سرباز بی سابقه به عنوان اولین زن تاریخ Green Berets

یک سرباز گارد ملی ارتش مشخص شده نقطه عطفی جدید در ارتش آمریکا روز شنبه با فارغ التحصیلی از خسته کننده نیروهای ویژه مدرک تحصیلی دوره (س دوره) برای تبدیل شدن به اولین زن برای پیوستن به Green Berets.

U. s. Army Special Operations Command نمی خواهد شناسایی سرباز اما تایید کرد که او فارغ التحصیل از 53-البته هفته در یک مراسم در فورت براگ در کارولینای شمالی با توجه به USASOC انتشار.

جزئیات بعدی: ارتش بررسی ‘مؤتلفه یادبود’ شامل بردگان در Arlington National Cemetery

USASOC فرمانده ستوان ژنرال Fran Beaudette صحبت کرد در این مراسم ضمن تبریک این کلاس حدود 400 سرباز.

“هر یک از شما نشان داده توانایی برای دیدار با پایه استانداردها و شایستگی برای پذیرش به ما [نیروهای ویژه] هنگ” Beaudette گفت.

س دوره ساخته شده است تا از شش مرحله و شامل آموزش در واحد عملیات پیشرفته, نیروهای ویژه تاکتیک های آموزش زبان و جنگ های غیر متعارف. پس از فارغ التحصیلی Green Berets به طور معمول به اختصاص 12-عضو عملیاتی جدا آلفا (ODA) تیم های که ساخته شده تا از سلاح های, ارتباطات, اطلاعات, مهندس پزشکی و متخصصان است.

فارغ التحصیلان دریافت نیروهای ویژه تب و ملبس به آرزو Green Beret شناسایی آنها به عنوان کارشناسان در انجام پیچیده جنگ های غیر متعارف ماموریت در پشت خطوط دشمن.

در برتس آنها می پوشند متمایز واحد نیروهای ویژه نشان که خرس عبارت “ده Oppresso Liber” که به معنی “به ستم.”

نیروهای ویژه ارتش بوده است یکی از آخرین باقی مانده مرد-تنها جوامع پس از سابق وزیر دفاع اشتون کارتر رسما افتتاح شد تمام مشاغل مربوط به مبارزه با مستقیم به زنان در اواخر 2015.

در سال 2015 سپس سروان. کریستن Griest و 1 ستوان هاردکور, حلق Haver شد دو سربازان زن برای شکستن از طریق یکی از ارتش سخت ترین دوره های آموزشی با موفقیت فارغ التحصیل شدن از ارتش رنجر مدرسه جسمی و ذهنی مجازات 61-روز البته قبلا این سایت متعلق به سربازان مرد.

شده است وجود دارد یک زن که قبلا تکمیل مورد نیاز از نیروهای ویژه ارتش ، در سال 1980 سروان. کیت وایلدر ملاقات مورد نیاز برای فارغ التحصیل شد اما مجاز به انجام این کار. هر چند او در نهایت او گواهی فارغ التحصیلی او هرگز در نهایت در خدمت یک SF واحد و ارتش نقل مکان کرد و پس از آن برای جلوگیری از سایر زنان از حضور در این دوره است.

زن سرباز که فارغ التحصیل شنبه “سرآمد در طول دوره به دست آورده و احترام از هر دو مربیان و گروه همسالان” یک مقام ارشد ارتش رسمی گفت: Military.com.

آن است که USASOC سیاست “به انتشار اسامی اعضای خدمات در آموزش و یا اختصاص داده شده به ارتش ایالات متحده فرماندهی عملیات ویژه با توجه به ماموریت های منحصر به فرد اختصاص داده و پس از فارغ التحصیلی” با توجه به انتشار.

“از اینجا شما به جلو بروید و پیوستن به طبقه تشکیل Green Berets, که در آن شما را انجام خواهد داد آنچه شما آموزش دیده برای انجام: چالش کشیدن فرضیات شکستن موانع سر و صدا از طریق کلیشه نوآوری و دستیابی به غیر ممکن است” Beaudette گفت: در انتشار. “خوشبختانه پس از امروز ما سبز کلاه بره مردان و زنان را برای همیشه در قلب رایگان مردم در همه جا.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: ارتش در مورد به دریافت آن سبز کلاه بره

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>