سرباز ونسا Guillen قتل در حال حاضر یک وحدت گریه برای قانونگذاران

قانونگذاران استفاده قتل ارتش Spc. ونسا Guillen به عنوان یک پاره شنبه به تماس برای پایان دادن به فرهنگ آزار و اذیت جنسی و تجاوز گرفتار شده است که ارتش ایالات متحده و وزارت امور کهنه سربازان.

حامیان برگزاری پوستر از 20 سال فورت هود تگزاس سرباز که گفته می شود کشته شده توسط یک نر خدمات عضو احاطه قانونگذاران از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جکی Speier و جولیا Brownley هر دو D-کالیفرنیا و سیلویا گارسیا, D-تگزاس در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از کنگره.

جزئیات بعدی: گارد ساحلی ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن تاسیسات

“هشتگ من ونسا Guillen تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای بازماندگان … آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی است که آنها را تحمل کرده اند در دست خواهران و برادران در اسلحه” Speier گفت: توصیف چگونه بسیاری از قربانیان در حال حاضر صحبت کردن در مورد “نظامی شکست برای نگه داشتن مهاجمان و harassers پاسخگو باشد.”

Guillen, 3rd سواره نظام هنگ سرباز ناپدید شده در مارس 22, بود اتهام قتل توسط Spc. هارون رابینسون با توجه به جولای 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما برای غرب منطقه از تگزاس.

رابینسون به ضرب گلوله کشته و خودش را هنگام مواجهه با پلیس محلی. دو روز بعد مقامات فدرال ثبت یک شکایت کیفری شارژ 22 ساله Cecily اگویلار دو لا فرانترا یک غیر نظامی و جدا همسر سابق فورت هود سرباز با توطئه به رشوه دادن با شواهد در Guillen ناپدید شدن است.

رابینسون گفت: در اگویلار دو لا فرانترا که او کشته Guillen “توسط او قابل توجه در سر با یک چکش” در حالی که در پست مارس 22 و سپس قاچاق بدن او به یک سایت از راه دور در بلا شهرستان با توجه به شکایت. اگویلار دو لا فرانترا ادعا کمک رابینسون مثله و دور از Guillen بدن.

ناتالی Khawam یک وکیل به نمایندگی از Guillen خانواده ادعا کرده است که رابینسون از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Guillen. فورت هود و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی مقامات حفظ این است که هیچ مدرک معتبری که Guillen قربانی آزار و اذیت جنسی.

Speier که ریاست کمیته نیروهای مسلح مجلس را فرعی در پرسنل نظامی این به نام “لحظه نقطه عطفی” در مبارزه با آزار جنسی و تجاوز است.

“همه ما می دانیم که آزار و اذیت جنسی است که اغلب اولین عمل … یک درنده است که کاوش به حرکت بر روی, تجاوز جنسی,” او گفت:.

Guillen به او گفت که او تجربه آزار و اذیت جنسی اما “او نبود ایمان در موسسه به فایل گزارش” Speier گفت.

در جولای 10, ارتش, منشی, رایان مک کارتی اعلام کرد که او دستور داده بود یک بررسی مستقل از فرمان آب و هوا و فرهنگ در فورت هود در اتصال به Guillen مورد.

کهنه سرباز ارتش ملیسا برایانت که در خدمت به عنوان ملی و قانونی مدیر لژیون آمریکایی به نام برای عبور از “معنی قانون است که به حذف غیرقانونی فرمان نفوذ و تعصب” در هنگام برخورد با گزارش تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنایات — تثبیت فرهنگ است که “گرفتار است نظامی ما نظام عدالت است و دلسرد زنان جانبازان و خدمات زنان برای گزارش این حوادث است.”

“ونسا سزاوار بهتر است; ما سزاوار بهتر” برایانت گفت.

داده ها نشان می دهد که از هر 20,000 حوادث تجاوز جنسی تنها 5,000 گزارش خواهد شد. و تنها 500 از آن موارد خواهد شد به دادگاه-رزمی, Speier گفت.

“ارتش رویکرد شکست خورده است, حماسه شکست اخلاقی است که یک لکه در رهبری نظامی,” او اضافه شده است.

فرهنگ آزار و اذیت جنسی و تجاوز نیز وجود داشته است برای بیش از حد طولانی در و گفت: Brownley که صندلی زنان و جانبازان نیروی کار.

یکی از چهار زن جانباز کارکنان تجربه آزار و اذیت جنسی در سراسر بخش, او گفت:.

“این غیر قابل قبول است,” او اضافه شده است. “آژانس مسئول ارائه مراقبت های بهداشتی و مزایای بازماندگان نظامی آسیب جنسی است همچنین این سایت از ادامه خشونت و تروما است.”

Brownley به تازگی به عضویت مجلس نمایندگان و سنا کالج ها در آمریکا نامه اصرار VA وزیر رابرت Wilkie “به سرعت عمل” در سیاست به آدرس آزار و اذیت جنسی در, VA.

Military.com رسید و برای اظهار نظر اما نه بلافاصله دریافت پاسخ.

در ماه ژانویه Wilkie آمد زیر آتش و بازرس کل Michael دعا که انتقاد او نشان می دهد که کنگره کارمند Andrea گلدشتاین نیروی دریایی رزرو ستوان ساخته “ادعاهای بی اساس” است که او groped و مورد آزار و اذیت جنسی در واشنگتن, d. C., VA Medical Center در سپتامبر 2019.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: IG رساند و وزیر گفت: نیروی دریایی LT جنسی حمله ادعای ‘بی اساس’

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>