کنید هر گونه متفاوت است ؟ بله—و شاید در بیشتر راه بیش از یک. یک مطالعه در مقیاس کوچک در چین یافت می شود که تصفیه کننده هوا نه تنها کاهش ذرات ریز در هوا (گرد و غبار و گرده شوره) اما همچنین بهبود شرکت کنندگان سطح فشار خون و عملکرد ریه.

اگر شما احساس یک اثر مثبت بر علائم آلرژی شما پس از استفاده از یک تصفیه کننده هوا برای یک یا دو ماه شما ممکن است بخواهید به ارزیابی مجدد قرار دادن آن در اتاق (شاید حرکت آن را نزدیک به تخت خود را و یا کوچ یا بیشتر به دور از درب و یا پنجره). اگر شما متوجه بهبود در ابتدا تنها به آن افول به یاد داشته باشید برای بررسی فیلتر برای دیدن اگر آن را باید تغییر داد.

تصفیه کننده هوا نمی خواهد از بین بردن کپک و یا مسائل مربوط به قالب می تواند به سلامت شما و خانه خود را.

برخی از افراد حساسیت به قالب خانواده (اغلب ناشی از صدمه به آب در داخل خانه) با برخی از علائم شبیه به کسانی که از فصلی و گرد و غبار و شوره حیوانات آلرژی است. متاسفانه تصفیه کننده هوا نیست طراحی شده برای حذف قالب و نه می تواند دستگاه های از بین بردن بوی کپک زدگی همراه با قالب. برای حل این مشکل بررسی و تعمیر منبع آب از هر آسیب و سپس با یک قالب بازسازی خدمات حرفه ای که با استفاده از عوامل ضد میکروبی برای حذف قالب.

حساسیت شدید و یا افراد مبتلا به آسم باید در نظر تصفیه کننده هوا.

اگر روال آلرژی یا آسم علائم تاثیر منفی خود را در زندگی شواهدی وجود دارد که یک فیلتر هپا را بهبود می بخشد سلامت تنفسی ممکن است شما را تشویق به اطراف مغازه برای تصفیه کننده هوا. بهترین تصفیه کننده هوا به طور کلی هزینه بین $200 و 900 دلار در پایان بالا اما پس از آن توصیه می شود برای اجرای آنها به طور مداوم در انتظار افزایش در صورتحساب برق خود را. هر چند برخی از دستگاه ها بیشتر انرژی کارآمد تر از دیگران متوسط هپا تصفیه کننده هوا خواهد مصرف 50 تا 200 وات برق و اجرا شما اضافی $30 به 90 دلار سالانه به نگه داشتن آنها را در وصل و کار. اگر شما نگران در مورد خط پایین خود را برای آبی ENERGY STAR sticker هنگام خرید به صفحه اصلی گواهی مدل است که با استفاده از 40 درصد کمتر انرژی به کار گیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر